>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Rosja, Superliga 24.01.2006

Status
Zamknięty.
don-karol 0

don-karol

Użytkownik
Tver THK - Novosibirsk
Novokuzneck - Cherepovec
Omsk - Dynamo Moscow
Magnitogorsk - Ufa
Molot Perm - Niznekamsk
Togliatti - CSKA Moscow
Kazan - Voskresensk
Yaroslavl - Spartak Moscow
Vitiaz Podolsk - Petersburg

Magnitogorsk - Ufa
We wczesniejszych analizach napisalem juz o Magnitogorsku wiele dobrych słow, tak wiec nie chce sie powtarzac ;) Ich dzisiejszy rywal zajmuje 10 pozycje w tabeli i sa bardzo male szanse, zeby ona ulegla poprawie po meczu z Metallurgiem. Hokeisci z Ufy sa chyba zbyt słabym zespolem, aby wygrac w Magnitogorsku. W tym sezonie juz raz im sie to udalo, ale to byl mecz rozegrany na wlasnym lodowisku. Co ciekawe, na wyjezdzie, przegrali z Metallurgiem tylko 0:1. Mysle ze dzis tez bedzie ciezkie spotkanie dla gospodarzy, ale powinni sobie poradzic. Gieniu Malkin - wierze w Ciebie!!
 
banji 13

banji

Forum VIP
A ja bym sie bał postawić na Magnitorsk :wink: są zdecydowanie najlepszą ekipą w lidze, i to właśnie może ich zgubić, 1 miejsce mają już zapewnione na 99%, a Ufa ciągle walczy o awans do playoff, jak dla mnie kurs 1,35 nie jest warty ryzyka. Jak dla mnie no bet :wink:
 
don-karol 0

don-karol

Użytkownik
Sytuacja z Magnitogorskiem jest taka, ze tam zawodnicy maja dosyc niskie kontrakty jak na warunki rosyjskie... ale za to sa bardzo wysokie premie za wygrane spotkania. Wiec jesli chca dobrze zarabiac to musza wygrywac. Dlatego tez mimo sporej przewagi punktowej nad innymi zespołami, leja wszystkich ile wlezie, bo tu chodzi o ich kase. Pozdro ????
 
banji 13

banji

Forum VIP
Na kursie 5,60 też można ładnie zarobić :twisted: :twisted: , mogą wygrać, tylko wielu ludzi gra ich cały czas, a ja jestem pewien że jeszcze w tym sezonie odj**** akcje, jak nic, dlatego ja już ich nie ruszam. Pozdro
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Omsk - Dynamo Moscow Ja postawię na Omsk kursik w STS dziwnie zawyżony 1,8Czyżby jakaś podpucha?Zobaczymy po południu.
 
don-karol 0

don-karol

Użytkownik
w zasadzie nie powinno byc podpuchy... Dynamo ma teraz kłopoty finansowe i kadrowe. Ale mimo wszystko to jest wciaz Dynamo - grozne dla kazdego. Moze byc ciezko, ale zycze Ci zeby weszło ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom