>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Czy poker jest ustawiony?

bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Jak w temacie ????
Co o tym sądzicie?
Ja osobiście uważam to za ostatni kretynizm, bo przy ustawianiu sporo osób by wygrywała na lewo, bo wiedziała by kiedy ma grać, przy czym poker tracił by klientów.
 
S 11

support75

Użytkownik
pozwole sobie wkleic wypowiedzi na ten temat, z innego tematu.

Jak spopularyzować poker. Nie widzę takiego rozwiązania - takie kanty odchodzą na niektórych internetowych pokeroomach - jaja jak berety.
Bet beat za bet beatem, full przegania fulla, strit przegania innego strita, kolor przegania kolor, remis goni remis.

Firmy świadczące te usługi udowadniają, że zdarzenia mające prawdopodobieństwo 5% występuje 95 razy na 100. Bez żartów, a o tych przekrętach mógłbym napisać książkę.
Tu nie chodzi oto, że nie potrafię przegrywać, tylko oto, że ten softy od pokera są tak podkręcone że aż kuje w oczy.
luminat - na jakis stawkach byles swiadkiem jak Ty to nazwales &quot;kantów&quot; oraz jak uwazasz jaki jest cel oszustwa przez pokerroomy. Bo sadze ze nikt od tak nie oszukuje wiec słucham. Jesli moderator uzna to prosze o przeniesienie wypowiedzi luminata nowego watku, moze inni gracze tez by mieli ochote sie wypowiedziec na ten temat. Ja chetnie pokonwersuje z nimi : )
Dokładnie śmiech na sali to co piszesz widocznie przed chwilą przegrałeś jakimś bed beatem rozdanie albo coś w tym stylu. I tak pogadasz powyżalasz się a sam dobrze wiesz,że jutro czy kiedy tam znowu będziesz grał przy wirtualnym zielonym stoliku I tak jak support powiedział jaki interes ma pookerom niby w takim &quot;oszukiwaniu&quot;?

Pzdr
 
B 0

ban_dla_mazaqa

Użytkownik
Gralem swego czasu bardzo duzo na Ongame ( w 1000-siącach punktów miesięcznie) i zgadzam się w pełni z tym iż soft softowi nie równy i ilość cudów przekracza tam normę...
Jaki mają interes w tym pokerroomy?
Przede wszystkim: Kilka osob jest przekonanych ze to jego karta (np na flopie) jest nie do pokonania (cecha ongame, w 90% majac dwie pary na flopie jestes przegrany, dojdzie kolor z czterech kart, strit ewentualnie full - to jest jakas norma) zaczynaja sie bety, raisy, reraise, all iny a to wszystko ==== BIG REJK
Reasumując, sick soft + to many lucky idiots = big rake
Moje zdanie z doświadczenia...
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Tez sie zgadzam co do specyficznosci softu generalnie nie jest to skierowane w jakiegokolwiek gracza tylko w budowanie rake a z tego przeciez zyja pokerroomy.
Dwa pary przegrywajace ze stritem to jest normalka ????
 
B 0

ban_dla_mazaqa

Użytkownik
Tez sie zgadzam co do specyficznosci softu generalnie nie jest to skierowane w jakiegokolwiek gracza tylko w budowanie rake a z tego przeciez zyja pokerroomy.
Dwa pary przegrywajace ze stritem to jest normalka ????
Tyle ze na ongame sa norma takie rozdania, flop masz dwie pary jestes na swietnej pozycji 2 kolesi wali all in pokazuja karty totalne nic, turn, river, jeden strit drugi kolor ty zostajesz na samym koncu. Bardzo ale to bardzo zadko wygrywam tam majac na flopie dwie pary.
 
L 147

luminat

Użytkownik
Widzę, że ktoś przytoczył moją wypowiedź. :spokodfhgfh:
U mnie miarka sie przebrala jak miałem dwie karety w czasie 10s na jednym stole (tylko jeden stół otwarty) i 3 razy trójkę z 7 pod rząd. Usunąłem soft i już więcej nie zainstaluje pokera.
Zapraszam również inne osoby do wyrażenia własnej dyskusji.
 
drago 108

drago

Użytkownik
luminat o jakim pokerromie mówisz?
Co do tego to ban dla Mazaqa (swoją drogą dziwny nick) grasz na jakimś Ongame, o którym ja w życiu nie słyszałem. Ja polecam angażować się w grę na sprawdzonych i dobrych softach, bo na takich za 3gr. to może i robią przekręty, żeby jakoś zarobić...
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Na sieci onegame jest bardzo dużo platform np. Betsson, RedKings, Strykke, Bet24, Bwin, NextPoker itp, itd. Jest tego naprawde bardzo dużo ???? Jak mogłeś o tym nie słyszeć?
Ludzie powiedzcie mi co na celu miały by softy żeby przekręcać?
Powiedzcie mi dlaczego nie zwracacie uwagi na to, ile razy wy mieliście szczęście na river.
 
B 0

ban_dla_mazaqa

Użytkownik
Odpowiedz juz sie pojawila BIG REJK :-D

Zreszta swego czasu byla afera na AbsolutePoker gdzie pracownik gral turniej widzac karty przeciwnikow :-D
 
K 76

karlos83

Użytkownik
luminat o jakim pokerromie mówisz?
Co do tego to ban dla Mazaqa (swoją drogą dziwny nick) grasz na jakimś Ongame, o którym ja w życiu nie słyszałem. Ja polecam angażować się w grę na sprawdzonych i dobrych softach, bo na takich za 3gr. to może i robią przekręty, żeby jakoś zarobić...
Hehe nie ma to jak wypowiada sie ktos kto o pokerze ma zero pojecia ????
Ongame to jedna z najwiekszych sieci po Poker Stars i FullTiltPoker.
 
S 11

support75

Użytkownik
ban_dla_Mazaqa - na jakis stawkach grasz, na jakich byles swiadkiem takiego czegos.
Odnosnie Absolute Poker to zgadza sie byla afera, ale nie polegalo to na podkreceniu softu tylko na zlamaniu jego przez jednego z pracownikow!
 
lowcag 0

lowcag

Użytkownik
Moim zdaniem softy nie są podkręcone, tylko że na niskich stawkach grają tacy idioci, że wchodzą z prawie wszystkim, a co za tym idzie czasem coś łapią i wychodzą z tego zwykłe &quot;badbity&quot; które w pokerze live również zdarzają się bardzo często.
 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
Moim zdaniem softy nie są podkręcone, tylko że na niskich stawkach grają tacy idioci, że wchodzą z prawie wszystkim, a co za tym idzie czasem coś łapią i wychodzą z tego zwykłe &quot;badbity&quot; które w pokerze live również zdarzają się bardzo często.
zgadzam sie w 100% ludzie na niskich stawkach sprawdzają z czym popadnie.
Ale dodam że grałem trochę ostatnio na ongame bo wyrabiałem bonus i na NL100 gra sie już w miarę chociaż i tak znajdą się dawcy i &quot;dziwni gracze&quot; którzy potrafią nieźle człowieka dofinansować. W sumie najdziwniejsze rzeczy spotykały mnie właśnie na ongame ( np. moje KKvs44 flop K44 kolo all in i ja izi call ???? ale nie o tym miało być). Każdy soft jest specyficzny na swój sposób, np. Pokerstars ma &quot;ukochany&quot; river stars ???? na bossie dobra łapa do gry pf to J9 bo bardzo często trafiam w ten sposób dwie pary z flopa. b2b to oczywiście 69 i strit na flopie ???? na wszystkich 3 wymienionych softach ładnie dochodzą teżdrawy do koloru ????
 
iv3ron 0

iv3ron

Użytkownik
Moim zdaniem pokery internetowe są oszukane grałem przez wiele lat i stad mój pogląd...Dam przykład z promocji jest zazwyczaj bardzo ciężko wypłacić pieniądze a inaczej jest całkiem jak sie wpłaca własne pieniądze pokery zazwyczaj próbują zachęcić a w następnym etapie zabrać wszystko gdy sie wczas nie wypłaci...strasznie uzależnia nie polecam gry...
 
K 0

karoleks85

Forum VIP
Moim zdaniem pokery internetowe są oszukane grałem przez wiele lat i stad mój pogląd...Dam przykład z promocji jest zazwyczaj bardzo ciężko wypłacić pieniądze a inaczej jest całkiem jak sie wpłaca własne pieniądze pokery zazwyczaj próbują zachęcić a w następnym etapie zabrać wszystko gdy sie wczas nie wypłaci...strasznie uzależnia nie polecam gry...
lol :-? to co ty robiles wiele lat na tych &quot;oszukanych pokerach&quot; ?

- w nastepnym etapie zabrac wszystko gdy sie nie wplaci? o czym ty mowisz :-D jakis room zabral ci pieniadze bo nie wplaciles nastepnych pieniedzy?

oj chyba chciales napisac cos madrego ale wyszlo ci bez sensu.

Co do ustawionego pokera to wydaje mi sie to smieszne po co ktos mialby to robic i tak wiele ryzykowac.. a dowody jakie najczesciej sie na to podaje np ze przegralem z reka AA przeciwko 77 sa poprostu smieszne, nie graliscie na zywo ? Nie wiecie ze takie rzeczy sie zdarzaja ? ????
 
G 46

ghs

Użytkownik
Uważam, że nie są ustawione.
Łatwego zarobku szukają wszyscy. Istnieje soft, który może logować przebieg każdej gry i zbierać dane do analizy. Poker jest bardzo dobrze rozpracowany pod względem analizy statystycznej, różnice w zachowaniu algorytmów rozdających karty nie byłyby trudne do znalezienia. Jeśli by takie były, to i po pierwsze zniszczyłoby to reputację danego poker rooma, a po drugie znalazłyby się osoby, które by to wykorzystały.
 
E 0

everu42

Użytkownik
ja dziś zwątpiłem w pokera online. Żebym nie mógł ani jednego rozdania przez godzine wygrać? A wczoraj natomiast jak z jakimiś sensownymi kartami wszedłem no to większość rozdań wygrywałem.
Oczywiście wybornym graczem nie jestem, ale też trochę się nauczyłem i cieciem malinowym też nie jestem.
 
Do góry Bottom