>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bwin - Tutorial "uploudowania" dokumentów

vader 2,8K

vader

Forum VIP
W innym temacie kolega miał problem jak uploudować dokumenty do bwina.
Więc dla niego zrobiłem screeny, które mu pomogą. A przy okazji założę temat. Może się przydać niektórym.
Klikamy po kolei jak napisałem KROK #1 , KROK #2 itd.
Nie mam zdolności plastycznych ani graficznych ????
W KROKU #4 wybieramy skan dowodu z pliku zapisanym w komputerze. W komentarzu można wpisać swoje imię i nazwisko oraz login z bwina.
Bwin obecnie nie życzy sobie wysyłania skanów dowodu mailem. Tylko poprzez upload ze strony.
Powodzenia :spokodfhgfh:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bosskii 0

bosskii

Użytkownik
A od kiedy jest taka możliwość uploadowania dokumentów ???
Mam kont od ładnych paru lat i czegoś takiego nie widziałem ????
 
G 46

ghs

Użytkownik
Wszystko ładnie, ale... zrobiłem kiedyś ten upload i mimo to kasa nie doszła, musiałem dokumenty wysyłać mailem.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
@BoSskii od kilku miesięcy istnieje taka opcja. Teraz support życzy sobie aby wysyłać skany tylko za pomocą strony.
@ghs różnie bywa... Nie wiem kiedy to robiłeś. Być może na początku jak to wprowadzili i mieli z tym problemy techniczne.
Najgorsze jest to, że jeśli ktoś pierwszy raz wypłaca i nie bardzo jest w temacie to support mu w tym nie pomoże.
Zlecając wypłatę jak nie wysyłało się skanów to bwin nawet nie jest łaskaw napisać o tym do klienta, że trzeba podesłać skany. Tak było w przypadku ciufassa. Zlecił wypłatę i nawet nie dostał maila że musi podesłać skany.
Bwin ma bardzo dużo klientów i niestety odbija się to obecnie na ich obsłudze...
Pozdr.
Vader
 
ciufass 0

ciufass

Użytkownik
Czyli jak wysłałem im skan dowodu w czwartek i też wypłaciłem kasę to kiedy mogę się jej spodziewać na moim koncie?
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
porazka ten buk strzecie sie go jak ognia ja wlasnie zaolodowalem swoje dokumenty ale zapomnialem odpowiedzi na pytanie osobiste i im napisalem zeby mi przypoimnieli podajac wszytko swoje dane zobaczmymy po ile dniach odpiszą
 
R 0

rebmar

Użytkownik
Po to jest pytanie osobiste żebyś tylko ty widział jakie jest hasło ???? i wątpie żeby ci podali :kwasny4565: ale sobie poczekasz z 2 tygodnie zobaczą że dane są ok i wszystko to może hasło dadzą :jezora:
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Odpowiedz na pytanie osobiste przysyłają. Więc nie ma problemu. Problem jest w tym, że support działa strasznie wolno. Odopwiedzi, wypłaty itp.
Dla przykładu dziś robiłem wypłatę z pinnacle. Zleciłem ok. 9;50. Kasa na MB 10;22
 
ciufass 0

ciufass

Użytkownik
Jeszcze takie pytanie jak wcześniej pisałem wypłaciłem w czwartek 120 zł, i wczoraj wypłaciłem kolejne 120 zł, to ta kasa przyjdzie w jeden dzień razem, czy osobno ?
 
martinho90 1,6K

martinho90

Użytkownik
Ja mam pytanie do jakiegoś bardziej obtrzaskanego w tych tematach goscia ????
Z tego co tam widze to jest miejsce na jeden plik, podobno trzeba wyslac skany dwoch stron dowodu... Nalezy to skleic w jednym pliku? czy wysylac dwa razy?
 
cziken4 0

cziken4

Użytkownik
Wysyłasz 2 razy, lub dokładnie sklejasz w paincie w 1 plik, ale to troche za dużo zachodu ????
Aha, i winrarem nie da się spakować, bo oni tylko jpegi i gify przyjmują
 
poldi 0

poldi

Użytkownik
Witam, myslę, że tu mi poradzicie
Jeśli nie jest się np. osobą pełnoletnią, a chce założyć się konto w Bet-at-Home &#39;KONIECZENIE&#39; na siebie, to czy można podać swoją prawdziwą datę urodzenia nawet jeśli nie ma się tych 18nastu lat ?? Jeśli uda się grać na takowym koncie to zapewne nie można podejmować kasy przed 18nastką ??
Proszę doradźcie ...
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Witam, myslę, że tu mi poradzicie
Jeśli nie jest się np. osobą pełnoletnią, a chce założyć się konto w Bet-at-Home &#39;KONIECZENIE&#39; na siebie, to czy można podać swoją prawdziwą datę urodzenia nawet jeśli nie ma się tych 18nastu lat ?? Jeśli uda się grać na takowym koncie to zapewne nie można podejmować kasy przed 18nastką ??
Proszę doradźcie ...
Nie pisz 5 takich samych postów na forum ????
Nie wiem jak jest w bah bo nigdy nie zakładałem tam konta przed 18tką, ale wydaje mi się być to niemożliwe gdyż to jest hazard a żeby uprawiać hazard trzeba mieć +18. Zresztą popatrz na znaczek w lewym dolnym rogu na stronie bah


I jeszcze taki cytat ze strony bah
Osobom poniżej 18-go roku życia zabrania się grania na stronach bet-at-home.com. Ważne wskazówki, które pomogą uniemożliwić korzystanie Twojego dziecka z serwisu udostępniającego gry losowe znajdziesz na stronie: http://www.cyberpatrol.com
 
wrona321 0

wrona321

Użytkownik
...Jeśli dokonała Pani wpłaty w gotówce prosimy o przesłanie kopii przelewu bankowego.
Kopię może Pan zeskanować lub wysłać w formie cyfrowej przy pomocy następującego linku:
https://www.bwin.com/account.aspx?view=PayIn&amp;amp;subview=Upload
Prosimy zwrócić uwagę na wymiar zeskanowanej kopii skan nie może przekraczać wielkości 5 megabajtów i powinien zostać przesłany w formie pliku.jpg.
Kopię dowodu wpłaty może Pani też przesłać faksem pod numer: 0043 1 585 60 44 18 wraz z dopisaniem nazwy użytkownika.
Jak tylko otrzymamy brakujące dane, zajmiemy się rozpatrzeniem Pana sprawy....

część wiadomości od BWIN! czekam na kasę ;p
 
Do góry Bottom