>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ACA 105

T 37,8K

typymma

Znawca - MMA

Data: 6 marca 2020 (piątek)
Lokalizacja: Ałmaty, Kazachstan
Transmisja: TVP Sport (od 20:00), SPORT.TVP.PL (od 17:00 karta wstępna)


==========================================

W limicie 93 kilogramów rękawice skrzyżują Amerykanin Cory Hendricks oraz Rosjanin Nasrudin Nasrudinov. Przyznam szczerze, że na początku byłem nieco zaskoczony kursami, które wystawili bukmacherzy - stosunkowo dużym faworytem w tym starciu był Nasrudinov, jednak w ciągu kilku dni oddsy mocno wyrównały. Patrząc czysto analitycznym okiem to dużym faworytem wydaje się być Amerykanin - Hendricks dysponuje zdecydowanie lepszym zapleczem zapaśniczym, w stójce też zrobił duży progres, pomimo małej ilości walk wygląda na naprawdę mocnego gościa. Nasrudinov poza jednowymiarowym Meksykaninem Gonzalezem nie ma w rekordzie żadnych mocnych skalpów, i według mnie w piątek się to nie zmieni. Stawiam na Hendricksa.

Cory Hendricks - Nasrudin Nasrudinov 2.01   
 
Otrzymane punkty reputacji: +87
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP


Oliveira de Almeida D.D. - Shakhbulatov S.
Shakhbulatov S. @1.47
  
STS


Do grania w singlu to się nie nadaje, ale wrzucić do dubelka jak najbardziej. Shakhbulatov zdecydowanym faworytem. Wpisując w Google Oliveira de Almeida, zerkamy na jego rekord i widzimy 26 wygranych do 6 porażek. Myślimy, "wow, ale kocur, zmieli swojego przeciwnika". Bardzo mylne stwierdzenie, ponieważ rekord nabity na zwykłych kelnerach. Wybiórczo wybrałem kilku jego przeciwników, z którymi wygrał. Sami możecie ocenić. 
Pedro Silva 5-3
Jacinto Costa 0-2
Rafael Barros 0-3
Ivaldo Alves 0-2

Są i zawodnicy z lepszym rekordem, ale chciałem pokazać, że liczby nabite są na kelnerach. 
Dla Shakhbulatov będzie to 11 walka dla ACA. 9 wygranych i tylko jedna porażka. Tak samo jak jego przeciwnik na swoim rozkładzie ma kilku kelnerów, ale walczył z fighteremi, którzy bili się dla UFC czy też dla Bellatora. 
 
 
Do góry Bottom