>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Walka o Awans na Igrzyska Olimpijskie! - kobiet

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Witam, przed nami walka o ostatnie miejsca na IO 2020!
Przed drużynami rozpoczyna się najważniejszy czas, dla niektórych będzie to sezon już w styczniu zupełnie stracony a dla niektórych wywalczenie przepustek na najważniejszą imprezę w 2020 roku.

W turnieju siatkarek na igrzyskach olimpijskich Tokio 2020 wystąpi 12 reprezentacji. Siedmiu uczestników już znamy, a pozostałą piątkę wyłoni pięć kontynentalnych turniejów kwalifikacyjnych zaplanowanych na styczeń. Kto rywalizuje o olimpijskie paszporty?

Może na początku przypomnę kto już jest pewny gry na IO -
Japonia - gospodynie
Brazylia, Chiny, Rosja, Serbia, USA i Włochy


W grze o Igrzyska Olimpijskie pozostało jeszcze 28 reprezentacji. Wystąpią One w 5 turniejach z których jedynie ZWYCIĘZCA awansuje do Tokio.

Przejdźmy do sedna i do tego co najważniejsze....

AVC Azja ( 7-12 styczeń)
gospodynie:
Nakhon Ratchasima – Tajlandia

Grupa A: Australia, Tajwan, Tajlandia
Grupa B: Indonezja, Iran, Kazachstan, Korea Południowa


Siedem reprezentacji podzielone na 2 grupy. Z każdej grupy wychodzą 2 najlepsze drużyny.
Następnie zagrają w półfinałach 1A - 2B i 2A - 1B i zwycięzcy półfinałów zagrają wielki finał o IO

Tutaj na pewno faworytkami do awansu są 2 drużyny a są to gospodynie turnieju - Tajlandia i Koreanki. Żadna inna ekipa nie powinna im zagrozić. Obie ekipy są doświadczone, rywalizują co roku w Lidze Narodów i naprawdę ciężko jest wytypować kto wyjdzie zwycięsko. Na pewno w ekipie Korei bardzo duże znaczenie będzie miała Kim - jeśli Ona zagra na 100% swoich możliwości to mogą wywalczyć awans. Tajlandia jest znana przede wszystkim ze swoich obron, bardzo ciężko im wbić bezpośrednio punkt a taka Kim z mocnym atakiem w ręku może sobie poradzić.

Uważam, że awans wywalczy...Korea

CAVB Afryka (5-9 styczeń)
gospodynie: Yaounde – Kamerun

Botswana, Kamerun, Egipt, Kenia, Nigeria


Tutaj zespoły nie są rozdzielone na grupy, zagrają systemem każdy z każdym i zwycięzca z najlepszym bilansem pojedzie do Tokio.

Tutaj mimo, że jest bardzo niski poziom sportowy to faworytów jest 2óch - Kamerun i Kenia.
Kamerunki wygrały 3:2 w finale Mistrzostw Afryki 2019 zaś w Lidze Narodów Kenia pokonała Kamerun 3:1.

Uważam, że awans wywalczy Kamerun

CEV Europa ( 5-12 styczeń)
gospodynie: Apeldoorn – Holandia

Grupa A: Holandia, Bułgaria, Polska, Azerbejdżan
Grupa B: Turcja, Niemcy, Belgia, Chorwacja


Tutaj tak samo jak w turnieju Azjatyckim, po 2 zespoły wychodzą z grupy i półfinały 1A - 2B i 2A - 1B

Również bardzo mocno obsadzony turniej - Turcja i Holandia to zdecydowane faworytki. Holenderki grają u siebie więc ściany mogą im pomóc. Czy Polki są w stanie powalczyć o awans? Oczywiście jednak ta "afera" w kadrze na pewno im nie pomoże. Kilka zawodniczek nie dostały powołania jak np. kapitan Grajber.
Myślę, że priorytetem jest 1 miejsce w grupie aby w półfinale uniknąć Turczynek ale czy w ogóle awansujemy do tego półfinału?

Uważam, że awans wywalczy Turcja

CSV Ameryka Południowa ( 7-9 styczeń)
gospodynie: Bogota – Kolumbia

Argentyna, Kolumbia, Peru, Wenezuela


Tutaj 4 zespoły rozegrają mecz każdy z każdym i awans wywalczy najlepsza drużyna.

Faworytkami na pewno są Argentynki ale gospodynie Kolumbijki mogą im nieco zagrozić. Kolumbijki to dwukrotnie srebrne medalistki z rzędu w turnieju Mistrzostw Ameryki
Mimo wszystko uważam, że Argentynki, które są troszkę bardziej ograne chociaż i tak słabe... awansują.

Uważam, że awans wywalczy Argentyna

NORCECA Ameryka Północna, Środkowa i Karaiby ( 10-12 styczeń)
gospodynie: Santo Domingo – Dominikana

Kanada, Dominikana, Meksyk i Portoryko


Tutaj również każdy z każdym i najlepsza drużyna wywalczy awans.

Tutaj zdecydowanym i jedynym faworytem są gospodynie - Dominikana. Inne rozstrzygnięcie będzie wielką sensacją.
Dominikanki jako jedyne występowały w Lidze Narodów i Pucharze Świata z kilkoma zwycięstwami. Mają w swoim składzie kilka dobrych zawodniczek i to powinno wystarczyć.

Uważam, że awans wywalczy Dominikana

To by było na tyle jeśli chodzi o turnieje męskie. Zapraszam do analizowania spotkań i podawania typów.
Jeśli ktoś będzie miał składy poszczególnych drużyn, zapraszam do podzielenia się.

Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +120
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Kenia - Egipt 3:1
Kenia -15,5 1,85   

15 punktami wygrały, niestety... A prowadziły już w ostatnim secie 24:16 i nagle straciły 6 punktów z rzędu...

Co tutaj dużo powiedzieć o tak słabym meczu? Może tylko tyle, że Słaba Kenia wygra to spotkanie z jeszcze słabszym Egiptem.
Powiem szczerze nie widziałem Egiptu w żadnym meczu bardziej wzoruje się na zespole Kenii jeśli można tak w ogóle powiedzieć.
Kenia to uczestnik ostatniego Pucharu Świata i zajęli....11 miejsce z 12 drużyn. Wygrali tylko 1 spotkanie z Kamerunem 3:1 i rzutem na taśmę ich wyprzedziły. Resztę spotkań przegrywały 0:3. Co prawda nie porównuję tamtych zespołów do Egiptu bo tam grały drużyny ze ścisłej czołówki.
Kenijki to vice mistrz Afryki, gdzie przegrały w finale 2:3 z Kamerunkami natomiast Egipt to 4 drużyna tamtych mistrzostw Afryki.
W półfinale przegrały 0:3 z Kamerunem i w meczu o 3 miejsce przegrały 1:3 z Senegalem gdzie Kenijki wygrały w półfinale z Senegalkami 3:0 można powiedzieć nie dając żadnych szans przeciwnikowi bo do 13,13 i do 20.
Kenia powalczy z Kamerunkami o IO 2020.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Botswana - Kenia 0:3
poniżej 123,5 1,84   

Wczoraj wielki pech, że typ na Kenie nie wszedł, prowadziły w 4 secie już 24:16 a wystarczyło mi, żeby wygrały do 21 i nagle się zrobiło 24:22.. No nic idziemy dalej. Wczoraj również Botswana pokazała jak się nie gra w siatkówkę w 2gim secie 4:25 pogrom i wstyd. Dziś liczę, że Kenia już nie rozpręży się w końcówce seta i będą prowadziły od 1 piłki do ostatniej piłki a o under punktowy jestem dość spokojny. Nie ma co porównywać obu zespołów, wczoraj Epipcjanki z Kenią przegrały 1:3 ale Egipt jest jeszcze mocniejszy od Botswany. Przyznam się, że będę mocno zdziwiony jeśli Kenijki stracą seta, oczywiście może tak się zdarzyć bo to w końcu tylko kobiety...

Kamerun - Nigeria 3:0
poniżej 129,5 1,84       

Dziś do gry wkraczają Nigeryjki i myślę, że nie zagrzeją na boisku dłużej niż 1h. Kamerun wczoraj rozprawił się z Botswaną dość szybko i gładko 3:0 chociaż o mały włos straciły by seta... Nie mogą się rozluźnić bo jednak może to się odbić przeciwko im.
Nigeria jest zespołem słabym.
Ostatni mecz między sobą rozegrały w 2014 roku i tam Kamerun wygrał gładziutko 3:0 a od tamtej pory Kamerun poszedł mocno w górę zaś o Nigerii tego nie mogę powiedzieć...
Również będę mocno zdziwiony jeśli ten under nie wejdzie.​
 
betideologi 1,9K

betideologi

Użytkownik
 Polska ( -hc 12.5)  v   Bułgaria   2   @   1.80  Fortuna    


Nadszedł  decydujący  moment walki  o  IO  w  Tokio. Przed  naszą  drużyną  bardzo  ciężkie zadanie  nie  tylko  pod  względem  sportowym  ale  również  mentalnym. Cała  zawierucha  o  której  było  głośno  po  ME  na  linij  zawodniczki - trener  na  pewno  odbije  się   na  relacjach  w  tym  turnieju  a  także  formie. W Polskiej kadrze, w porównaniu z czternastoosobowym składem na ME 2019, na których Polska zajęła czwarte miejsce, zabrakło: przyjmującej Martyny Grajber, libero Pauliny Maj-Erwardt, atakującej Katarzyny Zaroślińskiej-Król (nie znalazły się już w szerokim, 24-osobowym składzie) oraz środkowej Zuzanny Efimienko-Młotkowskiej (była w szerokiej kadrze, ale nie trenowała z drużyną w Spale).

Skład reprezentacji Polski siatkarek na kwalifikacje do IO (Apeldoorn, 7–12 stycznia):

rozgrywające: Marlena Kowalewska, Joanna Wołosz.
przyjmujące: Monika Fedusio, Zuzanna Górecka, Natalia Mędrzyk, Aleksandra Wójcik.
atakujące: Martyna Łukasik, Malwina Smarzek-Godek, Magdalena Stysiak.
środkowe: Klaudia Alagierska, Agnieszka Kąkolewska, Anna Stencel.
libero: Monika Jagła, Maria Stenzel.

Jak  widać  jest  kilka zmian  w  stosunku  do  wcześniejszego  turnieju  kwal.  rozgrywanego  u  nas  w  kraju   jak  i  w  ME.
Osobiście  uważam że  pojechała do Holandii  drużyna  słabsza,  do  tego  dochodzą  wspomniane  wcześniej  perturbacje.
Na  dzień  dobry  przyjdzie  nam  zagrać  z Bułgarią która w  tej  chwili  jest oceniana  jako  słabsza  od  naszej  ale  może  być  to  złudne  i  przestrzegałbym  przed  hura  optymizmem. Końcem  maja  ub.  roku  pokonaliśmy  Bułgarki w  Lidze Narodów  3:1 jednak  było  to  w  miarę  wyrównane  spotkanie. Dzisiaj  to  zupełnie  nowe  rozdanie  i  rywalki  zagrają  na pewno najlepiej jak  potrafią  wiedząc  również  o  animozjach  trener  - kadra  w  naszym  obozie.
Zastanawiałem  się  nad  zagraniem zakładu  over 175.5  w  tym  spotkaniu , ostatecznie  zdecydowałem  się  na  + hc  punktowe  w  kierunku  Bułgarek. Liczę  na  zwycięstwo  naszej  drużyny  ale  nie  sądzę  by  przeciwniczki  dały  się  rozbić w  proch  i myślę że  te  12  pkt  zapasu  powinno  starczyć  do  powodzenia  tego zakładu..
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Kamerun - Kenia 2:3
Kamerun 1,62   
powyżej 178,5 1,85       

Długo się zastanawiałem nad tym spotkaniem i postanowiłem dać 2 typy.
Pierwszy typ to zwycięstwo Kamerunu, One moim zdaniem pokazały się z lepszej strony w poprzednich meczach chociaż nie ma sensu oceniać przez pryzmat wyniku w poszczególnych setach bo jaka jest różnica tak naprawdę czy dana drużyna wygrała seta do 15 czy 18? Żadna.
Ostatnie 3 mecze między obiema drużynami to jednak minimum 4 sety a patrząc na to iż to są tylko kobiety i co by nie mówić słabe zespoły to jakieś hm...rozkojarzenie w secie może się przydarzyć i możemy oglądać dość długie spotkanie.
Niemniej jednak uważam, że to Kamerun wygra​
 
Otrzymane punkty reputacji: +69
betideologi 1,9K

betideologi

Użytkownik
Belgia   v   Niemcy


Niemcy -hc 7.5  pkt.  -  1  @  1.85  STS
  
Niemcy -hc 1.5  set   -  1   @  1.80   STS   
---------------------------------------------------------------------
BelgiaNiemcy  over  178.5  @  1.85  STS
  
Belgia  -  Niemcy  1:3  @  3.60   STS   



Cztery  propozycję  do  wyboru  na  to  spotkanie  z  których  dwie  pierwsze  traktuję  jako pewniejsze. Belgijki  rozpoczynają  ten  turniej  , Niemki   pokazały  się  z  bardzo  dobrej  strony  ogrywając  faworyzowane Turczynki  3:1. Zasłużyły  na  to  zwycięstwo  ponieważ  pokazały  dobrą  ,  skuteczną  siatkówkę  i  widać  że  są  w  formie. Obydwie  drużyny  spotykały  się  w  ciągu ostatnich  dwóch  lat  trzy  razy  w  LN  i  towarzysko. We  wszystkich  tych  wypadkach  Niemki  kończyły  potyczki  zwycięsko  3:1  i  w pewnym  stopniu  odzwierciedla  to  aktualny  poziom i  różnicę miedzy  tymi  drużynami. Dla  Niemek  jest  to  mecz  o  awans ,  wygrana praktycznie  zapewnia  udział w  półfinale. Przeciwnik  teoretycznie  słabszy  niż  poprzedni  ,  a  podbudowane  wczorajszą  wygraną  powinny iść  za  ciosem. Mimo  iż  grały  wczoraj  a  Belgijki  inaugurują rozgrywki  i odpoczywały  to  nie obawiam się  o kondycję  ponieważ  to  dopiero  drugi  dzień  zmagań.Po tym co  zobaczyłem wczoraj  stawiam na takie  rozwiązania  choć  to  siatka  kobieca  , jak  wiadomo  dużo  mniej  przewidywalna niż  męska .






 
 
Otrzymane punkty reputacji: +79
Z 3,9K

zenekkk82

Użytkownik
Dzisiaj już się mogą zacząć kombinacje, holenderki mogą wyjść rezerwami bo awans już maja, a porażka raczej zapewni im ominięcie Turcji w półfinale. Tu jednak jestem najmniej przekonany graja u siebie a żeby awansować to i tak te Turczynki trzeba pokonać. Gdyby jednak dzisiaj holenderki poległy, to dopiero jutro się zaczną kombinacje zaczynajac od porażki Niemek z Chorwatkami za 3pkt, kończąc na porażce polek z Azerkami. Jednak o tym wszystko jutro gdy spełniony zostanie warunek by to wszystko mogło miec miejsce czyli wygranej polek z holenderkami
 
betideologi 1,9K

betideologi

Użytkownik
Belgia   v   Chorwacja   under  180.5   @  1.84   STS   
Bułgaria  v  Azerbejdżan   over  182.5  @  1.84  STS   
Holandia  v  Polska  over  180.5  @  1.84  STS   
Holandia  v  Polska + hc 9.5    2   @   1.80   Fortuna   


Dzisiaj  proponuję  cztery  kolejne  typy  w  ramach  rozgrywanych  spotkań  w  Apeldoorn.

W  pierwszym  dzisiejszym  meczu  ,  grupy .B  spotykają  się  dwie  drużyny  mające  nadal  szansę  na  awans  mimo  porażek  w  pierwszych  występach. Belgijki  rozegrały  bardzo  dobry, wyrównany  mecz  z  Niemkami  tracąc  2  sety  na przewagi  gdzie równie  dobrze  mogły  odwrócić  losy  meczu  mając  więcej  szczęścia. Pokazały  że są  w dobrej  formie  i  faworytkami w  dzisiejszym  spotkaniu   będą  bez  wątpienia. Chorwatki  też  zagrały  bardzo  dobry  pierwszy  set  przeciwko  Turcji  wygrany 28:26  ulegając  w  trzech  następnych , jednakże w  secie  drugim  przytrafił  się  im  duży  przestój  w  efekcie  czego  zostały  rozgromione  25:12. Obawiam  się  że  w  dzisiejszym  meczu  naciskane  dosyć  mocno  przez  rywalki nie  ustrzegą  się  też  chwili  słabszej  gry  i  to  może  spowodować  wyraźną  przegraną w  secie. W  związku  z  tym  sądzę  że  maks  co mogą  dziewczyny  z  Bałkanów  ugrać  dzisiaj  to  jeden  set  a  w  pozostałych  nie  nawiążą  mocno  wyrównanej  walki.


Bułgaria  -  Azerbejdżan  to  pojedynek  w  którym  te  pierwsze  praktycznie  straciły  szanse  na  awans  nawet  wygrywając  wyraźnie  ten mecz. Dwie  porażki z  Holandią  i Polska  praktycznie  przekreśliły  ich  nadzieje  i  choć  teoretycznie są  lekkim  faworytem w  tym  spotkaniu  to myślę  że  będzie  to  wyrównany  mecz  z  racji  tego że  Azerki po  pierwszej  przegranej  nadal  mogą  liczyć  się  w  grze  wygrywając  dzisiaj  i  czego  im nie życzę  na  koniec  rozgrywek  z  Polską. Opcja  overowa w  dzisiejszym  spotkaniu  wydaje  się  być realną  choć  pewne obawy  może  budzić  wysoka  linia.  Ja  jednak zaryzykuję takie  rozwiązanie.


W  ostatniej  potyczce  dzisiaj  zaprezentują  się  nasze  Panie  grając  z  gospodyniami  i jednocześnie  kandydatkami  do  awansu. Może  i  są  Holenderki  faworytkami  do  zwycięstwa  z  nami  ale  kursy  są  wyraźnie zaniżone  na taka ewentualność  i  jako  kibic  który  wierzy  w  nasze  zwycięstwo liczę  na  bardzo  wyrównany  mecz. Ani  Holandia  ani  nasza drużyna  grając  przeciwko Bułgarii  nie  zaprezentowały  jakiejś  wyjątkowej  siatki ,  dzisiaj  jednym i drugim będzie  dużo  ciężej i  powinno  zaowocować  to walką  i wyrównanym  spotkaniem. Nie  wykluczam  tutaj  nawet  opcji  tie - break .Spróbuję także  pograć  + hc 9.5  w  naszą  stronę. Po cichu liczę  na  zwycięstwo  Polek.
 
 
Z 3,9K

zenekkk82

Użytkownik
No cóż, może i jestem desperatem, ale co mi tam, szukam kolejnego ułożenia się pod lepszy połfinał zatem:
NIEMCY-CHORWACJA 0:3 18.41
Gram również 1:3 po 13.98, ogólnie Niemki powinny ten mecz przegrać za 3pkt, tylko wtedy mają szanse spaść na 2 miejsce w grupie i zagrać półfinał z Polkami, a nie Holenderkami. Zatem kurs ok 7.5-8 który będzię na Chorwację -1.5 wydaję się bezpieczniejszym pomysłem, ja jednak będę rozpisywał i grubiej chce pójść w 0:3 gdyż to daje dużo większe szanse na spadek na 2 pozycję. W przypadku 1:3 Niemek oraz 3:1 dla którejkolwiek z drużyn w meczu turczynek z belgijkami(mecz ten jest po meczu niemek, wiec niemki nie bedą znały jego wyniku) pójdzie w ruch ratio punktowe, które Niemki mają puki co zdecydowanie najlepsze, zatem ciężkie będzie drastyczne zbicie go przy porażce 1:3. Ale dlaczego Niemki będą chciały spaść na 2 miejsce i grać z polkami? Ano dlatego, że z naszymi znają się jak łyse konie i mimo ostatnich niepowodzeń, mecze często kończyły się w TB, natomiast z Holenderkami na ostatnie 10 meczy wygrały tylko raz, do tego mecz rozgrywany będzie w Holandii, wróci pewnie mająca problemy żołądkowe Lonneke Sloetjes, więc siła rażenia Holenderek będzie jeszcze większa. Dla mnie Niemki jutro odpuszczają mecz, no chyba że będą równymi samobójcami co wczoraj Słoweńcy, którzy dzisiaj zapłacili za to. Powyższe kursy dostępne w totolotku
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 9 stycznia 2020 22:28 przez zenekkk82No cóż, może i jestem desperatem, ale co mi tam, szukam kolejnego ułożenia się pod lepszy połfinał zatem:
NIEMCY-CHORWACJA 0:3 18.41
Gram również 1:3 po 13.98, ogólnie Niemki powinny ten mecz przegrać za 3pkt, tylko wtedy mają szanse spaść na 2 miejsce w grupie i zagrać półfinał z Polkami, a nie Holenderkami. Zatem kurs ok 7.5-8 który będzię na Chorwację -1.5 wydaję się bezpieczniejszym pomysłem, ja jednak będę rozpisywał i grubiej chce pójść w 0:3 gdyż to daje dużo większe szanse na spadek na 2 pozycję. W przypadku 1:3 Niemek oraz 3:1 dla którejkolwiek z drużyn w meczu turczynek z belgijkami(mecz ten jest po meczu niemek, wiec niemki nie bedą znały jego wyniku) pójdzie w ruch ratio punktowe, które Niemki mają puki co zdecydowanie najlepsze, zatem ciężkie będzie drastyczne zbicie go przy porażce 1:3. Ale dlaczego Niemki będą chciały spaść na 2 miejsce i grać z polkami? Ano dlatego, że z naszymi znają się jak łyse konie i mimo ostatnich niepowodzeń, mecze często kończyły się w TB, natomiast z Holenderkami na ostatnie 10 meczy wygrały tylko raz, do tego mecz rozgrywany będzie w Holandii, wróci pewnie mająca problemy żołądkowe Lonneke Sloetjes, więc siła rażenia Holenderek będzie jeszcze większa. Dla mnie Niemki jutro odpuszczają mecz, no chyba że będą równymi samobójcami co wczoraj Słoweńcy, którzy dzisiaj zapłacili za to. Powyższe kursy dostępne w totolotku
Wszystko fajnie ale Polki graja później i to one sobie moga ustawić polfinal, więc cala Analiza jest bez sensu
 
Z 3,9K

zenekkk82

Użytkownik
Może dla Ciebie, ja Ci grać gościu tego nie każe, lepiej samemu sobie ustawić, niż liczyć że Polska przegra z Azerkami za taki sam kurs, oczywiscie, że jeżeli Niemki nie przegrają tego za 3pkt i wyjdą z 1 miejsca, to kombinować bedzie Polska by na niemki trafić, a nie na Turcje i wtedy pogram tak samo przeciwko Polsce, tylko jak pierwszy mecz niemki przegrają to nic nie zarobię, a jak niemki się nie podłożą to podwojną stawką zagram polki na wtope za 3pkt, chyba że Belgijki ograją turczynki to wtedy odpuszczam
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 9 stycznia 2020 23:02 przez zenekkk82Może dla Ciebie, ja Ci grać gościu tego nie każe, lepiej samemu sobie ustawić, niż liczyć że Polska przegra z Azerkami za taki sam kurs, oczywiscie, że jeżeli Niemki nie przegrają tego za 3pkt i wyjdą z 1 miejsca, to kombinować bedzie Polska by na niemki trafić, a nie na Turcje i wtedy pogram tak samo przeciwko Polsce, tylko jak pierwszy mecz niemki przegrają to nic nie zarobię, a jak niemki się nie podłożą to podwojną stawką zagram polki na wtope za 3pkt, chyba że Belgijki ograją turczynki to wtedy odpuszczam
Dobre. Przeczytaj co napisałeś:) 
 
T 27,1K

trynek85

Użytkownik
Criteria used to determine positions
1st Criteria: Matches Won
2nd Criteria: Ranking Points (*Ranking points are awarded for the following results: 3-0 or 3-1: 3 points, 3-2: 2 points, 2-3: 1 point, 1-3 or 0-3: 0 points)
3rd Criteria: Match Sets Quotient/Ratio
4th Criteria: Match Points Quotient/Ratio
5th Criteria: ‘Head to Head’ Results
Ratio punktowe jest liczone jako czwarte kryterium,najpierw są sety wygrane-przegrane
 
T 27,1K

trynek85

Użytkownik
Jeśli ważniejsze są sety to przy porażce Niemek 3-0 zostają z bilansem setów 6-5 a więc kto wygra w meczu Turcja-Belgia  za 3 pkt to wskakuje na 1 miejsce i wtedy Polki decydują sobie z kim zagrają w 1/2 i jaki wynik muszą zrobić z Azerkami
 
Z 3,9K

zenekkk82

Użytkownik
cytat z dnia 10 stycznia 2020 00:10 przez trynek85Criteria used to determine positions
1st Criteria: Matches Won
2nd Criteria: Ranking Points (*Ranking points are awarded for the following results: 3-0 or 3-1: 3 points, 3-2: 2 points, 2-3: 1 point, 1-3 or 0-3: 0 points)
3rd Criteria: Match Sets Quotient/Ratio
4th Criteria: Match Points Quotient/Ratio
5th Criteria: ‘Head to Head’ Results
Ratio punktowe jest liczone jako czwarte kryterium,najpierw są sety wygrane-przegrane
No tak jeśli Niemki przeegraja 3:1 a turcja wygra 3:1, maja obie tyle samo punktów, po 7:5 w setach i liczy się wtedy ratio punktowe, dlatego bardziej podoba mi się 0:3 Niemek, jak będą kombinowac to raczej nie będą ryzykowały ze mimo porażki 1:3 wygrają z Turczynkami ratio punktowym i nici z kombinacji wtedy
 
T 27,1K

trynek85

Użytkownik
Ale jeśli Niemki przegrają 1-3 to zostają z setami 7-5 a Turcja przy wygranej 3-0 wskakuje na pierwsze miejsce z setami 7-4,a więc ten set Niemkom może tylko zaszkodzić...kurcze masa kombinacji jest na jutro,ja puściłem już Chorwatki po kursie ponad 5,sts wrzuciły też już kurs ma Azerki i teraz jest ponad 5,a przez chwilę był ponad 7
 
T 27,1K

trynek85

Użytkownik
cytat z dnia 10 stycznia 2020 07:28 przez ar0nekPo co Niemki mają kombinować z wynikiem skoro Polki grają ostatnie i to one mogą sobie wybrać rywala w 1/2?
Zarówno Niemki jak i Polki chcą ze sobą zagrać w 1/2,no chyba że Belgia sprawi niespodziankę i ogra Turczynki,wtedy to na nie będą chciały wpaść nasze dziewczyny.Możliwy jest scenariusz że Niemki wygrają swój necz,później Belgia i wtedy i nasze będą chciały wygrać.Trzeba obserwować mecze i w trakcie grać na kolejne spotkania.
 
koral112 33

koral112

Użytkownik
Ale Wy wszyscy śmieszni jesteście :) przecież tu nikt nie będzie ustawiał meczu bo co to za różnica z kim zagra jutro skoro i tak się liczy końcowe zwycięstwo. Dziś jak dla mnie i Niemki i Polki zagrają rezerwowym składem bo jutro polfinaly. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom