>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Gry Piłkarskie

fokus 0

fokus

Użytkownik
Siema znacie jakieś gry do pogrania z kumplami w szkole, na podwórku itp.?

Ja gram od wielu już lat w tzw. Tysiąca. Każdy robi kapki, kto zrobi najmniej stoi na bramce. Zasady są proste: można raz dotknąć piłkę (w górze wiele razy), jak nie celnie sie w bramkę to sie stoi, normalny gol to 50 pkt, z główki 100 pkt, od słupka 200 pkt i od poprzeczki 300 pkt a gramy do 1000. Jeżeli dojdziemy do końca to wtedy każdy strzela karnego i jeżeli strzeli wymyśla kare bramkarzowi.

Znacie inne gry? ????
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Siema znacie jakieś gry do pogrania z kumplami w szkole, na podwórku itp.?

Ja gram od wielu już lat w tzw. Tysiąca. Każdy robi kapki, kto zrobi najmniej stoi na bramce. Zasady są proste: można raz dotknąć piłkę (w górze wiele razy), jak nie celnie sie w bramkę to sie stoi, normalny gol to 50 pkt, z główki 100 pkt, od słupka 200 pkt i od poprzeczki 300 pkt a gramy do 1000. Jeżeli dojdziemy do końca to wtedy każdy strzela karnego i jeżeli strzeli wymyśla kare bramkarzowi.

Znacie inne gry? ????
heh, jak ja gram z kumplami to co chwila jest: &#39;mogę jeszcze raz?&#39;:-D
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Ojjjj pamiętam jak kiedyś graliśmy właśnie w tą grę :] Ale kiedy to było :p Teraz za bardzo nie ma czasu żeby wyjść na dwór pograć z chłopakami ????
 
p0marancz 0

p0marancz

Użytkownik
U mnie na osiedlu gramy w tzw. Pelego ???? Pierwsza runda strzelamy w poprzeczkę na pustą bramkę ! kto trafi najniżej lub wybije za bramkę staje ! Wbijamy bramki do 21 ! (naga - 1, kolano - 2, pietka - 3, klatka - 4, glowka 5, angielka +1, brazylijka +2) w trakcie gry, kiedy bramkarz złapie piłke w gorze (tzn gdy pilka nie dotknie ziemii po kopnięci jednego z graczy) moze powiedziec STOP i nikt nie moze sie ruszyc ! i jezeli trafisz go pilka stoi na bramce, chyba ze rzuci w coebie a ty zlapiesz to mozesz oddac wtedy ???? Gdy nabije sie 21 pkt. stzrala sie karnego kto trafi karnego daje kopa w pupala bramkarza, gra sie przewaznie 3 rundy - 1 kopy śniadaniówki, normalne i pałery :p
To na tyle ????
 
J 0

jabolek

Użytkownik
U nas ta gra nazywa się budziarz ????
Co do innych gier... Hmm mi nie przychodzi nic innego niż gra w &quot;tysiąca&quot; (tak się nazywa wmoich okolicach), trafiasz w słupek, poprzeczke i spojenie. Słupek - 100, poprzeka - 200, spojenie - 300 ????
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
U nas ta gra nazywa się budziarz ????
Co do innych gier... Hmm mi nie przychodzi nic innego niż gra w &quot;tysiąca&quot; (tak się nazywa wmoich okolicach), trafiasz w słupek, poprzeczke i spojenie. Słupek - 100, poprzeka - 200, spojenie - 300 ????
A jakby się komuś kompletnie nudziło i chciałby poczuć pot i ból to proponuję takie punktowanie ;) Słupek-1 Poprzeczka-2 Spojenie-3 i gramy do tysiąca ;) Gwarantuję, że odechce się Wam grać później na jakiś czas ????
 
J 0

jabolek

Użytkownik
A jakby się komuś kompletnie nudziło i chciałby poczuć pot i ból to proponuję takie punktowanie ;) Słupek-1 Poprzeczka-2 Spojenie-3 i gramy do tysiąca ;) Gwarantuję, że odechce się Wam grać później na jakiś czas ????
Jeśli ktoś koniecznie chce poczuć pot i ból, to zapraszam na boisko gdzie są duże kępy trawy i jest krzywo. Meczem tego nazwać nie można, jedynie jakąś grą z piłką, a co się nabiegasz to twoje ????
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Siema znacie jakieś gry do pogrania z kumplami w szkole, na podwórku itp.?

Ja gram od wielu już lat w tzw. Tysiąca. Każdy robi kapki, kto zrobi najmniej stoi na bramce. Zasady są proste: można raz dotknąć piłkę (w górze wiele razy), jak nie celnie sie w bramkę to sie stoi, normalny gol to 50 pkt, z główki 100 pkt, od słupka 200 pkt i od poprzeczki 300 pkt a gramy do 1000. Jeżeli dojdziemy do końca to wtedy każdy strzela karnego i jeżeli strzeli wymyśla kare bramkarzowi.

Znacie inne gry? ????
Jeśli ktoś koniecznie chce poczuć pot i ból, to zapraszam na boisko gdzie są duże kępy trawy i jest krzywo. Meczem tego nazwać nie można, jedynie jakąś grą z piłką, a co się nabiegasz to twoje ????
a myślisz, że jakie mamy boiska przy szkołach:jezora:
 
sonia 0

sonia

Użytkownik
Bardzo fajna gra to oczywiście popularny &quot;dziadek&quot; najlepiej jest jest 6 osób 4 na obwodzie i 2 w środku muszą złapać piłkę (dotknąć ją) wszyscy na obwiedzie grają tylko na 2 kontakty a jak uda im sie wymienić 20 podań i środkowi nie dotkną to para w środku stoi 2 razy :) bardzo fajna gra w każdym zespole chyba stosowana jako rozgrzewka :)
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Bardzo fajna gra to oczywiście popularny &quot;dziadek&quot; najlepiej jest jest 6 osób 4 na obwodzie i 2 w środku muszą złapać piłkę (dotknąć ją) wszyscy na obwiedzie grają tylko na 2 kontakty a jak uda im sie wymienić 20 podań i środkowi nie dotkną to para w środku stoi 2 razy :) bardzo fajna gra w każdym zespole chyba stosowana jako rozgrzewka :)
Mam złe wspomnienia z tą zabawą ???? Nigdy nie lubiłem tego &quot;dziadostwa&quot; ????
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
U mnie na osiedlu praktykuje się grę w &quot;dupe :p &quot;
1 stoi na bramce a reszta w polu karnym i można strzelac tylko z główki.Zaczynamy np.od 5 bramek + pogrzebówa = 6 goli .Potem ten co stoi na bramce jako ostatni broni karniaki wykonywane przez graczy.Ci co trafią strzelają piłką w dupe bramkarza.
Gra bolesna ( nie życze Wam ciosu po nerkach :p ) aczkolwiek emocjonująca.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
a u nas tysiac to Król.
a do innych gier to u nas gramy czesto w trzysta...czyli dobieramy sie np 2 dwa trzyosobowe zespoly i kopiemy karne...kazdy kopie po jednym karnym ale na bramce stoi cala druzyna tj 3 osoby ???? za gol bezposrednio z karengo daje sie 25 pkt a gol z akcji np jak wybije bramkarz to jest 50 pkt i tak do 300...zawsze gramy o piwko ???? warto dodac ze jak jest akcja strzelajacych to z bramki moga wyjsc max 2 osoby bo ktos musi na niej stojec...akcja toczy sie do momentu wybicia pilki po za linie bramokową lub golem ????
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
w Tarnowie na tą grę się mówiło &quot;jedno podanie&quot; ????
Dawniej to były czasy kiedy za małolata się codziennie grało z kumplami w piłkę ;)
 
skrzydlowy 0

skrzydlowy

Użytkownik
w Tarnowie na tą grę się mówiło &quot;jedno podanie&quot; ????

Dawniej to były czasy kiedy za małolata się codziennie grało z kumplami w piłkę ;)
Pablo masz racje u nas tez sie mowil &quot;chodzcie zagramy w jedno&quot; albo warszawka albo jedno podanie ???? ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
A znacie taka gre jak &#39;kraty&#39;?
rysujecie jednakowe pola (zazwyczaj kwadratowe) kreda na boisku, kazdy ma swoje i kopiecie sobie nawzajem piłke tak by ona sie odbiła min. 2 razy u kogos na polu, wtedy on dostaje 1pkt, kto zgarnie 11pkt odpada i tak sie gra az zostanie 1 osoba.
Oczywiscie mozna kopac,głowka itp ale wszystko w powietrzu poniewaz piłka na naszym polu musi sie raz odbic( zazwyczaj wtedy gdy ktos kopnie ja na nasze pole, wtedy ona sie odbije raz a my musimy wyprowadzic kontre ???? )
Mysle ze zrozumiale wyjasnilem ^^
 
Do góry Bottom