>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Skrill

Status
Zamknięty.
D 3

dudson

Użytkownik
WPlacilem kase na skrill zaznaczajac opcje ze nie bedzie uzywana do partnerow handlowych, teraz nie moge jej wplacic na buka, sa to jakies groszowe sprawy pytanie jednak czy jesli przeleje je do innego uzytkownika i on mi je odleje wplata bedzie mozliwa? Jesli tak czy ktos z forum moglby mi pomoc przy takiej transakcji? Przeleje mu oczywiscie te 20 pare zlotych a on mi odleje spowrotem. Pozdrawiam 

Edit: mam nadzieje ze to nie narusza jakichs tutejszych regulaminow. Jesli tak z gory przepraszam. 
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nawet do polskiego bukmachera nie możesz przelać np. STS?
Napisz do supportu, może uda Ci się to odkręcić.
A jak nie to zgłoś się na priv to jakoś Ci pomogę.
Pozdro
 
D 3

dudson

Użytkownik
Przy probie wplaty na sts dostaje takie cos:

Niewystarczające saldo. Wybierz inną metodę płatności.
SALDO
0.00 PLN
Dostępne saldo nie uwzględnia kwoty 26.00 PLN, której nie można wykorzystać w grach internetowych.
Oraz
Twoje dostępne saldo nie uwzględnia kwoty 26.00 PLN, która została dodana za pomocą Mastercard® i nie może zostać wykorzystana na potrzeby płatności na rzecz partnerów handlowych.

Kasa nieduza ale sam fakt jak mnie ostatno potraktowali (skrill w sensie), powoduje ze nie popuszcze.
Napisalem na priv jak cos. 

edit: oczywiscie metode ktora proponuje, w sensie obrot kasy miedzy dwoma uzytkownikami znalazlem na jakims forum gdzie ktos sie zmagal z takim samym problemem, nie mam pewnosci ze zadziala ale warto sprobowac nawet na rzecz utraty prowizji. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom