>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Fortuna zamyka swoje lokale na dwa tygodnie

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wczoraj premier Mateusz Morawiecki wprowadził stan zagrożenia epidemicznego, czego konsekwencją jest m.in zamknięcie kasyn czy galerii handlowych.
Do akcji związanej z ogólną kwarantanną dobrowolnie przyłączył się bukmacher Fortuna.


W związku z wprowadzeniem w Polsce stanu zagrożenia epidemicznego, w trosce o zdrowie klientów i pracowników podjęliśmy decyzje o zamknięciu od 15 marca na najbliższe dwa tygodnie wszystkich własnych naziemnych punktów Fortuny, takie same działanie rekomendujemy naszym agentom – napisał za pośrednictwem Twittera prezes Fortuny, Konrad Komarczuk.
 
K 297

krejos

Użytkownik
Rozsądna decyzja, bo i tak nie mieliby dużych zysków. Dzisiaj niedziela i nie ma praktycznie żadnych spotkań do typowania. Z Europy pozostały tylko ligi rosyjskie i tureckie; zero tenisa, siatkówki, koszykówki i pozostałych sportów zespołowych. A w najbliższym czasie może być tylko gorzej ...
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
a co z pracownikami i zusami, maja placone przez ten czas?

Bo to tak latwo za kogos sie decyduje nie 
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
cytat z dnia 15 marca 2020 15:34 przez rondania co z pracownikami i zusami, maja placone przez ten czas?

Bo to tak latwo za kogos sie decyduje nie 
Twoje wpisy są bardziej żałosne. Na początku były zabawne ????, czasem nawet szło się popłakać ze śmiechu ???? Ale teraz....? Żenada ???? Pewnie domyślasz się o co chodzi ale będziesz udawał, że nie masz zielonego pojęcia ale to akurat już pewnie mało kogo zdziwi tutaj na forum ????
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
cytat z dnia 15 marca 2020 22:34 przez shadow89

Twoje wpisy są bardziej żałosne. Na początku były zabawne ????, czasem nawet szło się popłakać ze śmiechu ???? Ale teraz....? Żenada ???? Pewnie domyślasz się o co chodzi ale będziesz udawał, że nie masz zielonego pojęcia ale to akurat już pewnie mało kogo zdziwi tutaj na forum ????
excusme moeratorzy 

co to za bełkot?
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Podejrzewam, że za te kilka dni nie otworzą lokali. Teraz może być (nie)ciekawie jeśli chodzi o odbiór wygranej, bo jak wiadomo na odebranie jest 30 dni, a potem nie ma zmiłuj- wygrana przepada. Przykładowo jak ktoś ma trafiony kupon powiedzmy 5 marca, to jeśli lokale dalej będą zamknięte, 5 kwietnia już będzie pozamiatane...
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Chyba sobie jaja robisz. Mam wygrana z 29 lutego. Bylem w punkcie w ostatni dzien otwarcia, i panienka z usmiechem mi oswiadczyla ze dzisiaj jej zakazali wyplacac bo jutro zamykaja. Co to kur....jest? Jak gram to biora pieniadze a jak maja wyplacic to NIE. Co to za bukmacher?
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
cytat z dnia 24 marca 2020 22:07 przez 5xharoldx5Podejrzewam, że za te kilka dni nie otworzą lokali. Teraz może być (nie)ciekawie jeśli chodzi o odbiór wygranej, bo jak wiadomo na odebranie jest 30 dni, a potem nie ma zmiłuj- wygrana przepada. Przykładowo jak ktoś ma trafiony kupon powiedzmy 5 marca, to jeśli lokale dalej będą zamknięte, 5 kwietnia już będzie pozamiatane...
 
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Ja w punkcie naziemnym Fortuny mam dwa kupony wygrane, oba w okolicy połowy marca, ale tak czy siak wątpię, żeby do połowy kwietnia otworzyli lokale, więc jesteśmy w podobnej sytuacji.
Na ich stronie pisze, że wygrane z kuponów w punktach naziemnych zostaną wypłacone po wznowieniu działalności punktów, ale nie ma tam nic napisane o tym punkcie regulaminu który mówi, że na odbiór wygranej jest 30 dni, że w tej sytuacji zrobią wyjątek i wypłacą.
Wiadomo jak to jest z bukmacherami- jak mogą kogoś skubnąć z kasy, to nierzadko to robią, a że teraz im się delikatnie mówiąc nie przelewa, to trzeba brać pod uwagę każdą możliwość...
 
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Nie no Panowie badzmy powazni. Te buki dzialaja w oparciu o licencje wydana przez MF. Dodatkowa podlegaja pod polski wymiar sprawiedliwosci. Jak wam nie beda chcieli wyplacic to zakladasz im sprawe w sadzie i wygrana masz w kieszeni. Jak mozesz zmiescic sie w terminie odbioru wygranej skoro wszystkie punkty naziemne sa zamkniete. Poza tym juz nie wspomne o stracie wizerunkowej gdyby kasy nie wyplacili.
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
cytat z dnia 30 marca 2020 23:59 przez ranczo0123Nie no Panowie badzmy powazni. Te buki dzialaja w oparciu o licencje wydana przez MF. Dodatkowa podlegaja pod polski wymiar sprawiedliwosci. Jak wam nie beda chcieli wyplacic to zakladasz im sprawe w sadzie i wygrana masz w kieszeni. Jak mozesz zmiescic sie w terminie odbioru wygranej skoro wszystkie punkty naziemne sa zamkniete. Poza tym juz nie wspomne o stracie wizerunkowej gdyby kasy nie wyplacili.
Tez tak mysle, ze sobie nie pozwola na taka obsuwe i obciach. Fortuna to jednak najlepszy buk. Mam dwa kupony 29 lutego i cos tam z marca. Najdziwniejsze jest to, ze w ostatni dzien otwarcia zabronili wyplacac kasy. Ja pierd... jak dajesz kase to dobrze, jak masz wyplacic to kur.. problem.
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
cytat z dnia 30 marca 2020 22:03 przez 5xharoldx5Ja w punkcie naziemnym Fortuny mam dwa kupony wygrane, oba w okolicy połowy marca, ale tak czy siak wątpię, żeby do połowy kwietnia otworzyli lokale, więc jesteśmy w podobnej sytuacji.
Na ich stronie pisze, że wygrane z kuponów w punktach naziemnych zostaną wypłacone po wznowieniu działalności punktów, ale nie ma tam nic napisane o tym punkcie regulaminu który mówi, że na odbiór wygranej jest 30 dni, że w tej sytuacji zrobią wyjątek i wypłacą.
Wiadomo jak to jest z bukmacherami- jak mogą kogoś skubnąć z kasy, to nierzadko to robią, a że teraz im się delikatnie mówiąc nie przelewa, to trzeba brać pod uwagę każdą możliwość...
Myslisz, ze takie cwaniaczki. To niech napisza ze juz nikomu nie wyplaca. Zamkneli w polowie marca, w ciagu 30 dni nie otworza. 
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Najpierw niech wypłacą ludziom pieniądze już za wygrane kupony przed zamknięciem punktów stacjonarnych oraz niech dadzą zwroty za kupony długoterminowe, a potem niech sobie robią co chcą.

Mnie się to wszystko niestety coraz mniej podoba. Był komunikat, że wygrane zostaną wypłacone zaraz po otwarciu punktów. Teraz tego nie ma, za to dali listę punktów agencyjnych. Wiadomo, że wszystkie rozstrzygnięte kupony przed 15 marca są już "przeterminowane", bo na odbiór wygranej jest 30 dni i teraz jak będą chcieli, to mogą powiedzieć, że należało odebrać wygraną w określonym terminie w punkcie agencyjnym... Szkoda tylko, że jakoś wcześniej nigdzie o tym nie wspomnieli, że jest taka możliwość czy nawet konieczność.

Tak samo nie wiem co oni kombinują z zakładami długoterminowymi na tenisa. Wejdźcie sobie w zakładkę tenis-specjalne. Jest tam napisane, że w zakładach dotyczących wielkiego szlema muszą się odbyć cztery turnieje. Już od dawna wiadomo, że Wimbledonu w tym roku nie będzie, jest to już podane oficjalnie, wszędzie o tym mówili i to wiele razy, a co za tym idzie nie ma już możliwości, by odbyły się cztery turnieje wielkoszlemowe, a Fortuna zwrotów nie dała i dalej można te zakłady obstawiać... Dziwne to jest i nie wiem co to ma na celu.

Zawsze miałem bardzo dobre zdanie o Fortunie, ale teraz to wszystko już zaczyna mnie denerwować.

Oby było tak jak napisał w tym temacie ranczo0123, ale ja mam coraz większe obawy, że może być inaczej.
 
fukop 4,9K

fukop

Użytkownik
oni musza placic za te setki punktow a i tak nikt teraz nie gra, mysle, ze nawet jak otworza to beda pustki, i tak ligi nie graja. prawda jest taka, ze to net daje im tylko jakies zyski teraz.
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Siemka,mam pytanko.Na stronie fortuny widnieją już otwarte punkty,czy orientujecie się czy można w nich odbierać wygrane z kuponów wygranych przed zamknięciem przed epidemią?próbowałem pisać do nich,ale od dwóch dni czekam na maila zwrotnego
 
Do góry Bottom