>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Promocje BETFAN: 100 PLN Zakład bez Ryzyka! Promocja BEZ OBROTU!

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
W Betfan zakład bez ryzyka 100 PLN ze zwrotem na konto główne!



W Betfanie siano wraca na konto główne


Dziś legalny polski bukmacher BETFAN uruchomił nową promocję “Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny. W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Poniżej krótka instrukcja otrzymania bonusu:

1. Zarejestruj się w BETFAN z promocyjnego linku, który upoważnia do otrzymania bonusu Kliknij i zarejestruj konto tutaj
Podczas rejestracji wpisz kod: "FORUMBUK"

PROMOCJA na BETFAN
KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ
(przed wejściem na stronę wyczyść ciasteczka w przeglądarce. Tylko poprawna rejestracja z promocyjnego linku upoważnia nas ze skorzystania z oferty)

2. Dokonaj depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
3. Stwórz kupon. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
4. Odbierz bonus. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.

BETFAN to jedyne miejsce, gdzie zawsze wygrywasz więcej – 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Po prostu płacimy Państwu podatki za Ciebie, dokładając odpowiednią kwotę do wygranej.
 
Ostatnia edycja:
S 0

sir-paw

Użytkownik
nie trzeba tego obrac w przypadku przegranej? od razu mozna wyplacic? tak jak kiedys na betclick
to jakos mozna polaczyc z ta ich druga promocja?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
W przypadku wygrania jak i przegrania to można od razu wypłacać. Tak jak kiedyś w Betclic. Masz napisane w tytule tematu, że promocja bez obrotu,
Można połączyć z promocją od depozytu do 3000zł. Trzeba przy rejestracji zaznaczyć, iż chcemy skorzystać z tego bonusu.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
W jaki sposób ma się łączyć promocja "zakład bez ryzyka" z grą bez podatku?
Masz"
"3. Stwórz kupon. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne"
Grasz sobie kuponik. Gdy wejdzie to spoko, grasz jak chcesz (łącznie z opcją gry bez podatku). Przecież to "normalne" pieniądze na twoim koncie. Gdy nie wejdzie to albo wypłacisz albo grasz dalej, też dowolnie (łącznie z opcją gry bez podatku).
 
S 0

sir-paw

Użytkownik
pytam z tego wzgledu ze chociazby w promocji pudziana do 3000 gra bez podatku jest nie mozliwa nawet z 3 zdarzeniami po 1.35  
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
cytat z dnia 24 lutego 2020 00:01 przez kriksusJak otrzymać zakład bez ryzyka pomijając bonus od depozytu 3000 ?
Jeżeli nie chcesz korzystać z Pakietu  Pudziana, podczas rejestracji musisz zostawić puste okienko "Chcę otrzymać bonus powitalny"Wtedy od wpłaty nie dostaniesz bonusu.

Zakład bez ryzyka otrzymasz wchodząc przez promocyjny link (pierwszy post) wpisując kod: BETFAN
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
N 0

nick4share

Użytkownik
Czy promocja nadal jest aktualna? Na ich stronie nie mogę nigdzie znaleźć regulaminu tej promocji. Prośba o potwierdzenie + ewentualny jakiś link. Z góry dzięki.
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Dwa pytanka. Działa jeszcze ten kod forumbuk? Bo gdzieś wyczytałem że jest jeszcze wasikoks i nie wiem który wpisać przy rejestracji. I czy jak zagram za stówe to wracają całość czy minus podatek? Bo wtedy trzeba zagrać za 114. Z góry dzięki za odpowiedź
 
N 0

nick4share

Użytkownik
Dwa pytanka. Działa jeszcze ten kod forumbuk? Bo gdzieś wyczytałem że jest jeszcze wasikoks i nie wiem który wpisać przy rejestracji. I czy jak zagram za stówe to wracają całość czy minus podatek? Bo wtedy trzeba zagrać za 114. Z góry dzięki za odpowiedź
Zwrot pomniejszony jest o podatek wiec najlepiej zagrać za 114 zł i wtedy jest zwrot 100 zł.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom