>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Skoki narciarskie 2019/2020 - Raw Air (06.03.2020-15.03.2020)

Status
Zamknięty.
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi


OSLO
Piątek, 06.03.2020

13:00 - Odprawa techniczna
17:00 - Oficjalny trening
19:30 - Prolog (kwalifikacje)

Sobota, 07.03.2020
14:00 - Seria próbna
15:15 - Pierwsza seria konkursu drużynowego

Niedziela, 08.03.2020
13:15 - Seria próbna
14:30 - Pierwsza seria konkursu indywidualnego



LILLEHAMMER

Poniedziałek, 09.03.2020
12:30 - Odprawa techniczna
15:45 - Oficjalny trening
17:30 - Prolog (kwalifikacje)

Wtorek, 10.03.2020
16:00 - Seria próbna
17:00 - Pierwsza seria konkursowa



TRONDHEIM

Środa, 11.03.2020
13:05 - Odprawa techniczna
15:30 - Oficjalny trening
17:30 - Prolog (kwalifikacje)

Czwartek, 12.03.2020
16:00 - Seria próbna
17:00 - Pierwsza seria konkursowa



VIKERSUND

Piątek, 13.03.2020
10:00 - Odprawa techniczna
15:30 - Oficjalny trening
18:00 - Prolog (kwalifikacje)

Sobota, 14.03.2020
15:30 - Seria próbna
16:30 - Pierwsza seria konkursu drużynowego

Niedziela, 15.03.2020
15:30 - Seria próbna
16:30 - Pierwsza seria konkursu indywidualnego
 
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Zajc - Żyła 1 @1.75 (Prolog) 

Znalazłem bardzo fajną parę na Unibecie i konsekwentnie gram przeciwko Piotrkowi w kwalifikacjach. Słoweniec od jakiegoś czasu powrócił do dobrej formy, często melduje się w czołowej dziesiątce, skacze równo, nie zawala skoków, jest pewnym pkt drużyny Słowenii. Niestety nie można tego powiedzieć o Polaku, który ewidentnie skacze w kratkę, kwalifikacje traktuje na pół gwizdka, czyli skok treningowy, w Lahti zawalił pierwszy konkurs i w drużynówce skakał poniżej oczekiwań, po czym był w stanie w niedzielę skończyć w top10. Jednak, jutro są kwalifikacje i myślę, że Żyła ponownie potraktuje ten skok jako trening i będzie niżej od swojego rywala. 

Johansson top 6 @2.25 (Prolog) 

Norwegowie będą groźni w ten weekend. Jeśli nie przekombinują z kombinezonami to mogą powalczyć nawet o wygraną w turnieju drużynowym, w końcu skaczą na swoich skoczniach. Stawiam tutaj, że jeden z nich, czyli król treningów Johansson zamelduje się w kwalifikacjach na czołowej pozycji. W poprzednich latał skakał tutaj bardzo dobrze, wygrywał, i zajmował czołowe pozycję, rok temu ustanowił w Oslo nowy rekord skoczni, widać, że ta skocznia mu leży. Niestety Norweg znany jest z tego, że potrafi zawalać skoki w konkursie, ale jutro mamy kwalifikacje i myślę, że Johanssona spokojnie stać na czołową szóstkę. Jutro prognozowany jest delikatny wiatr z tyłu skoczni, który na pewno nie przeszkodzi w rywalizacji, a wąsacz jako jeden z nielicznych w reprezentacji Norwegii, radzi sobie dobrze z tylnymi warunkami. 
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
cytat z dnia 5 marca 2020 08:29 przez tarki_16Zajc - Żyła 1 @1.75 (Prolog) 

Znalazłem bardzo fajną parę na Unibecie i konsekwentnie gram przeciwko Piotrkowi w kwalifikacjach. Słoweniec od jakiegoś czasu powrócił do dobrej formy, często melduje się w czołowej dziesiątce, skacze równo, nie zawala skoków, jest pewnym pkt drużyny Słowenii. Niestety nie można tego powiedzieć o Polaku, który ewidentnie skacze w kratkę, kwalifikacje traktuje na pół gwizdka, czyli skok treningowy, w Lahti zawalił pierwszy konkurs i w drużynówce skakał poniżej oczekiwań, po czym był w stanie w niedzielę skończyć w top10. Jednak, jutro są kwalifikacje i myślę, że Żyła ponownie potraktuje ten skok jako trening i będzie niżej od swojego rywala. 

Johansson top 6 (Prolog) 

Norwegowie będą groźni w ten weekend. Jeśli nie przekombinują z kombinezonami to mogą powalczyć nawet o wygraną w turnieju drużynowym, w końcu skaczą na swoich skoczniach. Stawiam tutaj, że jeden z nich, czyli król treningów Johansson zamelduje się w kwalifikacjach na czołowej pozycji. W poprzednich latał skakał tutaj bardzo dobrze, wygrywał, i zajmował czołowe pozycję, rok temu ustanowił w Oslo nowy rekord skoczni, widać, że ta skocznia mu leży. Niestety Norweg znany jest z tego, że potrafi zawalać skoki w konkursie, ale jutro mamy kwalifikacje i myślę, że Johanssona spokojnie stać na czołową szóstkę. Jutro prognozowany jest delikatny wiatr z tyłu skoczni, który na pewno nie przeszkodzi w rywalizacji, a wąsacz jako jeden z nielicznych w reprezentacji Norwegii, radzi sobie dobrze z tylnymi warunkami. 
Dlaczego Żyła miałby traktować skok jako treningowy skoro liczy się do klasyfikacji Raw Air? Para fajna, ale tutaj kłaniają się zasady całego turnieju. Jeżeli Pieter potraktuje ten skok jak konkursowy to mocno obawiam się wygranej Zajca. W minioną niedzielę, w Lahti, Żyła skończył na 6.miejscu (najlepiej z Polaków) a Zajc dopiero na 24.pozycji.
 
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
cytat z dnia 5 marca 2020 10:12 przez c1amak

Dlaczego Żyła miałby traktować skok jako treningowy skoro liczy się do klasyfikacji Raw Air? Para fajna, ale tutaj kłaniają się zasady całego turnieju. Jeżeli Pieter potraktuje ten skok jak konkursowy to mocno obawiam się wygranej Zajca. W minioną niedzielę, w Lahti, Żyła skończył na 6.miejscu (najlepiej z Polaków) a Zajc dopiero na 24.pozycji.

Moim zdaniem Żyła nie jest w takiej dobrej formie, aby walczyć o top 3 całego cyklu,  zresztą w Willingen czy Titisse, gdzie kwalifikacje również były liczone do całego cyklu, skakał słabo kwalifikacjach. Siły zachowa na Vikersund i Planice, tam będą potrzebne jego bardzo dobre skoki. 
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster


CZAS NA RAW AIR. KTO BĘDZIE NAJLEPSZY?

Sezon 2019/20 w skokach narciarskich zbliża się do końca. Ostatnim punktem Pucharu Świata będzie Raw Air. Z turniejem, który odbędzie się w Norwegii, polscy zawodnicy wiążą ogromne nadzieje. Na ten moment ocena ich występów w ostatnich miesiącach jest niejednoznaczna.

PO RAW AIR PRZYJDZIE CZAS NA PODSUMOWANIA

Trzeci w klasyfikacji generalnej jest Dawid Kubacki, który na zaatakowanie pierwszej i drugiej lokaty nie ma już szans, lecz musi walczyć o to, by czwarty Ryoyu Kobayashi – który traci do niego tylko 32 punkty – go nie doścignął. Kamil Stoch najpewniej zakończy sezon na piątej lokacie, natomiast Piotr Żyła będzie bił się o utrzymanie się w pierwszej dziesiątce. Aktualnie jest na 10. miejscu i wydaje się, że nie powinien mieć z tym żadnego problemu.

Patrząc wyłącznie na te wyniki, można uznać, że był to dobry sezon dla Polaków. Oceniając jednak szerzej na postawę „Biało-Czerwonych”, od razu nasuwa się brak czwartego skoczka, który mógłby pomagać wspomnianej trójce w konkursach drużynowych. Takim jest obecnie dopiero 37. w klasyfikacji Jakub Wolny, który na ten moment zdobył zaledwie 58 punktów. Przez to nasza kadra w Pucharze Narodów zajmuje dopiero czwarte miejsce. Nie można być z niego w pełni zadowolonym zważywszy na to, że w ostatnich trzech latach po zakończeniu sezonu zawsze byliśmy na podium. Dwa razy na pierwszym miejscu, raz na trzecim. Teraz do Norwegii, która jest na najniższym stopniu, tracimy 143 „oczka”. Byłaby to strata do odrobienia, gdyby Polska miała większe zaplecze.

FAWORYTEM JEST KRAFT

Moglibyśmy napisać również, że rok temu najlepsza polska trójka była na odpowiednio trzecim, czwartym i piątym miejscu, ale byłoby to doczepianie się na siłę. Trzeba jednak przyznać, że po Raw Air – oraz Mistrzostwach Świata w lotach narciarskich – nadejdzie czas na konkretne podsumowania. Faworytem norweskiego turnieju, które odbędzie się w dniach 6-15 marca, będzie Stefan Kraft. Tak szacuje BETFAN, legalny polski bukmacher. Austriak w drugiej części sezonu spisuje się znakomicie. Wydaje się, że zagrozić może mu jedynie Karl Geiger, z którym powalczy o Kryształową Kulę. Ta dwójka prezentowała się najrówniej. Kubacki, Stoch i Żyła powinni włączyć się do walki o miejsca na podium.

Ten cykl odbędzie się po raz czwarty. Jest niezwykle wymagający, w ciągu dziesięciu dni skoczkowie będą musieli oddać 16 równych skoków (w prologach – tak nazywane są kwalifikacje – konkursach drużynowych oraz indywidualnych). Wygra ten, który będzie najbardziej zdeterminowany. 
 
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Norwegia wygra drużynówkę @ 3,50 @ etoto   
Typ już dziś bo po dzisiaj kursy mogą polecieć. Ta skocznia to oczko w głowie Norwegów. Tutaj trenują, tutaj rozgrywają mistrzostwa i widać z sezonu na sezon, że są tutaj najmocniejsi na tle Lillehammer czy Trondheim. Mają równą mocną czwórkę, podczas gdy każda z reprezentacji konkurencyjnych może mieć w swojej drużynie jedno słabe ogniwo. Na skoczni też dość często zdarzają się wpadki poszczególnych zawodników, głównie z racji wirów wietrznych jakie się tu tworzą. Przekonywali się o tym niejednokrotnie między innymi Polacy, jak Małysz, Stoch, Kubacki. Norwegowie mają skakanie na tym obiekcie opanowane i wiedzą jak sobie radzić z takimi wypadkami. Spodziewam się że Tande i Lindvik będą tu bardzo mocni (mogą walczyć o podium indywidualnie), a Johansson i Forfang będą solidni i nie będą wypadać z dzisiątki w poszczególnych skokach. To będzie stanowić w drużynie olbrzymią przewagę nad resztą. Najbardziej się boje Austriaków, ale jeszcze bardziej spadku kursów, więc typ gram już dziś.

Prolog: Johansson - Żyła 1 @ 1,80 @ totalbet   
Piotrek w piątkowych skokach zazwyczaj skacze na pół gwizdka. W dodatku jego forma nie jest na najwyższym poziomie, a już na pewno nie jest stabilna. Ze skoczni w prawdzie ma dobre wspomnienia, gdyż tu wygrał konkurs, ale miał też mnóstwo słabych występów. Rywal w parze Johansson zna tą skocznie jak własną kieszeń i w zeszłym sezonie regularnie tu deklasował będących w świetnej formie Kobayashiego i Krafta. Nie twierdze,że w tym sezonie będzie równie mocny, ale koniec pierwszej dziesiątki to dla Norwega cel minimum. Dodatkowo przeważnie Norweg w piątek oddaje swoje najlepsze próby podczas weekendu, więc typ na kwale w jego przypadku jest celowym zabiegiem z mojej strony. Dla mnie szanse 80 do 20, a kursy równe. Dobre value, dobry typ.
 
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Typ na zwycięstwo Norwegii w drużynówce również pograłem wczoraj, myślę, że u siebie będą mocni. Ponadto: 

Schmid - Żyła 2 @ 2.03 

O dziwo i ku mojemu zdziwieniu Piotrek od samego początku skakał wczoraj bardzo dobrze, odpowiednio zajmował 6,5 i w kwalifikacjach również 5 miejsce. Mam nadzieję, że to nie jest szczyt jego możliwości i dziś również odpali petardę. Niemiec w treningach był zdecydowanie słabszy od Polaka, wygrał niespodziewanie kwalifikacje, ale trzeba wspomnieć, że ostatnia dziesiątka skakała w trudnych warunkach, wiatr odkręcił i ciężko było odlecieć. Niemniej jednak Żyła jako jeden z nielicznych poradził sobie z takimi warunkami i przegrał z Niemcem tylko o 1,7 pkt. Dziś będą skakali w tej samej rundzie, blisko siebie i przy podobnych warunkach Żyła powinien wygrać z Niemcem, a kurs bardzo fajny. 
 
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Podtrzymuje i dokładam do wygranej Norwegów dzisiaj. Wczoraj szczęście czy też fart w końcu po mojej stronie. Po skoku Schmida kurs na wygranie przez niego kwali był 34,00. Warunki zaczęły się stopniowo odwracać i można było zakładać, że będą coraz gorsze a nie lepsze, a kurs cały czas był ponad 30. Udało się to pograć - małe ryzyko duży zysk. Złe warunki się utrzymały, więc z odrobiną farta wszedł chyba najwyższy kurs w tym sezonie. No ale taki urok live, trzeba reagować i ryzykować, bardzo często się opłaci. Dziś za zysk z wczoraj większa dokładka na Norwegów. Analiza post wyżej aktualna. Co ponadto? W sumie mało okazji, ale dobrze wyglądają zakłady na Forfanga zarówno ze Schmide, Hayboeckiem, Jelarem czy nawet Żyła. Szedłbym, w to że Forfang wygra swoją grupę i pokona wszysktich rywali z którymi jest zestawiany.

PS. Kursy w okolicy 2 na wygraną Krafta w Raw Air mogą być już najwyższymi jakie będą w trakcie turnieju, więc jak ktoś jeszcze tego nie pograł (ja mam pograne po kursie 8 z początku sezonu) to teraz może mieć ostatnią opłacalną okazję. Nie widzę kandydata, który byłby w stanie rywalizować z Kraftem w takiej ilości skoków nie mając wpadek. Jedynie Geiger, ale uważam, że w Vikersund nie będzie się liczył w walce o zwycięstwo, a tam właśnie będą największe różnicy punktowe.

 Norwegia na   . Forfang na   , mimo że indywidualnie dziś najlepszy. Niestety w pierwszej serii minimalnie przegrał swoje zakłady, a zakłady tyczyły się 1 serii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Dyscyplina: Skoki narciarskie - konkurs indywidualny
Godzina: 16:30
Spotkanie: Najlepszy z Polaków
Typ: Piotr Żyła  [zwrot] 
Bukmacher:Forbet
Kurs: 3.25
Analiza

Piotrek bardzo dobrze się czuje na tej skoczni. Wczoraj był trzeci z Polaków, przez co dziś nie jest faworyzowany, ale warto się pochylić dlaczego był dopiero trzeci. Przede wszystkim świetne skoki oddał wczoraj Stoch. Był to jego max aktualnej dyspozycji. Świetny 2 skok oddał również Kubacki, ale tutaj warunki mocno pomogły. Ogólnie Dawid miał wczoraj odjęte sumarycznie -14,1, Kamil -14,3, a Piotrek tylko -7 punktów. To na prawdę spora dysproporcja na tej skoczni. Sięgając do skoków z poza zawodów, a więc 2 treningi, kwale i seria próbna w sb Piotrek już miał najlepszą sumę not ze swoich kolegów. Nota Piotrka to 331,5, podczas gdy Stoch miał 319,4, a Dawid 305,8. Żyła był najlepszy z naszych w 2 serii treningowej, kwalifikacjach i sobotniej serii próbnej. Dodatkowo Piotrek przeważnie w niedziele wypada najlepiej w trakcie całego weekendu i przyznał że wczorajsze skoki (szczególnie drugi) nie były optymalne, więc jest miesce na poprawę. W przypadku Kamila raczej miejsca na poprawę nie ma (wczoraj skoczył maxa), a znając historię Kamil co roku to notuje wpadkę. Jeśli historia się powtórzy wpadka będzie dzisiaj. Co roku też wpadkę notuje Dawid, w dodatku ma pojedyncze bardzo słabe próby, np. 40 miejsce w kwalifikacjach, zatem myśle, że tutaj też prędzej będzie regres niż progres. Pozostałych nawet nie biorę pod uwagę. Podsumowując widzę sporę szanse wejścia typu, a kurs bardzo zachęcający. Minusem (a może i plusem) mogą być loteryjne warunki...o ile w ogóle dzisiejsze zawody się odbędą.
 
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Jelar - Forfang 2 @2.05  

Totalbet chyba trochę zaspał, na innych stronach Norweg jest faworytem w tej parze, a tutaj taka niespodzianka. Słoweniec fajnie poskakał w treningach, kwalifikacjach i drużynówce, ewidentnie skocznia w Oslo mu odpowiadała. Problem w tym, że dzisiejszy konkurs został już przeniesiony do Lillehammer, zupełnie inny obiekt, troszkę większy,  gdzie Jelar może mieć już problemy z osiągnięciem tak dalekich skoków. Zwłaszcza, że rywal również pokazał się z dobrej strony, zwłaszcza w drużynówce, gdzie Norwegowie pewnie wygrali. Forfang w Lillehammer w poprzednich latach skakał bardzo dobrze i myślę, że i tym razem powalczy o top6, a Słoweniec w konkursie indywidualnym nie będzie już aż tak mocny. 

Kraft - Kobayashi 1
Geiger - Kubacki 1 
AKO: @2.25 


Gram jeszcze taki dubelek. Kraft i Geiger skaczą najrówniej w tym sezonie, od paru konkursów meldują się zawsze na podium, raz wygrywa jeden, raz drugi. Panowie w Oslo skakali nieco słabiej, ale jestem pewny, że w konkursie indywidualnym pokazaliby swoje najlepsze skoki. Dawida i Rjoyu dawno nie widzieliśmy na podium jakiekolwiek konkursu, z Polaka ewidentnie zeszło powietrze, popełnia błędy przy wyjściu z progu, stąd nie potrafi oddać dwóch, równych i dalekich skoków. Japończyk też bez szału, w Oslo może i to jakoś wyglądało, ale w poprzednich konkursach skakał w kratkę i jemu również zdarzają się słabsze próby. Myślę, że będący w formie Kraft i Geiger spokojnie odprawią z kwitkiem swoich rywali. 
 
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
 
 
Dyscyplina: Skoki narciarskie: Lillehammer 1 konkurs (za Oslo)
Godzina: 17:15
Spotkanie: Kto wygra zawody?
Typ: Stefan Kraft   
Kurs: 4.00
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Bardzo przyjemny kurs na Austriaka, który gdyby nie patrzyć na Oslo (które mu trochę nie spasowało) praktycznie w każdej próbie czy konkursowej czy treningowej kręci się w okolicy top3 i większość tych prób wygrywa. Normalnie kursy już na Krafta chodziły poniżej 3, ale w Oslo kilka nieco słabszych skoków i kursy fajnie urosły. Tak na prawdę nawet w Oslo poniżej pewnego poziomu nie schodził a w ostatnim swoim skoku wyczuł tą skocznie zdobywając najwyższą notę podczas tej serii. Teraz zawody przenoszą się na skocznie, którą bardzo lubi. Dowód, w zeszłym sezonie nad drugim Johanssonem (będącym wtedy w życiowej formie, który w Oslo był najlepszy prawie w każdej próbie) miał 12,4pkt. przewagi a nad trzecim R.Kobayashim aż 24 pkt. Przypomnę tylko, że Ryoyu wtedy wygrał prawie każdy konkurs i wygrał też Raw Air, więc robi wrażenie deklasacja Krafta nad tak mocnymi rywalami. Teraz, gdy Kraft nie ma tak mocnych konkurentów, a i sam ma lepszą formę kwestia zwycięstwa wydaje się być jeszcze bardziej prawdopodobna. Kurs 4,00 to dla mnie promocja i jak Kraft pokaże na treningach takie skoki jak myślę to pewnie będziemy się na live zabijali o kurs w okolicy 2,00.
 
Hayboeck - Zajc 2 @ 1,95 @ totalbet   
Z moich notatek wynika, że Hayboeck bardzo nie lubi tej skoczni. Zawsze notował tu wyraźnie gorsze rezultaty niż skocznie wcześniej i skocznie później. Dodatkowo w Oslo zawalił drużynę, a i klasyfikacje Raw Air gdzie po piątku był w najlepszej trójcę, więc stabilność i forma psychiczna rozchwiana. Z drugiej strony Zajc, któremu ta skocznia powinna leżeć. Słoweńcy lotnicy jak Tepes, Semenic, Hvala czy Peter Prevc jak byli w przyzwoitej formie dobrze tutaj skakali niczym na mamucie. Tak samo mam w pamięci dobre skoki tutaj Kasaiego. Do czego zmierzam. Skocznie premiuje zawodników o charakterze lotu typu "lotnik" - czyli liczy się tutaj umiejętność niewytracania prędkości, a nie moc odbicia. Idealnie w te definicje wpisuje się Timi Zajc, który jeszcze w Lahti miewał skoki w okolicy top3. Oslo okazało się nie być jego skocznią, a tutaj liczę, że wróci do gry. Wartą odnotowania informacją jest, że Słoweńcy przed konkursem w Oslo nie wrócili do kraju tylko trenowali właśnie tutaj w Lillehammer. Także skocznie mają "obcykaną" i warto to wziąć pod uwagę w typach na innych Słoweńców.
 
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
Hayboeck może nie z każdym ale on tutaj wypowiadał się conajmniej 2/3 razy - nie pasuje mu najazd , nie lubi tej skoczni - zawsze spóźnia lekko sko . Oczywiście dzisiaj może wypaść super i trafi idealnie w punkt , ale szanse na to to ok 20% :) 

(Chwile temu miałem w baskecie 5% , że z osobistych ktos zrobi 0/6 a drużyna przeciwna trafi 3/3 ....i przegrałem :)))) 
 
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
Kraft wygra 1 serię 7 kurs betsafe/betsson i inne klony typer troszkę lepsza opcjąkursowo niz to co proponujesz (oczywiście pełny szacun za to co proponujesz - to tylko lekkie uzupełnienie   :))))

kopiuję Twoją wiedzę , nic więcej 

więcej ludzi zaczyna dostrzegać whhhaw - robimy to Panowie , może ozywimy to b. forum :)))
 
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
oni to robia ręcznie bez rękawiczek whhhhhaaawww !! 

dla grających live : tvp sport szybsze o ok 6/7 sek niż eurosport1 :) 

doceńcie to info :)))) 

kolejne info na fis.ski nie ma wyników 2 treningów - sa na skokinarciarskie.pl :)
 
 
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
Lanisek-Haybock 1 1,6 :) 

kilka maxów i 1,45 :)


ps: takie coś często skutkuje wjebą - nie warto już grac po 1,45 skoro w 365 dalej wisi 1,6


Dobra ja już nic nie pisze 0- co bym nie dał na forum zawsze tak samo 99% wjeby - aż dziw , ze ja dalej gram :)))


muszę ...żeby nie było że pisze setki wpierdoli tylko ...


kurcze, nie umiem wkleić wygranej Markusa sorry , chyba mi jednak nie zalezy az tak na forum , żeby robić cuda , aleprawda jest taka ...cobym nie napisał zawsze wjeba :) 
 
 
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Cyrk na kółkach,  te przeliczniki to o kant dupy rozbić,  Eiesenbichler skacze pod rozmiar skoczni z 12 belki, widać ,  że dostaje podmuch pod narty, a w rzeczywistości widzimy , że dostaje mnóstwo pkt za wiatr. Jakoś nie wierzę,  że będzie w stanie wygrać czy nawet stanąć na podium przy jego obecnej formie 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom