>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kto wygra Mistrzostwa Europy?

grzesio 39,1K

grzesio

Forum VIP
Kto wg was zostanie Mistrzem Europy ??
Czy będzie jak 4 lata temu niespodzianka w postaci Grecji czy może jak 8 lat wygra pewny faworyt ??
ZAPRASZAMY DO CZYNNEJ DYSKUSJI
 
julez 27

julez

Użytkownik
Jak dla mnie to Francja ma duże szanse na zwycięstwo, ale jeżeli oczywiście nie zanotuje jakiejś głupiej wpadki w fazie grupowej i nie odpadnie w przedbiegach ze tak się wyrażę.
Nie należy także lekceważyć Hiszpanii oraz Włoch, czy chociażby Portugalii i Niemiec, ale jak dla mnie to tylko Hiszpania może ugrać z tych czterech wymienionych tytuł Mistrzów Europy.
W każdym razie jak dla mnie to Francja jest Mistrzem Europy 2008 roku.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Niespodzianka jak 4 lata temu, a w finale Polska rozgromi Niemców ????
Odsyłam do drabinki turniejowej. Nie ma takiej możliwości by Polska i Niemcy spotkali się w finale. Jeśli obie reprezentacje wyjdą z grupy i wygrają swoje ćwierćfinałowe mecze to zagrają przeciwko sobie już w półfinale...

Ale jak dla mnie faworytem do zwycięstwa jest Francja.
 
kosiarqa 0

kosiarqa

Użytkownik
Polska to bardzo dobry typ. Pewne jest to że wyjdą z grupy. Będa w niej pierwsi. Nie byłbym taki pewny że niemcy wyjda z grupy bo bardziej schylałbym sie ku Chorwacji.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Pytanie kto wygra :?:
A wiec tak ja jestem przekonany ze Hiszpanie nie zawala nastepnej imprezy i wyrgaja ten turniej , wiele osob mowi ze nie jest to druzyna turniejowa itp , ale ja sadze ze z pilkarzami takimi jak Iniesta Villa Torres Cassilas powinni sobie poradzic ze swoimi przeciwnikami .
 
sibrejk 3

sibrejk

Użytkownik
Może dziwny wybór, ale według mnie będzie tak jak 4 lata temu niespodzianka w stylu Grecji, bo po prostu oni te mistrzostwa wygrają ????
Bronią tytułu, ale znowu są przez wielu lekceważeni, a przecież nie zapomnieli jak się gra w piłkę. W eliminacjach dobrze sobie poradzili, chociaż bardzo trudno nie mieli ale sami to sobie wypracowali. Grupy nie mają łatwej, lecz poprzednio było jeszcze trudniej, a wiemy jak się to wszystko skończyło. Myślę, że spokojnie wygrywając minimalnie mecze po 1:0 tak jak w Portugalii zajdą daleko w tej imprezie.
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Według mnie to Hiszpania ma chyba największe szanse na wygranie ojro 2008... ale jako niepoprawny optymista stawiam na Polaków ???? A tak na serio to uważam, że Polska powinna wyjść z grupy... tak, tak, dziękujemy oczywiście Naszemu Leo za to, że wyciągnął naszą reprezentację z &quot;dna&quot; i mamy w końcu to ojro, ale to co ostatnio pokazują polscy piłkarze na pewno powinno dać do myślenia Chorwatom i Niemcom bo to nie będzie byle łatwe spotkanie, jak to mawiają Niemcy, którzy są pewni rogromienia Polaków... no fuckin&#39; way, nie tym razem... tym razem padnie gol pod koniec, ale dla POLSKI! Pożyjemy zobaczymy. Jestem happy, że mamy taką kadrę jaką mamy.
 
krelian 0

krelian

Użytkownik
Holandia, bo mają świetny skład z ogromną siłą rażenia w ataku (Huntelaar, Babel itd.) i kapitalną linie pomocy (Sneijder, Van der Vaart itd.) , a do tego piłkarze ci są jeszcze w miarę młodzi a już dość doświadczeni żeby wygrać na ważnej imprezie.
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Moim zdaniem takie drużyny jak Hiszpania czy Holandia nie mają większych szans, bo lubią głupio tracić bramki, a w takich turniejach najskuteczniejsze jest najczęściej (choć pisze to z dużym bólem ???? ) włoskie Catenaccio. Drużyny raczej defensywne zazwyczaj dochodzą dalej, dlatego w roli faworytów widziałbym właśnie Włochów, Francuzów i Niemców.
Jeszcze apropo Holandii, to z taką defensywą to mogą sobie grać ale w Eredivisie. Jedynie Heitinga jest w dobrej formie, a trzeba jeszcze co najmniej dwóch obrońców wybrać... ???? Holendrzy trafili na silną grupe i raczej wcześnie polegną.
No i jeszcze coś o Naszych Orłach... fajnie byłoby dokopać Szkopom już w pierwszym meczu, ale ja tutaj nie mam złudzeń... (choć może postawie za grosze na Naszych, żeby mecz sie troche oglądało :jezora ???? . Niedawno wyczytałem, że ktoś porównał Wichniarka do Mirka Klose... ???? i ostatecznie stwierdził, że Wichniarek jest lepszym napastnikiem bo..., to Klose miał lepszych asystentów i dlatego strzelał bramki. ???? Niech te słowa, jakże nieprzeciętnie inteligentnego człowieka ???? , sprawdzą się 8 czerwca i Nasi pomimo słabszego zespołu wygrają swój mecz otwarcia. ????
Pozdrawiam ;-)
 
karollo03 3

karollo03

Użytkownik
Zgadzam się Holandia czy Hiszpania to sobie mogą pograc i wygrywac ale w eliminacjach a nie tam gdzie gra sie na serio bo obrone te zespoły mają słabą [Hiszpania mniej]
Rosja przegrała w najważniejszym meczu eliminacji z .....Izraelem więc nie stawiam na nich,Portugalia grała średnio w eliminacjach to dlaczego miała by zgrac dobrze w turnieju skoro ich największe gwiazdy w najwazniejszych meczach zawodzą [Queresma,C.Ronaldo,n.Gomes] .Stawiam na Włochy lub Niemcy chyba ze Franja pokaże sie w pierwszych meczach przyzwoicie.
 
T 0

tomassoni

Użytkownik
Rosja, a dlaczego? Mocna liga. Reprezentanci kraju zgrani są ze sobą bo na codzień grają, ze sobą klubach. Ostatnia wygrana zenitu pokazuje, że ci ludzie mogą sporo osiągnąć. Potencjał tej drużyny na pewno jest duży i myślę, że na mistrzostwach pokażą swoją wartość. Jestem tylko ciekaw czy hiszpanom uda się w końcu coś zdziałać bo myślę, że mają wystarczająco dobry zespól by ugrać dużo na mistrzostwach.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Niemcy, ponieważ mają powiedzmy to sobie szczerze ligę w TOP5 w Europie, świetnych piłkarzy szkoda że coraz więcej jest naturalizowanych jak narazie w ataku w 26-osobowej ekipie mają jednego rodowitego Niemca chyba na sześciu. Oczywiście nowa myśl trenerska Klinsi &amp; Loew tak naprawdę to Loew więcej działał ponieważ Klinsi siedział większą część swojego czasu w USA w Kalifornii, ale to zmienia punktu rzeczy ze jest ciagnieta ta sama mysl ktora nie robi z Niemiec walca ktory gra 90 minut i w ostatnich chwilach strzela na 1:0, jest dodana techniczna gra kombinacyjna ktora moze podobac sie dla oka, i jeszcze skład nie jest tez oparty na dziadkach i tylko na I. Bundeslidze powołani świeżo upieczeni pierwszoligowcy jak Marin czy Helmes pokazuje że Loew nie patrzy na nazwiska tylko na świetną grę. Sądzę że Niemcy wygrają te ME jeśli nie to przynajmniej potwierdzą moje argumenty i zajdą jak najdalej.
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Postawiłem na Holandię.
Moim zdaniem mają oni bardzo mocny skład z którym mogą wygrać tę imprezę. Przez ostatnie lata nie osiągali sukcesów i wydaje mi się, że właśnie teraz przyszedł czas by w końcu ten sukces osiągnąć.
Drugą z drużyn na którą bym stawiał to byliby Hiszpanie.
 
majkel1990 0

majkel1990

Użytkownik
Rosja, a dlaczego? Mocna liga. Reprezentanci kraju zgrani są ze sobą bo na codzień grają, ze sobą klubach. Ostatnia wygrana zenitu pokazuje, że ci ludzie mogą sporo osiągnąć. Potencjał tej drużyny na pewno jest duży i myślę, że na mistrzostwach pokażą swoją wartość. Jestem tylko ciekaw czy hiszpanom uda się w końcu coś zdziałać bo myślę, że mają wystarczająco dobry zespól by ugrać dużo na mistrzostwach.
Zgadzam się w 100% sam stawiam 10zł na 1-8 10zł na 1-4 i 10zł na zwEU
dodam że rosjanie są potencjalnie mocniejsi niż korea(której pomogli sędziowie) są bardzo zdyscyplinowani na pewno nie są zmęczeni sezonem i potencjalnie są zdolni pokonać każdą ekipę w europie

tak na marginesie wątpię że ME wygrają Włochy albo Niemcy i szczerze powiem nie cierpię obu reprezentacji????
 
punkix91 0

punkix91

Użytkownik
Ja glosuje na Hiszpanie. Maja mocny sklad, no i chec siegniecia po trofeum, jakim jest Mistrzostwo Europy.
Co do ruskich: moga zrobic niespodzianke, ale mistrzostw nie wygraja. Za duzo jak na jeden rok. Zenit i Rosja? Za dobrze by im bylo.
Widze, ze ludzie na forum sa wielkimi optymistami. Niedosc ze stawiaja na 1. miejsce w grupie( o_O ) to jescze Polska ma zostac mistrzem... Patrioci.....
 
fokus 0

fokus

Użytkownik
Rosja, a dlaczego? Mocna liga. Reprezentanci kraju zgrani są ze sobą bo na codzień grają, ze sobą klubach. Ostatnia wygrana zenitu pokazuje, że ci ludzie mogą sporo osiągnąć. Potencjał tej drużyny na pewno jest duży i myślę, że na mistrzostwach pokażą swoją wartość. Jestem tylko ciekaw czy hiszpanom uda się w końcu coś zdziałać bo myślę, że mają wystarczająco dobry zespól by ugrać dużo na mistrzostwach.
ekhm mocna liga? :eek: pod jakim wzgledem? Jeśli myślicie że Rosja będzie dobrze grała ponieważ wygrali Puchar Uefa to sie bardzo mylicie. Przecież to wygrał klub a nie państwo, cóż z tego że z Rosji. Mocną ligę to mają Anglicy, Hiszpanii, Włosi, Niemcy itp. ale nie Rosja.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Witam , Co do tego myślę że Hiszpania wygra w tym roku mistrzostwa ten tytuł im się należy i walczą już od kilkunastu lat o niego w tym roku mają bardzo dobrą ekipę Casillas , Ramos , Puyol , Villa , Silva i spółka myślę zrobią swoje w tej narodowości i spokojnie poprowadzą ją do mistrzostwa czego im życzę.
 
typper 2

typper

Użytkownik
Hiszpania i Francja mają zdecydowanie najsilniejsze kadrowo zespoły. Włochy to już nie ta sama drużyna co 2 lata temu. Hiszpania gra jak nigdy, a przegrywa jak zawsze - chyba pora to zmienić. Fabregas dojrzał, Iniesta też jest lepszy niż 2 lata temu, świetny El Nino i Villa, im starszy tym lepszy Casillas, nieustępliwy Puyol, jak dla mnie faworyt numer 1. Numer 2 to Francja - choć brakuj mi w kadrze Trezeguet i Clichy to i tak Anelka, Nasri, Ribery, Malouda, Gallas, Vieria to nazwiska, które powalczą o najwyższe trofeum.
 
Do góry Bottom