>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour: Rotterdam, Nowy Jork, Buenos Aires - 10.02.2020-16.02.2020

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Rotterdam, Holandia
Data rozgrywania: 10.02.2020-16.02.2020
Nawierzchnia: Hard (Indoor)
Kategoria: ATP 500
Pula nagród: €2,155,295
Oficjalna strona turnieju: https://www.abnamrowtt.nl/en
Lista Startowa: https://www.abnamrowtt.nl/en/players
Drabinka: https://www.abnamrowtt.nl/en/schedule-and-scores/results/single-draw
Plan gier: https://www.abnamrowtt.nl/en/schedule-and-scores/order-of-play
Zwycięzca singla 2019: Gael Monfils
Zwycięzcy Debla 2019: Jeremy Chardy/Henri Kontinen


Miejsce: Nowy Jork, USA
Data rozgrywania: 10.02.2020-16.02.2020
Nawierzchnia: Hard (Indoor)
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: $804,180
Oficjalna strona turnieju: https://newyorkopen.com/
Lista Startowa: https://newyorkopen.com/new-york-open-players/
Drabinka: https://newyorkopen.com/draw/
Plan gier: https://newyorkopen.com/tournament-schedule/
Zwycięzca singla 2019: Reilly Opelka
Zwycięzcy Debla 2019: Kevin Krawietz/Andreas Mies


Miejsce: Buenos Aires, Argentyna
Data rozgrywania: 10.02.2020-16.02.2020
Nawierzchnia: Clay (Outdoor)
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: $696,280
Oficjalna strona turnieju: https://argentinaopentennis.com/
Lista Startowa: https://argentinaopentennis.com/
Drabinka: http://argentinaopentennis.com/wp-content/uploads/2020/02/QS.pdf
Plan gier: http://argentinaopentennis.com/wp-content/uploads/2020/02/OP.pdf
Zwycięzca singla 2019: Marco Cecchinato
Zwycięzcy Debla 2019: Maximo Gonzalez/Horacio Zeballos

 ​
Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !
 
18thegunner86 1,5K

18thegunner86

Użytkownik
Sonego vs P.Cuevas - 2

Gram doświadczonego Urugwajczyka, który wydaje się być w dużo lepszej dyspozycji niż Włoch. Obaj zagrali w Cordobie i młody Sonego odpadł już w pierwszym meczu z Balzasem i nie pokazał tam niczego wielkiego, mam nadzieję że na przestrzeni kilku dni nie poprawi się na tyle dobrze by zagrozić doświadczonemu Cuevasowi, który pograł tam zdecydowanie więcej i miał bardzo dobrą okazję by dziś zagrać w finale z Schwartzmanem lecz pokpił sprawę w końcówce drugiego seta z Garinem. Motywacji młodemu włochowi z pewnością nie będzie brakować i na pewno będzie chciał zagrać dużo lepiej niż to miało miejsce na korcie w Cordobie aczkolwiek liczę na doświadczonego Urugwajczyka, który mam nadzieje nie będzie chciał zwolnić i odpocząć. Powodzenia
 
18thegunner86 1,5K

18thegunner86

Użytkownik


Cecchinato vs C. Beuna typ. 1

Typ wydaje się oczywisty, choć dużo się ostatnio pisze na forum o ustawionych meczach czy fixach i nie wiem czy to przypadkiem nie będzie jeden z tych wielu meczów i nie powinienem grać tu faworyta obawiając się "masówki" na niego ;) 
Wracając do obu Panów i bez żartów już... myślę, że Włoch weźmie ten mecz, z dwóch powodów - ponieważ jest bardziej ogranym zawodnikiem na tym etapie a z kolei Hiszpan grał niewiele w tym roku i bez szału, ostatnio wycofał się z turnieju i będzie to jego pierwszy mecz na tej nawierzchni w której obaj Panowie czują się najlepiej, i dwa - do tej pory zawodnicy rozegrali ze sobą 3 mecze i w każdym z nich górą był Włoch, w tym jeden z nich miał miejsce właśnie na kortach w Buenos Aires. Liczę na Włocha i kolejne zwycięstwo. Powodzenia

 

Soeda vs Kwon typ. 2-1 dokładny wynik.

Spróbuję również szczęścia w Nowym Jorku i tym razem zagram przeciwko faworytowi, który myślę ma całkiem spore szanse na zwycięstwo w tym meczu. Japończyk udanie przeszedł kwalifikacje i mam nadzieje, że na tym nie poprzestanie i to "oswojenie" z kortem będzie miało znaczenie i pomoże w zwycięstwie. Koreańczyk w tym roku z kim miał wygrać to wygrał a z kim przegrać to przegrał, przynajmniej na "papierze" a w tej chwili obaj wydają się prezentować podobny poziom więc skieruję swój typ na zawodnika z udanym przetarciem na Amerykańskich kortach, a że Panowie grali ze sobą dwukrotnie i mają po jednym zwycięstwie i porażce 2-0 to tym razem liczę na 3 setowy pojedynek. Typ oczywiście bardziej na "czuja" ale tak próbuję i nie koniecznie polecam ;) powodzenia
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
no niestety wszystko odwrotnie. dobrze sie obawaiałes tego zjawiska masowki Checcinato z Baeną ze wskazaniem włoacha jako murowanego fawrota to była bardzo oczywista para do zagrania kto sledził ostanie miesiace gre ale nop włąsnie tak bardzo oczywiste spotkania lepiej ich nie grać bo to są czesto podpuchy zeby naciac ludzi ktorzy mysla ze trzeba kirowac sie' logiką' i obserwowac 'forme' zawodników. a checinnato tak w formie ze az przegrał z Baeną 2-0 
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Dimitrov 1.62 @ Pinnacle (0:2 eee) 
Dimitrov - Auger Aliassime  G 20:00 I 12.02
 


Zaklad z telefonu, wiec trochę może być nie składnie, jeszcze na początku swojej przygody z forum często pisałem w tym dziale, podając typy, teraz gdy na peryferiach działu trwają zażarte dyskusje kto sprzedał mecz a kto nie, mógłbym sporo napisać o tym ale nie chce mi się szamotać z tematem który był serki poruszany tutaj i na innych forach, klepanie w kółko tego samego a dalej nic się nie zmieni.

Wracajac do zakładu , gdzie tak naprawdę zajmuje się inna profesja to nie oznacza ze niewiem co się dzieje gdzie indziej a wiec podzielę się swoimi przewidywaniami na temat tego meczu mimo ze nie siedzę tak w tenisie jak kiedyś. 

Miałem okazje oglądać Dimitrova w pierwszej rundzie z  Shapovalov-em i  co mogę powiedzie o grze Dimitrova ze wyglądał solidnie i solidnie na serwisie , widać ze na jego twarzy ”rysowała” się determinacja i chęć wygrania , mimo ze niemam zaufania do Bułgara to zazwyczaj mam dobre czucie do jego gry , kiedy ma przegrać a wygrać . Wiec bilans mam uniego na małym plusie . Ale do czego zmierzam , ta determinacja i chęć wygrania jest spowodowana tym ze Dimitrov w tym sezonie ma Bilans 5-4 , szybko odpadał , jak i z ważnego turnieju dla siebie Australia open i tydzień temu w 1r  a wyniki po których odpadał był większości zacięte ,- opieram się na tym co widziałem , podejrzewam ze turniej 500 jest turniejem gdzie będzie zdeterminowany żeby wygrać , nie stawiał bym na niego gdyby miałby wygrane 7/8 meczy podrząd , wtedy bym uciekał ale widząc jak on gra i ten bilans to jest w dobrej formie mimo bilansu 5-4 , ten bilans nie oddaje jego obecnej formy a z Kanadyjczykiem dobrze trzymał serwis nie dając wielu szans na przełamanie, bodajże trzy - pozatym dodajmy do tego ze jest bardziej doświadczony jeżeli chodzi o mecze w hali od dzisiejszego przeciwnika.

Auger jego dziaiejszy przeciwnik jest mniej doświadczony w hali , rozgrywając mniej meczy w tym miejscu - widziałem go kiedyś i nie spodziewałem ze tak się rozwinie ale nie widziałem go w jakiej jest obecnej formie , wiec opieram się na wynikach z obecnego sezonu i co widzę jest to tenisista który nabił sobie ranking dobra gra w masterasch do chodząc do półfinały ale to było nie cały rok temu. W tym sezonie jego wyniki nie są jakieś ponad to , sadze ze ranking jest lepszy niż jego obecna forma. Mecz z Struffem w pierwszej rundzie wygrał 6:3/3:6/6:3 ku zdziwieniu obstawiających gdzie Struff był public betem , wynik dość  rozlazły ale patrząc na statystki , rzuca się tam w oczy ilość szans na przełamanie jak i dla jednego tak drugiego było chyba po 11 lub 12 to bardzo dużo , sadze ze ten mecz nie był spójny i bardzo była rozlazła gra w tym pojedynku , widać. Ze Auger dawał sporo szans do przełamania , poprostu nie jest stabilny w grze i jego gra falowała , dlatego sadze ze przy tak solidnie grającym Dimitrovie nie będzie miał wielu szans na przełamanie a sam otworzy się po przez nie stabilna grę dodając ze nie najlepiej się czuje w hali (20-14) plus Determinacja Bułgara, wychodzi mi tu zwycięstwo Dimitrova - szkoda ze ten mecz jest tak późno wolał bym jakby grali owiele wcześnie ale zobaczymy czy dobrym idę tropem , można poszukać HC na Bułgara -1 czy - 1,5 tak aby podbić kurs do 1,70 - pozdro
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Danill Medvedev - Vasek Pospisil
over 10.5 (1. set) @3,05 Unibet  

Jestem zszokowany kursem na ilość gemów w pierwszym secie w meczu w/w panów, zarówno Rosjanin jak i Kanadyjczyk należą do zawodników dla których serwis jest dużym atutem i potrafią z niego korzystać. Obaj świetnie czują się pod dachem, Medvedev rok temu zameldował się w półfinale tej imprezy, w tym roku 7W/2L, z drugiej strony Vasek który przyleciał do Holandii prosto z Francji gdzie po świetnym turnieju w Montpellier przegrał dopiero w finale z gospodarzem - Monfilsem.
Zaserwował 36 asów w 5 meczach.
Panowie spotkali się ze sobą w ubiegłym roku w Shanghaiu gdzie padł wynik 7:6 7:5 dla Danilla.
Widzę w tym typie ogromne value, gdy zobaczyłem ten mecz , otwierając ofertę liczyłem na kursy powyżej 2,00 na ten zakład a tutaj mamy ponad 3, unibet śpi z kursem i bardzo dobrze, w naziemnej fortunie widzę kurs 2,58.
 
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
cytat z dnia 12 lutego 2020 16:44 przez mg_08Danill Medvedev - Vasek Pospisil
over 10.5 (1. set) @3,05 Unibet

Jestem zszokowany kursem na ilość gemów w pierwszym secie w meczu w/w panów, zarówno Rosjanin jak i Kanadyjczyk należą do zawodników dla których serwis jest dużym atutem i potrafią z niego korzystać. Obaj świetnie czują się pod dachem, Medvedev rok temu zameldował się w półfinale tej imprezy, w tym roku 7W/2L, z drugiej strony Vasek który przyleciał do Holandii prosto z Francji gdzie po świetnym turnieju w Montpellier przegrał dopiero w finale z gospodarzem - Monfilsem.
Zaserwował 36 asów w 5 meczach.
Panowie spotkali się ze sobą w ubiegłym roku w Shanghaiu gdzie padł wynik 7:6 7:5 dla Danilla.
Widzę w tym typie ogromne value, gdy zobaczyłem ten mecz , otwierając ofertę liczyłem na kursy powyżej 2,00 na ten zakład a tutaj mamy ponad 3, unibet śpi z kursem i bardzo dobrze, w naziemnej fortunie widzę kurs 2,58.
Myślę, że ten kurs jest tak wysoki, ze względu na bardzo wolną nawierzchnię. Wymiany w tym turnieju  halowym   są długie. Rosjanin będzie męczył Kanadyjczyka z głębi kortu co może skutkować nie jednym przełamaniem. Mimo to powodzenie!
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Carreno B.-Sinner 1 @1.8

Wydaje mi sie, ze gora bedzie Hiszpan. Carreno zagral dwa bardzo wyrownane mecze w poprzedncih rundach i to powinno procentowac. Sinner ten sezon zaczal slabiej, chcoia zpotencjal ma bez watpienia bardzo duzy. ogolnie Włoch jesli mnie pamiec nie myli dostal 3 dzikie karty pod rzad do obecnych turniejow od Montepellier, przez Rotterdam i Marsylie w przyszlym tygodniu, jesli mnie pamiec nie myli. Sinner lepszy seriws, ale da sie tutaj pograc, a jak Carreno zlapie dobra czucie to naprawde potrafi duzo. Sinner mimo wszystko jest wciaz tenisista zbierajcym doswiadczenie i wiekszosc turniejow objezdza po raz pierwszy. Mysle, ze Carreno wlozyl tyle pracy w poprzednie dwa wygrane mecze, ze tutaj tez bedzie chciec to kontynuowac i to on wydaje mi sie tenisista majacym wieksze sznase na zwyciestwo w tym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 13 lutego 2020 23:29 przez dx2Carreno B.-Sinner 1 @1.8

Wydaje mi sie, ze gora bedzie Hiszpan. Carreno zagral dwa bardzo wyrownane mecze w poprzedncih rundach i to powinno procentowac. Sinner ten sezon zaczal slabiej, chcoia zpotencjal ma bez watpienia bardzo duzy. ogolnie Włoch jesli mnie pamiec nie myli dostal 3 dzikie karty pod rzad do obecnych turniejow od Montepellier, przez Rotterdam i Marsylie w przyszlym tygodniu, jesli mnie pamiec nie myli. Sinner lepszy seriws, ale da sie tutaj pograc, a jak Carreno zlapie dobra czucie to naprawde potrafi duzo. Sinner mimo wszystko jest wciaz tenisista zbierajcym doswiadczenie i wiekszosc turniejow objezdza po raz pierwszy. Mysle, ze Carreno wlozyl tyle pracy w poprzednie dwa wygrane mecze, ze tutaj tez bedzie chciec to kontynuowac i to on wydaje mi sie tenisista majacym wieksze sznase na zwyciestwo w tym meczu.
Powodzenia. Ja po tym co widzialem wchodze Zdecydowanie w Sinnera @1.98. 
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
  Mialem przyjemnosc, mozliwosc byc na turnieju ATP 500 w Rotterdamie. Opinie, spostrzeznia: ogladanie spotkania w telewizji, w Internetach, a ogladanie z wysokosci trybun robi roznice. Deszczowy Rotterdam przywital, ale emocje wszystko wynagrodzily. Kort centralny, duzy obiekt. Pierwsze spotkanie Sinner vs Goffin, znamy wynik, ale Belg byl moim zdaniem gdzies daleko juz myslami, ciekawe gdzie gra dalej. Nastepnie Bublik vs Rublev, serwismeni, szkoda, ze w pierwszym secie nie bylo po tie-breaku rozstrzygniecia, poniewaz tym samym bylo po kuponach. Zblizala sie godzina 15:00, a tam na korcie numer jeden Polak rodak Hubert Hurkacz przystepowal do spotkania deblowego. Kort numer jeden, hawk eye dostepny. Hurkacz w parze z Auger Alliasime. Przeciwnikami utytulowani deblisci Klassen/Marach. Wynik wszyscy znamy, przede wszystkim szkoda mistrzowskiego tie-breaka, gdy Hurkacze mieli 7:4, a porazka 8:10 jest dotkliwa. Hubert nie trzymal podania, Kanadyjczyk nadrabial serwisem. Dzis z pewnoscia powalczy w singlu. Mozliwosc ogladania Polaka z odleglosci 5 metrow robi wrazenie ( pomoze ktos wstawic zdjecia? Ja wysle na maila, a ktos wrzuci w moim imieniu?). W miedzyczasie gral Tsitsipas, ktorego porazki malo kto sie spodziewal, mecz ogladany w miedzyczasie, bez zadnych wiekszych spostrzezen. Zarowno Grek, jak i Hurkacze skonczyli okolo 17, i oczekiwanie na informacje gdzie odbedzie sie spotkanie Rojer/Tecau vs Bopanna/Shapovalov, informacja kort centralny. Pierwszy set znakomity w wykonaniu Bopanna/Shapovalov. Pozniej polamali sie jedni i drudzy w drugim secie, przy swoim podaniu byli w stanie przegrac gema do zera. W miedzyczasie miala miejsce kuriozalna sytuacja. Pilka zostala tak wysoka odbita, na wysokosci glownych, duzych ekranow, sedzia przerwal spotkanie, punkt zostal powtorzony. Pierwszy raz spotykam sie z taka sytuacja. I mistrzowski tie-break w ktorym znakomita gra Shapovalova zrobila roznice, gral swietnie, i to dzieki niemu graja w polfinalne, a byc moze krocza i po zwyciestwo.

    Na koniec wisienka, truskawka na torcie. Otwarty trening na korcie numer dwa korcie treningowym Gaela Monfilsa, wyszedl okolo 18:35, skupienie, koncentracja, brak jakichkolwiek zdjec, podpisow, autografow. Rozgrzewka, serwis, kilka odbic. Jak wyglada Gael z bliska, wysoki, muskularny, atletyczny. Piec minut po 19 wyszedl Giles Simon, troche pobiegal, rozgrzal sie, szczerze: wygladal jak nauczyciel od wychowania fizycznego. Niestety nie bylo dane obejrzec tego widowiska, spektaklu, ale patrzac na drabinke Monfils ma otwarta droge do finalu. 

  Pospisl vs Krajinovic rowniez tylko z Internetow ( trzeba bylo wracac, bilety tylko do 19:30). Wielka chwala, uznanie podziw, szacunek dla zawodnikow na wozkach. Szanowni Panstwo: mezczyzni, ktorzy pomimo schorzen, chorob, problemow sa w stanie z takim poswieceniem, zaangazowanie grac w tenisa, przeprowadzac dlugie wymiany, nalezy im sie dozgonny szacunek.

 Organizacja na najwyzszym swiatowym poziomie. Otwartosc ludzi, chwile spedzone na najwazniejszym turnieju w Europie w pierwszym kwartale roku bezcenne. Bilet, pociag to nic, emocje pozostana do konca zycia ;)

 P.S. Poda ktos maila? Przesle zdjecia, a ktos wstawi? 


Ode mnie na dzis:

Sinner 1,98
Auger-Aliassime 1,60
Monfils 1,46
Rublov 1,35
Herbert/Mahut 1,45

Obserwowac gdzie dalej gra Goffin, jak dla mnie nie zachwyca

 Powodzenia Szanowni Panstwo, udanych, madrych, rozwanych decyzji, pozdrawiam 
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Monfils-Auger A. 1 @1.6

Monfils mimo wszystko "jeden". Francuz maszanse dolaczyc kolejna "500" do swojego CV i obronic tytul w rotterdamskiej hali z ubieglego roku. Generalnie bedzi to ostatni mecz i pozniej Monfils prawdopodobnie odpocznie po skompeltowaniu tytulow w Monteppelier i chyba w Rotterdamie, wiec trzeba zachowac mobilizcje tylko na ten final jeszcze.
Auger jest bardzo skuteczny przy swoim 1-szym podaniu na tym serwisie, ale to akurat nie nowoasc, ale Monfils niezle returnuje, w wymianach jest regularniejszy i umie wyciagnac czasem cos zaskakujacego, zmieniajac kierunek odbicia.
Dla Augera to bodajze czwarty final, wiec doprawdy swietny wynik jak na niespelna 20-letniego zawodnika. Auger na pewno bedzie miec jeszcze sznsa wygrac ten swoj debiutancki tytul, ale chyba jednak jeszcze bedzie musiec poczekac i tu wydaje mi sie, wciaz gora bedzie Monfils.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom