>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 14.01.2020 (wtorek)

Status
Zamknięty.
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna Mistrzostwa Europy
Godzina: 20 :30 
Spotkanie: Polska - Szwecja
Typ: Szwecja handicap - 8,5
Kurs: 2,60
Bukmacher: Etoto
Analiza:
Kolega successful uprzedził mnie z typem na bramkowe handi Skandynawów z Polską, więc muszę poszukać innej różnicy bramkowe. Jak dla mnie to bet dnia porażka naszych jest murowana, bo po tym co zobaczyłem w dwóch pierwszych spotkaniach niewiadomą pozostaje różnica zwycięstwa " Trzech Koron". Ja wiem zespół jest odmładzany i w przebudowie, ale z całym szacunkiem żal na to patrzeć. Tu nie ma żadnej koncepcji gry, szczególnie w ataku. Jak człowiek wspomina ekipę ze Szmalem w bramce, braćmi Jurecki i, Bielecki, Jurasikiem, Tkaczykiem, Lijewskimi to aż nie chce się patrzyć na popisy panów w biało - czerwonych trykotach. Może kiedyś nadejdą jeszcze "tłuste lata" dla polskiego szczypiornista, ale w mojej ocenie na takie poczekamy jeszcze sporo. Reprezentacja Szwecji po wpadce że Słowenią będzie chciała odbudować morale przed drugą fazą Mistrzostw. Okazja trafia się im nie bywała bo rywal słaby więc można porzucać i postraszyć kolejnych rywali. Ja osobiście widzę Szwedów na podium tego Championatu. Polska żegna się z turniejem, a ich rywale w dobrych nastrojach awansują do II rundy. 

  100
 
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Mistrzostwa Europy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Polska - Szwecja
Typ: Szwecja (-9,5)
Kurs: 3,00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Koledzy powyżej już wszystko napisali. Polacy nie powinni dzisiaj istnieć na boisku. Szwedzi u siebie są zzdecydowanymi faworytami. Żarty że możemy wygrac i wyjść z grupy należy do tych niezbyt smacznych. Szwedzi już doznali goryczy porażki za Slowencami i nie mogą drugi raz przegrać w grupie, a że im zależy to pokazali w meczu że Szwajcaria pokonując ich 13 golami. Dziś liczę na podobną różnicę na korzyść Gospodarzy

  100
 
gamen0 165,9K

gamen0

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożnaPuchar Anglii

Godzina: 21:05

Spotkanie: Tottenham - Middlesbrough

Typ: under 3,5

Kurs: 1.66

Bukmacher: fortuna

Analiza:

Analiza: Dzisiaj o godzinie  21:05 odbędzie się spotkanie w  Pucharze Anglii pomiędzy zespołami Tottenhamu i Middlesbrough.  Pierwszy mecz pomiędzy tymi zespołami zakończył się remisem 1:1.  Gospodarze wspierani dopingiem własnej publiczności będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i spróbują strzelić jakiegoś gola w dzisiejszym spotkaniu. Ekipa Mourinho będzie chciała w dzisiejszym spotkaniu nastawić się na prowadzenie gry i wszystko wskazuje na to, że są zdecydowanym faworytem dzisiejszego spotkania. Znając Mourinho na pewno będzie rotował w składzie co może wpłynąć na jakość gry prezentowaną przez gospdoarzy. Gości raczej będą szukać swoich okazji w kontrze. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie należeć do zespołu Tottenhamu ,  który będzie dyktował warunki gry, jednak goście na pewno będą mieć swoje szanse. Gospodarze muszą zagrać otwarcie, dlatego uważam, że goście strzelą jakiegoś gola z kontry. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to remis 1:1 po bardzo ciekawym spotkaniu i dogrywka w której wygrają gospodarze.

  66
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
arystoteles 534

arystoteles

Arystoteles
Dyscyplina: Koszykowka, liga mistrzów 
Godzina: 20:30
Spotkanie: Elan Bernais vs San Pablo Burgos 
Typ: San Pablo - 5,5 handi 
Kurs: 1.80
Bukmacher: STS
Analiza:

Mecz między 8 i 3 zespołem w tabeli. 
Gospodarze maja maja 3 zwycięstwa, a goście mają 6 zwycięstw. 
Ostatnio gospodarze wygrali z Anwilem, a goście z Banidarma. 
Goście to zdecydowanie lepszy zespół, który walczy o wejście do play offow. 
Dziś muszą zagrać na 100%

  100
 
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, League One
Godzina: 20:45
Spotkanie: Oxford - Ipswich
Typ: Obie drużyny strzelą bramkę
Kurs: 1,72
Bukmacher: Fortuna


Analiza:

W meczu, który rozpocznie się za parę chwil, przewiduję BTS. Oxford zajmuje piąte miejsce, Ipswich jest zaś na trzeciej pozycji. 

Gospodarze strzelili na własnym stadionie 21 bramek w 11 meczach, co daje średnią prawie dwóch bramek na mecz.

Ipswich w tym sezonie gra zdecydowanie lepiej na wyjazdach, co potwierdza bilans meczy "away" (7-2-2), gdzie w 13 spotkaniach zdobyli 20 bramek, tracąc 13

Zapowiada się ciekawie i sądzę, że BTS powinien zostać pokryty.

  100
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, FA Cup
Godzina: 21:05 
Spotkanie: Tottenham - Middlesbrough 
Typ: przedział goli w meczu: 2-3
Kurs: 2,10
Bukmacher: STS

Analiza: 
Mój typ na dzisiejszy wieczór jest dosyć... kontrowersyjny? Główną rolę odgrywa losowość a nie kwestia kto jest faworytem czy jacy zawodnicy wezmą udział w zawodach.

Ten typ jest też w pewnym sensie zachętą dla innych aby bliżej przyjrzeć się nie samemu spotkaniu ale w jaki sposób dochodzi do rozstrzygnięcia spotkań z udziałem dwóch lub trzech goli. Oczywiście, nie przeczę, powyższy bet jest w dużej mierze zależny od tego jakie drużyny grają, jednak zwróćmy uwagę jakie muszą paść rozstrzygnięcia aby dany typ zakończył się powodzeniem. A rozwiązań jest naprawdę sporo.

Tottenham wygra 2-0? Weszło. A może pójdzie gładko i wygrają trzy do zera? Też zaliczone. Po dramatycznej walce 2-1? Siedzi. A może będzie najniższy bramkowy remis? Dlaczego nie. Nas to nie interesuje bo 1-1 to też wygrana. I na odwrót. Siedem rezultatów gwarantuje sukces.

Dużo? Dużo. Po kursie 2,10 to już w ogóle sporo bo średnio bukmacherzy wystawiają 1,90-1,95.
Oczywiście każdy mecz jest inny i trzeba uwzględnić wszelkie opcje.
Może się skończyć 5-0 albo 0-1, to jest ryzyko wkalkulowane w tę zabawę. Jednak bet to bet, bukmacherzy wystawiają, trzeba probować. 
Czekałam za oficjalnymi składami stąd typ ze pięć dwunasta. Koguty z Eriksenem, Lamelą, Winksem i Lo Celso więc grają na poważnie. Ale czy to oznacza, że wygrają gładko? Zobaczymy, stawiam na 2-0, może 3-1. Zresztą to nie ma znaczenia. Mają paść dwa lub trzy gole, nie ważne kto i jak.

  110
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom