>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Fort Knox.

couchpotato 45,8K

couchpotato

Couch Potato
Cześć,????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Swoje dziennikarskie "śledztwo", choć nie ze względu na zawód, a napisaną kiedyś pracę, rozpocząłem ponad dekadę temu. Przez ten czas sprawdzałem różne tropy i źródła, testowałem systemy i tworzyłem własne. Wytropienie tych właściwych "perełek" w skorumpowanym świecie sportu na początku wydawało się niewyobrażalnym przedsięwzięciem. Dzięki wykonywanemu zawodowi, setki rozmów, stawianych pytań, szukania informacji i budowania siatki powiązań, przynosiły zadowalające rezultaty.

Rosja
  
UK  
Austria  

Autentyczność kursów w łatwy sposób sprawdzić w archiwum na portalu. Obecnie mieszkam w UK, gdzie w niższych ligach mają miejsce różne przekręty, ale sam skupiam się głownie na koszykówce. W okresie jesienno-zimowym, moje poszukiwania i wymiana maili, odbywają się głownie w obszarze szeroko rozumianego basketu. Pozostałe dyscypliny, z racji braku wystarczającej ilości czasu, grywam rzadziej.
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
couchpotato 45,8K

couchpotato

Couch Potato
Koszykówka, NCAAB | 6.01 godz. 00:00 ????
Colorado Buffaloes - Oregon State Beavers Typ: Oregon State Beavers (+6.5) @ 2.02
Pinnacle
68 x 76  
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
couchpotato 45,8K

couchpotato

Couch Potato
Koszykówka, VTB | 6.01 godz. 15:00 ????
Tsmoki Minsk - Zenit St. Petersburg Typ: Tsmoki Minsk (+7.5) @ 2,17
Pinnacle
60 x 80  
Przed rozpoczęciem spotkania zadałem sobie pytanie. Czy aby na pewno zawodnicy z Mińska swoją grą zasługują na ostatnie miejsce w tabeli ? Otóż, według mnie - NIE. Dwa zwycięstwa w jedenastu ligowych bojach, statystycznie temu przeczą. Trzeba jednak zauważyć, że w niezwykle fizycznej lidze, jaką jest VTB, tracą mniej punktów na mecz, od pięciu zespołów będących wyżej w tabeli (Parma Perm, Saratov, BC Kalev/Cramo i Unics). Warto odnotować też same porażki - (-4) z Unicsem, (-2) z Astaną, (-3) z Jenisejem czy ostatnie, zaledwie (-3) z CSKA. Ostatnią kwartę przegrali 5 oczkami, co równało się z przegraną w meczu. Na minus są statystyki bezpośrednich pojedynków z Zenitem - 0:15 w VTB i średnio na (-14) "oczek". Historia jednak nie gra. Zenit w tym sezonie na koszykarskim parkiecie Europy w zasadzie "odcina kupony". W Eurolidze na ostatnim miejscu w tabeli (2/17), w lidze zaledwie ósme miejsce - ostatnie dające awans do PO. Wygrane na starcie sezonu z Zieloną Górą (+25) i imponujący mecz na plus z CSKA, były "dwiema jaskółkami". Potem było już tylko gorzej. Ewidentnie gra na przemian w Eurolidze i VTB im nie służy. Chociaż pod koniec ubiegłego roku w końcu wygrali (imponujące +45 z Saratovem), to już w tym roku w Eurolidze dalej grali "Jeźdźców bez głowy". Ostatni mecz z Mediolanem przegrali w ostatniej kwarcie. Wcześniej u siebie polegli z Crveną, rzucając w drugiej połowie tylko 18 oczek! Ekipa z Mińska jest dość niedoceniana, na tle mocnych i znaczących zespołów z Rosji, ale potrafią sprawić nie jedną niespodziankę. Ich wygrana w tym meczu, taką moim zdaniem nie będzie. Sam handicap zaś do pokrycia, na spokojny zysk.
 
couchpotato 45,8K

couchpotato

Couch Potato
Koszykówka, KORISLIIGA | 8.01 godz. 17:30 ????
UU-Korihait Uusikaupunki - Kobrat Typ: UU-Korihait Uusikaupunki ML @ 2.44
Sbobet
82 x 94  

To jedna z niewielu, ostatnich okazji dla gospodarzy, by wygrać jakiś mecz u siebie w lidze. Potencjał w defensywie obu ekip jest mizerny, ale jednak to Kobrat mimo jednej pozycji wyżej(przedostatniej) w tabeli, znacznie gorzej broni na wyjazdach niż UU-Korihait. Statystycznie, ostatnie lata to stosunek wygranych 11 do 10 na korzyść gości, w małych punktach, to również tylko jedno oczko różnicy (87x86). W meczach domowych stosunek jest odwrotny (86x85) na korzyść UU-Korihait. Pozostaje czekać na odpowiedź, jeśli nie teraz to kiedy ?
 
couchpotato 45,8K

couchpotato

Couch Potato
Koszykówka, PREMIER LEAGUE | 9.01 godz. 20:15 ????
Haukar - KR Basket Typ: Haukar (-6.5) @ 2,31
Pinnacle
83 x 75  

Moje sprawdzone źródło donosi, o początkowych kłopotach finansowych spółki sponsorującej gości. Ciekawe, co na to zawodnicy.
 
Do góry Bottom