>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niezgodności

tbm 642

tbm

Forum VIP
el_90 faktycznie mój błąd... przepraszam ;) Teraz juz będę pamiętał na pewno o poprawieniu w tabeli (jak poprawię dam znac).

n3r0 zostanie to uwzglednione przy poprawce tabeli.

merolix - innym uzytkownikom za nie przestrzeganie tego punktu regulaminu były kasowane posty. W Twoim wypadku muszę postąpić identycznie. Konkurs nie bez przyczyny ma nazwę Orange Ekstraklasa Bwin, dlatego trzeba podac co najmniej 4 typy z tejże ligi.

Sieku - tak mozna podawać takze i dzisiejsze mecze II ligi, a nawet Pucharu Polski jednakze tylko i wylacznie w ten sposob aby w typowanych zdarzeniach było minimum 4 mecze z weekendowej kolejki Orange Ekstraklasy.
 
lebron44 0

lebron44

Użytkownik
mam prośbę do organizatorów. Został niecały tydzień i dowiemy się kto znalazł się w pierwszej 10 konkursu. W związku z tym prosze o jak najszybszę podliczenie typów i uaktualnienie tabeli bo juz w środę przed ostatnia kolejka a w sobote ostatnia.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Mówisz i masz... niedługo po tym jak wrocilem do domu wzialem sie z domeL-em za podliczanie i aktualizacje tabeli ;)
 
czerniak 19

czerniak

Użytkownik
Witam. Moje ostatnie typowanie z konkursie zostało źle podliczone. Zamiast zapisanych mi 790 pkt. powinno być 975 pkt. Bardzo proszę o poprawienie błędu. Pozdrawiam
 
domel 49

domel

Forum VIP
Witam. Moje ostatnie typowanie z konkursie zostało źle podliczone. Zamiast zapisanych mi 790 pkt. powinno być 975 pkt. Bardzo proszę o poprawienie błędu. Pozdrawiam
faktycznie moj blad juz poprawione
 
czerniak 19

czerniak

Użytkownik
Dzięki. Pozdrawiam
Rozumiem, że pkt zostaną dodane do tabeli po następnej kolejce ?? I jeszcze pytanie czy edytowanie postów zablokowane jest na całym forum ?? :p
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
dlaczego w najblizszej kolejce nie mozna grac drugiej ligi? ;&gt;
Mój błąd, zapomniałem o środowej kolejce II ligi. Już wszystko poprawiłem, a użytkowników, którzy oddali już typy poinformowałem, ze jesli chcą mają mozliwosc podania typow jeszcze raz z meczami drugoligowymi, jesli oczywiscie chcą.
 
czerniak 19

czerniak

Użytkownik
Przepraszam za kłopot, ale niechcący usunąłem tuż przed wysłaniem posta swój dodatkowy typ na najbliższą kolejkę ???? Jeśli można, bardzo prosiłbym o dodanie typu na mecz Groclin - Wisła (0:1, Paweł Brożek). Z góry wielkie dzięki. Pozdrawiam.

EDIT TBM: ok dodane ;)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Przy najbliższej aktualizacji tabeli zostaną uwzględnione poprawki zgłaszane na priv.
 
raczo 4

raczo

Użytkownik
Bardzo bym prosil o dopisanie mi do meczu dwojki o ktorej zapomnialem ... ????
Odra - Groclin H1:0 &quot;2&quot; 2.55
dzieki ????
 
el_90 0

el_90

Użytkownik
Panowie
Zjechaliscie Jajo ze zawyzyl kurs ale i patrze sobie to Sieku tez to raczej zrobil.
5.2 kurs na handi Ruchu z cieniutka Jaga?
Na wygrana Ruchu bylo o ile sie nie myle niecale 2 kurs.
Tak samo jak policzyliscie Siekowi oraz Chickenowi punkty za Cracovie ktora przeciez nie wygrala !
Nie wiem czy mod domeL jaja sobie robi...
gdyby to byla nocka to bym zrozumial kazdy sie moze pomylic ale nie o 11:30 w poludnie jak w jednym poscie daje ze weszedl typ 2 po kursie 2.9 a w kolejnym komus innemu rowniez zalicza typ wynik dokladny 1-1 po kursie 6.0 !
Podliczenie konkursu do poprawki.
 
lebron44 0

lebron44

Użytkownik
LEBRON 44 powinien mieć +35 a nie -25!!!!

60+65+60+150-100-100-100= 335-300= 35

Proszę to poprawić!!!
 
J 19

jajo

Użytkownik
o kursie 5,2 Sieku pisał już w analizach w dziale OE. Ja czekałem z typami do dnia meczy. Nigdy nie oszukiwałem nikogo w takich zabawach i teraz też nie miałem żadnego zamiaru. Podskoczenie tego kursu do 6,50 też mnie zaskoczyło. Możliwe, że wiele osób typowało przeciwko Ruchowi na zasadzie, nie grają o nic to odpuszczą i kursy się dość mocno zmieniły. Czy jako organizatorzy macie jakąś możliwość sprawdzenia w bazie BWIN czy kurs, który podałem występował?
pozdrawiam
 
domel 49

domel

Forum VIP
panowie zaraz wszystko poprawie!
nie podliczalem tego w nocy ale po ciezkiej nocy! jesli sa jakies bledy to poprawimy i wszystko bedzie gralo nie rozumiem dlaczego sie tu tak podniecacie!
co to kursu na Ruch byl taki wysoki i nic na to nie poradzimy
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Kursu na Ruch nie zawyżyłem. Pisałem o tym meczy w OE, w dniu kiedy ten typ wybrałem kurs był 5,2. Kiedy jajo podał typ, kurs był 6,5 bo sam patrzyłem jak bardzo skoczył. To chyba dyskusji nie podlega. Mnie raczej interesuje co innego: czemu bezkarnie a co jeszcze gorsze bez żadnej wiedzy na dany temat oskarża się userów?? Od kiedy to czyjeś &#39;przeczucie&#39; może być powodem do szkalowania? To już nie pierwszy raz kiedy innych na tym forum kole w oczy czyjaś wysoka wygrana. Może pora wprowadzić zasadę że wszeklie oskarżenia wysuwa się tylko i wyłącznie przy podaniu dowodów! A jak ktoś ma przeczucia lub wątpliwości to niech zawraca głowę modom na PW i pyta ich o kursy innych... Bo już po raz kolejny czytam czyjąś wypowiedź, że zawyżam kursy i oszukuję a jak przychodzi do weryfikacji tych info to żadnych przepraszam nie ma.
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
Wygrana kase dostajemy na konta w bwin i musimy ja obrocic 6-krotnie, aby moc wyplacic. Moje pytanie: po jakim minimalnym kursie? ;-)
 
Do góry Bottom