>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

24. kolejka Bundesligi (28.02 - 1.03.2020)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi


Zapraszam do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami

 
V 21

valixen

Użytkownik


Witam ! :)

Powie mi ktoś jak to będzie z meczem Werder Brema vs Frankfurt? Przez to, że przesunęli mecz z LE gdzie akurat gra Eintracht to piłkarze tego klubu będą grać dziś w piątek i od razu w niedzielę...przecież to jest bardzo mało odpoczynku, a pamiętajcie że oba wyjazdy więc same podróże to już nie wspomnę.
Może warto zatem zagrać coś na gospodarzy? Werder jest na dole tabeli więc "muszą" zacząć punktować jak myślą o zostaniu w Bundeslidze.
No i jeszcze jedna kwestia...nie wiem  nic o układzikach itd ale ten sam pojedynek jest w tygodniu w Pucharze Niemiec ^^ , może zrobią tak że w lidze Frankfurt odda im punkty, bo nie oszukując się to na puchary już mają ciężko bo są w środku tabeli, a Werderowi po co puchar?...lepiej się skupić na lidze bo tam mają problemy (2 miejsce od końca....) a zarząd klubu chyba wolałby żeby nie spadli do niższej ligi niż zajść dalej w pucharze (a wygrać puchar to chyba by nie dali rady bo tam pewnie Bayern dojdzie do finału ).
Ten DFB Pokal grają w środę więc można powiedzieć, że w ciągu 6 dni zagrają 3 mecze :)  ( prawie jak  w Anglii :D )

Żeby nie było bez typu to myślę, że warto pograć zatem na Werder @ 1.80 (DNB) w razie czego jakby jednak moje przeczucia się nie sprawdziły to się zabezpieczam zwrotem

Bukmacher @lvbet
 
arczi_ck 57

arczi_ck

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy,Bundesliga 
Godzina: 15:30
Spotkanie: RB Lipsk-Leverkusen
Typ: X2
Kurs: 2.74
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dziś RB Lipsk podejmie u siebie drużynę z Leverkusen.Obie drużyny w tym sezonie prezentują się bardzo solidnie.Leverkusen utrzymuje świetną passe 6 zwycięstw pod rząd natomiast ciekawostką jest że Bayer od 18 meczy nie zremisował żadnego meczu.Czy ten mecz jest na remis?Oczywiście że tak obie drużyny są po meczach LM i LE.Nie sądzę że któraś z drużyn odpuści ale sądzę że obie drużyny zadowoli remis.Przy odrobinie szczęścia widzę tutaj zwycięstwo Leverkusen.Lipsk bez Laimera zaś Bayer bez Vollanda.Chodza słuchy że Werner ma odpocząć bądź nie zagrać całego meczu nie wiem ile w tym prawdy dlatego tym się nie sugeruję.Sugeruje się dobrą ofensywna grą Leverkusen dlatego uważam że nie powinni tego meczu przegrać.
       
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom