>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Samsel - Sports year predicitons

samsel 38

samsel

Użytkownik
Witam, miałem już próbę usystematyzowania swojej gry i nawet prowadzenia tematu, ale zapału starczało na dość krótki. Teraz postanowiłem podejść do sprawy na poważnie. Potrzebuje miejsca, gdzie będę mógł skutecznie obserwować i poprawiać swoją grę. Gram single i duble u bukmacherów bez podatku. Moim zdaniem jest to jedyna słuszna metoda aby być w dłuższym okresie do przodu. Czy się uda? Zobaczymy. Jedyny cel jaki sobie stawiam to systematyczność i dodatni yield w skali roku. Bez odbijania, bez głupich stawek. Podsumowanie robię raz w miesiącu. Stawki (1-10j).   #1???? John Millman - Ugo Humbert 7-6 6-3 1-6 7-5
Typ: Humbert @1,88  
(5/10)  Unibet
 Niby Millman u siebie, niby wykręcał już na AO niezłe wyniki, ale młody Francuz ma fenomenalny start sezonu. Nie przegrał jeszcze meczu wygląda świetnie i fizycznie i psychicznie. Końcówki setów i ważne momenty moim zdaniem będą padały jego łupem bo złapał bardzo dużo pewności siebie. Nie będzie to łatwy mecz ale jak kursy bukmacher proponuje nam praktycznie równe to wybieram Ugo, który zrobił na mnie spore wrażenie z początkiem 2020 roku. 
 
samsel 38

samsel

Użytkownik
#2
???? Magda Linette - Arantxa Rus 6-1 3-6 4-6
Typ: Linette -1.5s @2,25  
(5/10) Unibet

Pierwszy pojedynek obu pań. Dla Holenderki zeszły sezon bez komentarza. Nie grała z nikim poważnym od bardzo dawna. Polska na drugim biegunie. Ostatni rok przełomowy i bardzo solidny tenis. Myśle ze to będzie łatwy mecz dla Magdy. 
 
samsel 38

samsel

Użytkownik
#3 
???? Andreas Seppi - Stanislas Wawrinka 6-4 5-7 3-6 6-3 4-6
Typ: Powyżej 3.5 seta @1,72  
(10/10) Unibet

+7.2j

Praktycznie co roku Seppi pokazuje, ze gra tutaj świetnie. Przypomnijmy ze pokonał tutaj samego Rogera Federera, a buki ciagle go nie doceniają. 
 
samsel 38

samsel

Użytkownik
#4 
???? Alexey Vatutin - Constant Lestienne 5-7 3-6
Typ: Lestienne @1,65  
(7/10) Unibet

+4.55j

Tutaj tez spodziewałem się niższego kursu. Pogromca Jerzyka gra u siebie, wyglądał solidnie w najważniejszych momentach. Vatutin zero postępów w ostatnim roku, niespodziewanie ograł starszego Zvereva tutaj ale to pewnie Niemiec nie bardzo już nadaje się do gry.

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
samsel 38

samsel

Użytkownik
#5 
⚽ Wolverhampton - Liverpool 1:2
Typ: Obie strzelą @1,82  
(5/10)  Unibet

+4.1j

Liverpool już 8 meczów w lidze bez BTS'a. Kiedy i z kim nie stracić jak z zawsze groznymi wilkami na wyjezdzie. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
samsel 38

samsel

Użytkownik
#6
???? Tennys Sandgren - Sam Querrey
Typ: Querrey @1,75
(6/10) Unibet

Sandgren po cięzkiej pięciosetówce z Berettinim. Querrey narazie stracił jednego seta z Berankisem i o dziwo oprócz swojego serwisu potrafi coś przełamać. Grali ze sobą raz i wygrał Amerykanin. Trochę loteria tutaj bo wszystko się pewnie rozstrzygnie po tie breakach. Ale czuję, że Sam to wezmie albo Sandgren nie wytrzyma fizycznie przy dłuższym meczu. 
 
samsel 38

samsel

Użytkownik
#8
???? Anastasia Pavlyuchenkova - Karolina Pliskova
Typ: Pliskova @1,3
???? Nick Kyrgios - Karen Khachanov 
Typ: Kyrgios @1,43
@1,86  (7/10)  Unibet
 
samsel 38

samsel

Użytkownik
cytat z dnia 24 stycznia 2020 23:01 przez malyenter1Jesteś na forum w Polsce a grasz w Unibet ,  Stawka powinna być 0,88 .
Coś więcej chcesz powiedzieć? Gram w Unibet bo nie jestem idiotą i nie tracę pieniędzy na grę z podatkiem. Nie wiesz gdzie mieszkam, a regulamin forum nie zabrania gry w normalnych bukmacherach. Do usunięcia 
 
Do góry Bottom