>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

emigracja

Z 0

zescu

Użytkownik
Chciałem zapytać jak na stałe ominąć problem z podatkiem w polsce.
Wyprowadzam się z polski, ale mimo to w internecie znajduje mieszane opinie czy mogę grać u zagranicznych bukow legalnie, czy nie. Zdaje mi sie totalnym absurdem zbym placil podatki w polsce nie zyjac w niej. Nie chce zadnego ryzyka ze strony urzedu nawet najmniejszego.
Stąd pytanie, co trzeba, by polski obywatel mogl legalnie grac u zagranicznych bukmacherow bez obaw ze strony wlasnego kraju?
 
testoviron 683

testoviron

Użytkownik
cytat z dnia 10 marca 2020 08:08 przez zescuChciałem zapytać jak na stałe ominąć problem z podatkiem w polsce.
Wyprowadzam się z polski, ale mimo to w internecie znajduje mieszane opinie czy mogę grać u zagranicznych bukow legalnie, czy nie. Zdaje mi sie totalnym absurdem zbym placil podatki w polsce nie zyjac w niej. Nie chce zadnego ryzyka ze strony urzedu nawet najmniejszego.
Stąd pytanie, co trzeba, by polski obywatel mogl legalnie grac u zagranicznych bukmacherow bez obaw ze strony wlasnego kraju?
przecież nie wypłacisz z zagranicznego buka na polskie konto bankowe bo zwyczajnie nie ma takiej opcji, więc skąd niby mogli w ogole o tym wiedzieć? jak zalozysz konto na bukmachera przypuscmy bet365 w UK, to wyplate możesz tylko zrobić na konto bankowe UK. 

 
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Wyjedz i nie przejmuj sie Polska. Zamknij konto w banku, pozamykaj rachunki, jak mieszkanie masz sprzedaj albo wynajmij i jazda

PS umiesz wygrywac u bukmacherow?
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Poniekąd podepnę się pod temat. Moje pytanie brzmi - jak jest z podatkiem grając w Irlandii? Oczywiście, że polski fiskus mnie nie interesuje, tylko lokalny. Wiem, że w Anglii nie ma podatku, bukmacher płaci, a w Irlandii?
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
M 64,9K

marok

Użytkownik
Niewiele się zapewne zmieniło, kilka lat temu, nie było podatku jeśli to nie było twoim głównym źródłem utrzymania.
 
B 0

brtk

Użytkownik
Ok a co w sytuacji gdy jadę odwiedzić kolegę na weekend w jakimś kraju UE i postanowiłem sobie zagrać i wygrałem np.200euro. Jak do tego podchodzi nasz fiskus i prawo?
 
T 0

tomex23

Użytkownik
to ja tez sie podepne tutaj.
mianowicie jade w weekend do polski na pare dni. mieszkam na stale w uk.
czy jest mozliwosc bedac na terenie polski grac dalej w betfair?
 
Do góry Bottom