>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

20. kolejka La Liga [17.01- 19.01.2020r.]

Status
Zamknięty.
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
"Ja bez żadnego trybu" jak mawiał pewien poseł, ale gdzie te czasy gdzie ramzesa, kapszti i vidal tak rozbudzali ten dział do czerwoności, że nawet w zwykłych tygodniach bez żadnych grand derby były tak ogromne kłótnie, emocje, że leciały ostrzeżenia... A jak jeszcze w bliskim czasie była LM to w zasadzie wymiana zdań była międzydziałowa z odniesieniami do meczów LM i ligowych... Łezka się w oku kręci jak sobie człowiek przypomina, a teraz tu głucho i cicho... Ludzie piszcie, udzielajcie się i spierajcie może z większą kulturą niż dawniej, ale róbcie cokolwiek.... :)

edit// spojrzałem na kolejkę 18 i 19 i w zasadzie jakby nie moderatorzy to by się kompletnie nic nie działo ! 18 kolejna - 3 wpisy (słownie: TRZY), 19 - jedna strona... Po prostu tragedia... Kiedyś to było na kilka stron przy każdej kolejce... :) Przecież to najlepsza liga na świecie...
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Leganes - Getafe
Leganes @ 3.05
powyżej 1.5 gola w meczu @ 1.68
powyżej 2.5 gola w meczu @ 3.10

Fortuna


W pierwszym spotkaniu 20. kolejki La Liga, Leganes zmierzy się u siebie z Getafe. Obie ekipy mają różne cele na ten moment, bowiem gospodarze próbują jak najszybciej wydostać się z strefy spadkowej, natomiast goście biją się o miejsca, która dają europejskie puchary w przyszłym sezonie. Jak widzicie na to spotkanie wybieram kilka opcji i jest to wygrana gospodarzy oraz, że w spotkaniu padnie kilka goli. Getafe w ostatnich dwóch spotkaniach zaliczyła dwie porażki. Przegrali na wyjeździe z Villarreal 2:0 oraz niespodziewanie w Pucharze Króla 2:0 z Badalona. Dodam, że oba spotkania były meczami wyjazdowymi. Dziś przyjdzie im się zmierzyć z ekipą, która zaliczyła mocny falstart, ale ostatnie tygodnie może zapisać do udanych. Leganes jest niepokonane od sześciu spotkań i dzięki temu w lidze uzbierali aż osiem punktów. Dzisiaj liczę, że podtrzymają swoją dobrą passę i do ligowego dorobku dopiszą kolejne trzy punkty wydostając się tym samym z strefy spadkowej. Trochę jestem zaskoczony kursem na gole w tym meczu. Leganes w ostatnich kilkunastu spotkaniach domowych przynajmniej raz trafiała się siatki rywala. Getafe pomimo, że nie trafiła ani razu do bramki rywala w ostatnich dwóch spotkaniach to dalej jest to groźna ekipa, która stwarza sytuacje i zamienia je na gole. Na dodatek gdy spojrzymy na składy to widzimy, że obie drużyny mają do dyspozycji zawodników, którzy w tym sezonie trafili kilka razy do siatki. No nic, liczę, że samo spotkanie nie zawiedzie, a Leganes dokona kolejnej wygranej przy, której strzeli minimum dwa gole, a może trzy gole. 

CD Leganes - Getafe CF, przewidywane składy
Leganes: Cuellar – Rosales, Omeruo, Awaziem, Jonathan Silva, Kevin – Oscar Rodriguez, Roque Mesa, Ruben Perez, Braithwaite – Guido Carillo
Getafe: David Soria – Damian, Djene, Cabrera, Nyom – Jason, Maksimović, Arambarri, Cucurella – Jorge Molina, Mata
 
Otrzymane punkty reputacji: +85
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 17 stycznia 2020 10:30 przez ibis21:00 Leganes - Getafe
Leganes @ 3.05
powyżej 1.5 gola w meczu @ 1.68
powyżej 2.5 gola w meczu @ 3.10

Fortuna


W pierwszym spotkaniu 20. kolejki La Liga, Leganes zmierzy się u siebie z Getafe. Obie ekipy mają różne cele na ten moment, bowiem gospodarze próbują jak najszybciej wydostać się z strefy spadkowej, natomiast goście biją się o miejsca, która dają europejskie puchary w przyszłym sezonie. Jak widzicie na to spotkanie wybieram kilka opcji i jest to wygrana gospodarzy oraz, że w spotkaniu padnie kilka goli. Getafe w ostatnich dwóch spotkaniach zaliczyła dwie porażki. Przegrali na wyjeździe z Villarreal 2:0 oraz niespodziewanie w Pucharze Króla 2:0 z Badalona. Dodam, że oba spotkania były meczami wyjazdowymi. Dziś przyjdzie im się zmierzyć z ekipą, która zaliczyła mocny falstart, ale ostatnie tygodnie może zapisać do udanych. Leganes jest niepokonane od sześciu spotkań i dzięki temu w lidze uzbierali aż osiem punktów. Dzisiaj liczę, że podtrzymają swoją dobrą passę i do ligowego dorobku dopiszą kolejne trzy punkty wydostając się tym samym z strefy spadkowej. Trochę jestem zaskoczony kursem na gole w tym meczu. Leganes w ostatnich kilkunastu spotkaniach domowych przynajmniej raz trafiała się siatki rywala. Getafe pomimo, że nie trafiła ani razu do bramki rywala w ostatnich dwóch spotkaniach to dalej jest to groźna ekipa, która stwarza sytuacje i zamienia je na gole. Na dodatek gdy spojrzymy na składy to widzimy, że obie drużyny mają do dyspozycji zawodników, którzy w tym sezonie trafili kilka razy do siatki. No nic, liczę, że samo spotkanie nie zawiedzie, a Leganes dokona kolejnej wygranej przy, której strzeli minimum dwa gole, a może trzy gole. 

CD Leganes - Getafe CF, przewidywane składy
Leganes: Cuellar – Rosales, Omeruo, Awaziem, Jonathan Silva, Kevin – Oscar Rodriguez, Roque Mesa, Ruben Perez, Braithwaite – Guido Carillo
Getafe: David Soria – Damian, Djene, Cabrera, Nyom – Jason, Maksimović, Arambarri, Cucurella – Jorge Molina, Mata

Oglądał ktoś?. Leganes nawet w 1% nie miało prawa wygrać tego spotkania. Od samego początku wyszli ospale co skończyło się utratą gola. Getafe rozgryzło rywala i narzuciło im swoje tempo, a efektem tego były zdobyte dwie kolejne bramki. Plus jedyny taki, że over bramkowy wszedł, choć to gospodarze mieli strzelać tutaj gole...
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
16:00 Real Madryt - Sevilla
powyżej 1 gola, powyżej 7 rzutów rożnych, powyżej 4 żółtych kartek @ 2.00
forbet


Dzisiejszego popołudnia hitowe starcie 20. kolejki La Liga. Spotkanie drużyn, które biją się w tym sezonie o najwyższe cele. Sevilla w tym sezonie spisuje się naprawdę dobrze. Temu zespołowi na pewno nie można niczego zarzucić, a na pewno walki i ambicji. Goście tracą do liderów Realu i Barcelony pięć punktów, a więc tak naprawdę nie mogą sobie tutaj pozwolić na stratę punktów jeśli są myślami przy mistrzostwie. Kolejną sprawą jest fakt, że trener gości Lopetegui ma rachunki do wyrównania bo przecież nie tak dawno prowadził ekipę z Madrytu. Real Madryt z tygodnia na tydzień wygląda co raz to lepiej i naprawdę tego zespołu trzeba się obawiać. Zidane po raz kolejny udowodnił, że jest dobrym szkoleniowcem i ma spory wpływ na grę piłkarzy. W świetne formie jest Courotis, któremu nie można nic zarzucić. Ofensywa również spisuje się bardzo dobrze. Gospodarze weszli na najwyższe obroty, a zapewne można z nich wyciągnąć jeszcze więcej. Jak widzicie powyżej na to spotkanie wybrałem Typ łączony. Myślę, że o gole tutaj nie powinniśmy się martwić. Real jak Sevilla w tym sezonie zdobyli łącznie 60-bramek w La Liga. Na pewno sporą stratą dla gości jest brak najlepszego strzelca Ocamposa, który musi pauzować za kartki. Ale Sevilla ma takich piłkarzy jak Nolito, En-Nesyri, którzy potrafią wykorzystywać sytuacje. Kolejną opcją są rzuty rożne. W bezpośrednich spotkaniach ich nie brakuje, a jak przyjrzymy się ostatnim pięciu spotkaniom to otrzymamy średnią: 10.8 rzutu rożnego na mecz. Trzecią a zarazem ostatnią opcją są żółte kartki. Sędzią tego pojedynku będzie Pan Juan Martinez, a tak wyglądają jego statystyki:



Na dodatek w bezpośrednich pojedynkach tych kartek pada całkiem sporo. Po raz kolejny spójrzmy na ostatnie pięć spotkań i zobaczmy  średnią: 4,4 żółtej kartki na mecz. Jak widzimy średnia kartek wypada najsłabiej, ale myślę, że zawodnicy oprócz dobrego spektaklu dadzą powody sędziemu aby ten podtrzymał swoją niezłą średnią.
Nieobecni gracze Sevilli:
Ocampos (zawieszenie), Joan Jordán (kontuzja) i Chicharito (prawdopodobny transfer)
Nieobecni gracze Realu:
Kontuzjowani: Ramos, Asensio i Hazard
Zawieszenie: Valverde 
Decyzją trenera: Odriozola, James, Bale i Mariano

 

PRZEWIDYWANE SKŁADY
REAL MADRYT: Courtois; Carvajal, Militão, Varane, Mendy; Casemiro, Kroos, Modrić, Isco; Rodrygo i Benzema/Jović
Pozostali powołani Areola i Altube; Nacho, Marcelo, Lucas, Brahim oraz Vinícius

Sevilla FC: Vaclík; Jesús Navas, Carriço, Diego Carlos, Reguilón; Fernando, Banega, Munir, Óliver Torres, Nolito; De Jong
Pozostali powołani Bono i Javi Díaz; Koundé, Sergi Gómez, Escudero, Gudelj, Franco Vázquez, Lopes oraz En-Nesyri.Typy poboczne:
powyżej 10.5 rzutów rożnych @ 1.74
każda drużyna powyżej 1 żółtej kartki @ 1.60
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
cytat z dnia 15 stycznia 2020 13:35 przez adamo80"Ja bez żadnego trybu" jak mawiał pewien poseł, ale gdzie te czasy gdzie ramzesa, kapszti i vidal tak rozbudzali ten dział do czerwoności, że nawet w zwykłych tygodniach bez żadnych grand derby były tak ogromne kłótnie, emocje, że leciały ostrzeżenia... A jak jeszcze w bliskim czasie była LM to w zasadzie wymiana zdań była międzydziałowa z odniesieniami do meczów LM i ligowych... Łezka się w oku kręci jak sobie człowiek przypomina, a teraz tu głucho i cicho... Ludzie piszcie, udzielajcie się i spierajcie może z większą kulturą niż dawniej, ale róbcie cokolwiek.... :)

edit// spojrzałem na kolejkę 18 i 19 i w zasadzie jakby nie moderatorzy to by się kompletnie nic nie działo ! 18 kolejna - 3 wpisy (słownie: TRZY), 19 - jedna strona... Po prostu tragedia... Kiedyś to było na kilka stron przy każdej kolejce... :) Przecież to najlepsza liga na świecie...
Wystarczyło obejrzęć dzisiejszy mecz Levante - Alaves, to na pewno byś się utwierdził w przekonaniu że to..."Przecież to najlepsza liga na świecie." Niektórzy tak twierdzą bo np, nigdy nie oglądali Premier Legaue, ale w Hiszpanii jest Real i Barca to liga już musi być najlepsza, a przepaść jaka dzieli Barce Real, Atleticonoi moze Seville i Valencie od reszty stawki jest ogromny, a tak a propo meczu Levante - Alaves, to gorszej kopaniny nie widziałem, i śmiem twierdzić, że niektóre mecze ekstraklasy widziałem ciekawsze chociaż rzadko oglądam tą ligę...
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 18 stycznia 2020 15:00 przez madman01

Wystarczyło obejrzęć dzisiejszy mecz Levante - Alaves, to na pewno byś się utwierdził w przekonaniu że to..."Przecież to najlepsza liga na świecie." Niektórzy tak twierdzą bo np, nigdy nie oglądali Premier Legaue, ale w Hiszpanii jest Real i Barca to liga już musi być najlepsza, a przepaść jaka dzieli Barce Real, Atleticonoi moze Seville i Valencie od reszty stawki jest ogromny, a tak a propo meczu Levante - Alaves, to gorszej kopaniny nie widziałem, i śmiem twierdzić, że niektóre mecze ekstraklasy widziałem ciekawsze chociaż rzadko oglądam tą ligę...

Może tak twierdzą bo w ostatnich latach hiszpańskie zespoły dominowały w europejskich pucharach.
W każdej lidze i w każdej kolejce zdarza się tzw. kopanina. To samo się dzieje w lidze angielskiej, niemieckiej czy włoskiej. I nie bronię tutaj ligi hiszpańskiej, tylko mecz meczowi nigdy nie jest równy.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


Dyscyplina: Piłka Nożna - LaLiga
Godzina: 14:00
Spotkanie: Betis - Real Sociedad
Typ:
BTTS
Kurs: 1.57  
Bukmacher: ETOTO
Analiza:Na papierze to spotkanie zapowiada sie bardzo overowo. Obie ekipy sporo bramek strzelaja ale tez sporo ich traca. W 5 ostatnich meczach z udzialem Sociedad padal 4 razy BTTS zas w przypadku Betisu az 5. W przypadku gosci padaly takie wyniki jak 4:1 z Eibar, 0:0 z Valladolid, 2:2 z Barcelona, 3:4 z Osasuna, 1:2 z Villarreal. W przypadku gospodarzy bylo tak: 1:2 z Mallorca, 3:2 z Bilbao, 2:2 z Espanyol, 1:2 z Atletico, 1:1 z Alaves. W ostatnich 3 bezposrednich pojedynkach miedzy obiema ekipami rowniez mielismy BTTS. Generalnie wydaje mi sie, ze powinnismy byc w niedziele swiadkami fajnego meczu obfitego w gole.
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Spotkanie: Bilbao - Celta Vigo
Typ: 2. drużyna NIE strzeli gola  
Kurs: 2.25
Bukmacher: STS
Analiza:

Przeglądając statystyki ligowe w kontekście wyszukania dobrej oferty, moją uwagę przykuło spotkanie pomiędzy dwiema ekipami hiszpańskiej La Liga. Oto będący w gazie piłkarze Bilbao podejmują na własnym stadionie broniącą się przed spadkiem Celtę Vigo. 

Uderzający jest bilans bramek osiągnięty na własnym stadionie przez dzisiejszych gospodarzy - 13:3 w dziewięciu meczach, co oznacza, że statystycznie w co trzecim spotkaniu tracą tylko jedną bramkę. Czy zatem dzisiejsi goście mogą być tą drużyną, która nieco im te statystyki popsuje? Śmiem przypuszczać, że nie. Sami mają prawie najmniej strzelonych bramek (gorsi pod tym względem są tylko piłkarze Espanyol, którzy obecnie zamykają tabelę).

W delegacjach Celta Vigo w obecnym sezonie zdobyła dziewięć bramek w dziewięciu meczach, a więc średnio jedna bramka na mecz. Daję spore szanse na to, że dzisiaj po ich stronie nie odnotujemy żadnego trafienia.
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Moja rozkmina:

1. Mallorca - Valencia, TYPY: (X2 (@1.35, fortuna)     /// obie strzelą (@1,71 fortuna)    /// X2 i obie strzelą, (@2.30, forbet)    

Mallorca zagra u siebie z Valencią. Mallorca w La Liga ma tylko pojedyncze przebłyski - wygrana z Realem Madryt u siebie (1 - 0) czy z Villarrealem (3 - 1), to jedno, ale brak zwycięstwa w 9 meczach wyjazdowych nie świadczy o nich dobrze, tym bardziej że u siebie też nie zawsze zachwycają, a Valencia świetnie czuje się w delegacji. Valencia ma regularnie problemy z kontuzjami czy defensywą, ale mimo to ich wyniki wyjazdowe są niezłe - wygrana z Ajaxem, wygrana z Chelsea czy remis z Atletico, to na pewno coś, co warto wyróżnić. Mallorca w tym meczu nie jest skazywana na pożarcie, o czym świadczy cały czas spadający kurs na nich i na obie strzelą, ale myślę że maksem, który będą w stanie wycisnąć w tym meczu - będzie rezultat remisowy. Valencia ma dużo lepszą i bardziej zorganizowaną na papierze kadrze. Z ich golem nie powinno być problemu.

2. Villarreal - Espanyol, TYPY: (gol Espanyolu (@1,56 fortuna)     /// obie strzelą (@1,81 fortuna)     /// handicap 0-1 i X2 (@1.41, fortuna)    

Espanyol spisał się całkiem nieźle w domowej rywalizacji derbowej z Barceloną i myślę, że to będzie początek lepszej serii tej ekipy. Villarreal ostatnio nie przegrywa, ale takie serie w La Liga nie trwają nigdy za długo, a same typy nie wykluczają zwycięstwa faworyzowanych gospodarzy. Liczę, że trener Espanyolu postawi na Chińczyka Wu Leia, który miał być chyba transferem czysto marketingowym, a obecnie wydaje się najlepszym rozwiązaniem ofensywnym Papużek.

3. Barcelona - Granada, TYPY: (Barcelona wygra z handi (-1) (@1.41 fortuna)   /// Barcelona poniżej 2.5 kartek (@1.57 fortuna)    

Barca już z nowym trenerem i pewne jest to, że gorzej już nie będzie, no bo po prostu nie da się bardziej niszczyć stylu Barcelony przez tak mocno defensywną i patową taktykę, jaką proponował Valverde w meczach. Setien to trener lubiący ofensywną piłkę, więc Barcelona przynajmniej w teorii powinna wrócić do korzeni. Myślę, że pierwszy mecz to będzie pewna wygrana Barcelony, która powinna tutaj wypunktować mocno przeciętną na papierze Granadę. Dodatkowo zakład z kartkami - nie sądzę, by aż 3 zawodników Barcy otrzymało kartkę, oczywiście jest to loteryjne zawsze, ale patrząc na to, że Barca może mieć tutaj maksymalnie 10/11 fauli, to przy szczęściu tych kartek po stronie gospodarzy też nie powinno być za wiele.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
14:00 Betis - Real Sociedad
obie strzelą gola + powyżej 2.5 gola @ 1.79
Fortuna


Spotkanie w którym widzę dość sporą ilość goli, a tak mi się przynajmniej wydaje. Betis w ostatnim czasie zaczął w końcu punktować, a co najważniejsze wykorzystał swój potencjał ofensywny, który starał się być mocno skuteczny. To samo można powiedzieć o ekipie gości. Real Sociedad ostatnio wygląda bardzo dobrze jak ich dzisiejszy rywal, lecz świetną passę bez porażki przerwała ekipa Villarrealu wygrywając 1:2. Ta porażka nie wpłynęła źle na Real ponieważ pokonali w Pucharze Króla 0-4 o dużą słabszą ekipę Ceuta. Obie ekipy są mocno skuteczne o czym świadczą ich ostatnie wyniki. Real Sociedad po dzisiejszej wygranej może wskoczyć na piątą pozycję w ligowej tabeli, natomiast Betis w przypadku zdobycia trzech punktów umocni się w środku tabeli, a w najbliższych kolejkach może myśleć o czymś więcej. Mam nadzieje, że samo spotkanie nie zawiedzie i zobaczymy naprawdę dobry futbol.
Na koniec spójrzmy szybko na sytuację kadrową obu ekip:
Po stronie gospodarzy kontuzjowany jest Juanmi. Za kartki nie zagrają Feddal i Fekir.
Po stronie gości nie zobaczymy Illaramendi, Zurutuza, Monreal, Zubeldia.

Przewidywane składy:
Betis: Robles - Mandi, Gonzalez, Bartra - Emerson, Guardado, Alena, Moreno - Joaquin, Igesias, Canales 
Sociedad: Remiro - Zaldua, Normand, Llorente, Munoz - Odegaard, Guevara, Merino - Portu, Jose, Oyarzabal 


21:00 Barcelona - Granada
Barcelona + powyżej 3.5 gola w meczu @ 1.99
Fortuna


21:00 Barcelona - Granada
Barcelona -43% posiadanie piłki @ 1.86
Etoto


"Dzisiaj zaczyna się era Setiéna" - tak można zacząć pisać o spotkaniu Barcelony z Granadą. 
W nowym trenerzem Barcelony pokładane są nadzieje na poprawę stylu, bowiem na brak dobrych wyników Barcelona raczej nie może narzekać. Setien to gość, który uwielbia posiadać piłkę oraz grać ofensywny futbol. Jednak żeby grać mocno ofensywny futbol to trzeba mieć dość pewną obronę, a Barcelona niestety takiej niema.
Setien po przyjściu do Barcelony zmienił kilka nawyków. Min. wprowadził więcej treningów, które mają wpłynąć na poprawę gry oraz kondycji. Kolejną rzeczą jest fakt, że powołania na dany mecz będą podawane w dniu meczu, a nie tak jak wcześniej dzień przed. Setien dobrze wkupił się w drużynę z którą trenuje nawet grając w dziadka czy też zwołanie wspólnej kolacji aby zjednoczyć zespół.
Przejdźmy zatem do gości. Granada na początku sezonu sprawiła niespodziankę, a nawet sensację pokonując Barcelonę 2:0. Dziś zapewne będą chcieli dokonać tego samego, a na pewno przysporzyć rywalowi sporo problemów. Granada jeszcze kilka tygodni temu miała swój mały kryzys, ale teraz zaczyna powoli wychodzić na prostą i nie będę zdziwiony jak strzelą gola rywalowi.
Barcelona tak naprawdę miała zaledwie kilka sesji treningowych pod wodzą Setiena i nie spodziewam się dziś zbyt dużo widocznych zmian. Najbardziej zastanawia mnie jak będzie wyglądała jedenastka Barcelony. W Las Palmas było to 4-2-3-1, a w Realu Betis 3-4-2-1 Przypomnijmy, że dziś na pewno nie zagrają Dembele, De Jong oraz Suarez, i problem braku Suareza może wpłynąć tutaj na zmianę taktyki. Udało mi się przeczytać czy Setien to gość, który w trakcie meczu potrafi zmienić taktykę i ustawienie zespołu, dlatego też liczę na małe korekty w trakcie meczu. Tak jak wspomniałem Setien ma obsesję na posiadanie piłki oraz ofensywny styl gry, stąd też moje Typy na to spotkanie. Liczę na odrodzenie Griezmanna, który potrzebuje korekty w ustawieniu, a przy braku Suareza to on ma być jednym z tych, który będzie strzelał gole. Nowy trener zapowiada również, że ma zamiar wprowadzać młodzież do składu, a więcej jest to duża szansa dla Fati, Pereza, a przede wszystkim Riqui Puig, który już dawno powinien dostawać szansę gry w pierwszym zespole. 
Podsumowując Setien na konferencji zapowiedział, że wszyscy będziemy się dobrze bawić, a więc niech ta zabawa zacznie się już dziś wieczorem...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom