Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

Wypłata z PartyPoker

2 stycznia 2020 14:03
1
janek_jot
janek_jot
Lut 2010
11 43 7
Witam Wszystkich.

Mam konto na PartyPoker. Jak dotąd grałem sobie rekreacyjnie w wolnych chwilach. Wpłat dokonywałem przez Paysafecard. Nigdy jeszcze nie robiłem wypłaty, ale ostatnio udało mi się ugrać 5 stówek i chciałbym to w jakiś sposób wypłacić.
Mam pytanie. Jak po ustawie hazardowej w bezpieczny sposób wypłacić pieniądze z PP na konto bankowe, lub jakiś portfel z kartą, co bym mógł później wypłacić z bankomatu? Czytałem o różnych portfelach internetowych, ale to wszystko się zmienia i nie wiem co zda egzamin, żeby nie zostało zblokowane.
Doradźcie jaki jest najlepszy i najbezpieczniejszy sposób. Nie zależy mi na prowizjach, fajnie jakby i ze 4 stówki dało się z tego wyciągnąć bez zbędnych kombinacji.

Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam.
Z fartem...
2 stycznia 2020 14:44
2
ranczo0123
ranczo0123
Paź 2013 | ModTeam
2 039 8 975 29
Jakim sposobem nie wyplacisz to jest to i tak bez roznicy. 500zl to gowno nie pieniedze i nikt na to uwagi i tak nie zwroci.

"Każde miejsce poza pierwszym jest słabe" ~ Robert Kubica
2 stycznia 2020 15:28
3
janek_jot
janek_jot
Lut 2010
11 43 7
Czyli bezpośrednia wypłata na konto bankowe przejdzie po ustawie hazardowej?
3 stycznia 2020 14:33
4
ranczo0123
ranczo0123
Paź 2013 | ModTeam
2 039 8 975 29
cytat z dnia 2 stycznia 2020 15:28 przez janek_jot
Czyli bezpośrednia wypłata na konto bankowe przejdzie po ustawie hazardowej?

Dokladnie.

"Każde miejsce poza pierwszym jest słabe" ~ Robert Kubica
6 lutego 2020 06:37
5
wsumiesum
wsumiesum
Lip 2018
2 3
no to fajnie macie tylko ze nie moge zrobic wplaty (tym bardziej wyplaty) za pomoca karty - pytanie czy to kwestia tego ze to mastercard a nie visa? (getin bank). skrillem tez nie idzie a wkur..ilem sie jak nie wiem bo przelalem 35 usd ktorych nie moge nigdzie wykorzystac, nawet u bukow.. moglby ktos mi cos poradzic? jestem chyba zbyt nerwowy na takie rzeczy..

dodam ze jak mieszkalem na wyspach to wszystko szlo gladko z karty na room, z room'u na karty.. teraz nie wiem jak sie za to zabrac po powrocie - konto zagraniczne juz nie wchodzi w rachube

pomocy, bracia !

kto chce - szuka sposobu. kto nie chce - szuka powodu.
5 182
Dodaj nowy wpis
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.