>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Walka o Awans na Igrzyska Olimpijskie! - mężczyzn

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Witam, przed nami walka o ostatnie miejsca na IO 2020!
Przed drużynami rozpoczyna się najważniejszy czas, dla niektórych będzie to sezon już w styczniu zupełnie stracony a dla niektórych wywalczenie przepustek na najważniejszą imprezę w 2020 roku.

W turnieju siatkarzy na igrzyskach olimpijskich Tokio 2020 wystąpi 12 reprezentacji. Siedmiu uczestników już znamy, a pozostałą piątkę wyłoni pięć kontynentalnych turniejów kwalifikacyjnych zaplanowanych na styczeń. Kto rywalizuje o olimpijskie paszporty?

Może na początku przypomnę kto już jest pewny gry na IO -
Japonia - gospodarz
Argentyna, USA, Rosja, Brazylia, Włochy i Polska


W grze o Igrzyska Olimpijskie pozostało jeszcze 29 reprezentacji. Wystąpią One w 5 turniejach z których jedynie ZWYCIĘZCA awansuje do Tokio.

Przejdźmy do sedna i do tego co najważniejsze....

AVC Azja ( 7-12 styczeń)
gospodarz: Jiangmen - Chiny

Grupa A: Iran, Tajwan, Chiny, Kazachstan
Grupa B: Australia, Korea Południowa, Katar, Indie


Osiem reprezentacji podzielone na 2 grupy. Z każdej grupy wychodzą 2 najlepsze drużyny.
Następnie zagrają w półfinałach 1A - 2B i 2A - 1B i zwycięzcy półfinałów zagrają wielki finał o IO

Jeżeli chodzi o ten turniej to zdecydowanym faworytem do zwycięstwa jest zespół Iranu, jedynie Australia prowadzona przez M. Lebedeva może im zagrozić.
W poprzednim roku obie te ekipy zmierzyły się ze sobą w finale Mistrzostw Azji 2019 i tam Iran rozbił  Australię 3:0.
Oczywiście Chiny również mogą namieszać bo grają z roku na rok coraz lepiej i grają u siebie - nie można o nich zapominać.
To te 3 drużyny myślę, że powalczą o 1 miejsce...

Uważam, że awans wywalczy Iran

CAVB Afryka ( 7-11 styczeń)
gospodarz: Kair - Egipt

Algieria, Kamerun, Egipt, Ghana i Tunezja


Tutaj zespoły nie są rozdzielone na grupy, zagrają systemem każdy z każdym i zwycięzca z najlepszym bilansem pojedzie do Tokio.

Tutaj o przepustkę na IO powinni powalczyć Egipt i Tunezja, do walki mogą się jeszcze włączyć Kamerun, który gra coraz lepiej ale hm... nie wydaje mi się aby mogli zagrozić Egiptowi bądź Tunezji.
Tunezja wygrywała dwa ostatnie turnieje o Mistrzostwo Afryki więc jakąś tam przewagę mentalną mają.
Ostatnio nawet w Lidze Narodów Tunezja pokonała Egipt 3:1 ale to Egipt będzie grał u siebie.

Uważam, że awans wywalczy Tunezja

CEV Europa ( 5-10 styczeń)
gospodarz: Berlin - Niemcy

Grupa A: Niemcy, Belgia, Słowenia, Czechy
Grupa B: Serbia, Francja, Bułgaria, Holandia


Tutaj tak samo jak w turnieju Azjatyckim, po 2 zespoły wychodzą z grupy i półfinały 1A - 2B i 2A - 1B

Bardzo mocno obsadzony turniej, można powiedzieć, że prócz Holandii i Czech każdy ma szansę awansować. Co prawda głównymi faworytami są oczywiście Serbowie i Francuzi ale i Bułgarzy w formie mogą namieszać i Niemcy grający u siebie również i także Słoweńcy - wice mistrzowie Europy.
Niemniej jednak uważam, że z grupy A do półfinały wyjdą Słoweńcy i Niemcy a z grupy B Serbowie i Francuzi.
Bardzo poważne problemy kadrowe mają Francuzi... Kontuzji doznali T. Clevenot natomiast pod znakiem zapytania stoi występ K. Tillie i J. Lyneel a już wcześniej kontuzji doznał T. Rossard i On również nie zagra. Kolejny zawodnik to S Boyer, który wdarł się w konfilkt z N'gapeth i także raczej nie wystąpi....

Uważam, że awans wywalczy Serbia

CSV Ameryka Południowa ( 10-12 styczeń)
gospodarz: Santiago - Chile

Chile, Kolumbia, Peru, Wenezuela


Tutaj 4 zespoły rozegrają mecz każdy z każdym i awans wywalczy najlepsza drużyna.

To jest jeden turniej gdzie uważam, że żaden zespół nie powinien awansować i tylko zabiera miejsce drużynom mocniejszy i tym co się bardziej należy... Niestety takie są przepisy.

Uważam, że awans wywalczy Wenezuela

NORCECA Ameryka Północna, Środkowa i Karaiby ( 10-12 styczeń)
gospodarz: Vancouver - Kanada

Kanada, Kuba, Meksyk i Portoryko


Tutaj również każdy z każdym i najlepsza drużyna wywalczy awans.

W tym turnieju faworytem są gospodarze czyli Kanada i tylko jedynie Kuba może im zagrozić.
Przypomnę bo może nie wszyscy wiedzą ale w Kubie zagra Simo - jeden z najlepszych środkowych na świecie. Jest to na pewno super wzmocnienie dla nich ale czy to im da awans?

Uważam, że awans wywalczy Kanada

To by było na tyle jeśli chodzi o turnieje męskie. Zapraszam do analizowania spotkań i podawania typów.
Jeśli ktoś będzie miał składy poszczególnych drużyn, zapraszam do podzielenia się.

Powodzenia

 ​
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Spotkanie: Francja - Serbia
Godzina: 13:30
Serbia 1.57 
                                                   STS
Francja bez odejscia na ataku. Brak podstawowego atakującego Boyera, który wybitnym atakującym nie był, ale w ostatnich wszystkich meczach Francji o stawke grał prawie wszystko. Patry w reprezentacji jest od dawna lecz przeważnie to był numer 2, jeszcze bardziej chimeryczny od Boyera. Zmienikiem Patry'ego gracz z ligi Francuskiej. Co Francja ma lepsze to na pewno przyjęcie, bo przyjmujący oraz libero trzymają poziom, para przyjmujących jest pewna zarówno w przyjęciu jak i ataku. Jedynie mniejszy niż zawsze komfort na ławce, bo nie ma Rossarda, a Lyneel jak wiadomo problemy ze zdrowiem i bez gry w ostatnim czasie, lecz nie grał w ostatnim czasie w reprezentacji czołowej roli. Serbia takich gwiazd w swoim składzie jak Francja nie ma, ale na każdej pozycji są tam dobre nazwiska i umiejetnosci, co razem powinno się złożyć na zwyciestwo tej drużyny dzisiaj. Ostatni mecz między tymi drużynami o stawkę to półfinał ME, gdzie nie przekonywająco, ale wygrała Serbia 3:2. Z tego meczu należy wyjąć pierwszego atakującego Boyera, oraz przewagę Francji w postaci własnej hali. Przy takich mocnych składach obu reprezentacji wszystko może sie zdarzyć, ale przed meczem większe szansę ja daję Serbom.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Słowenia - Belgia 3:0
powyżej 179,5 1,81   

Witam, przed nami jeden z najważniejszych turniejów w 2020 roku. Dla niektórych będzie to już stracony sezon w kadrze jeśli nie awansują na IO. Słowenia - vice mistrz Europy podejmuje zawsze groźną Belgię. Turniej jest naprawdę mega mocny bo awansuje tylko JEDNA drużyna a w walce są Serbia, Francja, Bułgaria, Niemcy czy właśnie Słowenia i Belgia.
Słowenia jest faworytem w tym spotkaniu ale kurs jest bardzo niski a czy wygrają 3:0? Wątpię, Belgia to nie jest drużyna, która łatwo oddaje punkty. Mają w swoim składzie kilku ciekawych graczy, przede wszystkim S. Deroo i T. Rousseaux ale nie można zapominać o I. Grobelny, P. Verhees czy K. Klinkenberg. Oczywiście Słowenia w swoim składzie ma jeszcze lepszych siatkarzy D. Vincic, K. Cebulji, T. Urnaut czy A. Pajenk i M. Gasparini.
Uważam, że Słowenia wygra to spotkanie ale ja zaryzykuję, że w meczu zobaczymy powyżej 179,5 pkt.​
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Belgia - Niemcy typ Belgia kurs 3.60 BetclicKurs według mnie na ten mecz lekko przesadzony. Niemcy rozegrali wczoraj spotkanie z Czechami, co prawda Reprezentacja Niemiec wygrała to spotkanie w trzech setach, ale mogli stracić przynajmniej jednego seta w tym meczu w szczególności blisko zdobycia seta byli Reprezentacja Czech w drugim secie. Czechy rozegrały to spotkanie bez moim zdaniem najlepszego zawodnika jakim jest Hadrava, mimo to Czechy rozegrali dość równe sety z Niemcami. Z Grupy A z czterech drużyn wychodzi dwie. Na ten moment są to Niemcy i Słowenia. Belgowie po pierwszej porażce w trzech setach z Słowenia dzisiaj jeśli chcą awansować na Igrzyska Olimpijskie to ten mecz muszą po prostu wygrać. W Belgii jest naprawdę bardzo dobra ekipa i według mnie nie są dzisiaj Reprezentacją, która nie jest w stanie powalczyć z Reprezentacją Niemiec. Dobrze znani zawodnicy z naszej ligi Verhees, Rousseaux, Grobelny, nie tak dawno również grał Deroo i wielu innych bardzo dobrych zawodników, którzy nie raz sprawiali już niespodzianki w meczach w których nie byli faworytem. W meczu z Słowenia Reprezentacja Belgii rozegrała bardzo wyrównane spotkanie i niekoniecznie to spotkanie mogło zakończyć się w trzech setach, ponieważ Belgowie zasługiwali na przynajmniej jednego seta w tym meczu takie jest moje zdanie. Jeśli chodzi o Reprezentacje Niemiec skład także bardzo dobry. Wysoką formę na ten moment ma Grozer, który z meczu na mecz pokazuje coraz to lepszą siatkówkę. Znakomity rozgrywający Kampa. Na przyjęciu Fromm, Kaliberda, Schott i wielu innych zawodników którzy naprawdę potrafią grać kapitalną siatkówkę. Dla osób mniej lubiących ryzykować polecam pograć w stronę Reprezentacji Belgii handicap setowy czy także punktowy. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Bułgaria - Francja 3:2
powyżej 153,5 1,84       

Wczoraj Francuzi myślę, że zaskoczyli wszystkich łącznie z Serbami i wygrali bardzo gładko 3:0, oczywiście to jeszcze nie koniec emocji i oba zespoły mogą ponownie trafić na siebie w finale ale nie o tym. Dziś do gry wchodzi Bułgaria i myślę, że urwą przynajmniej 1 seta. Wczoraj Tillie zagrał w 2óch setah i zdobył zaledwie 2 punkty, Lyneel był tylko zmiennikiem. Zagrali na przyjęciu N'gapeth i Louati. Patry zagrał dość dobre spotkanie na ataku zdobywając 22 punkty. Serbowie bardzo zawiedli.
Dziś Bułgarzy z Sokolovem na czele na pewno mają przewagę na pozycji atakującej. Już ostatnio Bułgaria pokazała się z dobrej strony prawie pokonując Brazylię w walca o IO ostatecznie przegrywając 2:3 ale prowadzili 2:0 i w 3 secie mieli 1 piłkę meczową. Bułgaria ma kilku graczy na dość dobrym poziomie i jeśli tylko nie zwieszą głów po przegranym secie przykładowo to możemy być świadkami długiego spotkania. Przypomnę, że Francuzi grali wczoraj mecz a Bułgaria dopiero dziś rozpoczyna zmagania.

Belgia - Niemcy 0:3
Belgia +9,5 1,80   

Wczoraj Niemcy wygrali 3:0 z Czechami dość planowo chociaż nie powiem, że rozbili rywala. Belgia przegrała ze Słowenią 0:3 tam, w 2óch pierwszych setach równie dobrze mogło być 2:0 dla Belgi, oba sety bardzo wyrównane.
Niemcy grają u siebie i na pewno są faworytem ale wydaje mi się, że jest zbyt niski kurs na Niemców, jednak myślę, że wygrają to spotkanie ale czy aż tak przekonująco jak z Czachami? Śmiem wątpić.
Dla Belgów jest to mecz ostatniej szansy, jeśli przegrają odpadają z walki o IO i na pewno nie poddadzą się bez walki.
Wczoraj ze Słowenią przegrali właśnie 9 małymi punktami a póki co oceniam Słowenię wyżej od Niemców.​
 
G 434

gdzziemojnick

Użytkownik
Planowałem napisać swoją pierwszą analizę na tym forum, ale Użytkownicy już mnie ubiegli, więc tylko pozostawię swój komentarz. 

Widząc wczoraj wyrównane kursy w meczu Belgia - Niemcy już zastanawiałem się, czy aby nie ugryźć Belgów. Tym bardziej byłem zaskoczony, gdy rano zobaczyłem aż taką zmianę. Ja rozumiem, że Niemcy przed własną publicznością, że wielki Grozer i paru solidnych graczy z Plus Ligi, ale czy zestawiając ich z Belgią jest aż taka różnica ? Szczerze wątpię. Różnicę na korzyść Niemców widzę jedynie na pozycji atakującego mimo że Cox zaprezentował się wczoraj moim zdaniem przyzwoicie. Za to szansę Belgów upatruję na pozycji przyjmujących. Froome na przyjęciu jest bardzo niepewny, co pokazywał już wczoraj i sądzę, że dziś w trakcie meczu będzie już zmieniany przez Schotta. Deroo i Rousseaux może i mają nieco gorsze warunki fizyczne, jednak w technicznych aspektach przykrywają swoich rywali czapką. Środkowi moim zdaniem na porównywalnym poziomie, może nieco wyżej cenię Niemców, a rozgrywający obu ekip mają swoje zalety i tutaj nie widzę przewagi żadnej z ekip. 

Moim zdaniem dużo osób zachwyca się serią zagrywek Grozera i stąd tak duże spadki kursów. I tylko to uratowało ich przed stratą seta ze słabymi Czechami, którzy przyjechali bez Hadravy, Dzavoronoka, czy Fingera. Poza tym nie codziennie jest niedziela. Nikt nie powiedział, że takie serie przytrafią się i dziś, a przecież Belgowie mają dużo lepszą linię przyjęcia. 

Podsumowując, uważam że wczorajsze kursy na wyrównanym poziomie były w miarę sensowne, a dzisiejsza rozbieżność to spore nieporozumienie. Między obiema ekipami nie ma aż takiej różnicy, więc wszystko co będzie grane w stronę Belgów wygląda sensownie. 
 
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość


Bułgaria - Holandia 

Holandia -1.5 seta @9.00
Holandia win @ 4.75
Holandia +1.5 seta @2.75
Holandia +2.5 seta @1.55
Over 176.5 @ 1.87
Unibet


Jak zobaczyłem kursy na to spotkanie to o mało nie spadłem z krzesła. Wczoraj po wygranej Bułgarów nad Francuzami i sromotnej porażce Holendrów z Serbami pomyślałem sobie: ,,spoko, teraz będą nieco zawyżone kursy na Oranje. Wszystko co powyżej 2.50 to biorę". Natomiast to co proponują nam oddsmakerzy (4.50-5.00) to dla mnie mega promo. 

Ok, Bułgarzy wczoraj zagrali fajne spotkanie, jednakże to nie był jakiś wybitny poziom. Francja przeszła obok meczu, obie ekipy miały co chwilę przestoje i nie widzę powodów żeby dzisiaj również gra Bułgarii tak nie falowała. Oprócz Sokołowa brak tam jakiś klasowych grajków. Oczywiście Holendrzy to też nie jest jakaś wielka drużyna, ale na pewno nie widzę między obiema ekipami aż takiej rozbieżności jak wskazują kursy. Po stronie pomarańczowych mamy Abdel Aziza który również ma wielkie umiejętności i sam może wygrać to spotkanie. 

Dodatkowym argumentem na plus do tego typu jest oczywiście czas i długość rozgrywania wczorajszych meczów obu ekip. Bułgarzy grali później i to 5-setówkę, natomiast Holendrzy nie dość że grali 3 godziny wcześniej to jeszcze mają za sobą 3 szybkie sety.

Wczoraj główną bronią Bułgarów była zagrywka. Siedziała im niemiłosiernie. Jeśli dzisiaj ten element nie będzie tak dobrze funkcjonował to daje spore szansę na win Holendrów. Natomiast jeśli będzie to i tak oni grają tak nie równo i często robią mega dziwne błędy, że set Holendrów jest dla mnie obowiązkiem.  

Wczorajszy win Bułgarów to dla Holendrów dobra wiadomość. Mimo porażki mają teraz wszystko w swoich rękach, i jeśli dzisiaj wygrają to jutro powalczą o awans z grupy z Francuzami.




 
 
K 165

karol666

Użytkownik
Także uważam, że Holendrzy mogą ugrać max jednego seta. Są po prostu słabi. Według mnie warto spróbować zagrać na Słowenię. Niemcy już pewny awans do półfinału. Nie muszą się mobilizować i grać na 100%. Do tego wczoraj Grozer w końcówce 3 seta miał problemy zdrowotne i sądzę, że dzisiaj nie zagra. Bez Grozera Niemcy dużo tracą,
 
 
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Ok, rozumiem, że kolega teddy jest tak pewny swego że -1.5 seta po kursie 1.36 na nierówną Bułgarię która często zawiesza się na 5-6 punktów to value. Tak przynajmniej można wnioskować po jego wpisie.

Ja natomiast nie zgadzam się z typem na Słowenie po kursie 1.45. Niby Niemcy mają już awans, Słowenia nie. Z tym, że to tylko w teorii. W praktyce to wygląda tak, że w ostatnim meczu Słowenia gra ze słabiutką drużyną Czech która dodatkowo przyjechała swoim drugim garniturem i wygrana Słoweńców jest tam oczywista co równa się z ich awansem. 

Czyli mamy 1.45 na Słowenie przeciwko gospodarzom w meczu o nic, gdyż nawet nie mogą sobie pokalkulować na kogo trafią w półfinale z drugiej grupy (patrząc na to jak zagmatwana jest tam sytuacja). Dla mnie tu żadnego value nie ma, a jak już coś grać w meczu o nic gdzie jedna i druga drużyna może sobie odpuścić to już zdecydowanie lepiej zagrać wyższy kurs a nie jakieś 1.45
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 7 stycznia 2020 12:00 przez myron_bolitarOk, rozumiem, że kolega teddy jest tak pewny swego że -1.5 seta po kursie 1.36 na nierówną Bułgarię która często zawiesza się na 5-6 punktów to value. Tak przynajmniej można wnioskować po jego wpisie.

Ja natomiast nie zgadzam się z typem na Słowenie po kursie 1.45. Niby Niemcy mają już awans, Słowenia nie. Z tym, że to tylko w teorii. W praktyce to wygląda tak, że w ostatnim meczu Słowenia gra ze słabiutką drużyną Czech która dodatkowo przyjechała swoim drugim garniturem i wygrana Słoweńców jest tam oczywista co równa się z ich awansem. 

Czyli mamy 1.45 na Słowenie przeciwko gospodarzom w meczu o nic, gdyż nawet nie mogą sobie pokalkulować na kogo trafią w półfinale z drugiej grupy (patrząc na to jak zagmatwana jest tam sytuacja). Dla mnie tu żadnego value nie ma, a jak już coś grać w meczu o nic gdzie jedna i druga drużyna może sobie odpuścić to już zdecydowanie lepiej zagrać wyższy kurs a nie jakieś 1.45
Słowenia to dziś tzw pewniak. Rano pogralem po kursie 2.24 obecnie value nie ma ale dalej do gry. Niemcy z awansem dzis na 100% nie zagraja calego meczu podstawowym skladem. Sily beda. Oszczędzane na polfinal. A slowenia poki nie bedzie miala awansu to bedzie gryźć trawe bo nie takie niespodzianki świat widział i Czechy mogą sprawić niespodziankę. Do tego grozer który mial Problemy  pod koniec ostatniego meczu i nie dziwi masowka na Slowencow, gdyż kursy z 2.24 powedrowaly juz na 1.40
 
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
cytat z dnia 7 stycznia 2020 12:09 przez ar0nek

Słowenia to dziś tzw pewniak. Rano pogralem po kursie 2.24 obecnie value nie ma ale dalej do gry. Niemcy z awansem dzis na 100% nie zagraja calego meczu podstawowym skladem. Sily beda. Oszczędzane na polfinal. A slowenia poki nie bedzie miala awansu to bedzie gryźć trawe bo nie takie niespodzianki świat widział i Czechy mogą sprawić niespodziankę. Do tego grozer który mial Problemy  pod koniec ostatniego meczu i nie dziwi masowka na Slowencow, gdyż kursy z 2.24 powedrowaly juz na 1.40

W jednym zdaniu sobie zaprzeczasz. Najpierw piszesz że Słowenia z Niemcami to pewniak, a w drugim, że ze słabymi Czechami (drugi skład Czechów jest raczej gorszy niż drugi skład Niemców, a nie jest wcale pewne na 100% że Niemcy wyjdą drugim składem) już nie jest pewniak i Czesi mogą wygrać. 

Dla mnie wyznacznikiem są kursy i tak jak piszesz 2.24 (Jestem ciekaw gdzie takie znalazleś, jeśli możesz to wrzuć screen kuponu, bo oddsportal wszędzie pokazuje opening odds maksymalnie 1.77), to wyśmienita okazja, natomiast 1.40 w stosunku do ryzyka jest już nic nie warte. 
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 7 stycznia 2020 12:21 przez myron_bolitar


W jednym zdaniu sobie zaprzeczasz. Najpierw piszesz że Słowenia z Niemcami to pewniak, a w drugim, że ze słabymi Czechami (drugi skład Czechów jest raczej gorszy niż drugi skład Niemców, a nie jest wcale pewne na 100% że Niemcy wyjdą drugim składem) już nie jest pewniak i Czesi mogą wygrać. 

Dla mnie wyznacznikiem są kursy i tak jak piszesz 2.24 (Jestem ciekaw gdzie takie znalazleś, jeśli możesz to wrzuć screen kuponu, bo oddsportal wszędzie pokazuje opening odds maksymalnie 1.77), to wyśmienita okazja, natomiast 1.40 w stosunku do ryzyka jest już nic nie warte. 
2.24 bylo rano na efortunie a set Słoweni był po 1.51
 
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Tak samo nie czuję dzisiaj Belgów z Czechami i za nic w świecie nie zagram na nich po taki cienkim kursie,chociaż Czesi grają osłabieni ale się nie położą na parkiecie to już lepiej zagrać over 3,5 seta ale ja ten mecz odpuszczam i się czaję na Bułgarki z Polkami kobiet!!!!!
 
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Ja dzisiaj spróbuję zagrać na jakiś handicap setowy na Algierię z Egiptem,Czechów z Belgami i wśród kobiet Bułgarki z Polkami!!!
 
betideologi 1,9K

betideologi

Użytkownik
Niemcy ( +hc 1.5 set )   v   Słowenia    1   @  1.75   



Spotkanie  o  pierwsze  miejsce  w  gr. A  w  którym gospodarze  turnieju podejmują  Słoweńców. Faworytem  wedle bukmacherów  są  goście  ale  myślę  że  przed  własną  widownią  Niemcy  tanio  skóry nie  oddadzą  i  powalczą  o  zwycięstwo. Obydwie  ekipy  rozegrały  mecz  z  tym  samym rywalem jakim  była  Belgia  wygrywając  w  tym  samym stosunku  3:0  i  powiedziałbym  że  ciut  więcej musieli się  napracować  w  tych  konfrontacjach Słoweńcy  patrząc  na  bilans  małych  punktów. Oczywiście dzisiaj  nie  będzie  to  miało  żadnego  znaczenia  ,  ale  świadczy  o tym  że  dzisiejsi  rywale  prezentują  zbliżony poziom.
Generalnie  odnoszę  wrażenie  że  drużyna  z Bałkanów  o  wiele  pewniej  czuje  się  przed własną  widownią i wtedy wspina  się  na  szczyt możliwości , adekwatnie  kibice  zasiadający dzisiaj  w  hali  w  Berlinie  na  pewno  dodadzą  skrzydeł  gospodarzom.


Co   prawda  drugie  miejsce w  grupie  i  tak  daje  awans do  półfinału  rozgrywek  ale  wygranie  dwóch  setów  przez  Niemców  jak najbardziej  jest możliwe  i  sądzę  ze  tak się  stanie. Liczę  na  wyrównany  mecz  i  ciekawą  walkę  z  obu  stron.
 
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Tunezja - Ghana  [zwrot] 
poniżej 131,5 1,80

Tunezja jeszcze jako taki poziom słaby bo słaby ale trzyma i gra w Pucharze Świata nawet wygrywając z Egiptem 3:1 czy walcząc z Kanadną 2:3, Argentyną 1:3 potrafili nawet wygrać seta z Francją w walce o IO na turnieju w Polsce - co prawda Francja olała to spotkanie.
Ghana zajęła dopiero 9 miejsce w Mistrzostwach Afryki w 2017 roku więc widać, że nawet u siebie są za słabi aby walczyć o cokolwiek.
Myślę, że zobaczymy dość szybki mecz 3:0​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Belgia - Czechy 3:2
Belgia -2,5 1,60   

Brakło 1 punktu

Uważam, że bardzo dobry typ w innych bukach jest nawet -6,5 -7,5 a w STS dają -2,5 co prawda po kursie niższym minimalnie ale różnica znacząca.
Belgia przegrała już walkę o Tokio, 2krotnie przegrała 0:3 ze Słowenią i Belgią natomiast Czechy są jeszcze "w grze" co prawda przegrali 0:3 z Niemcami a jutro pozostaje im jeszcze mecz ze Słowenią i powiedzmy sobie szczerze, nie mają większych szans ale czysto matematycznie je mają. Czesi w tym turnieju grają bez swoich największych gwiazd jak Hadrava, Dzavoronoka czy Fingera.
Szczerze, liczę na to, że trener Belgów wystawi dziś mocny skład i nie podłoży się w tym meczu jeśli wyjdą w mocnym zestawieniu to nie widzę szans na zwycięstwo rep. Czech.

Niemcy - Słowenia 2:3
powyżej 182,5 1,84       

Niemcy już pewni awansu do półfinału, 2 mecze i 2 zwycięstwa 3:0 z Czechami i Belgią, Słowenia 1 mecz i 1 zwycięstwo 3:0 z Belgią.
Oczywiście można mówić, że Niemcy wyjdą składem rezerwowym bo i po co mają się męczyć? Ale Niemcy mają jutro dzień wolny więc nie muszą aż tak się zabezpieczać, mają ten 1 dzień odpoczynku więcej przed półfinałem i tak i tak.
Myślę, że Niemcy będą chcieli zająć 1 miejsce w grupie - oczywiście nie wiele im to może dać.
Słowenia jednak tego awansu jeszcze nie ma na dzień dzisiejszy. Myślę, że to będzie dość długi mecz i wyrównany dlatego daję over meczowy.
Oczywiście kursy z wczoraj wieczora bądź dziś rano na Słowenie ponad 2 był do brania dziś już jednak mało opłacalny chociaż moim zdaniem są faworytem lekkim.​
 
Z 3,9K

zenekkk82

Użytkownik
Warto dzisiaj uważnie śledzić mecz Bułgaria-Serbia i trzymać kciuki za Bułgarów wtedy prawdopodobnie Słoweńcy będą chcieli zająć drugie miejsce w grupie by trafić właśnie na Bułgarów, a ominąć Francuzow, którzy co prawda maja kilka absencji i kontuzji, ale to zawsze Francja. Mają na pewno większe szanse z Bułgarią jak z żabojadami, a kurs ponad 7@ na Czechów ze Słowenią, ale to tylko do gry tak jak wyżej wspomniałem w przypadku wygranej Bułgarów z Serbami
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom