>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Tydzień 9: Pau, Calgary, Columbus

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Pau, Francja
Data rozgrywania: 24.02.2020-01.03.2020
Nawierzchnia: Hard (Indoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: €92,040
Oficjalna strona turnieju: https://openpaupyrenees.com/
Zwycięzca singla 2018: Alexander Bublik
Zwycięzcy debla 2018: Scott Clayton/Adil Shamasdin


Miejsce: Calgary, Kanada
Data rozgrywania: 24.02.2020-01.03.2020
Nawierzchnia: Hard (Indoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: $81,240
Oficjalna strona turnieju: http://calgary.nationalbankchallenger.com/
Zwycięzca singla 2018: Ivo Karlovic
Zwycięzcy debla 2018: Robert Galloway/Nathan Pasha


Miejsce: Columbus, USA
Data rozgrywania: 24.02.2020-01.03.2020
Nawierzchnia: Hard (Indoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: $54,160
Oficjalna strona turnieju: http://www.columbuschallenger.com/
Zwycięzca singla 2018: Mikael Torpegaard
Zwycięzcy debla 2018: Roberto Maytin/Jackson Withrow

 ​
Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Pau (Francja), twarda (w hali)
Godzina: 19:35
Spotkanie: Robin Haase - Harold Mayot
Typ: 2
Kurs: 2,25
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Spotkanie 2 rundy turnieju challengerowego w Pau. Spotyka się tutaj Holender Haase, który w 1 rundzie miał wolny los i ten turniej rozpoczyna od tego meczu z młodziutkim 18 letnim Francuzem Mayotem, który w 1 rundzie pokonał swego rodaka Roumane 2-0 (6-1 , 6-1). Oczywiście z racji wieku Haase to bardziej doświadczony i utytułowany gracz ale ja w tym spotkaniu spróbuję pograć na tego francuskiego młodego wilczka. Mayot to zwycięzca tegorocznego juniorskiego Australian Open i wielka nadzieja na przyszłość. Ma chłopak wielki talent i już teraz mimo młodego wieku całkiem spore umiejętności. Haase w ostatnim czasie nie imponuje i z pewnością nie jest w swojej najlepszej formie. Harold tutaj będzie miał wsparcie z trybun i on tutaj da po prostu z siebie wszystko. Jeden jak i drugi w hali czują się dobrze, oczywiście doświadczenie jest po stronie Holendra ale ja tutaj spróbuję postawić na młode waleczne serce. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
 0-2 (6-7 , 6-7)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Pau (Francja), twarda (w hali)
Godzina: 17:55
Spotkanie: Harold Mayot - Hugo Gaston
Typ: 1
Kurs: 1,60
Bukmacher: STS
Analiza:
Spotkanie 3 rundy. Pojedynek dwóch młodych Francuzów. Mayot po drodze do tego etapu pokonał najpierw swego rodaka Roumane 2-0 (6-1 , 6-1) a następnie Holendra Haase 2-0 (7-6 , 7-6). Gaston z kolei najpierw wygrał z Rosjaninem Karatsevem 2-1 (6-3 , 1-6 , 6-1) a następnie Niemcem Madenem 2-1 (1-6 , 6-4 , 6-4). O Haroldzie Mayot pisałem już przy okazji pojedynku z Haase, gdyż wtedy grałem na jego zwycięstwo co zresztą widać wyżej. Jest to wielki talent, który wygrał tegoroczny Australian Open juniorów no i myślę, że ten mecz zwycięży i zamelduje się w ćwierć finale. Hugo Gaston to o dwa lata starszy zawodnik, znają się doskonale obaj ale zwycięsko z tego meczu myślę, że wyjdzie młodszy Francuz, aczkolwiek spodziewam się ciekawego widowiska. Dwa duże talenty, które są nadzieją na przyszłość francuskiego tenisa. Mimo, że Mayot jest dwa lata młodszy to umiejętnościami już teraz wydaje mi się przewyższać swego starszego kolegę. Harold jak na ten wiek gra bardzo mądrze i dojrzale i po prostu widać, że mamy do czynienia z talentem i jeżeli będzie się dalej rozwijał no to może to w przyszłości być bardzo ważna postać w męskim tenisie,
ZWROT 
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom