>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Skargi na bukmacherow

staneeslaw 64

staneeslaw

Użytkownik
HEJA, zakladam temat, bo tu duzo jest tematów o problemy z bukmacherami, a dziś znalazłem taką stronę, bo sam mam problem z bukiem i szukałem rozwiązania. Póki co może ktoś korzystał to może się wypowiedzieć?

To jest ta strona do składania skarg : https://trustbet.pl/
 
Otrzymane punkty reputacji: +64
staneeslaw 64

staneeslaw

Użytkownik
Coś tam się już dzieje, można jakieś skargi podejrzeć. Ale strona chyba dość nowa.
Jak mam składać reklamację do buka, gdzie rozstrzyga ich komisja i nawet nie mogę się odwołać to przynajmniej jest jeszcze jakieś inne źródło. Bo te ich czaty pozalsieboze.... Nieraz ja wiem więcej o zasadach niż oni. Dla mnie spoko opcja, bo jednak buki lubią kantowac.... Trzeba będzie się temy przyjrzeć 
 
M 0

matismw

Użytkownik
Chodzi o bonus 1600 zł od dwóch pierwszych wpłat ( na start). Po obróceniu zgodnie z regulaminem i zakończeniu wszystkich zdarzeń chciałem wypłacić pieniądze. Dodam że chciałem wypłacić prawie 4000 zł. Nobelbet poprosił mnie o dodatkową weryfikację (kartka z dowodem, 30 dni ostatnich przelewów oraz potwierdzenie ostatniej wpłaty).Po odesłaniu wyżej wymienionych dokumentów oraz zdjęcia przyszła odpowiedz po 3 dniach. "W związku z naruszeniem ust. 20 i 21 Regulaminu naszej promocji powitalnej Twoje zakłady zostały anulowane. Konto pozostanie zamknięte, a depozyt zostanie zwrócony". 
 
isztwan 236,2K

isztwan

Użytkownik


UWAŻAJCIE NA FORBET !!!! NIE GRAJCIE U TEGO BUKMACHERA !!! TO OSZUŚCI !!!

Przed chwilą miała akcja zbanowania przez support FORBETU kolegi, który od jakiegoś czasu podawał trafne w większości typy.

Właśnie został przez nich zbanowany. To jest skandal !!! Podał typ na ruski hokej i weszło, zagrało kilku ludzi. Po chwili już go nie było na czacie, został bezczelnie zbanowany. UNIKAJCIE TEGO BUKMACHERA JAK OGNIA !!!!
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Niestety muszę potwierdzić coś złego dzieje się w Forbet.

Kilka dni temu obstawiłem mecz tenisa: Według Forbet był to pojedynek T. Yevloyev - M. Mokrousov. W rzeczywistości do takiego spotkania nigdy nie doszło bo M. Mokrousov grał tego dnia z T. Evloev.  Mimo to Forbet rozliczył zakład jako przegrany. Zakład dotyczył turnieju amatorskiego w którym udział mógł brać każdy obywatel Rosji, mimo to firma uznaje to za oczywisty błąd który nie podlega zwrotowi. Jest to dość niebezpieczny precedens w dobie zagrożenia epidemicznego gdzie coraz więcej mówi się o sporej ilości tzn.meczów widmo (spotkaniach które były oferowane przez bukmacherów i rozliczane na podstawie fikcyjnego wyniku a które w rezultacie nigdy nie miały miejsca.  Więcej na ten temat można poczytać tutaj: 

https://interplay.pl/mafie-bukmacherskie-wykorzystaly-pandemie-by-ustawic-mecze-towarzyskie/
lub
https://www.sportal.bg/news.php?news=834843

Jakby tego było mało w dobie pandemii w/w firma nie respektuje reklamacji w formie elektronicznej i wymaga reklamacji w formie listownej narażając w ten sposób swoich graczy na niebezpieczeństwo związane z COVID-19
 
NeverLie2Me 6

NeverLie2Me

Użytkownik
Jeśli chodzi o mecze widmo, to sprawa wygląda tak, że obecnie każdy bukmacher ma w swojej ofercie takie spotkania, np. mecze towarzyskie w Rosji. Kluby oficjalnie informują, że nie doszło do takiego spotkania, bo COVID etc. a buk oczywiście rozlicza to spotkanie. Nie brakuje tam oczywiście nagłych zwrotów akcji i niespodziewanych wyników. Trochę taki ustawiony Live.
 
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
Mam zagrany kupon dlugoterminowy z siedmiu zdarzen dosc grubo i zostalo mi do konca awans Juve i Barcy w LM i sytuacja wyglada dziwnie bo po odwolaniu meczu Juventus-Lyon zaliczyli mi ten zaklad jako zwrot natomiast po odwolaniu meczu Barcelona-Napoli zablokowali mi kupon i teraz nie wiem co bedzie.W regulaminie maja ze jak mecz sie nie odbedzie do tygodnia to zaklad jest niewazny -czyli zwrot.Szczerze mowiac to z tym Juve to sie ciesze bo roznie moglobyc w rewanzu po porazce 0-1 w Lyonie natomiast mysle ze Barca awansuje easy.Teraz tak jesli mecze sie odbeda powiedzmy zo ok miesiac lub dwa to czy w przypadku awansu Barcelony zalicza kupon jako wygrany ????? Czy ktos sie orientuje czy jak wynik po meczu bedzie w ich bazie to czy automatycznie kupon rozlicza komputer i wplaca na konto czy jeszcze zanim wyplaca ktos to spradza???? Jesli tak to chyba nie moga mi cofnac awansu ktory juz rozliczyli jako zwrot jesli Juve nie awansuje( bo jak to mowia prawo nie dziala wstecz)....Dziwna sytuacja jesli ktos mial podobna lub orientuje sie co moga zrobic prosilbym o odpowiez...Dzieki...
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
W Fortunie mam też dziwną sytuację dotyczącą tenisa. Mam kilka kuponów długoterminowych na cały sezon, dotyczą łącznie wielkich szlemów. Jest napisane, że w zakładach dotyczących turniejów wielkiego szlema muszą odbyć się cztery turnieje, żeby zakłady były ważne. Od dawna już wiadomo, że w tym roku Wimbledonu na 100% nie będzie. Bukmacher nie dał jeszcze zwrotu, a co śmieszniejsze od czasu do czasu trochę zmieniają się kursy. nie wiem po co... Najgorzej jak trzeba będzie czekać do końca roku na zwrot. Nie wiem co oni tam kombinują.
 
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
W Fortunie mam też dziwną sytuację dotyczącą tenisa. Mam kilka kuponów długoterminowych na cały sezon, dotyczą łącznie wielkich szlemów. Jest napisane, że w zakładach dotyczących turniejów wielkiego szlema muszą odbyć się cztery turnieje, żeby zakłady były ważne. Od dawna już wiadomo, że w tym roku Wimbledonu na 100% nie będzie. Bukmacher nie dał jeszcze zwrotu, a co śmieszniejsze od czasu do czasu trochę zmieniają się kursy. nie wiem po co... Najgorzej jak trzeba będzie czekać do końca roku na zwrot. Nie wiem co oni tam kombinują.
Jak widac nie jestem sam...psiaki cos kombinuja...pzdr....
 
T 0

typens

Użytkownik
Forbet ... gdy podajecie często na ich czacie dobre typy, które wchodzą możecie za to dostać bana. Chamstwo do kwadratu. Już tam nie gram i nie polecam.
 
2 0

20Pawlo

Użytkownik
Jeśli chodzi o mecze widmo, to sprawa wygląda tak, że obecnie każdy bukmacher ma w swojej ofercie takie spotkania, np. mecze towarzyskie w Rosji. Kluby oficjalnie informują, że nie doszło do takiego spotkania, bo COVID etc. a buk oczywiście rozlicza to spotkanie. Nie brakuje tam oczywiście nagłych zwrotów akcji i niespodziewanych wyników. Trochę taki ustawiony Live.
dobrze wiedzieć, będę się w takim razie wystrzegał takich "meczów". czy takie rzeczy dzieją się również u legalnych bukmacherów jak na przykład Fortuna czy STS? strasznie słabo, że gdziekolwiek człowiek nie chce zainwestować to musi mieć oczy dookoła głowy...
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Oczywiście, legalne buki łykają to jeszcze szybciej niż internetowi. Baa, legalne buki to jeszcze jak jest oficjalne stanowisko klubu że nie brał udziału w meczu widmo, na wiadomość o zwrot stawek piszą coś w stylu: dla nas jest wszystko ok. A takie pytanie: w jaki sposób chcesz wystrzegać się takich meczów?
 
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
Postanowilem opisac swoja sytuacje z bukiem bet365 bo wszyscy go tak chwala a ze mna zagrali w uja.Zagralem zaklad w styczniu na osiem wydarzen sportowych za kwote 730e do odebrania 3800e...Reszta jest w mailu ktory do nich napisalem a nastepnie odpisali oni do mnie.

Nazywam sie ADAM xxxxx moj czterocyfrowy numer to xxxx. Zawarlem zaklad o numerze xxxxxxxx dnia 30/01/2020 ktory sklada sie z osmiu wydarzen pilki noznej.Szesc z nich mam wytypowane poprawnie i zostaly jeszcze dwa Awans Barcelony i Juventusu.Mecze te mialy sie odbyc kolejno 25 i 26 lutego ale ze wzgledu na pandemie sie nie odbyly.Wiadomo ze odbeda sie w sierpniu ale sa to juz calkiem inne druzyny z inna forma ja osobiscie obstawialem te druzyny z forma jaka prezentowaly w lytym.Tak wiec prosze o pominiecie tych dwoch meczy i wyplacenie mi pieniedzy za wygrane spotkania zgodnie Z WASZYM REGULAMINEM bo sam jestem zdziwiony dlaczego kupon jest zablokowany.Awans Borusii do top4 rozliczyliscie na plus w zeszlym tygodniu to chyba wszystko juz jasne.A teraz skopiowalem czesc waszego regulaminu.
Mecze przełożone, przeniesione lub odwołane
Nierozegrany lub przełożony mecz zostanie uznany za 'wycofany/nieobecny' do rozliczenia zakładów, chyba że zostanie rozegrany w tym samym tygodniu (kończącym się na niedzieli) - w takim przypadku zakłady będą ważne, chyba że anulowane za zgodą obydwóch stron.

Z gory dziekuje.

A tutaj odpowiedz


Szanowny Panie Adamie,

Kontaktujemy się z Panem w związku z zakładem o numerze referencyjnym xxxxxx postawionym na osiem selekcji, w tym dwie z nich - Lyon v Juventus oraz Napoli v Barcelona - nie zostały rozliczone.


Postawil Pan zakład przed rozpoczęciem pierwszego meczu z dwóch na rynek 'Zakwalifikuje się'. Zasada z regulaminu, która przytoczył Pan w e-mailu z reklamacja nie będzie miala zastosowania tutaj, ponieważ zakład dotyczy ogólnego zwycięzcy dwumeczu (pierwotnie zaplanowanego na kilka tygodni do przodu), a nie pojedynczego meczu.

Jeżeli postawiłby Pan zakład na indywidualne spotkanie - na drugi mecz z dwóch (np. Zwycięzca meczu), wówczas zakład byłby anulowany, ponieważ zasada z regulaminu, która Pan przytoczył obowiązywałaby tutaj (tak jak w przypadku pojedynczego meczu, a nie dwumeczu).

Rozumiem Pana argumenty dotyczące zespołów będących w innej formie i rozumiem rowniez, ze to długi okres czasu czekać 7 miesięcy na rozliczenie zakładu jednak Finały Ligi Mistrzów są zaplanowane na sierpień i najprawdopodobniej się odbeda, dlatego zakład pozostanie ważny.

Przepraszany za wszelkie niedogodności.

Powodzenia.


Serdecznie pozdrawiamy,

Katarzyna S
Zespół bet365
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
cosmozaza cosmozaza nic im nie zrobisz, ty masz postawione na Awanse w dwumeczu i tyle a awanse zazwyczaj sa zakladami dlugoterminowymi z tad nie maja okreslonego punktu w regulaminowego, bo zakladami dlugoterminowymi jest roznie a zazwyczaj obowiazuja caly rok/sezon, wiec jezeli mecze maja sie odbyc to dlaczego mnieliby tobie rozliczyc dwa zdarzenia jako zero/zwrot? a to ze sa druzyny w innej formie i w innej sytuacji to nikogo nie obchodzi tymbardziej Bukmachera , dlaczego? bo to jest ryzyko gracza on stawiajac musi byc swiadomy ze sytuacja zawsze sie moze zmienic. Ty sie odwolales do punktu regulaminu w meczu a niema nic wspomniane o awansach druzyn naprzyklad wzieli toby wnawias , wiec oni maja wieksze prawo do manewru , czy to zrobili swiadomie czy nie to prawo jest po ich stronie i nic nie mozez zrobic a oni zrobia jak zechca. Ja ich nie bronie ale chyba nie mozesz sie czuc tu pokrzywdzony - awanse to zaklady dlugoterminowe a terminy awansow zawsze sa rozszerzone z tad to nie jest sprecyzowane, niewiem moze jest im to na reke.

A nie masz tam Cash out-a? takiej opcji ale chyba nie bo bys nie pisal :) ale wez napisz do nich i popros o cash out i to co oni tobie zaproponuja to ty rozpatrzysz, a jak nie to pomysl o kontrze w innym buku ale piszac to niewiem jakie sa kursy i tak dalej, pozdro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +108
Do góry Bottom