>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Titan POKER

rgonzaless 11

rgonzaless

Użytkownik
witam, włąśnie dostałem bonus 50$ na Titan Poker od strategypoker i moje pytanie jest takie kiedy będę mógł wypłacić tą kase po ugraniu ilu pkt??? chodzi mi jedynie o te 50$ nie interesuje mnie ten bonus dodatkowe 100$? więc mógłby mi ktoś pomóc kiedy będę mógł wypłacić tę kase??? udało się to komuś ile zajmuje zdobycie m tych pkt ??
 
M 0

maksiu78

Użytkownik
Pare dni temu zdałem quiz w PS (skan dowodu juz wysłałem na ich prosbe), wybrałem Titan Poker,czekam na kaske,ale gdzies wyczytałem,ze mogą mi nie wysłac,jesli mam aktywne wirtualne pieniadze.
Jak moge je zresetowac?
Probuje sam,ale mam napisane,ze nie moge,bo &quot; masz otwary stoł gry za wirtualne pieniądze&quot; :-/
Moze ktos mi z tym pomoc?

---------------------------------------------------------------------------------------
Ok
Nie było pytania ;-)
Nic nie musiałem robić-kaska doszła. :-D
Żeby wypłacić,musze uzbiera 2 500 pkt
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik


Bonus za Najlepsze Rozdanie Dnia
w Titan Poker

Wygraj którąś z gier ring game na prawdziwe pieniądze karetą króli lub wyżej, a może zgarniesz Bonus za Najlepsze Rozdanie Dnia w wysokości $100! Liczą się rozdania mające K, K, K, K lub wyżej i obie z kart zakrytych muszą być użyte. Trzech lub więcej graczy musi dostać karty w rozdaniu i nie spasować. Bonus ten jest dostępny jedynie dla Texas Holdem, w grze nie-turniejowej.
Zasady Bonusu za Najlepsze Rozdanie Dnia


  • Kareta Króli albo wyższe karty.
  • Obie karty zakryte muszą być użyte.
  • Jedynie w grach Texas Hold&#39;em.
  • Co najmniej trzech graczy musi otrzymać karty w rozdaniu.
  • Tylko jeden Bonus za Najlepsze Rozdanie Dnia dziennie.
  • Bonus ten jest przyznawany PIERWSZEMU graczowi, który otrzyma Najlepsze Rozdanie Dnia (GMT) w oparciu o oficjalne zapisy Titan Poker. Dla przykładu, Bonus za Najlepsze Rozdanie Dnia przypadnie pierwszemu graczowi, który otrzyma kwalifikujący Kolor Królewski danego dnia.
  • Zwycięzcy będą figurować na naszej Liście Zwycięzców.

Bonus za Bad Beat

Jeśli masz świetne karty, ale zostaniesz pobity przez jeszcze lepsze, nie martw się nawet wtedy, bo nawet jeśli przegrałeś może wygrasz bonus za Bad Beat bonus! Jeśli grasz za prawdziwe pieniądze w ring game w Texas Hold&#39;em i przegrasz podczas wyłożenia kart mając karty KKKK albo wyższe, wtedy będziesz mógł ubiegać się o wypłatę bonusu za Bad Beat. Bonus za Bad Beat jest przyznawany pod następującymi warunkami:
Zasady Bonusu Bad Beat
  • Kareta Króli lub wyższe karty muszą być pobite.
  • Obie karty zakryte muszą być użyte w zwycięskiej i przegranej kombinacji.
  • Aby otrzymać bonus musisz wysłać e-mail do [email protected] .

Wypłata Nagrody:
  • $250 przypada kwalifikującemu się przegranemu

Uwaga: bonus ten jest dostępny jedynie w grach Texas Holdem (nie-turniejowych).
Ogólna Polityka Bonusów Titan Poker


  • Bonus Wpisowy Titan Poker nie łączy się z żadnym innym ani z inną promocją.
  • Titan Poker rezerwuje sobie prawo do przejrzenia zapisów transakcji i logowań w każdym momencie i pod każdym powodem. Jeżeli po przejrzeniu okaże się, że gracz/e brał udział w strategiach uważanych przez Titan Poker za dalece niewłaściwe, Titan Poker rezerwuje sobie prawo do unieważnienia prawa takiego gracza do promocji.
  • Wszystkie kredyty z cash bonus wypłacone graczom są przeznaczone tylko do gier w pokera zgodnie z warunkami bonusa. Titan Poker rezerwuje prawo wstrzymania każdej ilości powyżej oryginalnego depozytu gracza, jeżeli cash bonus jest używany do gier w kasynie. Gracze, którzy otrzymają cash bonus i grają nią w kasynie (grach bocznych)mogą wypłacić minimum/maksimum €/$/£100 wygranych z kasyna(gier bocznych). W celu pobrania bonus money, gracz powinien zebrać odpowiednią ilość punktów Titan Poker, zgodnie ze standardowymi warunkami bonusa.
  • W przypadku sporu, wszystkie decyzje podjęte przez Titan Poker będą decydujące.
  • Titan Poker rezerwuje sobie prawo do zmiany warunków tych promocji w każdym momencie i do odpowiedzialności gracza należy sprawdzanie zmian i aktualizacji.
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
FREEROLL DLA NOWYCH DEPONENTÓW Titan Poker

CHCESZ ZAGRAĆ O CZĘŚĆ Z $2,500 W CZTERECH DARMOWYCH TURNIEJACH?
Po prostu złóż swój pierwszy depozyt, by walczyć o część GOTÓWKI. Oto zasady:
Złóż swój pierwszy depozyt na Titan Poker, a otrzymasz CZTERY DARMOWE TOKENY, ktore umożliwiają uczestnictwo w jednym z 7 zaplanowanych turniejów dla Nowych Deponentów $2,500 Freeroll w kwiecień, zupełnie za darmowe!
W każdy czwartek i większość sobót o 20:00 GMT na Titan Poker odbywa się turniej $2,500 Freeroll dla Nowych Deponentów. Turnieje są otwarte dla wszystkich graczy, którzy dokonali swojej pierwszej wpłaty.
Na tym ekscytującym turnieju nie obowiązują buy-in, jak również żadne opłaty za miejsca w pokojach!
Nie będzie można zamienić tych zaproszeń na gotówkę albo jakąkolwiek inną promocję. Zaproszenia stracą datę ważności po trzech miesiącach od ich wystawienia.
Jesteś nowy w Titan Poker? Poniżej przedstawiamy prostą metodę rejestracji. Kilka minut i będziesz mógł dołączyć do akcji w naszych Satelitach $2,500 Freeroll dla Nowych Deponentów:
Pobierz oprogramowanie Titan Poker.
Stwórz własne konto.
Dokonaj pierwszej wpłaty.
I zacznij grać!

Prosimy o zwrócenie uwagi: nasze zaproszenia na $2,500 Freeroll dla Nowych Deponentów są realizowane ręcznie i zazwyczaj w 72 godziny po złożeniu Twojego pierwszego depozytu.
Udział w tych turniejach odpowiada standardowym warunkom użytkowaniana Titan Poker.
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Titan Poker: Wrześniowa promocja Big Cash Out

Titan Poker: Wrześniowa promocja Big Cash Out


W tym miesiącu użytkownicy platformy Titan Poker będą mogli wyciągnąć więcej pieniędzy za ugrane punkty, dzięki promocji Big Cash Out. Nagrody można zgarnąć już za 1000 ugranych Titan Points.

Weź udział w promocji Big Cash Out na platformie Titan Poker, a będziesz mógł zamienić zdobyte Titan Points na jeszcze większe niż do tej pory nagrody pieniężne.
Od 1 do 30 września wszystkie punkty, które zdobędziesz grając przy stolikach na prawdziwe pieniądze, będą mogły być zamienione na gotówkę po dużo korzystniejszym niż zwykle przeliczniku. Na pierwszy poziom nagród można załapać się już od 1000 Titan Points.
W zależności od tego ile zdobędziesz Titan Points, otrzymasz odpowiednią nagrodę. Szczegóły wypłat znajdziesz w poniższej tabelce:
 
C 0

calldemonek

Użytkownik
Podłączyłem się tutaj, bo w sumie sprawa dotyczy Titan-a.
Założylem sobie na Titanie tok temu konto. Z pewnych powodów nie moglem grać. Teraz chciałem wrócić do gry, ale zupełnie nie pamiętam loginu i hasła, a bez tych danych lipa. Napisalem maila do supportu, i cisza...
Może ktoś mi podpowie czy im się przypominać czy cierpliwie czekać?
 
C 0

calldemonek

Użytkownik
chodzi o to że długo na maila nie zaglądałem, i mi skasowalo wiadomości...
teraz jak przychodzą z titana to liczyłem na to że będzie; Witaj TTR.... ale oni do mnie po imieniu...
od supportu dalej odpowiedzi nie dostałem...
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Z dniem 11 stycznia PokerOcean przechodzi do TitanPoker
Z dniem 11 stycznia PokerOcean przechodzi do TitanPoker
Ocean Poker will cease operations as of January 11th, 2011.
We are writing to thank you for playing with us during this time. It has been a pleasure to serve you.
Your Ocean Poker account will be transferred over to Titan Poker. Please contact us at [email protected] if you have any questions.
Thank you for being a part of our poker community.
Sincerely,
Poker Ocean
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik

www.titanpoker.com
10,000 Double Offer

How to Register to Our Facebook Tournaments?

To celebrate the occasion of reaching 10,000 Facebook Fans, we invite you to play in our special exclusive tournaments:
May 25, 2011 (Wednesday), 20:00 GMT+1, $500 Facebook Freeroll
May 26, 2011 (Thursday), 20:00 GMT+1, Titan Facebook $250 Added ($1+$0.1 buy-in)
Here’s how to register: Go to the Double Offer tab and list your details.

As a comment write the tournaments you want to play:
1) Freeroll
2) Buy-in
3) Both

Please make sure to list your details exactly as listed in your Titan Poker account. Your nickname must be written correctly so that we can give you the tournament entry.
Important = do not post your tournament requests on our Wall. Only players who sign up using the Double Offer tab web form and listing their correct details and nickname will be eligible to join the tournaments.

Here’s the schedule of events:
May 15 = Registration for our tournaments opens on Facebook.
May 21 = Registration for our tournaments closes on Facebook.
May 22 = Eligible players can begin registering in the software for the tournaments.
May 25 = $500 Facebook Freeroll at 20:00 GMT+1.
May 26 = Titan Facebook $250 Added at 20:00 GMT+1.

Good luck at our special Facebook tournaments!
http://www.facebook.com/titanpokercom?v=app_11007063052
 
kaczor5533 91

kaczor5533

Użytkownik
Liga Polska 2011- $1500 GTD Titan Poker
Już trwa, ale myślę, że warto jeszcze dołączyć.

Liga Polska 2011 tylko w Titanpoker.com od 29 maja do 27 czerwca 2011 z bardzo ciekawymi nagrodami !!!
Pula nagród to 1500$
Turnieje
Polska Liga Pokerowa obejmuje następujące serie turniejów:
Pięć turniejów Freeroll:
Polska Liga I - Freeroll, w soboty (29 maja, 5, 12, 19, 26 czerwca) o godz. 20:00 GMT+1.
Pięć turniejów z wpisowym:
Polska Liga I - Buy In, w poniedziałki (30 maja, 6, 13, 20, 27 czerwca) o godz. 20:00 GMT+1.
FINAŁ
Miejsce w generalce od 1-50 finał o 500$- 3 lipca 2011 o
20:00 GMT+1

Miejsce w generalce od 51-100 finał o 250$- 4 lipiec 2011 o
20:00 GMT+1

Punktacja
1 punkt za udział w Freerollu
3 punkty za udział we wpisowym


Freeroll
1 miejsce - 25
2 miejsce - 20
3 miejsce - 17
4. miejsce - 15
5 miejsce - 13
6 miejsce - 11
7 miejsce - 10
8 miejsce - 9
9 miejsce - 8
10 miejsce - 7
11 miejsce - 6
12 miejsce - 5
13 miejsce - 4
14 miejsce - 3
15 miejsce - 2
16 - 100 miejsce - 1


Wpisowe
1 miejsce - 50
2 miejsce - 40
3 miejsce - 34
4. miejsce - 30
5 miejsce - 26
6 miejsce - 22
7 miejsce - 20
8 miejsce - 18
9 miejsce - 16
10 miejsce - 14

11 miejsce - 12
12 miejsce - 10
1
3 miejsce - 8
14 miejsce - 6
15 miejsce - 4
16 - 100 miejsce - 3
 
Do góry Bottom