>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

25. kolejka PKO Ekstraklasy (03.03-04.03.2020)

Status
Zamknięty.
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Poprzednia kolejka kapitalna dla mnie wiec ide za ciosem. 

Lech - Gornik
​​​​​​
Nie mam jakiegos wielkiego przekonania ale sprobuje Lecha. Jesli Lech zagra tak jak w drugiej polowie w Bialymstoku to nie bedzie czego zbierac z Gornika. 

Lech wyglada ok na wiosne i goni czolowke. Czy to jest druzyna na top3 ekstraklasy to ja watpie ale na to zeby ograc u siebie przecietnego Gornika to spokojnie.

Lech 1 1.83 fortuna       ✔✔✔✔

​​​​​​Wisla Plock - Rakow

Wobec dobrej formy Rakowa mecz bardzo wazny w kontekscie walki o 8 miejsce. Tabela nie klamie 7 miejsc juz zaklepanych zostalo jedno wolne i walcza o nie Wisla Plock, Rakow i Zaglebie. W Gornika i Jagiellonie nie wierze.

Ide tutaj w strone Wisly Plock, ktora mimo wszystko dla mniebma wiecej jakosci niz Rakow. 

To co martwi w ich przypadku to obecnie pilarsko lepiej wyglada Rakow no ale ja ide przeciwko formie. 

Wisla Plock 1x 1.51 fortuna  ehhhh czyli jednak... 

Cracovia - Wisla

Dla mnie remisik i obie druzyny z tego remisu beda zadowolone. Zagram bardzo lajtowo wlasnie ku remisowi. Probierz w Warszawie pokombinowal ze skladem i nic z tego nie wyszlo. Wiadomo, kadrowo Cracovia wyglada znacznie lepiej niz Wisla. 

Remis 3.55 fortuna   
Cracovia 1x 1.30 fortuna   

Pogon - Jagiellonia

Pogon wyglada na wiosne slabo, jedna wygrana na duzym farcie z Plockiem a potem dwa remisy i teraz porazka. Czy dla mnie Pogon walczu o top3? Coraz bardziej watpie. 

Jagiellonia z Lechem juz wygladala lepiej ale to nadal daleko od czegokolwiek pozytywnego. 

Pogon 1  2.16 fortuna   
Pogon 1x 1.33 fortuna   

LKS - Zaglebie 

Przeczucie mi mowi, ze pora na pierwsza wygrana LKSu ale Zaglebie jesli chce walczyc o osme miejsce to takie mecze musi wygrywac. 

Ja dalej ide w LKS i 4ty mecz bez porazki ale czy z wygrana to nie wiem.... 

LKS 1x 1.57 fortuna     ✔✔✔✔✔

Slask - Korona (nie ma co pisac. Slask faworytem ale dla mnie kurs zenujacy aby go brac. Zero zdziwienia jakby sie skonczylo x2) 

Lechia - Legia (kurs na Legie spadl bardzo i dla mnie nie do gry, szczegolnie wobec mocno sredniej gry Legii na wyjazdach. Natomiast roznica w klasie jest zauwazalna. Zero zdziwienia jak bedzie remis. Obie druzyny beda zadowolone) 

Piast - Arka (patrz Slask - Korona, identyczna sytuacja. Arka wyglada slabo ale kurs na Piasta slaby. Zero zdziwienia jak sie skonczy x2). 

Tyle. 
​​​​​​


​​​​​​
​​​​​​
​​​​​
​​​
 
M 12,8K

michael1910

Użytkownik
Cracovia-Wisła Kraków X2 @1.85 Fortuna    

W tej kolejce po raz kolejny liczę na Wisłę Kraków. Tym razem jednak stawiam X2. Wisła w ostatniej kolejce przerwała serię swoich wygranych,ale wciąż jest niepokonana już od 6 spotkań. Cracovia tydzień temu mogła zrównać się punktami z Legią. Jednak najpierw przegrała z Piastem Gliwice,a później z Legią Warszawa i w tej chwili tracą już 6 punktów. W Warszawie zaprezentowali się słabo,a jedynego gola strzelili z rzutu karnego. Wisła dwa ostatnie mecze wyjazdowe wygrała. Jeśli chodzi o pojedynki derbowe to w tym sezonie górą była Cracovia,ale to  jedyna wygrana w ostatnich 5 pojedynkach. Wcześniejsze cztery spotkania padły łupem Wisły w tym również dwa rozgrywane przy ul. Kałuży. Po ostatniej kolejce Wisła wciąż jest na 13 pozycji. Nie sądzę,żeby oba zespoły zadowolił remis. W końcu to derby Krakowa czyli najważniejszy mecz w sezonie. Cracovia w tym roku strzeliła 4 gole w 4 meczach z czego tylko 2 z gry. Przy każdej bramce udział miał Sergiu Hanca- 3 gole+1 asysta. Liczę bardzo na kapitana Wisły- Jakuba Błaszczykowskiego,który bardzo dobrze wspomina swoje występy w meczach derbowych. Wystąpił w 5 takich spotkaniach i wtedy Wisła nigdy nie przegrała. Bilans takich potyczek to 4 wygrane i 1 remis.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
Jagiellonia under 0,5 gola w pierwszej połowie  
@1.53
Fortuna

Jagiellonia po całkiem niezłym starcie przeżywa obecnie strzelecką niemoc. Jak bowiem inaczej można skomentować fakt, że w ostatnich pięciu meczach ligowych strzelili zaledwie jedną bramkę? Po raz ostatni zaś na wyjeździe białostocczanie zdobyli bramkę w przegranym 2:1 spotkaniu w Częstochowie z tamtejszym Rakowem.

Szczecinianie nie odnotowują obecnie wspaniałej serii. W trzech ostatnich kolejkach zdobyli jedną bramkę, ale fakty są takie, że są wiceliderem Ekstraklasy pod względem liczby straconych bramek (21 w 24 meczach), a także pod względem liczby straconych bramek na Florian-Krygier-Stadionie (8 w 11 meczach). To wszystko skłania do przypuszczeń, że szykuje nam się underowy pojedynek, tym bardziej że rok temu, gdy w Szczecinie gościła Jaga, padł bezbramkowy remis. Zaś w dwóch jeszcze wcześniejszych spotkaniach rozgrywanych pomiędzy dzisiejszymi rywalami w Szczecinie, padł w sumie jeden gol.

Jagiellonia plasuje się obecnie na 11. miejscu w tabeli Ekstraklasy, i jest to ostatni dzwonek aby coś zmienić i uratować się przed Rundą spadkową. Nie sądzę jednak, ażeby dzisiaj miało dojść do urwania trzech punktów szczecinianom. A nawet gdyby, to wszystko wskazuje na bardzo skromny, być może nawet jednobramkowy wynik. Jeżeli Jagiellonia miałaby strzelić bramkę w tym spotkaniu, to moim zdaniem zrobi to najwcześniej w drugiej połowie. Po raz pierwszy bramkę w pierwszej połowie meczu piłkarze gości zdobyli na początku grudnia, siedem kolejek temu.
 
R 614,3K

rjastrzab

Użytkownik


Dyscyplina : Piłka nożna, Polska
Godzina 18:00
Spotkanie : Lech - Górnik
Typ : 1   
Kurs : 1.,83
Bukmacher : Fortuna

 

Jeśli Lech chce odgrywać znaczącą rolę w naszej Ekstraklasie to musi wygrywać z każdym. Na własnym stadionie jakoś sobie chłopaki radzą i mam nadzieję, że we wtorkowym spotkaniem z Zabrzanami też podołają, bo Górnik na wyjazdach nie wygrywa. Porażka 2:1 ze Śląskiem i remis 0:0 ze słabiutką Koroną.  Lech u siebie odprawił Raków i Lechię nie tracąc bramki. Co prawda w H2H spotkania z Górnikiem wyglądają dla Lecha na własnym stadionie dramatycznie – dwie kolejne porażki w 2018 i 2019, ale liczę, że odwrócą tę złą passę i u siebie pewnie pokonają Górnika. Spotkanie z Jagiellonia też powinni rozstrzygnąć na własną korzyść, ale nie wykorzystując takich sytuacji jak miał Gytkjaer, nie da się wygrać. Liczę, że na własnym stadionie celowniki będą lepiej poustawiane i chociaż jednobramkowe zwycięstwo zostanie po stronie gospodarzy.
 
larson90 427

larson90

Użytkownik
Cracovia-Wisła Kraków
typ:Wisła over 1,5 gola
 @ 3,10             
 Fortuna


Derby Krakowa. Mimo, że w tabeli między tymi ekipami różnica jest duża to dla mnie lepszym zespołem obecnie jest Wisła. Goście mają bardzo dobrą serię, którą przerwał ostatni remis z Płockiem. Nie mniej jednak forma TS jest lepsza niż Cracovii, która co prawda u siebie jest mocna (9-1-2) ale derby rządzą się swoimi prawami. Wisła na wyjazdach bilans miała najgorszy w lidze ale dwa ostatnie zwycięstwa nad ŁKSem 4-2 i Zagłębem 1-0 trochę to polepszył. 
Ostatnie 5 derbów to 4 wygrane Wisły i jedna Craxy. Warto zauważyć, że Wisła w każdej tej wiktorii strzeliła więcej niż 1 gola. W dodatku dwa ostatnie derby przy Kałuży wygrała Wisła (2-0, 4-1).
Wisła w ostatnich spotkaniach strzela prawie zawsze więcej jak gola. Ma potencjał w ofensywie i myślę, że jutro to potwierdzi i wykorzysta błędy w obronie Pasów. 
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
lechia-legia  typ legia x2 i 3,5 ponizej goli w meczu kurs:1.66  etoto  
zdecydowanym faworytem meczu beda wojskowi majacy najlepszych zawodnikow ktorzy sa w formie.runde wiosenna rozpoczeli bardzo dobrze zdobyli 10/12 mozliwych punktow ale nie o punkty chodzi-ich gra moze sie podobac-graja szybko i skutecznie -na wlasnym stadionie zrobili twierdze gdzie gromia swoich rywali.w tym typie daje do bezpieczenstwa z podporka poniewaz legia na wyjazdach gra slabiej-dwa ostatnie mecze nie wygrane i postawa lechii ktora potafi grac w obronie-w meczu z lechem kuciak z nalepa dali popis gry w obronie.stokowiec ma coraz wieksze pole popisu jesli chodzi o kadre wiec jako swietny taktyk moze cos wymyslec i zablokowac legie.dodaje do tego typu under bramkowy poniewaz w gdansku malo sie strzela,biorac pod uwage moj under to tylko w jednym meczu na dwanascie bylo wiecej goli,a legia na wyjazdach 3/11.legia powinna wygrac to spotkanie ale ja daje bezpiecznie bo to nasza ekstraklapa. 
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 2 marca 2020 18:33 przez rjastrzab

Dyscyplina : Piłka nożna, Polska
Godzina 18:00
Spotkanie : Lech - Górnik
Typ : 1
Kurs : 1.,83
Bukmacher : Fortuna

 

Jeśli Lech chce odgrywać znaczącą rolę w naszej Ekstraklasie to musi wygrywać z każdym. Na własnym stadionie jakoś sobie chłopaki radzą i mam nadzieję, że we wtorkowym spotkaniem z Zabrzanami też podołają, bo Górnik na wyjazdach nie wygrywa. Porażka 2:1 ze Śląskiem i remis 0:0 ze słabiutką Koroną.  Lech u siebie odprawił Raków i Lechię nie tracąc bramki. Co prawda w H2H spotkania z Górnikiem wyglądają dla Lecha na własnym stadionie dramatycznie – dwie kolejne porażki w 2018 i 2019, ale liczę, że odwrócą tę złą passę i u siebie pewnie pokonają Górnika. Spotkanie z Jagiellonia też powinni rozstrzygnąć na własną korzyść, ale nie wykorzystując takich sytuacji jak miał Gytkjaer, nie da się wygrać. Liczę, że na własnym stadionie celowniki będą lepiej poustawiane i chociaż jednobramkowe zwycięstwo zostanie po stronie gospodarzy.

Podpisuje się pod tym. Górnik w tym sezonie obok ŁKS jest najgorszą ekipą jeśli chodzi o spotkania wyjazdowe.
Tak naprawdę nie wiemy co z Wolsztyńskim, który w spotkaniu z Pogonią zanotował dwie asysty, a został zmieniony w 55. minucie spotkania. Czyżby uraz?, a może oszczędzanie na mecz z Lechem. Reszta składu bez zmian. Chcę dodać, że po stracie gola w zespole Górnika zapanował chaos i nie wiele brakowało aby Pogoń strzeliła drugiego gola, a wtedy by było gorąco.
Lech tej wiosny fajnie wygląda. Młodzież daje świeżość i przynosi to efekt w postaci goli oraz zdobytych punktów. Lech ma tutaj rachunki do wyrównania, tym bardziej, że ostatnie dwa spotkania domowe z Górnikiem przegrał. Liczę, że gospodarze będą mega skuteczni i sięgną po trzy punkty.

Lech @ 1.83 (wyg. 16.1)   
Lech + powyżej 1.5 gola w meczu @ 2.06 (wyg. 18.13)   
Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +58
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
Lechia G. - Legia W. - Legia powyżej 1,5 goli @1,92 fortuna  

Pomimo tego, że Legia ma małe problemy ze skutecznością to od początku rundy wiosennej strzela minimum te dwie bramki w każdym spotkaniu. Co prawda były to w większości mecze u siebie gdzie czują się lepiej, lecz na wyjeździe też znacznie gorzej nie powinni sobie poradzić i strzelą minimum te dwie bramki tak jak było z Rakowem. Lechia również jest bardziej drużyną swojego boiska. W tej rundzie podejmowali u siebie tylko Piast i wygrali nie tracąc przy tym tym bramki, ale w dwóch ostatnich meczach ich dyspozycja delikatnie mówiąc jest bardzo słaba. Z Lechem kompletnie nie istnieli i nawet czerwona kartka aż tak tego nie powinna usprawiedliwiać a z Koroną, która wydaje się jednym ze słabszych zespołów w lidze również odstawali i dość szczęśliwie wygrali w końcówce. U siebie Lechia pewnie zagra lepiej, ale wątpię aby to starczyło na zatrzymanie rozpędzonej z meczu na mecz coraz lepszej Legii. Jeśli te zespoły z którymi mierzyła się Lechia potrafiły sobie tworzyć dużo sytuacji to Legia tym bardziej i jedynym małym znakiem zapytania po stronie Legii wydaje się skuteczność, która na najwyższym poziomie obecnie nie jest, ale liczę tutaj, że na co najmniej dwie bramki wystarczy tak jak w dotychczasowych meczach. Lechii nie ułatwi zadania pauzujący za kartki podstawowy obrońca Nalepa a po stronie Legii zabraknie Martinsa, lecz jego brak wbrew pozorom może nie być taki znaczny mając na uwadze szeroki skład i ostatnio niezłą dyspozycję Gvilii, który występował już za niego w meczu z Jagiellonią. Dodatkowym małym plusem będzie też dzień przerwy więcej Legii od Lechii, która przystąpi do tego meczu po 3 dniach a nie jak zazwyczaj po tygodniu co może wpłynąć jeszcze gorzej na ich dotychczasową dyspozycje
 
Otrzymane punkty reputacji: +58
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Lech Poznań - Górnik Zabrze
powyżej 10,5 rożnych @ 1,9
powyżej 11,5 rożnych @ 2,54
powyżej 12,5 rożnych @ 3,54
Totolotek

Lech jest faworytem tego starcia ale już nie takie cuda zdarzały się w Ekstraklasie, Górnik bez wygranej wyjazdowej ale kiedyś taka nastąpi i być może to nastąpi już jutro. Co do meczu to najlepszym rozwiązaniem wydają mi się być rożne szczególnie te po stronie gospodarzy.
Lech będzie dążył do zwycięstwa od pierwszego gwizdka stąd z ich strony powinno pojawić się sporo akcji prowadzonych skrzydłami skąd będą mnożyć się dośrodkowania w pole karne. W tym sezonie są taką maszynką nabijającą rożne szczególnie w spotkaniach w Poznaniu i tak dla przykładu:
8 z Koroną, Piastem czy Rakowem
9 z ŁKS
11 z Cracovią
16!! z Arką
18!! z Lechią nie tak dawno bo 23 lutego
oczywiście zdarzają im się spotkania z małą ilością rożnych jak 2 z Wisłą Płock ale można to potraktować jako wypadek przy pracy.
Górnik na wyjazdach raczej nie atakuje z taką zaciekłością ja w Zabrzu ale też potrafi nabić parę rożnych, chociaż nie są to jakieś oszałamiające liczby. Liczę w tych typach głównie na Poznaniaków i że oni sami będą w stanie w dużej mierze pokryć zagrane linie a resztę dorzucą Zabrzanie, wszak to może być ich jedyna okazja na zdobycz bramkową bowiem po tym stałym fragmencie gry potrafią być bardzo groźni dla przeciwnika.
Problem w tym, że na razie niewielu buków ma już w ofercie typy na rożne co zapewne zmieni się jutro ale na razie wrzucam te z Totolotka (być może jutro dokonam małych korekt jeżeli chodzi o kursy czy linie).
 
Otrzymane punkty reputacji: +118
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Śląsk Wrocław- Korona Kielce
1 gol  Śląsk Wrocław @ 1,51 Fortuna   
Pomimo tego że Śląsk  Wrocław w derbach  z Zagłębiem przegrali 3:1 to właśnie oni są faworytem tego spotkania. Będą chcieli jak najszybciej zapomnieć o przegranej i niestety kiepskiej postawie szczególnie w 2 połowie , w której stracili 3 bramki . Korona to jedna z najsłabszych drużyn grających na wyjazdach . Bilans bramkowy to 4:18 . Chcąc walczyć o najwyższe pozycje w ekstraklasie Śląsk musi wygrać i to na pewno też będzie dodatkową motywacją dla zawodników . Atutem jest też własne boisko . Myślę że od pierwszego gwizdka ruszą do ataku i to oni strzelą pierwsi .
​​​
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
D 28,9K

deenis7

Ekstraklasa Expert


Lech Poznań-Górnik Zabrze

Już jutro rusza 25. kolejka Ekstraklasy. Do Poznania przyjeżdża Górnik Zabrze. Lechici po ostatnim spotkaniu w Białymstoku na pewno czują duży niedosyt, mieli wiele bardzo dobrych sytuacji, ale niestety tylko jedna z nich skończyła w siatce i z tego wyjazdu przywieźli jedynie punkt. Górnik podbudowany po zwycięstwie na własnym stadionie z Pogonią Szczecin aż 3:1 na pewno tanio skóry nie sprzeda. Trzeba jednak zauważyć, że Górnik u siebie, a Górnik na wyjeździe to dwie kompletnie inne drużyny, bowiem w tym sezonie w delegacji nie udało im się ani razu zwyciężyć, mają najmniej punktów na wyjazdach w całej lidze, ex aequo z ŁKS-em. Myślę, że Lech wyjdzie na to spotkaniu mocno naładowany, chcąc zmazać plamę z Białegostoku. Widać w tej drużynie, że chcą grać w piłkę, nabijają bardzo dużo rzutów rożnych, głównie dzięki nieskuteczności, ale wydaje mi się, że z każdym meczem w tym aspekcie będzie coraz lepiej.

Lech wygra Kurs: 1.83 Fortuna (EE)   

Lech powyżej 6.5 rzutu rożnego  Kurs: 1.70 STS    

E: Pewne zwycięstwo Lecha 4:1, choć Górnik zagrał niezły mecz. Zabrakło niestety jednego rożnego Lechitów, jest to spowodowane głównie tym, że przez większość meczu byli na prowadzeniu i to Górnik gonił wynik.
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 
typ: 1 lub X i poniżej 4,5 bramki   
@1.50 ETOTO

W jednym z wtorkowych spotkań 25. kolejki naszej wspaniałej Ekstraklasy, Pogoń podejmie na Stadionie Miejskim w Szczecinie Jagiellonię Białystok. Obydwa teamy do spotkania przystąpią z nadzieją na przełamanie. Piłkarze z Białegostoku w lidze nie wygrali ani jednego z ostatnich 5 meczy. W tym roku przegrywali na wyjeździe z Wisłą Kraków (3:0) i Legią Warszawa (4:0), a u siebie dzielili się punktami z Koroną Kielce (0:0) i Lechem Poznań (1:1). Z kolei Pogoń zaczęła rundę wiosenną od zwycięstwa na wyjeździe z Wisłą Płock (2:3), lecz w następnych trzech spotkaniach zdobyli tylko 2 pkt. Po remisach (0:0) ze Śląskiem Wrocław i ŁKS-em, w ostatniej kolejce Pogoń przegrała wyjazdowy mecz z Górnikiem Zabrze (3:1). Ostatnia bezpośrednia ligowa potyczka obydwu zespołów miała miejsce we wrześniu 2019 r. w Białymstoku i zakończyła się wygraną 2:3 dla Pogoni. Tym samym przerwała ona serię 9-ciu ligowych meczów z Jagą bez wygranej. Oba teamy liczą na zwycięstwo. Trudno jednak wskazać w tym meczu zdecydowanego faworyta, dlatego proponuję typ 1 lub X i poniżej 4,5 gola. W meczach Pogoni u siebie za każdym razem padał under 4,5 gola. Identycznie ma się sytuacja jeśli chodzi o undery 4,5 w wyjazdowych spotkaniach Jagiellonii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Cracovia - Wisła Kraków
Liczba celnych strzałów na bramkę (na podstawie www.ekstrastats.pl)
TYP: poniżej 10.5   
Kurs: 1.50 forBET

Święta Wojna, czyli Derby Krakowa. Jak to zwykle w przypadku takich spotkań bywa, trudno wytypować faworyta. Wisła wyraźnie odżyła pod wodzą Skowronka, ale w ostatnim meczu z imienniczką z Płocka nie zachwyciła. Długimi momentami krakowska drużyna pozwoliła gościom na stwarzanie sobie kolejnych sytuacji do wyrównania, co ostatecznie pozwoliło im wywieźć punkt z Reymonta. Cracovia popełniając wręcz juniorskie błędy przegrała z Legią 1:2 w bardzo ważnym meczu pod względem walki o tytuł mistrzowski. Spodziewam się we wtorkowy wieczór ostrożnego podejścia z obu stron. Tutaj raczej nie będzie festiwalu celnych uderzeń i wielu bramek - głównie walka i typowe "szachy". Moim zdaniem o ewentualnym zwycięstwie jednej ze stron może zdecydować 1 bramka. Poziom prezentowany przez obie strony w defensywie w ostatniej kolejce powinien spowodować, że obaj trenerzy bardziej zwrócą uwagę na grę w obronie, co dodatkowo utrudni zadanie ofensywnym piłkarzom obu ekip.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Lech - Górnik 4:1 (6-7 RR)
Lech powyżej 6,5 RR, @1,74 Fortuna (EE)
  
Lech powyżej 7,5 RR, @2,36 Fortuna  

Dzisiaj do Poznania przyjeżdża Górnik, faworytem są gospodarze, którzy zaczynają wreszcie grać na miarę oczekiwań, tworzą mnóstwo sytuacji, jednak szwankuje jeszcze skuteczność, ale przez to, że tworzą tyle akcji nabijają sporo rożnych, dlatego ponownie idę w stronę kierunku cornerów gospodarzy, są oni najlepszą drużyną w Ekstraklasie w tej klasyfikacji, do tej pory wybijali piłkę z narożnika 176 raz co daje średnią 7,33 rogu na mecz samej ekipy Kolejorza. Jeśli spojrzymy tylko mecze wiosenne Poznaniaków to te statystyki są jeszcze bardziej powalające, na 4 rozegrane spotkania nabili kolejno 8, 12, 19 i 7, czyli 11,5 rzutu rożnego, a w meczach przy Bułgarskiej na wiosnę mają 13,5 cornera, więc statystyki jak najbardziej potwierdzają ten typ. Dodatkowym atutem jest też bezpośrednia historia ich spotkań, gdzie 2 ostatnie mecze w Poznaniu Górnik wygrał, więc widać, że dobrze im się tutaj gra, poza tym Górnik jest jedyną drużyną w lidze, która w obecnym sezonie nie wygrała meczu w delegacji, wiadomo, że każda nawet najgorsza seria musi się kiedyś skończyć, dokładając do tego nieskuteczność Lecha wydaję mi się, że nie będzie to taki łatwy mecz dla gospodarzy jak wskazują kursy, jednak jednego możemy być pewni, że od początku Lech rzuci się na Górnika, goście myślę, że skupią się na obronie i swoich szans będą szukali w kontratakach, większość spotkania pewnie będzie toczyć się pod bramką gości, dlatego idę w stronę rzutów rożnych gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
cytat z dnia 2 marca 2020 22:23 przez seba23Lech Poznań - Górnik Zabrze
powyżej 10,5 rożnych @ 1,9
powyżej 11,5 rożnych @ 2,54
powyżej 12,5 rożnych @ 3,54
Totolotek

Lech jest faworytem tego starcia ale już nie takie cuda zdarzały się w Ekstraklasie, Górnik bez wygranej wyjazdowej ale kiedyś taka nastąpi i być może to nastąpi już jutro. Co do meczu to najlepszym rozwiązaniem wydają mi się być rożne szczególnie te po stronie gospodarzy.
Lech będzie dążył do zwycięstwa od pierwszego gwizdka stąd z ich strony powinno pojawić się sporo akcji prowadzonych skrzydłami skąd będą mnożyć się dośrodkowania w pole karne. W tym sezonie są taką maszynką nabijającą rożne szczególnie w spotkaniach w Poznaniu i tak dla przykładu:
8 z Koroną, Piastem czy Rakowem
9 z ŁKS
11 z Cracovią
16!! z Arką
18!! z Lechią nie tak dawno bo 23 lutego
oczywiście zdarzają im się spotkania z małą ilością rożnych jak 2 z Wisłą Płock ale można to potraktować jako wypadek przy pracy.
Górnik na wyjazdach raczej nie atakuje z taką zaciekłością ja w Zabrzu ale też potrafi nabić parę rożnych, chociaż nie są to jakieś oszałamiające liczby. Liczę w tych typach głównie na Poznaniaków i że oni sami będą w stanie w dużej mierze pokryć zagrane linie a resztę dorzucą Zabrzanie, wszak to może być ich jedyna okazja na zdobycz bramkową bowiem po tym stałym fragmencie gry potrafią być bardzo groźni dla przeciwnika.
Problem w tym, że na razie niewielu buków ma już w ofercie typy na rożne co zapewne zmieni się jutro ale na razie wrzucam te z Totolotka (być może jutro dokonam małych korekt jeżeli chodzi o kursy czy linie).

Z Lechią 19 :D
 
kacper091097 195,8K

kacper091097

Użytkownik
Lech - Górnik
Typ:1
Kurs: 1.78
Fortuna  
Podobnie jak kilku moich przedmówców stawiam dziś na Lecha. Drużyna trenera Żurawia dobrze weszła w ten sezon wiosenny.  Dobrze piłkarsko, a całkiem dobrze punktowo, ponieważ zainkasowali dotychczas 7 punktów na 12 możliwych. Ich dorobek mógł być zdecydowanie większy, ale ich napastnik Gytkjaer miał bardzo zły dzień w spotkaniu z Jagiellonią i zmarnował kilka akcji (w tym setki). Lech przegrał jeszcze w Krakowie, ale zaprezentował tam całkiem dobry futbol i spokojnie mogli pokusić się o zdobycz punktową. Górnik jest drużyną typowo "domową". Gdyby w delegacji zdobyli 5-8 punktów więcej byliby poważnymi kandydatami do gry w top 8, a tak tylko swojemu dorobkowi w meczach u siebie zawdzięczają to, że nie są w strefie spadkowej. Pomimo bardzo dobrych wyników Górnika u siebie to właśnie Lech był jedną z drużyn, która wywiozła z Zabrza 3 punkty i to po zaaplikowaniu Górnikowi aż 3 goli. Poznaniacy teraz będą mieli łatwiej, bo grają u siebie, a tutaj na 5 ostatnich meczów wygrali 4 i to bez straty bramki. Myślę, że Lech bez większych problemów rozprawi się z rywalem o ile tylko Gytkjaer nieco poprawi swoją skuteczność.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kacper091097 195,8K

kacper091097

Użytkownik
Wisła P. - Raków
Typ: 10
Kurs:1.54
Fortuna  
Płocka Wisła wiosną punktów za wiele nie zdobywa, ale mimo to decyduję się na nich postawić z uwagi na to, że nie poddają się i walczą do końca. W ich obecnej sytuacji nie ma miejsca na wpadki takie jak w meczu z Pogonią. Myślę, że dobrze dla Płocczan, iż taki mecz przegrali, bo teraz to procentuje. Chłopaki są zdecydowanie bardziej skupieni i walczą do samego końca. Już w meczu z Zagłębiem pomimo 20 minut na wyrównanie zdołali to zrobić (a mogli też to wygrać), a w meczu z Wisłą K. wykazali sporą waleczność i wyrwali punkt w doliczonym czasie gry. Dzisiaj czeka nas kolejne spotkanie o 6 punktów, gdyż między tymi drużynami może toczyć się walka o 8 miejsce w tabeli. Jestem przekonany, że Wisła będzie gryźć trawę tak jak w ostatnich spotkaniach. Co do Rakowa prezentują oni się zdecydowanie gorzej na wyjazdach i dość łatwo strzelić im bramkę (wiosna w 4 meczach stracili 8 bramek). Spodziewam się podobnego wyniku jak w pierwszym meczu między tymi drużynami, kiedy to Płock wygral 2:1. Bardzo możliwe, że Raków na pierwsze punkty na wyjeździe na wiosnę będzie musiał jeszcze poczekać.
 
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
Piast - Arka
Typ:1  
Kurs: 1.71
Fortuna

Witam. Dziś rozpoczynamy 25 kolejke PKO Ekstraklasy. Na jutro wybrałem mecz Piast - Arka. Piast grab w kratke wygrywa u siebie i przegrywa na wyjezdzie ba na wyjazdach to ich 5 porażka z rzędu i strzelili zaledwie 1 bramke , u siebie za to to jest zupełnie inna drużyna 26 pkt w 12 meczach robi wrażenie obecnie zajmują 7 lokate ze stratą 3 pkt do podium. I w jutrzejszym meczu będą chcieli wygrać i zmazać ta plamę 2-0 z Rakowem. Za to Arka zajmuję 14 miejsce z 25 pkt drużyna ktora potrafiła zremisowac z Lechem 1-1 i wygrać z Wisła 1-0 wszystko na wyjazdach , ale to drużyna która na wyjazdach nie gra zbyt dobrze , przytrafiają sie mecze dobre ale wiecej jest tych złych meczy w tym meczu stawiam zdecydowanie na Piasta który wygra 2-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bettingekstraklasa 31,2K

bettingekstraklasa

Użytkownik
Wisła Płock - Raków Częstochowa

Raków ma za sobą trzy kolejne intensywne mecze, w których był aktywny i prowadził grę. Teraz mamy dodatkowy mecz w środku tygodnia możliwe jest, że zdarzy się jakiś słabszy występ w wykonaniu zespołu z Częstochowy. Wisła nie stwarza wielu sytuacji, realne zagraża bramce rywala jakieś trzy razy w ciągu meczu, jednak obrona podopiecznych Marka Papszuna należy do defensywa z kategorii nie zachował czyste konto gdy rywal po prostu sam nie strzeli. Właśnie tak było w ostatnim starciu z Piastem. Sokołowski w 69. minucie i Milewski chwilę później zmarnowali dwie 100% szanse. Jakieś dogranie w pole karne czy strzał z kilkunastu metrów ze strony Nafciarzy bez problemu może tutaj wpaść. A jeśli Rakowi przydarzy się słabszy występ, to mamy tutaj spore szanse na wygraną Wisły.


Cracovia - Wisła Kraków

Rafael Lopez i Pelle Van Amersfoort nie wystąpili w Warszawie od pierwszej minuty. Obaj nie imponują na razie swoimi statystykami, ale ten ruch trenera Michała Probierza chyba jednak świadczy, że postawił wyższy priorytet przy derbach Krakowa. Łatwiej będzie wybaczyć wyjazdową porażkę na Legii niż kolejną porażkę z Wisłą przy Kałuży. W ostatnich dwóch kolejkach podopieczni Michała Probierza przegrali w słabym stylu, więc mobilizacja będzie sporą i prognozuję aktywną postawę gospodarzy jak w starciu z Kolejorzem. Większość czystych kont Wisły była nieco trochę ponad stan, Jagiellonia miała strzał w słupek Imaza a z Zagłębiem po strzale głową Guldana z rzutu rożnego piłka została wybita z linii bramowej, było bliziutko. Myślę, że dwa trafienia ze strony Cracovii są intrygującą opcją. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom