>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

19. kolejka La Liga [3.01- 5.01.2020r.]

Status
Zamknięty.
betideologi 1,9K

betideologi

Użytkownik
Witam...Jestem  tutaj  nowy  a  ze  chcę  wziąć jak  najszybciej  udział  w  zabawie pt." Typy dnia"   to  musze  napisać  parę  postów  więc  startuję...

 

Sevilla   v  Bilbao

Sevilla  wygra  do  zera  @  2.38  Totolotek



Po  przerwie  świątecznej  rusza  La Liga  i  na  dzień  dobry  ciekawe  spotkanie. Gospodarze  mimo  trzeciego  miejsca w  tabeli  nie  grają  rewelacji  w  domu  w  tym  sezonie ( 4-2-2 )  ale  przeciwnik  którego  podejmują  wyraźnie  im  leży.Bilbao  w  ostatnich  pięciu  ligowych  wyjazdowych   meczach  na  Estadio  Ramon Sanchez Pizjuan  nie  zdobyło  nawet  gola  przegrywając  czterokrotnie 2:0  i  raz  1:0.  Nie  świadczy  to  dobrze  o  grze  ofensywnej  gości  na  dodatek  ogólnie  w  ośmiu  z  siedmiu  wyjazdowych  potyczek   w  lidze wygrali  tylko  raz ( 1- 4- 3). Nie  sadzę  by  akurat  ta  tendencja  miała  się  zmienić  na  ich  korzyść  w  konfrontacji  z  tak  wymagającym  przeciwnikiem  jak  Sevilla.

Nie  przezwiduję  jednak  gradu  goli  w  tym  spotkaniu. Myślę  że  gospodarze  rozpoczną  ostrożnie  podobnie  jak  we wcześniejszych  meczach  i  rozstrzygną  ten  pojedynek  skromnym  zwycięstwem  być  może  w  2  części  meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
19:00 Real Valladolid - Leganes
powyżej 2.5 gola @ 3.10
Fortuna


Przerwa świąteczno-noworoczna może być dobrą okazją do tego aby obie ekipy w końcu zaczęły strzelać gole. Kurs wygląda mega imponująco, ale to z tego względu, że obie drużyny są jednymi z najsłabszych jeśli chodzi o skuteczność i zdobywanie goli. Przed nami połowa sezonu, a więc czas najwyższy wziąć się w garść i uciekać ze strefy spadkowej, te słowa kierowane są do ekipy gości, którzy obecnie okupują przedostatnie miejsce. Ekipa Leganes miała udaną końcówkę ubiegłego roku, gdzie w trzech spotkaniach udało im się zgarnąć aż siedem punktów. Czyżby nastąpił czas na pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie? W bardziej komfortowej sytuacji są gospodarze, którzy zajmują 14. miejsce, lecz sześć punktów przewagi nad strefą spadkową nie wcale taką dużą przewagą. Na dodatek Valladolid nie wygrali od ponad sześciu spotkań. Liczę, że po tym resecie dwutygodniowym obie ekipy pokażą swój potencjał i po prostu zaryzykują. Gospodarze do piątkowego spotkania przystąpią osłabieni brakiem Stivena Plazy. Pod znakiem zapytania stoją natomiast występy Nacho i Javiego Sancheza. W zespole Leganes nie zobaczymy natomiast kontuzjowanych Bustinzy, Recio, Siovasa i Szymanowskiego.

Real Valladolid: Masip – Moyano, Kiko Olvias, Salisu, Nacho – Hervias, Joaquin, San Emeterio, Toni Villa – Sandro, Sergi Guardiola
Leganes: Cuellar – Rosales, Omeruo, Awaziem, Jonathan Silva, Kevin – Oscar Rodriguez, Roque Mesa, Ruben Perez, Braithwaite – En Nesyri
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Valladolid - Leganes
Leganes strzeli @1.60
    
etoto

Mecz drużyn z dołu tabeli. 

W ostatnich 5 spotkaniach przed rozpoczęciem przerwy świątecznej, to ekipa Leganes wyglądała lepiej - zdobyli 7 oczek na 15 możliwych i strzelili 7 goli. 
Valladolid udało się zdobyć tylko 3 punkty na 15 i strzelić jedną bramkę w pięciu ostatnich meczach. 
Moją uwagę przykuło H2H. Otóż Valladolid zawsze miało pod górkę z Leganes. 
Valladolid na własnym stadionie straciło, tylko 4 bramki, zaś Leganes w meczach wyjazdowych strzeliło tylko 4 gole. 
Liczę, że przerwa świąteczna wpłynie pozytywnie na Leganes i pokażą pazur oraz udowodnią, że nie ma mowy o jakimkolwiek spadku, że walka będzie do końca. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
16:00 Getafe - Real Madryt
powyżej 2.5 gola @ 1.96
Fortuna


Miałem mega dylemat co pograć w tym spotkaniu, ale jednak spróbuję pójść w stronę goli, których moim zdaniem nie powinno zabraknąć. Getafe jest zespołem, który w tym sezonie w LaLiga już dał mocno o sobie znać. W spotkaniach domowych jest to jedna z najsilniejszych drużyn, która przegrała zaledwie raz. Gospodarze w każdym spotkaniu domowym strzelili przynajmniej raz do siatki rywala, lecz tego wyczynu nie udało im się zrobić w spotkaniu z Barceloną czy pucharowym z Basel. Getafe to ekipa, która nie boi się atakować i grać ofensywnie, a na dodatek będą chcieli dobrze rozpocząć rok 2020. W drużynie gospodarzy zabraknie trzech zawodników. Kontuzje leczą Bergara i Manojlović, natomiast za kartki pauzować musi Oliveira. Real Madryt rok 2019 zakończył z dwoma bezbramkowym remisami, czy Zidane tym samym mam powody do zmartwień?. Nie wydaje mi się bowiem Królewscy w spotkaniu z Barceloną i Athletic wyglądali bardzo dobrze, a tak naprawdę zabrakło postawienia kropki nad ''i''. Jeśli dziś goście będą skuteczni do bólu to o gole nie mamy się co martwić. Nie zapominajmy, że w świetnej formie są Benzema, Valverde czy Rodrygo. Na koniec sprawdźmy jak to wygląda kadrowo. Do treningów wrócili już Marcelo, Lucas Vázquez czy James Rodríguez, ale żaden z nich nie będzie mógł jeszcze jutro zagrać. Oprócz tej trójki zabraknie jeszcze Ramosa, Hazarda, Asensio, Brahima i Mariano. 

Przewidywane składy:
Getafe: David Soria – Damian, Djene, Cabrera, Nyom – Jason, Maksimović, Arambarri, Cucurella – Jorge Molina, Mata
Real: Courtois – Carvajal, Varane, Militao, Mendy – Kroos, Casemiro, Valverde – Isco – Benzema, Bale

21:00 Espanyol - Barcelona
powyżej 5.5 żółtych kartek @ 1.76
Fortuna


Wieczorem czekają na nas Derby Barcelony, ostatni w tabeli Espanyol będzie mierzył się z liderem tabeli FC Barceloną. Czy te derby będą gorące?. Powiem tak, różnie to bywało, czasami linia overowa pokrywała się bez większych problemów, a były też spotkania gdzie padały zaledwie jedna czy dwie kartki. Dziś spróbuję jednak zagrać over. Espanyol już pod wodzą nowego trenera - Abelardo Fernandeza. Nowy trener jest można powiedzieć zachwycony prowadzeniem Espanyolu, bowiem na konferencji mówił, że piłkarze są zjednoczeni i chętni do słuchania i współpracy. Trener wypowiedział się również na temat Derbów:
Nie mogę prosić kibiców o nic, my musimy ich pobudzić. Wiemy, że będzie więcej fanów, ponieważ to derby i wszyscy Los Pericos lubią wygrywać z Barceloną. Jutro będą chcieli zobaczyć zespół z wyraźnymi znakami tożsamości, wertykalnej gry, konkurencyjności, walki o każdą piłkę. Musimy grać razem, a wtedy kibice zobaczą drużynę, która im się spodoba.
Jak widać dzisiaj nie będzie odpuszczania, a tym bardziej nie w takim spotkaniu. Espanyol wie, że Barcelona w tym sezonie gra słabo na wyjazdach i traci dużo goli. Gospodarze na pewno będą chcieli to wykorzystać i spróbować wygrać z odwiecznym rywalem. Do tego możemy dodać, że Barcelona dzisiaj bez Ter Stegena, który nie ukrywajmy kilka razy ratował gości przed utratą goli i punktów. Miedzy słupkami zagra Neto, a jego forma jest nam nie bardzo znana.
Goście mają dwa punkty przewagi nad drugim Realem i podobnie jak każda z ekip ten rok będą chcieli zacząć od zwycięstwa. Barcelona jeśli strzeli tu szybko dwie/trzy bramki to można powiedzieć, że będzie po meczu i over kartkowy nie będzie miał sensu. Chce dodać, że goście takich spotkań wyjazdowych mieli bardzo mało, dlatego nie będę zdziwiony jak po raz kolejny zobaczymy męczarnie w ich wykonaniu, a gol strzelony przez gospodarzy doda tutaj smaczku...
Sędzią tego pojedynku będzie Carlos Del Cerro. Sędzia, która w tym sezonie zaledwie trzy raz zanotował over 6 kartek na mecz. Spójrzcie sami:



Liczę jednak, że dzisiaj piłkarze obu drużyn dadzą mu powody do tego aby sięgać po kartki zdecydowanie częściej. 
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Valencia - Eibar
Typ: Eibar powyżej 3.5 rożnych @1.60
    
etoto
 Na dzisiejsze popołudnie wybrałem spotkanie pomiędzy Valencią a Eibarem. Nietoperze zajmują 8. miejsce i do tej pory uzbierali na swoim koncie 28 punktów. W ostatnich 5 meczach zdobyli 8 punktów w tym remisują z Realem Madryt, więc nie jest źle z ich formą. 
Eibar prezentuje się bardzo słabo. Dopiero 16. miejsce z dorobkiem 19 oczek. W ostatnich 5 meczach tylko 4 punkty. Mają tylko 5 punktów przewagi nad strefą spadkową. 
Spoglądając na mecze bezpośrednie można zauważyć, że spotkania tych drużyn należą raczej do wyrównanych. Valencia ostatni raz była lepsza od Eibaru w kwietniu 2016 roku. 
Dla mnie bardo pewne są "korki" dla przyjezdnych. Kurs może nie jest zachwycający, ale wrzucić do jakiegoś dubelka można... 
Rzuty rożne Eibaru, tylko w meczach wyjazdowych: 9,3,2,4,7; śr.: 5. 

Ogólna średnia rzutów rożnych Eibaru na mecz wynosi 5.45. Mam nadzieję, że dziś będzie podobnie i cztery "korki" nie będą dla przyjezdnych problemem. 


  60
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
jeefo 14,7K

jeefo

Użytkownik
21:00 Espanyol - Barcelona
Kto więcej kartek-Espanyol  1.70
Totalbet

Witam,dzisiaj derby Barcelony więc nie będzie odstawiania nogi tylko walka na całego.Zapowiada się przednie widowisko i to bynajmniej z dwóch powodów ,wystarczy spojrzeć na tabele gospodarze ostatnie miejsce goście na drugiej stronie bieguna czyli na pierwszym a i do tego nowy trener gospodarzy A.Fernandez.Więc żeby zyskać w oczach nowego trenera jest najlepszy moment a więc derby z lokalnym rywalem.I jeśli goście zdobędą szybko gola to w szeregi gospodarzy może wkraść się nerwowość a co za tym idzie "głupie"zachowanie i przez to nie potrzebne kartki a dla mnie to woda na młyn...Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
jeefo 14,7K

jeefo

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożnaHiszpania, La Liga
Godzinna: 21:00

Spotkanie: Celta Vigo – Osasuna
Typ: over 1.5 bramki Celty
Kurs: 2.03
Bukmacher: fortuna

Analiza: Celta potrzebuje pkt jak ryba wody aby wydostać się ze strefy spadkowej.Celta dużo strzela ale także tez dużo traci czego wynikiem są ostatnie mecze:przegrana 3-1 z Levante ,wygrana 2:0 w pucharze króla,remis 2:2 z Mallorca oraz przegrana 3:2 z Leganes.Dzisiejszy rywal jest w ich zasięgu i myśle że 3 pkt zostaną w Vigo ale jk będzie dowiemy sie koło godz.23:00 Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom