>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Osoby które odpadły za Walkower

doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Osoby które odpadły za Walkowery i trafiają na czarną listę konkursową.
- Herbatnik
- Voltii
- magic_1986_22- Suchy176

Wyżej wymienione osoby wylatują z konkursu jednak do pojedynków z nimi trzeba podawać typy w celu werfikacji że dany zawodnik odwiedza i śledzi kolejki czyli wystarczy że odda typy.

Pozdrawiam.

PS. Po Podliczeniu benka pewnie pojawią się kolejne osoby.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Kolejna lista osób które odpadły za walkowery.
mlody16
Sc0rp0w
Damian22STW
Suchy176
Danio--Porshe
krist0
ikaesiak
jejo_12
 
zany 0

zany

Użytkownik
Chciałbym zauważyć że nie wszyscy zasługują na to by znaleźć się na tej czarnej liście.
Dla przykładu tutaj mogę tu podać swoją osobę.
Żałuję że nie mogłem typować, bo konkurs już od samego początku bardzo mi się spodobał, ale jak nie którzy zapewne wiedzą w czasie kiedy konkurs się rozpoczynał (posiadacze neti) mieli problemy z odpaleniem forum i ja właśnie należę do jednej z tych osób.
Prawdę mówiąc dzisiaj od jakiegoś miesiąca pierwszy raz zdołałem uruchomić na swoim komputerze forum i mam nadzieję że powyższy problem już mnie nie dotyczy.
Myślę że powyższe usprawiedliwienie będzie wystarczającym do tego aby, osoby te skreślić z czarnej listy i tym samym zwrócić im prawo do możliwości brania udziału w innych, kolejnych konkursach organizowanych przez nasze forum.
Pozdrawiam, Zany.
 
S 0

sciemniacz

Użytkownik
Ej no nie żyjesz na pustkowiu . JA tez mam netie i dopiero od dzis mi działa stronka forum. Ale kombinowałem , poszedłem do znajomych i typy odałem. Jezeli chcesz to potrafisz
 
zany 0

zany

Użytkownik
Ej no nie żyjesz na pustkowiu . JA tez mam netie i dopiero od dzis mi działa stronka forum. Ale kombinowałem , poszedłem do znajomych i typy odałem. Jezeli chcesz to potrafisz
Niektórzy nie mają czasu żeby chodzić specjalnie po znajomych i prosić się o ty by móc skorzystać z internetu, niektórzy studiują, do tego pracują i mają jeszcze wiele innych zajęć na głowie i nie ma szans żeby być ciągle na bieżąco z tym co się dzieje w konkursie, zwłaszcza jeżeli ktoś niemiał u siebie w domu dostępu do forum.
A tak poza tym to 99 % moich kumpli, znajomych i rodzina ma internet w neti, a 1% mieszka daleko od mojej okolicy.
 
C 0

chicken

Użytkownik
Tez mam internet z netii i nie moglem brac udzialu w konkursie (zreszta nie tylko w tym) ???? Bardzo bym prosil o usuniecie z czarnej listy. To naprawde nie moja wina. A ja juz chcialem kompa formatowac, bo myslalem ze to cos nawala, bo jak probowalem u kumpla na necie to stronka dzialala ???? No to super ze wkoncu bede mogl typowac i wogule. Pozdrawiam
 
Do góry Bottom