>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pomyłki lub oszustwa bukmacherów

P 0

profi

Użytkownik
Witam

Ciekawy jestem jak dużo osób i w jaki sposób zostało oszukanych przez jakiego bukmachera.
A może jakiś bukmacher pomylił się na waszą korzyść?

Ja nie miałem jeszcze takiej sytuacji, czekam na wasze wypowiedzi ????
 
L 147

luminat

Użytkownik
bet-at-home największy z największych oszustów - jak widzę tą marżę to się zastanawiam czy ktokolwiek cokolwiek u nich wypłacił :spokodfhgfh:. W zakładach akumulacyjnych na dane zdarzenia mamy np. kurs 10 - u innych buków, a nich będziemy mieli kurs 5 :-D. Już nie wspomne o zdarzeniach losowych i podwójnej szansie bo to dopiero krpina :kwasny4565:
 
Q 0

qra

Użytkownik
Czy to jest oszustwo? Na moj gust, nie. Nikt nikomu nie kaze grac w bahu, owszem zdazaja sie czasami nawet spore roznice w kursach na poszczegolne zdarzenia, na niekorzysc bah ale to nie jest oszustwo, taka marze sobie narzucaja i jak sie komus nie podoba to nie musi u nich grac. Ja osobiscie wlasnie wyplacilem cala kase ktora mi sie uzbierala i przenosze sie do expekta, ale tylko z tego powodu, ze oferta jest o wiele ciekawsza. Nigdy natomiast nie zostalem przez bah oszukany.
 
S 0

smyk__

Użytkownik
Daj znac jak się sprawa rozwiąże. ;) Pozdrawiam serdecznie ;D
Sprawa sie rozwiązała bardzo pozytywnie dla mnie, gdyż pieniądze już dotarły na moje konto bankowe ????
Wiec widać ze bah nic nie zrobili z tym błędem, może go po prostu nie zauważyli.
Oby jak najwięcej takich pomyłek
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
W tym wypadku ewidętny błąd już nie mogli się wycofać ponieważ rozliczyli ci kupon więc jakby to wyglądało gdyby nagle ci dali zwrot. Dlatego jeżeli są takie okazję trzeba je wykorzystywać ????
Pozdrawiam
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Pomyłki ostatnia złapałem 3-4 tyg temu jak był 3 mecz finałowy PLS. Mecz AZS Czestochowa - Skra w dzien meczu zmieniała sie godzina rozpoczecia z 20 30 na 20 00 a Unibet cos sie tym chyba zbytnio nie interesował mecz ogladałem w TV i prz stanie 23-22 o 20 29 postawiłem na Over 46.5 w pierwszym secie co było juz pewnikiem bo set mogł sie zakonczyc minimalnie w tym momencie 47 punktami myslałem ze Unibet i tak sie połapie i policzy po kursie 1.00 a jak sie okazało rozliczyli jako wygrana stawka 1000 wiec plus spory wpadł kasy nawet od razu nie wypłacałem do dzisaj gram cały czas. Pomyłek złapałem wiele ale nie bede sie juz tutaj rozpisywał dałem jedna przykładowa która złapałem ostatnio
 
dawidm 9

dawidm

Użytkownik
im więcej osób wie, tym większa szansa że buk zrozumie swój błąd i rozliczy po kursie 1,0. Proste ????
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Mnie jak na razie Jetbull oszukal. Postawilem spotkanie 4 maja (Colorado Rockies - LA Dodgers) na Colorado. Wynik spotkania: 7:2 dla Colorado. Najsmieszniejsze jest to, ze juz w trakcie spotkanie (przed jego zakonczeniem!!) dostalem od nich maila podsumowujacego kupon jako przegrany. Od tego czasu wyslalem do nich 4 maila (2 po polsku, 2 po angielsku), ale do dzisiaj (11.05.2008) nie otrzymalem jakiejkolwiek odpowiedzi, NIC! Stawka byla smieszna, bo to bylo za 1 EURO z Happy Hour, ale przeciez nie w tym rzecz. Jestem daleki do mowienia o jakimkolwiek buku &quot;zlodziej&quot;, ale w tym wypadku cos jest naprawde nie tak. Najgorsze jest to ich milczenie....
Edit: Po 4 mailach, 12 maja (tydzien czasu!) poprawili mi ten kupon...
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
A to wam powiem ciekawostkę o betssonie:
odnośnie tego śmiesznego kuponu z bah co na jednym przemnożyli kursy za ten sam mecz... pisaliście że już nic z tym nie zrobią bo rozliczyli ???? No to betsson nie ma takich problemów, już drugi raz mam na koncie u nich -xx zł A jak? Przegrany kupon rozliczyli mi na plus a po tygodniu się odcknęli i wygraną wraz ze stawką odjęto mi z konta. Za pierwszym razem się dogadałem a teraz nie dotarło chyba do supportu że jak na koncie będę miał minus [i to z ich winy] to juz tam kasy nie przeleję... sorry ale jak dla mnie krętacze i głupki.
 
Do góry Bottom