>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

komórka do 500 PLN

peja 1

peja

Użytkownik
Wiem, że już były różne tematy z komórkami.. ( mam nadzieje, że mody nie zablokują tego tematu), ale tutaj mam konkretne pytanko...

Jaki byście mi proponowali fon do 500 PLN ? obecnie mam Sagema my401X ale co raz bardziej wqrwia !! nie mam wygórowanych potrzeb :p

z góry dzięki za każdą rade tutaj ????
 
unclevictor 0

unclevictor

Użytkownik
Witam ja bym wybral na Twoim miejscu W580i lub S500i ;)
Poszukaj na allegro nowki wachaja sie juz w granicach + - 500 PLN
Pozdro
 
rans 0

rans

Użytkownik
Za 500zł to człowieku możesz kupić full komórkę .Prowadzę serwis gsm więc troszkę się u mnie komórek obija.Trudno jest doradzić ci konkretnie - nie napisałeś czemu głównie ma telefon służyć .Czy jesteś sportowcem który potrzebuje czegoś małego i podręcznego z stoperkiem typu 6100 czy raczej szukasz wypasu ( Tele z serii N) . Mi osobiście się SE nie podobają , ale tu za 500zł znacznie więcej mają do zaoferowania w stosunku do noki !Jeśli szukasz wywalonej komórki to polecam SE K800I naprawdę godny polecenia telefon ( 480zł) .
Ocena jakość/cena 100% naprawdę polecam .Jeśli chcesz mieć stówkę w kieszeni a najnowszą i podręczną nokię to polecam 5300 - wersja MP3 .
Dużo mógłbym tu gadać , ale według mnie jak będziesz kupował telefon to sprawdź : jaki ma aparat , czy ma slot kart pamięci , jak chodzi głośnik , czy ma irda + Bluetooth , czy LCD nie jest energożrący jak w modelu np : 3650 !!
Życzę dobrego wybory :spokodfhgfh:
PS ja bym osobiście wziął K800I i tobie też go polecam !
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Za 500zł to człowieku możesz kupić full komórkę .Prowadzę serwis gsm więc troszkę się u mnie komórek obija.Trudno jest doradzić ci konkretnie - nie napisałeś czemu głównie ma telefon służyć .Czy jesteś sportowcem który potrzebuje czegoś małego i podręcznego z stoperkiem typu 6100 czy raczej szukasz wypasu ( Tele z serii N) . Mi osobiście się SE nie podobają , ale tu za 500zł znacznie więcej mają do zaoferowania w stosunku do noki !Jeśli szukasz wywalonej komórki to polecam SE K800I naprawdę godny polecenia telefon ( 480zł) .
Ocena jakość/cena 100% naprawdę polecam .Jeśli chcesz mieć stówkę w kieszeni a najnowszą i podręczną nokię to polecam 5300 - wersja MP3 .
Dużo mógłbym tu gadać , ale według mnie jak będziesz kupował telefon to sprawdź : jaki ma aparat , czy ma slot kart pamięci , jak chodzi głośnik , czy ma irda + Bluetooth , czy LCD nie jest energożrący jak w modelu np : 3650 !!

Życzę dobrego wybory :spokodfhgfh:
PS ja bym osobiście wziął K800I i tobie też go polecam !
Podpisuję się pod tą wypowiedzią . Telefon jest ŚWIETNY ! Aparat 3,2 mpx , mp3 , slot karty pamięci , fajny wygląd , super wyświetlacz no i CENA ! Cena tego telefonu bardzo spadła i za takie pieniądze to nic tylko brać i się cieszyć :spokodfhgfh:
 
rans 0

rans

Użytkownik
A wracając do noki to muszę powiedzieć że nie polecam noki N70 i w górę to bardzo wadliwe telefony .Często pada soft , nie wspominając już o cieciu się .SE raczej solidnie chodzi - jest na pewno mniej awaryjny jeśli chodzi o software .Możesz również zdecydować się np na LG bardzo fajne telefony , proste w obsłudze , mało awaryjne .Jeśli chodzi o samsungi to mimo wilu bajerów są jak dla mnie monotonne i mogą ci się szybko znudzić .

PS jeśli chodzi o pamięć bo pewnie chcesz słuchać muzyki i wgrywać filmy .Nie napalaj się z kartą pamięci ja osobiście polecił bym 1Gb lub 2GB (niekiedy , ale bardzo rzadko ) potrafią się ciąć .Nawet nie ruszaj 4-gigówki nie polecam !
 
yarson 0

yarson

Użytkownik
ja mam 6300 jest całkiem spoko, aparacik też fajny ale przy słabym świetle wychodzą troche zielonkowate ale przy normalnym dziennym świetle są naprawde dobre,nie wiesza się, fajny wygląd, ogólnie spoko ale wyświetlacz strasznie żre baterie, i ta metalowa klapka z tyłu troche się rysuje.ale wg mnie telefonik naprawde warty polecenia ????
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
ja mam 6300 jest całkiem spoko, aparacik też fajny ale przy słabym świetle wychodzą troche zielonkowate ale przy normalnym dziennym świetle są naprawde dobre,nie wiesza się, fajny wygląd, ogólnie spoko ale wyświetlacz strasznie żre baterie, i ta metalowa klapka z tyłu troche się rysuje.ale wg mnie telefonik naprawde warty polecenia ????
popisuje się pod nim nokia 6300 to obecnie jeden z lepszych moedeli fona. fotki niezłe całkiem gdyż fon ma 16mln kolorów a to robi swoje .. mp3 całkiem ładnie brzmią telefon ładniutki poręczny polecam ...
 
rans 0

rans

Użytkownik
Chcesz powiedzieć co sądzę o N6300 .Moja opinia jest taka fajny telefon i podręczny , ale moim zdaniem dla kobiet , chociaż niekoniecznie .Z tego co patrzę na ceny to N6300 jest droga w granicy + 500zł .
Teraz zrób sobie porównanie między SE którego ci poleciłem a tą nokią .
zalety SE :
-funkcjonalny , dobry aparat i wideo ( 3.2Mp ) , slot kart ,blueetoth i irda
Duży ekran .Ogólnie bardzo dużo możliwości w bardzo dobrej cenie .
Jeśli chodzi o minusy tego telefonu to na pewno jest rozmiar .
Duży to on nie jest jak 9300 ale za malutki jak 6100 też nie .
Zalety Noki : Ładny wystrój , prosta klasyczna obsługa , bluetooth , bardzo ciekawie prezentuje się panel LCD - sprawi ci sadysfakcjię na jakiś dłuższy czas.Aparat już znacznie gorszy niż w SE bo tylko ( 2Mp ) .
Do wad tego telefonu należy brak irdy , chodź właściwie jak ma bluetootha można było by powiedzieć po co irda ? Jest wiele fonów bez bluetooth a z irdą i to przy zakupie też trzeba rozpatrzeć .
PS Decyzja należy do ciebie czy gruby SE wypasiony na maxa , czy mała i bardzo elegancka nokia 6300 .
Życzę udanego wyboru i pozdrawiam :spokodfhgfh:
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Mam w domu nokie 6300 i jest to bardzo dobry telefon. Co do zdjec to tez nie ma co narzekac bo jakosc jest dobra. Z telefonu wywolywalem kiedys zdjecia u fotografa wiec to mowi samo za siebie. Poza tym jak napisal rans telefon bardzo elegancki, schludny. Ja wad w nim nie widze, moze dlatego, ze za telefonami nie przepadam ale ogolnie bardzo wysoko go cenie a z tego co ostatnio patrzylem na allegro to do 500zl spokojnie mozna go kupic. Jeszcze rok temu kosztowal grubo ponad 1000 ajjjj.
 
S 11

support75

Użytkownik
yarson, Sc0rp0w, rans, roY.
Dziękuje za opinie. Jakie ma bajery, jak robi zdjecia to wiem bo mam taki telefon w domu. Chcialem uslyszec co powie o nim ekspert (rans) gdyz planuje zakupić jeszcze jeden taki telefon tym razem dla siebie. Oczywiscie zgadzam sie z opinia ze za ta cene mam lepszego SE, tak bywa od lat z tego co wiem. Jednak wole schludny, ladny telefonik niż duża cegle :wink:
 
rans 0

rans

Użytkownik
LG SHINE KE970 - cena 479zł . Bierz póki promocja jest wogóle o nim zapomniałem dodać .
Telefon łączy w sobie wszystkie funkcje W800i , a jeśli chodzi o wygląd i poręczność daję mu 10 na 10 .Znacznie lepiej się prezentuje od N6300 .Prosty w obsłudze , ogromny ekran , dobry aparat .
Cana do jakości równa się 100 na 100 !!!
Ostatnio miałem w serwisie z nim styczność i naprawdę super , z w rażenia wyjść nie mogę !!
Polecam !!!
PS jak mogłem zapomnieć o LG-kach
 
matex 0

matex

Użytkownik
Siema. Nie chce zakładac nowego tematu - więc spytam tu.

Obecnie posiadam SE D750i przerobionego na W800i ale jako, że mi się znudził postanowiłem go wymienic. Moją uwagę zróciła juz wczesniej omawiana tu Nokia 5300. Chciałbym się więc dowiedziec coś o tym telefonie - poznac jego wady i zalety - słyszałem np. ze ma bardzo kiepskiej jakości słuchawki i widzę, że ma nienajlepszy ekran. Czy warto zamienic D750@W800i na 5300 ? Dodam, że z telefonu głownie tylko dzwnie, sms&#39;uje, słucham muzyki i gram w gierki, więc np. te MP w aparatach juz mnie tak nie interesuja :] A może polecicie cos innego w tym przedziale cenowym ??

Z góry wielkie dzięki za wszelkie opinie, sugestie etc.
Pozdrawiam
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
a co sadzisz rans na temat N95 8GB? myslalem o niej jednak niebawem ma sie pojawic N96 i tam chyba TV jest wiec poki co jeszcze sie zastanawiam :p
 
yarson 0

yarson

Użytkownik
Matex34 mój kumpel miał N5300 i jak dla mnie zresztą dla tego kumpla też ten telefon jest niezabardzo, slajder strasznie szybko się rozregulowywuje, zasuwanie strasznie lata i wyświetlacz strasznie szybko się zajeżdża.ja bym go sobie napewno nie kupił ???? takie moje zdanie :p
 
matex 0

matex

Użytkownik
hm.... tak szczerze mówiac to coraz mniej podobała mi sie ta nokia, a twoja opinia utwierdziła mnie w tym aby jej nie kupowac. A co sądzcie o Samsungu E900 ?
 
Do góry Bottom