>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Uwaga na szybkie wypłaty z STS- oszuści

I 0

ignus

Użytkownik
Witam. Wczoraj (tj w sobotę) o godz 15 dokonałem pierwszej wypłaty na konto Milennium- zgodnie z ich hasłami reklamowymi pieniądze powinienem mieć w poł godziny na koncie. Oczywiście tak się nie stało. Napisałem do nich- twierdzą, że od nich pieniądze wyszły. Na moją prośbę o wysłanie potwierdzenia na e-mail oczywiście się zgodzili z tym, że potwierdzenia nie wysłali. Dzisiaj dokonałem kolejnych 2 wypłat- ta sama sytuacja. Oszuści. Uważajcie.
 
ranczo0123 453,5K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Masz Ty troche oleju w glowie? Banki na weekendzie nie dzialaja wiec w jaki sposob mozesz dostac w 30 min pieniadze? Jakbys mial konto w mBanku to bys dostal w 30 min bo oni maja firmowe konto w mBanku a przelewy w tych samych bankach ida instant. "Oszusci" to moglbys napisac jakby Ci zachachmecili te pieniadze a nie, ze w 30 min do Ciebie nie doszly po zleceniu wyplaty.
 
I 0

ignus

Użytkownik
Ty na poważnie? Hahaha- moderator... Wejdź sobie na stronę STS i przeczytaj jak to zapewniają szybkie wypłaty do 12 banków "7 dni w tygodniu przez 24h" i skończ pierdzielić. Na czacie zapewniali mnie, że przelewy do Milennium realizują z konta Milennium. Zresztą to, że nie wysłali mi potwierdzeń realizacji wypłat jest bardzo znamienne ;)
 
Do góry Bottom