J 0

jahudra

Witam,
znajomy puścił taki oto kupon:
Każde dostępne źródło w internecie twierdzi, że wynik tego spotkania to 2:0, więc kupon powinien być rozliczony jako wygrany.
STS twierdzi, że wynik tego spotkania to 4:2 więc rozliczyli go jako błędny. Jest ktokolwiek w stanie mi wyjaśnić skąd takie rozbieżności w wynikach? I skąd STS wziął wynik 4:2 skoro doszukać się można tylko wyniku 2:0?

Screen z rozmowy z konsultantką:

P 102,3K

przestrzalninja

2-0 bylo  a potem mecz wyrzucili z oferty u bukow u ktorych obserwowalem, nie wiem dlaczego i nie znam wyniku koncowego. zapytaj sie na jakie zrodla sie powoluja, ze wyszlo im 4-2. musza miec jakas strone na jaka sie powoluja.

J 0

jahudra

Źródła, na które się powołują to "nasz dostawca zdarzenia", jak widać z załączonej rozmowy. Znajomy pytał o szczegóły tego źródła, cokolwiek co by pomogło zrozumień rozbieżność jednak babka powiedziała, że nie nie ma takiego obowiązku. Zostaje jeszcze telefon na infolinie, może faktycznie pomoże.

J 0

jahudra

@testoviron skąd dokładnie jest ten screen? Bo wygląda jak z kuponu, jeśli tak to u którego bukmachera? Mi generalnie chodzi o samą rozbieżność. Nie twierdzę, że STS na pewno oszukał znajomego, stąd znak zapytania w nagłówku. Chciałbym wiedzieć jednak, skąd te różnice i jakiej jest wiarygodne źródło informacji na temat wyników np. takich egzotycznych lig na przyszłość. Bo o przypadkach pomyłek buka chyba każdy słyszał, jednak jak dochodzić swoich racji skoro wyniki na wszystkich stronach wskazują jedno, a kupon rozlicza się inaczej.

testoviron 683

testoviron

@jahudra bet365 wyniki, to oficjalny wyniki,

te 2-0 to jest wszedzie z momentu gdzie padla transmisja w 60 ktorejs minucie, wtedy bylo 2-0

Otrzymane punkty reputacji: +4
adamo80 17,4K

adamo80

tu wynik meczu prawidłowy:

tu wynik nieprawidłowy (zobaczcie, że wszystko pokazane jest tylko do 60min a 2:0 jest przekreślone) :

Dziwne, że osoby z dużym dorobkiem i udzielające się mocno w dziale kupony i na całym forum jak  successful  czy malyenter1 nie są w stanie poprawnie ustalić wyniku spotkania i sieją dezinformację... :) Och ten forumek... Nic się nie zmienia od lat...???????????? Dezinformacja niszczy prawdziwe informacje...

BET JEST PRZEGRANY WYNIK 4:2

P 102,3K

akurat z ustaleniem wyniku tego meczu mieli problem sami mieszkancy birmy. widac to w komentarzach na oficjalnym profilu na facebooku 2 ligi tego kraju. watpie, zeby sts uznal ktoras z wymienionych stron za wiarygodne zrodlo informacji. raczej by sie odwolywal do regulaminu, ze liczy sie tylko oficjalny wynik i takie tam. mylic sie jest rzecza ludzka.

successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 31 stycznia 2020 01:23 przez adamo80

Udaję że tego nie czytałem ???? Na szczęście nie gram na tyle egzotycznych lig że wynik jest trudny do ustalenia. Nie mniej jednak fakt występowania wyniku końcowego 2-0 w co najmniej kilku portalach może jak najbardziej mylić przeciętnego usera (celowo podkreślam słowo "przeciętnego", bo nie uznaję się za osobę z dużym dorobkiem - jestem amatorem, tak jak i my wszyscy???? I dlatego pojęcie siania dezinformacji traktuję trochę na wyrost).

S 0

styrnak

Prawdę mówiąc ani nie znam tej ligi, ani nie oglądałem meczu. Ktoś wyżej jednak wspomniał że transmisja została przerwana w 60 minucie, a 30 minut to szmat czasu i wszystko może się zdarzyć.