>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

gdzie tu jest jakis haczyk?

celahim 4

celahim

Użytkownik
Otoz mam nastepujace pyatnie. Wyplata z mojego konta moneybookers na rachunek bankowy kosztuje cos ponad 6 zl,wiec dosyc sporo.. Ale przeciez moge ta kase z mb przeslac na moje konto w jakies firmie bukmacherskiej za darmo, a stamtad na konto bankowe, tez za darmo.
Gdzie wiec jest haczyk? Moze jest tak, ze po wplacie na konto u bukmachera, musze za odpowiednia stawke zagrac, ale nie slyszalem o czyms takim, zebym musial obracac kase, nie korzystajac z zadnego bonusa.
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Nie zawsze i nie u kazdego buka. Musisz przetestowac kilka firm. Ja mam jednego, ktory normalnie wyplaca praktycznie bez obrotu (czasem zagram pare rak w pokera i tyle) jesli chcesz wiedziec jaki to to pisz PW ????
 
L 72

loozer21

Użytkownik
ja czem tak robie wplacam sobie na expa i odrazu wyplacam na konto bankowe no moze czasem postawie jakis tam kurs 1.10 zeby nie bylo i potem wyplacam
 
G 46

ghs

Użytkownik
polecam bet-at-home wplacasz np. 200zl i musisz wykonac obrot raz za kwote 150 zl po kursie 1.01 i kasa mozesz przelac nakonto bankowe ,
metoda sprawdzona wiele razy ;:-D
Idiotyczny pomysł. Kurs 1.01 nie wchodzi raz na 20-30 razy. Tak więc na dłuższą metę strata większa, niż tych 6 zł.
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Idiotyczny pomysł. Kurs 1.01 nie wchodzi raz na 20-30 razy. Tak więc na dłuższą metę strata większa, niż tych 6 zł.
zawsze znajdzie sie jakis pewny mecz po obojetnie jakim kursie , jak dla mnie jest to nalepszy sposob zeby ominac ta oplate na moneybookers
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
polecam bet-at-home wplacasz np. 200zl i musisz wykonac obrot raz za kwote 150 zl po kursie 1.01 i kasa mozesz przelac nakonto bankowe ,
metoda sprawdzona wiele razy ;:-D
a gdzie masz podane coś takiego, że musisz dokonać obrót na tyle ?
wielokrotnie wpłacałem z moneybookers na bah i następnie na konto bankowe bez obstawiania zakładów i nigdy nie było żadnych problemów
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
a gdzie masz podane coś takiego, że musisz dokonać obrót na tyle ?
wielokrotnie wpłacałem z moneybookers na bah i następnie na konto bankowe bez obstawiania zakładów i nigdy nie było żadnych problemów
oj chyba cos ci sie pomylilo, od bukmachera mozesz wyplacic TYLKO wygrana, stad musisz obrocic kase raz aby z depozytu zmienila sie na wygrana, na bet at home napewno nie wolno inaczej, tzw zabezpieczenie przed praniem brudnych pieniedzy i to sa sprawdzone info
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Być może wszystko zależy od klienta , ja gram na bah od 3 lat i tak jak wspomniałem wyżej przelewałem pieniądze w taki sposób i nigdy nie miałem żadnych problemów z tym związanych.
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
no dziwne bo ja tez gram 2 lata w tym buku i raz probowalem tak kase przelac prosto na konto bankowe i bah cofnal mi wyplate , wiec moze miales wielkie szczescie ze udalo ci sie wyplacici ta kase
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Chyba rzeczywiście kwestia szczęścia , po za tym to było już jakiś czas temu a kwoty, jakie w ten sposób przelałem były małe kilkadziesiąt zł
 
Do góry Bottom