>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Brazylia 2020 - rozgrywki stanowe + Copa do Brasil

Status
Zamknięty.
hulio90 1K

hulio90

Użytkownik
Sezon w Brazylii powoli się rozpoczyna, mamy zło konieczne dla najlepszych zespołów czyli rozgrywki stanowe.
W lutym rozpoczęła się także 32 edycja rozgrywek pucharowych, większość meczów 1/128 została już rozegrana, a dziś wieczorem rozegrany zostanie pierwsze spotkanie w ramach kolejnej fazy pomiędzy Vitoria ES a  Figueirense.
Zwycięzca pucharu otrzyma miejsce w fazie grupowej Copa Libertadores 2021
Obrońcą trofeum jest Athletico Paranaense.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Brazylia, Serie B
Godzina: 21:00
Spotkanie: Sampaio Correa FC - Figueirense FC
Typ: 1
Kurs: 1,72
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Tabela na początek:
kup.jpg
Gospodarze u siebie zanotowali do tej pory 3 zwycięstwa i 3 porażki, natomiast zespół Figueirense na wyjazdach ma bilans 2 zwycięstw, 1 remisu i 4 porażek. Według statystyk najmniej prawdopodobny jest tutaj remis a ja idę w stronę zwycięstwa gospodarzy, gdyż ich rywal przed tym spotkaniem ma nie małe problemy kadrowe. U gości duże problemy spowodowane w głównej mierze Covidem. Z powodu pozytywnego testu aż 10 piłkarzy jest poza drużyną i nie wystąpią w dzisiejszym spotkaniu. Wprawdzie po kwarantannie wraca 4 piłkarzy ale też nie wiadomo w jakiej będą formie po tym okresie izolacji. Ja tutaj gram na Sampaio Correa, bo u nich aż takich problemów nie ma i myślę, że będą lepiej przygotowani do tego spotkania. Więcej o sytuacji kadrowej gości możecie porzeczytać na ich oficjalnej stronie, link poniżej:
https://figueirense.com.br/serie-b-figueirense-enfrenta-o-sampaio-correa-em-sao-luis-ma/
3-0
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom