>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ONE Championship

T 37,8K

typymma

Znawca - MMA
Kolejna propozycja na weekendzik, tym razem ONE Championship na Filipinach

W kategorii muszej po raz drugi w ONE zobaczymy miejscowego Lito Adiwanga, który zmierzy się z bardziej doświadczonym na tym poziomie Pongisiri Mitsatitem. Zapowiada nam się starcie dwóch stójkowiczów, w którym faworyzuję Adiwanga. Przyjrzałem się walkom obu zawodników, i oczywiście nie skreślam Mitsatita, jednak według mnie w tym starciu warunki bedzie dyktował Filipińczyk. Lito dysponuje moim zdaniem lepszą stójką i lepszą koordynacją ruchową niż Taj, ponadto coś tam potrafi w parterze, czego o jego rywalu powiedzieć nie można. Reasumując, taki kursik na zawodnika z Filipin jest niezłą podkładką do solidnego dubla
Lito Adiwang – Pongsiri Mitsatit 1.54   

Drugie starcie to pojedynek w dywizji piórkowej, w którym zobaczymy Koreańczyka z Południa Won Il Kima oraz Japończyka Shoko Sato. Dosyć mocno przestudiowałem walki obu fighterów i widzę tutaj dwa scenariusze: pierwszym jest dość szybki nokaut z rąk młodego Koreańczyka, drugim jest dominacja Sato na pełnym dystansie, która może zakończyć się również poddaniem w drugiej połowie walki. I ku temu drugiemu scenariuszowi jestem bardziej przychylny – Sato stoczył ostatni, świetny pojedynek z weteranem Bellatora, naprawdę dobrym Rafaelem Silvą, kończąc go w drugiej rundzie będąc sporym underdogiem. Stawiam tutaj dość zdecydowanie na zawodnika z Japonii.
Won Il Kim – Shoko Sato 1.50   
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
T 37,8K

typymma

Znawca - MMA
Nie będę zakładał kolejnego tematu do ONE, więc wszystkie typy z tej organizacji będą pojawiać się w tym temacie :) proszę o zmianę nazwy wątku na "ONE Championship".

Starciem, które od początku mocno wpadło mi w oko jest pojedynek w kategorii lekkiej pomiędzy Koyomi Matsushimą oraz Jae Woong Kimem. Przyznam szczerze, że po raz kolejny jestem szczerze zdziwiony kursami wystawionymi przez bukmacherów – Matsushima to przecież ostatni pretendent do pasa mistrzowskiego i sprawca jednej z największych ubiegłorocznych niespodzianek w tej organizacji. Mowa tutaj oczywiście o nokaucie na byłym mistrzu organizacji Maracie Gafurovie. Owszem, Kim to niezły bitnik, bardzo sprawny bokser, który w dobrym stylu wygrał debiut w ONE, jednak z zawodnikiem kalibru Matsushimy jeszcze nie wojował. Moim zdaniem w tej walce zadecydują bardzo mocne już zapasy japońskiego karateki, który wypowiada się kurtuazyjnie w wywiadach przed walką, mówiąc, że będzie chciał znokautować Koreańczyka. Pewnie, nie wykluczam tutaj nokautu, jednak Matsushima jest świadom mocy w pięściach Kima, i będzie chciał zneutralizować to swoim naprawdę dobrym parterem. Reasumując, moim faworytem 65/35 jest Matsushima i taki kurs na zawodnika z Yokohamy biorę z pocałowaniem ręki.
Koyomi Matsushima – Jae Woong Kim 2.50   
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
T 37,8K

typymma

Znawca - MMA
Szybki typ na środowe przedpołudnie!
 

W kategorii piórkowej zobaczymy debiutującego Taja Saksita Janhoma oraz pochodzącego z Malezji Shammaha Chandrana. Nie będę się jakoś mocno rozpisywał, ponieważ jakiś konkretniejszy dostęp do azjatyckiego MMA graniczy z cudem, jednak oczywiście mam swoje wnioski. Zawodnik z Tajlandii to zapaśnik, który brał udział choćby w kwalifikacjach do IO w 2016 roku, chłopak ma 23 lata i ogarnia również boks tajski (praktycznie jak każdy Taj). Jego rywal to gość, który zaczął karierę 9 lat temu i po dwóch pojedynkach w których nie wygrał powrócił w ubiegłym roku po ośmioletniej absencji. Wiadomo, że Janhom to debiutant jednak w życiu nie zagram przeciwko zapaśnikowi (tym bardziej na takim poziomie), chyba że to Janek Błachowicz. Atakuje ten kurs i myślę, że będziemy po tej walce zadowoleni ????

Saksit Janhom – Shammah Chandran 2.25   
 
C 876

czubus2

Użytkownik
cytat z dnia 18 lutego 2020 20:23 przez typymmaSzybki typ na środowe przedpołudnie!

W kategorii piórkowej zobaczymy debiutującego Taja Saksita Janhoma oraz pochodzącego z Malezji Shammaha Chandrana. Nie będę się jakoś mocno rozpisywał, ponieważ jakiś konkretniejszy dostęp do azjatyckiego MMA graniczy z cudem, jednak oczywiście mam swoje wnioski. Zawodnik z Tajlandii to zapaśnik, który brał udział choćby w kwalifikacjach do IO w 2016 roku, chłopak ma 23 lata i ogarnia również boks tajski (praktycznie jak każdy Taj). Jego rywal to gość, który zaczął karierę 9 lat temu i po dwóch pojedynkach w których nie wygrał powrócił w ubiegłym roku po ośmioletniej absencji. Wiadomo, że Janhom to debiutant jednak w życiu nie zagram przeciwko zapaśnikowi (tym bardziej na takim poziomie), chyba że to Janek Błachowicz. Atakuje ten kurs i myślę, że będziemy po tej walce zadowoleni ????

Saksit Janhom – Shammah Chandran 2.25

Jaki bukmacher ? Nie mogę nigdzie znaleźć.
 
 
T 37,8K

typymma

Znawca - MMA


Przedsmakiem walki wieczoru będzie starcie niezwykle popularnego w Azji Japończyka Yoshihiro Akiyamy oraz Egipcjanina Sherifa Mohameda. Nie ma co się jakoś mocno rozpisywać, co do tego pojedynku – moim zdaniem nawet 44-letni już Akiyama rozprawi się ze swoim egipskim przeciwnikiem, który w trzech poprzednich walkach dla ONE nie pokazał kompletnie, dodatkowo nie przechodząc testu nawodnienia podczas ważenia przed galą. Obaj zawodnicy wojowali w ostatnich latach z byłym pretendentem do pasa, Agilanem Thanim – Akiyama stoczył bardzo wyrównany pojedynek, Mohamed z kolei przegrał przez decyzję do jednej bramki. Nie wydaje mi się, by Japończyk miał większe problemy w tym starciu.

Yoshihiro Akiyama – Sherif Mohamed 1.55   

Głównym daniem tej karty będzie starcie singapurskiego bohatera, Amira Khana, który skrzyżuje rękawice z innym zawodnikiem z Japonii, Kimihiro Eto. Różnica klas w tym starciu będzie dla mnie również nad wyraz widoczna – Khan pomimo stosunkowo młodego wieku to „stary wyjadacz” organizacji, który obijał się przez lata z szeroką czołówką. Eto to zawodnik moim zdaniem bardzo przeciętny, nie pokonał nikogo sensownego w dotychczasowej karierze, ponadto również debiutu w ONE nie może zaliczyć do udanych. Podsumowując, jeśli zawodnik z Singapuru utrzyma to starcie na nogach, to nie widzę tutaj innej opcji niż jego zwycięstwo, najpewniej na pełnym dystansie.

Amir Khan – Kimihiro Eto 1.65   
 
Do góry Bottom