>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skoki narciarskie 2019/2020 - Lahti (28.02.2020 - 01.03.2020)

Status
Zamknięty.
typerskoki 404,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi


Piątek, 28.02.2020
12:30 - Odprawa techniczna
14:00 - Oficjalny trening
16:00 - Kwalifikacje
17:30 - Pierwsza seria konkursu indywidualnego

Sobota, 29.02.2020
15:00 - Seria próbna
16:00 - Pierwsza seria konkursu drużynowego

Niedziela, 01.03.2020
14:00 - Kwalifikacje
15:30 - Pierwsza seria konkursu indywidualnego​
 
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Kamil Stoch 1-3 @5.00 Uni ( 1 konkurs indywidualny) 

Przenosimy się do Skandynawii i na jedną z ulubionych skoczni Kamila. Na piątek zaplanowane są kwalifikacje i od razu po nich zaległy konkurs za Rukę. Bardzo fajny kurs wystawili bukmacherzy na podium Kamila, w Lahti bardzo lubi skakać, w dwóch poprzednich sezonach dwa razy wygrywał i to zdecydowanie. Można obawiać się nieco o  formę Kamila, bo skacze w kratkę i potrafi w konkursie zaliczyć wpadki, ale w tym sezonie mimo wszystko potrafił się zmobilizować i wygrać w Engelbergu i Zakopanym, czy stanąć na najniższym stopniu podium w Wiśle czy nie tak dawno w Willingen. Jako, że jest to jedna z ulubionych skoczni Polaka stawiam, że i tym razem powalczy o jak najlepsze miejsce, a kurs na podium czy nawet wygraną to gruba przesada. 
 
typerskoki 404,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
  • Najlepsze analizy lutego 2020 (3. miejsce)
  • #3
 
Obawiałem się o nudne Lahti, toteż wczoraj bez typów, ale dzisiaj mamy mnóstwo fajnych okazji. Do rzeczy...

Niemcy wygrają konkurs drużynowy @ 6,00 @ fortuna   
Ewidentnym faworytem bukmacherów jest Austria i widzę tu pułapkę w osobie Stefana Hubera. Austriacy wczoraj pozamiatali niemal w każdej serii i dzisaj są wyraźnymi faworytami, aczkolwiek tutaj bym uważał gdyż wydaje mi się że różnicew TOP3 będą małe i decydować będzie poszczególny skok i tutaj AUT mają najsłabszy punkt jakim jest Stefan Huber. Wczoraj miał dzień życia. Zwłaszcza w konkursie. Jak dziś odda nieco słabsze skoki jak np. w treningach to już tak dobrze nie będzie. A jak nie wytrzyma psychicznie w debiucie (na co może mieć perspektywy patrząc na loteryjne skoki brata) to może być wyraźnie gorzej i to już wystarczy by spaść na 3 miesce.
Do tego Hayboeck w 2 skoku tez pokazał że jak gra idzie o coś więcej to nie skacze dobrze jak  w treningach, tylko wyraźnie słabiej. Przyzwyczaił nas do tego więc jest też jakiś potencjał na wpadkę.
Kraft wczoraj 2 perfekcyjne skoki. Nie ma tu miejsca na poprawę, za to metr dwa gorzej może się zdarzyć.
Aschenwald powinien być mocnym punktem ale też od TCS miewa gorsze skoki.

Teraz coś o konkurencji. W niemczech praktycznie każdy poza schmidem ma spory potencjał do poprawy. Patrząc na kwale gdzie każdy z aut i ger oddał optymalny skok a brakło tylko 7pkt by wyprzedzić Austriaków. To zawalenie Hubera już może załatwić sprawę. Tylko podobnie jak w kwalach musi skoczyć Schmid (co pokazywał w konkursie, że jest w stanie), Paschke (tu w konkursie było słabiej ale określałbym to jednorazowa wpadka), Leyhe(nie czuje tej skoczni ale jak wróci czucie może być jeszcze lepiej jak kwale - spory potencjał do poprawy) no i Geiger w kwalach skoczył słabiutko więc powinien spokojnie skoczyć jak w konkursie dorzucając sporo punktów od siebie. A myśle że Geiger powinien skoczyć jeszcze lepiej jak w konkursie. W 2 serii już był niemal lepszy od Krafta. Dzisiaj może czuć się nieco lepiej (wczoraj lekko chory), a Geiger znany jest praktycznie zawsze z dobrych występów w drużynie. Rok temu w drużynie indywidualnie byłby pierwszy, a nazajutrz był jakoś 6. Także tu jest potencjał do pokoniania Krafta w ostatniej parze. 

Zatem tak na prawdę na każdej zmianie widzę potencjał do pokonania Austriaka. Na 2 zmianach jest to wysoce prawdopodobne i to powinno wystarczyć do pokonania Austriaków. W tej parze mamy kursy na GER w okolicy 3,00. Można pograć i tak. Moim zdaniem jednak bardziej opłaci się pograć na bezpośrednie zwycięstwo Niemiec. Wtedy kurs mamy 6,00. Ryzyko większe bo jest jeszcze Norwegia, ale można też się w mądry sposób zabezpieczyć. Jak? Np. grając na zwycięstwo GER przyjmijmy po stawce 1000j. A na Norwegię po takim samym kursie za 250j. W przypadku wygranej Norwegii mamy 1250j. czystego zysku, więc o 250j. więcej niż postawione na Niemców, także jesteśmy też na plus. W przypadku wygranej Niemiec zysk jest potężny. W przypadku wygranej AUT niestety strata, no ale takich okazji po prostu nie sposób przepuścić. Kto nie ryzykuje ten nie wygrywa. A kiedy nie ryzykować jak mamy prezent w postaci tak rozjechanych kursów na wyrównane reprezentacje (AUT, GER, NOR). Owszem jest jeszcze Słowenia, ale tej bym się nie obawiał, ale o innych reprezentacjach w poniższych parach.

1 seria: Austria - Norwegia 2 @ 2,89 @ sts   
O Austrii kilka słów było wyżej. Podsumowując mają punkt zapalny w postaci Hubera i szanse na regres poszczególnych zawodników, przy jednoczesnym małym potencjale na progres. Co u Norwegów? Na papierze chyba najmocniejsza czwórka. Nie licząc konkursu gdzie zawalił Forfang nie wchodząc do 2 serii, Johansson i Lindvik zawalili pierwsze próby spójrzmy na treningi. W pierwszym Kraft nie skakał więc nie ma co porównywać. W drugim Norwegowie okazali się lepsi. W kwalach 9pkt straty do Austrii, tylko warto odnotować, że w kwalach słabiutko skoczył Lindvik, zatem przy lepszej próbie byliby obok siebie. Uważam, że szanse są tutaj 50 na 50, zatem kurs 2,89 jest sporym value. Dlaczego na 1 serie? Bo spodziewam się, że w 1 serii Stefan Huber będzie czuł stres w nogach co się przełoży na wyraźnie gorszą serię Austriaków. Za to Norwegowie jak w drugiej serii będą walczyć o wygraną to też psychicznie słabiej mogą wypaść poszczególnie zawodnicy. W 1 serii takiego obciążenia nie będzie więc 1 seria wydaje się być lepszym wyborem.

Słowenia - Polska 2 @ 3,56 @ fortuna   
Najpierw trochę o Słowenii dlaczego jej nie biorę pod uwagę w walce o wygraną i nawet o podium. Praktycznie każdy ze Słoweńców skoczył wczoraj swojego maxa. Lanisek perfekcyjne skoki i najwyższa lokata od jakiegoś czasu. Zajc tak samo był bardzo zadowolony ze swoich skoków, a nie licząc mamutów to nie jest skoczek o ustabilizowanej formie. Po dobrych skokach trafiają się wyraźnie słabsze. Skoro wczoraj poszło rewelacyjnie szanse, że dziś będzie gorzej są bardzo duże. Dalej Cene Prevc i tu również jeden z lepszych występów w karierze. Ciężko mi sobie wyobrazić tu jeszcze jakiś progres. Raczej może być sytuacja jak w przypadku Stefana Hubera i słabsze próby dziś. Zostaje Peter Prevc, który jako jedyny ma miejsce na poprawę. Tylko w pamięci mam jego fatalne próby na tej skoczni, która ewidentnie mu nie leży. Nie był tu na podium nawet w swoich magicznych sezonach. W zeszłym roku zawalił drużynówkę fatalną próbą. Wczoraj też go skręcało w locie, więc równie dobrze może być też jeszcze regres. Także przy takiej sile GER, NOR i AUT nie widzę Słoweńców na podium co też jest dobrym zakładem. Posunę się jednak krok dalej i wytypuje, że Słoweńcy będą też za Polską. Polacy chyba mają największy potencjał na poprawę względem wczoraj ze wszystkich reprezentacji. Żyłą wczoraj fatalne wręcz skoki, ale u niego w piątek to norma. Na drugi dzień w 95% przypadków to wygląda lepiej, a na drużynówkę przeważnie wyraźnie lepiej. Piotrek już w jednym treningu pokazał, że jak skoczy dobrze to może być tu w top10. Dalej Wolny, po którym się cudów nie spodziewam, ale skoki w okolice 25 miejsca są realne, co pokazywał w niektórych próbach. Skok konkursowy totalnie zawalony, w drużynie takie mu się nie zdarzają więc powinno być wyraźnie lepiej. Kamil wczoraj oba skoki za wczesne odbicie z progu a i tak piąte miejsce. Dziś jak trafi będzie w czołówce indywidalnej na swojej ulubionej skoczni. Dawid w kwalach i 1 serii pokazał na co go tutaj stać. W drużynie przeważnie nie miewa gorszych prób jak ta w 2 serii. Zatem 2 takie skoki i Słoweńcy powinni być na luzie łyknięci. Gdyby Wolny prezentował się jak na lotach lub chociaż w Willingen to tu nawet można się włączyć do gry o zwycięstwo. Ale, że jest jak jest to skupiłbym się na walce o podium, no i w parze ze Słowenią mamy wręcz sensacyjnie wysoki kurs. Można więcej tu zaryzykować. 

1 seria: Kraft - Kubacki 2 @ 3,55 @  totalbet   
Kubacki pokazał w kwalach, że jest tu w stanie wygrać z Kraftem. W 1 serii też dużo nie brakło. Do tego Kubacki przeważnie w drużynie wypada lepiej niż indywidualnie. Kurs przesadzony, więc korzystam.

1 seria: Kraft- Geiger 2 @ 3,20 @ totalbet   
Geiger to kolejny typ, który w drużynie daje 110%. Wczoraj w 2 serii prawie wygrał z Kraftem, a był chory. Dziś przy lepszym samopoczuciu moim zdaniem ma szanse się okazać najlepszym zawodnikiem konkursu indywidualnie tak jak rok temu. 

1 seria: C.Prevc - Żyła 2  @ 2,20 @ betfan   
O tych zawodnikach pisałem przy okazji pary Słowenia - Polska. Według mnie kurs powinien być w okolicy 1,60. 2,20 to spora okazja. Opis wyżej.

1 seria: Forfang - S.Huber 1 @ 1,70 @ sts   
Kolejny super kurs. O Stefanie Huberze pisałem przy okazji pierwszego typu. Forfang za to wczoraj w kwalach pokazał, że jest w stanie tu być w czołówce. Zresztą jest tu rekordzistą skoczni i forma cały czas na przyzwoitym pułapie. Normalnie kursy na taką parę powinny być 1,15 i tak też oceniam szanse Forfanga w tej rywalizacji. Wczorajszym konkursem tak bardzo bym się nie sugerował. To są skoki, nigdy nie mamy identycznej dyspozycji zawodników jak dzień wcześniej. Bardzo się zdziwie jak Huber powtórzy świetne skoki ze wczoraj, a nawet jeśli to Forfang i tak jest w stanie go pokonać oddając swój normalny skok.

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +138
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Poniżej wrzucam małe podsumowanie punktowe z wczoraj, nie uwzględniam 1.serii treningowej ponieważ nie wszyscy skakali (Kraft, Stoch, Geiger):




Moje szybkie spostrzeżenia:
  • Nie wierzę, że dzisiaj Żyła i Wolny będą skakali tak słabo jak wczoraj w konkursie. Dzisiaj spodziewam się dobrego występu, prawie takiego jak w 2.serii treningowej, czyli Dawid i Kamil w czołówce, Żyła w top10 (max top15) i Wolny na poziomie top30 co w rezultacie da nam miejsce w TOP3 dzisiejszej drużynówki :)
  • Austria mocno ryzykuje z tym Huberem. Hayboeck i Aschenwald też mogą skoczyć słabiej. Nie wierzę w ich zwycięstwo.
  • W kadrze Słowenii każdy zawodnik może zawalić skok i skreślić szanse drużyny. Bardzo nierówny zespół.
  • Wygrana powinna rozstrzygnąć się między Niemcami a Norwegami. Bliżej mi do wygranej Norwegii ze względu na Paschke, którego uważam za najsłabsze ogniwo w tych dwóch drużynach. 

Dlatego typuję tutaj:
  1. Polska TOP3 @3,75 STS, stawka 3/10
  2. Polska lepsza od Austrii @6,83 Fortuna stawka 1/10
  3. Polska lepsza od Słowenii @3,74 STS stawka 2/10
  4. Norwegia lepiej od Austrii @3,34 STS stawka 3/10
  5. Norwegia lepiej od Słowenii @2,13 STS stawka 5/10
  6. Norwegia TOP2 @2,6 Fortuna stawka 3/10

 
Otrzymane punkty reputacji: +68
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Co może napawac optymizmem to fakt , że wiatr zmienił kierunek i będzie dmuchać pod narty , a przynajmniej tak było podczas skoków kombinatorów norweskich i to na pewno lepiej dla Wolnego,  który powinien się zdecydowanie poprawić, podobnie w przypadku Żyły i tutaj się zgodzę,  że nasi powalczą o top 3. Stawianie przeciwko Austrii mija się z celem , no może Norwegia czy Słowenia przy wietrze pod narty przy perfekcyjnych skokach ma szansę powalczyć,  ale już Niemcy, którym ewidentnie nie leży ta skocznia, moim zdaniem są bez szans. Geiger skacze maksa , Schmidt i Paschke potrafią zawalić skoki,  to prawda, że Huber u konkurentów może zawalić swój skok , ale jeśli wczoraj wytrzymał psychicznie to dziś też powinno być dobrze. Jeśli chodzi o Haybocka to swego czasu wygrywał w Lahti, jedna z jego ulubionych skoczni , więc o niego jestem spokojny. Zawodnicy z Austri skaczą tutaj zdecydowanie najlepiej i mają swojego lidera Krafta,  który jeszcze parę pkt dołoży konkurentom. A Norwegia to już od dłuższego czasu nie potrafi wygrać drużynówki, każdy z tej czwórki może zawalić swoje skoki , oni się wyróżniają,  ale głównie na treningach i często kombinują z kombinezonami , stąd parę dyskwalifikacji już na koncie. Dla mnie dziś pewna wygrana Austri , później Słowenia i o 3 powalczą Polska , Niemcy i Norwegia
 
typerskoki 404,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Seria próbna:
1.AUT 250,0
2.GER 249,1
3.NOR 242,1
4.JPN 236,7
5.SLO 234,4
6.POL 233,4
7.FIN 157,4
8.RUS 154,6
9.SUI 152,2 (Ammann jak zwykle ma gdzieś skakanie dla drużyny)

Zatem potwierdza się że wyraźne faworyzowanie AUT przez buków jest ich błędem. Hayboeck regularnie w treningach lepiej. Huber też może zepsuć. Za to w GER Geiger z pewnoscia szykuje prawdziwą bombe na konkurs. Szansa na Słowenie poza podium i za Polakami również klaruje się dobrze. Brakło punktu a Piotrek i Dawid w konkursie powinni się poprawić. Dobrze skoczył Peter a wkonkursie może mieć problemy jak go pokrzywi. 

Różnice są małe i widać szanse na wejście podanych wcześniej typów po wysokich kursach!
 
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Nieważne jak zakończą się zawody , ale sędziowie znowu w roli głównej,  dla mnie to skandal,  że Schmid przy drugim skoku po błędzie przy wyjściu z progu i odległości 112 m otrzymał noty 17.5 , 17 , a nawet 18. Dla przykładu Y. Sato czy Forfang skacząc ponad 10m dalej i ładnym lądowaniu otrzymują podobne noty, zresztą 19 dla Niemca przy pierwszym skoku to też nieporozumienie. 
 
typerskoki 404,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
cytat z dnia 29 lutego 2020 14:13 przez tarki_16Co może napawac optymizmem to fakt , że wiatr zmienił kierunek i będzie dmuchać pod narty , a przynajmniej tak było podczas skoków kombinatorów norweskich i to na pewno lepiej dla Wolnego,  który powinien się zdecydowanie poprawić, podobnie w przypadku Żyły i tutaj się zgodzę,  że nasi powalczą o top 3. Stawianie przeciwko Austrii mija się z celem , no może Norwegia czy Słowenia przy wietrze pod narty przy perfekcyjnych skokach ma szansę powalczyć,  ale już Niemcy, którym ewidentnie nie leży ta skocznia, moim zdaniem są bez szans. Geiger skacze maksa , Schmidt i Paschke potrafią zawalić skoki,  to prawda, że Huber u konkurentów może zawalić swój skok , ale jeśli wczoraj wytrzymał psychicznie to dziś też powinno być dobrze. Jeśli chodzi o Haybocka to swego czasu wygrywał w Lahti, jedna z jego ulubionych skoczni , więc o niego jestem spokojny. Zawodnicy z Austri skaczą tutaj zdecydowanie najlepiej i mają swojego lidera Krafta,  który jeszcze parę pkt dołoży konkurentom. A Norwegia to już od dłuższego czasu nie potrafi wygrać drużynówki, każdy z tej czwórki może zawalić swoje skoki , oni się wyróżniają,  ale głównie na treningach i często kombinują z kombinezonami , stąd parę dyskwalifikacji już na koncie. Dla mnie dziś pewna wygrana Austri , później Słowenia i o 3 powalczą Polska , Niemcy i Norwegia
Jednak nie tacy bez szans Niemcy jak pisałeś i nie taka nie opłacalna gra przeciwko Austriakom bo trafiony kurs 6,50 i to mimo przeciwności wiatrów.

I nie pisz że sędziowie sprzyjali bo puszczali Niemców w wyraźnie gorszych warunkach niż rywali. Dowód? Zsumowane współczynniki za dziś:
ger -39,1
slo -47,6
aut -49

Jakby GER mieli takie wichury pod narty w niektórych skokach jak SLO czy AUT to by wygrali to o 20pkt, więc pisanie że Schmid dostał 1pkt za wysoką notę dużo tu nie zmienia.

Pozdrawiam.
 
 
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Dziś do przodu, więc nie ma co zganiać na sędziów, ale  ostatnio to wypracowanie maturalne napisałeś, jak to Cię pięknie sędziowie oszukali jak Rjoju przegrał bodajże z Kubackim w konkursie. Już nawet komentatorzy na Eurosporcie, bo TVP nie oglądam , bo Babiarz to zna się na skokach jak ja na balecie, przyznają, że sędziowie ciągną paru zawodników za uszy i te piękne współczynniki jak skacze Geiger czy Kraft, nagle mają mniej odjętych pkt za wiatr niż np. skaczący po nich Lanisek. Gratulacje dla Ciebie, ale obiektywnym to trzeba być
 
typerskoki 404,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
cytat z dnia 29 lutego 2020 18:54 przez tarki_16Dziś do przodu, więc nie ma co zganiać na sędziów, ale  ostatnio to wypracowanie maturalne napisałeś, jak to Cię pięknie sędziowie oszukali jak Rjoju przegrał bodajże z Kubackim w konkursie. Już nawet komentatorzy na Eurosporcie, bo TVP nie oglądam , bo Babiarz to zna się na skokach jak ja na balecie, przyznają, że sędziowie ciągną paru zawodników za uszy i te piękne współczynniki jak skacze Geiger czy Kraft, nagle mają mniej odjętych pkt za wiatr niż np. skaczący po nich Lanisek. Gratulacje dla Ciebie, ale obiektywnym to trzeba być
Bycie obiektywnym jest w moim interesie, gdyż jutro kolejny konkurs, podczas którego również chcę być na plus, więc nie mogę mieć subiektywnych uprzedzeń. Nie widzę dzisiaj żadnych nieprawidłowości, nawet jak wystąpiły tak jak piszesz przy skoku Schmida to chyba nie powinien dostać aż 3,5pkt mniej bo tyle by musiał dostać by Niemcy nie wygrali. Jak ja pisałem o Kobayashim to kwestia było o ułamki pktów i decydowało o wygranej. A oceny sędziów były wręcz skandaliczne. Jak teraz? Szczerze nie wiem, musiałbym zobacyzc powtórkę Schmida, ale wątpie by dostał zawyżone o 3,5 pkt noty. Wiem za to że został puszczony w najgorszych warunkach w swojej grupie, podobnie jak Geiger, a i Paschke nie miał tu super szczęścia, wiec obiektywnie patrząc jakby jutro była druga drużynówka i Niemcy statystycznie żeby wyjść na równo byliby puszczenie w lepszych warunkach jak rywale to grałbym pod wygraną o 20pkt i wydaje mi się żebym wygrał. 

Jutro jednak indywidual i w zależności od tego co buki dadzą będę próbował innych ciekawych typów.
 
typerskoki 404,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
 
Dzisiaj idę w kierunku sporej poprawy Polaków, a mianowicie:

Leyhe - Stoch 2 @ 2,16 @ Fortuna   
Para dwóch skrajności z wczoraj. Leyhe wczoraj oddał najlepsze tutaj skoki i 2 razy miał szczęście do warunków. Kamil wczoraj zawalił pierwszy skok, a w drugim nie miał za dużo wiatru by jeszcze dalej odlecieć. Dlatego też Niemiec jest faworytem tej pary według bukmacherów. Według mnie jest odwrotnie. Sumując wszystkie noty w Lahti poza tymi ze wczorajszego konkursu i poza 1 serią treningową w piątek (bo Kamil nie skakał a Leyhe bardzo zawalił) Kamil ma notę 564,7, a Leyhe 538,2. Zatem wyraźna przewaga Kamila. Stoch był lepszy w 2 serii treningowej, w kwalach i w konkursie piątkowym. Sobotnią serię próbną przegrał jedynie o 0,2pkt. Dla Stocha to jedna z ulubionych skoczni. Wygrywał tu nie raz i to ze sporą przewagą, miewał tu kosmiczne skoki na kosmiczne odległości i sam bardzo się cieszył na rywalizacje tutaj. W piątek były dobre skoki, które dały 5 lokatę. Myślę, że to jest spokojnie do powtórzenia, a może być jeszcze ciut lepiej. Wczorajszy drugi skok z drużynówki też by wysoko plasował Kamila, zatem poza tą jedną wpadką Kamil skacze tu dobrze i jest jeszcze miejsce na poprawę. Rok temu też w drużynie nie poszło a nazajutrz wygrał z ogrmoną przewagą. Nie mówię, że teraz wygra (choć są takie szanse), ale w okolicy miejsc 3-5 się powinien zakręcił. Tak wysoko nie widzę Leyhe, któremu ewidentnie ta skocznia nie leży i poza wczorajszymi dobrymi skokami w drużynie raczej zajmował dalsze lokaty niż 3-5 w każdym ze skoków tutaj. Zeszłe lata też tu miewał problemy, więc to nie jest jego obiekt. Dla mnie bet konkursu.

kwalifikacje: Geiger - Stoch 2 @ 2,63 @ Milenium  [zwrot] 
O Stochu już było wyżej, teraz coś ciekawego o Geigerze. Geiger tutaj regularnie zostawia siły na skoki konkursowe, w treningach i kwalach skacząc na pół gwizdka. Było to widać w piątek gdzie w treningach i kwalach wyraźnie lepszy był Stoch. Myślę, że na dziś podobna strategia i nieco słabszy skok w kwalach jest możliwy. Z kolei Stoch o ile pisałem, że spodziewam się poprawy w konkursie o tyle w kwalach gdzie będzie skakał bez obciążenia psychicznego spodziewam się prawdziwej petardy. Kurs bardzo kuszący.

kwalifikacje: Leyhe - Kubacki 2 @ 1,94 @ STS  [zwrot] 
O Leyhe było w pierwszej parze. Tak jak i w konkursie, tak i w kwalach może mieć problemy. Liczę, że problemów nie będzie miał Dawid i jego skoki będą przypominały te z piątku gdzie nawet walczył o wygraną. Przy spodziewanym regresie Niemca mogą nawet wystarczyć takie skoki jak wczoraj.

 
 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom