>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

małe tłumaczenie

edyyy 0

edyyy

Użytkownik
witam... zleciłem dzisiaj wypłatę z betssona i napisali mi jakiegoś meila po ang... a że nie wszystko jest dla mnie jasne w tym języku prosiłbym o jakąś pomoc w tłumaczeniu:spokodfhgfh:

z góry dzięki ;)

Thank you for playing at Betsson.
To continue your withdrawal we need you to send in a copy of your ID card and also a copy of a utility bill with name and adress.
As soon as our payments department has received and accepted these documents we can continue your withdrawal.

Please do not hesitate to contact us again should you have any further questions.
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
nie jestem pewny co z ta karta , ale napisali ze musisz im wcsesniej wyslac skan karty i tez rachunku gdzie jest twoje nazwisko i adres
jak zle to nie bijcie, nie mialem juz rok angielskiego
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
z tym rachunkiem to na bank o to chodzi , a co do karty to może chodzi im poprostu o skan dowodu ? ????
 
lolo081 0

lolo081

Użytkownik
ID card to dowód osobisty jest no i jak poprzednicy pisali musisz wysłać reż jakiś rachunek
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
rachunek znaczy jaki? byle jaki?
i gdzie to w ogóle mam wysłać? w odpowiedzi na tego meila co mi przysłali?
a co jeśli nie płacę żadnych rachunków..?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
To continue your withdrawal we need you to send in a copy of your ID card and also a copy of a utility bill with name and adress.
As soon as our payments department has received and accepted these documents we can continue your withdrawal.
Aby kontynuować Twoją wypłatę musisz wysłać nam kopię dowodu tożsamości i kopię rachunku z Twoim adresem i imieniem (nazwiskiem).
Jak tylko otrzymają to i zaakceptują te dokumenty będą mogli dokonać Ci wypłaty.

To tyle...
Jak kiedyś zakładałem tam konto (kilka lat temu) i była promocja na mistrzostwa w piłce nożnej to poza tym chcieli także skan karty kredytowej.
Powodzenia
Vader
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
mam do tego jeszcze takie pytanko... gdzie mam te skany wysłać? w odpowiedzi na tego e-meila co mi przysłali tą wiadomość?
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
jeszcze prosiłbym o jedno tłumaczenie związane z tym wcześniejszym ;)

You can send a bankstatement or anything as long as it shows your name an address.

pewnie chodzi o kartę kredytową albo coś w tym rodzaju lecz wole się upewnić i zasięgnąć tłumaczenia kogoś znacznie lepszego ode mnie ;)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
&quot;You can send a bankstatement or anything as long as it shows your name an address.&quot;
&quot;Możesz wysłać wyciąg z konta bankowego lub cokolwiek innego gdzie będzie widniał Twój adres.&quot;
 
Do góry Bottom