>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

#2020.

mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
#1. Nadal - Krygios 2 (+2.5s) @1,68 Unibet 7/10  
#2. Monfils - Thiem 2 (-1.5s) @1,65 Unibet 5/10  
#3. Rublov - Zverev 2 @2,00 bet365 5/10  
#4. Muguruza - Bertens 2 @2,31 1xbet 4/10  
#5. Real Valladolid - Real Madryt 2 @1,50 1xbet 8/10  
#6. Real Valladolid - Real Madryt Benzema strzeli gola @2,00 Unibet 3/10   
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
#8. ATK - North East United Under 2.5 @1,85 1xbet 6/10  
#9. Young PSV - Excelsior Under 2.5 @2,54 1xbet 4/10  
#10. Janowicz - Furness 2 (+3.5g) @1,90 bet365 7/10  

 
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
#15. Volley Wrocław - ŁKS Łódź 1 (+2.5s) @2,25 bet365 7/10  
#16. Volley Wrocław - ŁKS Łódź 1:3 @3,25 bet365 4/10  
#17. Janowicz - Halys @1,80 bet365 7/10 [zwrot] 
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
#18. West Ham United - Liverpool 1 (+1.5hcp) @1,91 bet365 6/10  
#19. Virtus Bologna - Trento 1 (-12.5hcp) @2,21 Unibet 6/10  
#20. Charleroi - Club Brugge BTTS @1,75 bet365 8/10  
 
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Zrobiłem sobie mało przerwę bo typy w temacie wyglądały, że tak powiem mizerne.

​​​​​​Typy: 24
Trafione: 7
Przegrane: 15
Zwroty: 

Bilans: -47,63j


Od dzisiaj typów będzie mniej. 
Większa selekcja, postaram się podawać typy z analizami, dla łatwiejszego liczenia - wszystko będzie grane stałą stawką 100j.
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
#1. 
Iga Świątek - Donna Vekic 
Typ: Iga Świątek 
@1,79
Unibet 
  6/4 7/5

Idę dzisiaj w kierunku naszej 19 latki. Iga rozegrała w tym roku siedem spotkań z czego wygrała sześć, pokonała m.in właśnie Donne Vekic na Australian Open 7/5 6/3. 
Chorwatka w tym roku nie zachwyca, pięć wygranych oraz cztery porażki.
Pierwotnie Iga miała grać w pierwszej rundzie z Sabalenka ale z racji tego, że z turnieju głównego wycofała się Simona Halep organizatorzy ​​​​zrobili małe przemeblowanie w drabince i Iga zagra dzisiaj właśnie z Vekic. 
Donna ma ambitne plany na ten rok, jej celem jest awans do TOP10 (obecnie 24 rakieta świata), aczkolwiek uważam, że nie jest w tym momencie w takiej formie by pokonać nasza rodaczke. Iga świetnie sobie radzi na kortach twardych, jeśli serwis będzie na stałym, dobrym poziomie to myślę, że poradzi sobie z Chorwatka. ​
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
#2. 
Chemnitzer - Bayer II Monachium
Typ: over 3.5 
@2,23 
Unibet 
  1:0

Dzisiaj jeszcze zapraszam do III ligi niemieckiej, gdzie na Community4you Arena gospodarze zajmujący 17 lokatę podejmować będą rezerwy Bayernu. 
Skupiam się na golach w tym meczu bowiem mamy doczynienia z zespołami które bardzo dużo goli strzelają jak i tracą, gospodarze dzisiejszego meczu maja średnia 3,3 gola na mecz a Bayern aż 3,90! A w meczach wyjazdowych to średnia ponad 4 gole na mecz. 
Jak widzimy oba zespoły są bardzo overowe, tak też było w pierwszym meczu gdzie gospodarzem był Bayern, mecz zakończył się wynikem 2:2. 
Jak ktoś szuka czegoś do dubla to śmiało jest over 2.5 i wtedy kursy w granicach 1,50 ale ja idę krok dalej bo wcale się nie zdziwi jak tu padnie bardzo dużo goli.
​​​​​​
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
#3. 
Robin Hasse - Harold Mayot
Typ: Harold Mayot 
@2,20
Unibet 
  6/7 6/7

Nie byłbym sobą gdybym przeszedł obok tego meczu obojetnie. Zawodnicy będący na dwóch różnych biegunach, holender - Robin Hasse to zawodnik już 33 letni, najlepsze lata jego kariery dawno, dawno za nim, teraz pojawia się m.in na takich jak ten we francuskim Pau. Na hali gra mało, a jak już gra to wygląda to słabo, w zeszłym roku pod dachem 2W/5L, w tym roku jeden mecz rozegrany i przegrany jednocześnie. Po drugiej strony siatki bardzo utalentowany zawodnik gospodarzy, zwycięzca tegorocznego Australian Open juniorów - 18 letni Harold Mayot. Można przytaczac jego wyniki z zeszłego roku w halach (13W/4L) ale nie wiem czy jest sens bowiem ten chłopak cały czas się rozwija, podopieczny Therrego Tulasne dostanie dzisiaj swoją szansę w meczu dnia, na sam wieczór by pokazać się francuskiej publiczności.
Motywacja, determinacja uważam będzie po stronie malolata, nie wiem czy Robinowi aż tak będzie zależeć na tym meczu, na tym turnieju, ale to sprawa drugorzędna bowiem myślę, że stać Mayota na sprawienie niespodzianki i ogranie starego wyjadacza.
Kursy moim zdaniem zdecydowanie do gry. ​
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
#4. 
Jozef Kovalik - Salvatore Caruso 
Typ: Salvatore Caruso 
@2,14
Unibet 
  3/6 2/6

Turniej w Santiago w Chile na nawierzchni ziemnej.
Faworytem bukmacherów niżej notowany w rankingu ATP Kovalik, ja jednak idę zdecydowanie w Włocha który jest pod forma i dlatego taki kurs na jego zwycięstwo. 
Obaj Panowie mierzyli się ze sobą w poprzednim roku w Barcelonie w finale, gdzie zdecydowanie wygrał Caruso 6/4 6/2.
Wloch rozegrał na swojej ulubionej nawierzchni czyli ziemi dwa spotkania, oba przegrał w stosunku 0:2 z Sousa i Munarem. Więcej spotkań ma za to Kovalik który w tym roku już czterokrotnie wygrał a dwa razy ponisił porażki. 
Wyżej cenie sobie umiejętności Włocha i po takim kursie aż żal nie zagrać na jego przełamanie, rywal zdecydowanie w zasięgu co pokazał finał we wspomnianej już Barcelonie. 
Czas na pierwszą wygrana w tym roku. ​
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
#5
Ashleihg Barty - Elena Rybakina
Typ: Asleight Barty -3.5
@1,73
1xbet 
 [zwrot] 

#6
Ashleihg Barty - Elena Rybakina 
Typ: 2:0
@1,83
Bet365 
 [zwrot] 

Rybakina oddała walkower. 

Typ gram już dzisiaj bo obawiam się, że do jutra kurs a może nawet i linia się zmieni, ale do rzeczy.
Bardzo podoba mi się gra Rybakiny ale jest ona po morderczym turnieju w Doha gdzie przegrała dopiero w finale z Halep po bardzo długim meczu. W sobotę finał w Doha, poniedziałek pierwsza runda w Dubaiu i trzysetowym mecz z Cristeą, dzisiaj kolejna runda i znów morderczy mecz z belgijską Van Uytvanck, znów trzysetowy, można powiedzieć, że dzisiaj dwudziestojedno latka była na wylocie bowiem była przełamania w trzecim secie, ale odrobiła stratę i wygrała po długim TB. 
Jutro mecz z liderka światowego rankingu A. Barty. 
​​​​​​Australijka jest wypoczeta bowiem dzisiaj zagrała pierwszy mecz od Australian Open, wygrała pewnie z Siegmunt 6/3 6/2. Obie panie spotkały się właśnie w tym roku na AO gdzie Barty bardzo sprawnie ograla Rybakine 6/3 6/2, uważam, że jutro również zobaczymy krótki mecz, zmęczenie Rybakiny musi dać o sobie znać po tak intensywnych meczach w ostatnim czasie, a po drugiej stronie siatki bardzo wymagająca zawodniczka. ​
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
#7
Novak Djoković - Philipp Kolhschreiber 
Typ: Under 18.5 
@1,89
Unibet 
  6/3 6/1

Oczywiście wygranym tego meczu może być tylko Serb, ale to kursy w granicach 1,01-1,03. Serb jak zawsze wygląda świetnie, w tym roku przegrał tylko raz, nie ma sensu opisywać Djoka bo każdy kto choć trochę obserwuje tenis wie, że Djoković to taka piłkarska Barcelona w najlepszej formie. Niemiec natomiast również dobrze zaczął ten rok, przegrał tylko raz a dziewieciokrotnie wygrywał, to jak na niego, już 37letniego gracza na prawdę dobry wynik.
Źle wyglądało to jednak w pierwszej rundzie tego turnieju, co prawda Filip wygrał z egipcjaninem Safwatem 2:1 w setach ale aż trzykrotnie został w meczu przelamany, co nie wróży dobrze przed meczem z Novakiem, który bardzo szybko rozprawil się z Jazirim oddając tylko 3 gemy. 
Myślę, że 6 gemów to absolutne maksimum na co stać w starciu z Novakiem Niemca a i tak wydaje mi sie, że może mieć problem żeby tyle gemów urwać Serbowi. 
Moim zdaniem bezpieczna linia po niezłym kursie. ​
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
#8. 
Ernests Gulbis - Norbert Gombos 
Typ: Norbert Gombos 
@1,87
1xbet 
  7/6 7/6

Druga runda chellengera w Pau we Francji, dla Gulbisa będzie to drugi mecz, w pierwszej rundzie pokonał nonamea że Szwecji - Borga 2:0, natomiast Gombos swoje zmagania zaczyna właśnie od drugiej rundy.
Gombos w premierowe edycji turnieju w zeszłym roku doszedł tutaj do finału ulegając dopiero Bublikowi. 
Norbert dobrze sobie radzi w turniejach rozgrywanych pod dachem, w zeszłym roku wygrał 19 spotkań oraz 12 przegrał, słabo zaś wygląda Łotysz ktory miał bilans 4W/8L. W ogóle Gulbis poprzedni sezon miał fatalny bowiem wygrał zaledwie 8 meczów przy 50 wygranych Gombosa, w tym roku jest już zdecydowanie lepiej, ale zobaczymy jak to będzie wyglądało z jego zdrowiem w dalszej części sezonu. Początek roku to bardzo dobry występ na AO i 3 runda wielkiego szlema. Gombos przegrał już w pierszym meczu po pieciosetowym meczu z Davidovichem Fokina. Dobre sptkania w tym roku Gulbisa sprawiły, że dzisiaj na Gombosa mamy taki kurs, ja myślę, że prędzej czy później to Ernests wróci do "swojej" gry, szczególnie w takich turniejach jak ten w Pau. 
Gombos doszedł tutaj rok temu do finału i na pewno będzie chciał również w tym roku wypaść jak najlepiej. 
​​​
 
Do góry Bottom