>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania i niezgodności

doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
W tym temacie zadajecie pytania oraz zgłaszacie niezgodności. W jak najkrótszym czasie otrzymacie odpowiedź.
 
K 0

kiersno

Użytkownik
Czy biorąc pod uwagę, że na BAHu nie ma możliwości postawienia na mecze koszykówki zakładu trójdrożnego (1x2), a jedynie 1-2 basket jest wykluczony z typowania?
 
K 0

kiersno

Użytkownik
15. Typujemy typy 1x2 oraz Under / Over inne typy są zabronione.

Według mnie zapis ten wyklucza zakłady ML.
 
M 0

majner

Użytkownik
w regulaminie chodzi o to, że typujemy 1X2, czyli zwycięstwo, remis lub porażkę gospodarza. skoro w koszykówce nie ma remisów, to typujemy tylko zwycięstwo lub remis.
a co z handicapami ? granie hc to w sumie tez granie 1X@ ????
 
K 0

kiersno

Użytkownik
Handicapy handicapami, ale podstawowe pytanie brzmiało po sformatowaniu &quot;czy można grac w ogóle na zakłady dwudrożne? (nie mówię o handicapach a o tenisie czy zakładach ML w koszykówce i hokeju)&quot; i nadal nie otrzymałem na nie jednoznacznej odpowiedzi, a nie ukrywam, że jest to dosyc ważne.
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Można grać 12 ~ tyczy się to tenisa, koszykówki, snookera i wielu innych dyscyplin w których jest tylko 1 albo 2. W hokeju jest możliwy X więc tam też X wchodzi w grę.
 
kochan 0

kochan

Użytkownik
5. Wygrywa zawodnik który uzyska większe ako np.

Doberman90 vs Marcin-Odra

Doberman90 :
Milan - Inter - 1 2,10 ✅
Real - Barca - 1 2,10 ✅
Valencia - Racing - 1 1,40 ⛔

AKO : 4,40

Marcin-Odra :

Wisla - Legia - 1 1,90 ✅
Lech - Cracovia - 2 3,40 ⛔
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze - 2 1,90 ✅

Ako : 3,61

Doberman90 WIN w tym układzie i wygrywa całe spotkanie.
=================================
I teraz mam pytanie tutaj chodzi o jak najwyższe AKO (ale kupon może nie wejsc tak jak w przykladzie Doberman90 spotkanie : Valencia - Racing - 1 1,40, które nie weszlo) czy o jak najwyższe AKO (ale kupon WSZYSTKIE SPOTKANIA muszą wejsc) ?
 
S 13

serek92

Użytkownik
Czyli to jest tak..jezeli ktos ma AKO trafione np.1.8 a jego przeciwnik ma AKO 5.2 i mu nie weszło to znaczy ze wygrywa ten z mniejszym kursem.Tak? a gdy jest sytuacja gdy oba AKO nie wchodza wtedy wygrywa ten,ktory postawił na wiekszy kurs..Nie wiem,czy dobrze zrozumiałem regulamin dlatego pytam.
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
Dajesz typy z jakims AKO , ten ktory trafi wieksze AKO z trafionych typow ten wygrywa
2.1*2.1 &gt; 1.90*1.90
 
kochan 0

kochan

Użytkownik
Aha rozumiem, jeszcze tylko jedno pytanko, jezeli przeciwnik postawil dane spotkania to nie mozna stawiac tych samych spotkan co przeciwnik ?
 
kochan 0

kochan

Użytkownik
Aha rozumiem, jeszcze tylko jedno pytanko, jezeli przeciwnik postawil dane spotkania to nie mozna stawiac tych samych spotkan co przeciwnik ?
EDIT : W trakcie pojedynku z przeciwnikiem ile max. mozna postawic spotkan ?
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
czyli np mam 3 spotkania i w jednym kurs 10 i on mi wejdzie choc mi weszlo jedno spotkanie a jemu weszly 3 spotkania po kursie 2 to i tak wygrywam mimo iz mi wszedl 1 mecz a jemu 3?
 
Do góry Bottom