>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pomoc Bet365

W 0

wina17

Użytkownik
Witam,potrzebuje pomocy w sprawie bet365,sprawa wyglada tak,że posiadam konto bet365 irlandzkie i wszystko jest ok pozostaje tylko dostep do strony,próbowałem vpnów,ale te niestety śmigają tylko na unibet,wolałbym grać na bet365,więc tutaj moje pytanie jeśli bym ogarnał starter irlandzki i używał irlandzkiego internetu koszt okolo 20 euro/miech za doladowanie czy bet365 powinien smigac? jakieś wskazówki apropo przeglądarki z której sie logować? dziekuje z góry za wszystkie odpowiedzi Pozdrawiam
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Słuchaj , sprawa się ma tak ze ja mieszkam w Anglii i używałem Tesco mobile czyli miałem tam internet na kartę 2GB i jakbylem w Polsce używałem tego telefonu z karta z UK i nie było problemu , grałem na Bet365 bez problemu, oczywiście net miałem z karty włączony i inni bukmacherzy tak samo pracowało/działało. - wiec jak mieszkałeś w Irlandi i masz konto bankowe , adres , czyli jesteś zarejestrowany jako mieszkaniec irladni to w Polsce wystarczy tobie angielska karta sim opłacana w UK z netem i wszystko powinno działać - tak myśle , bo mi działało bez zarzutów.
 
bandzbuch 75

bandzbuch

Użytkownik
Ja mam sytuację podobną do przedmówcy i będąc w Polsce aplikacja mobilna nie działała z komunikatem że znajdujesz się w kraju ble ble ble. Sieci giffgaff EE oraz O2.

Pozdrawiam
 
W 0

wina17

Użytkownik
Dziekuje wam panowie za odpowiedzi. bandzbuch akurat z aplikacja jest gorzej z tego co pamietam to nigdy sie nie logowało przez aplikacje bo wlasnie problem byl tylko przez przegladarke mozliwe,ze miales lokalizacje dla aplikacji wlaczona i to powodowało ten problem 
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 6 marca 2020 10:48 przez bandzbuchJa mam sytuację podobną do przedmówcy i będąc w Polsce aplikacja mobilna nie działała z komunikatem że znajdujesz się w kraju ble ble ble. Sieci giffgaff EE oraz O2.

Pozdrawiam
Aplikacja nie bedzie dzialala. Strona z przegladarki za to dziala bez zarzutu.
 
Do góry Bottom