>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

19. kolejka Premier League - Boxing Day (26.12-27.12.2019)

Status
Zamknięty.
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Leicester - Liverpool
Typ poniżej 3,5 gola
Kurs 1,51
Forbet

Mecz na szczycie w angielskiej Premier League. Lider przyjeżdża do wicelidera i w mojej opinii nie zobaczymy zbyt wielu bramek. Chociaż obie drużyny do tej pory zdobyły ponad 40 bramek w dotychczasowych spotkaniach ligowych to takie mecze wymagają jednak wzmocnionej defensywy. A ta u obu ekip na bardzo wysokim poziomie bo stracili tylko po 14 bramek. W ostatnich 4 meczach H2H nie padł ani raz wynik over 3,5 gola. W rozgrywkach ligowych Leicester przekroczyli tę linię tylko w 5 meczach tak samo jak Liverpool. Leicester w 9 meczach u siebie z bilansem 19:5, a Liverpool w 8 meczach wyjazdowych 16:5. Wszystkie te dane statystyczne utwierdzają mnie w przekonaniu że w drugi dzień świat zobaczymy miejmy nadzieję interesujące widowisko, ale a małą liczbą bramek. 
 
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik


Bournemouth - Arsenal 

Ja bym tutaj szukał niespodzianki i dużego rozczarowania. Jak wszyscy wiedzą nowym trenerem Arsenalu został Arteta, ale nie chce mi się wierzyć w jakiś efekt nowej miotły i tym bardziej w to, że w ciągu 3/4 dni kompletnie odmienił ich grę i zdziała cuda z tą bandą grajków. Widziałem filmiki z treningu, Arteta wymaga od nich gry podaniami, brak głupich, nieprzemyślanych zagrań, ciągłego szukania i gry w trójkątach. Każdy z zawodników będzie chciał się pokazać i grać tak jak nakazuje trener, ale dla nich będzie to coś nowego - nowy system, nowy styl gry i z pewnością te braki będzie widać na boisku. Bournemouth to drużyna, która potrafi mocno pressować i dla nich taka „świeża” drużyna, która dopiero uczy się filozofii nowego trenera będzie łakomym kąskiem. Wisienki grają odważną i szybką ofensywną piłkę, Arteta w ciągu tych 3/4 dni od kiedy poprowadził pierwszy trening na pewno nie załatał dziurawej obrony Arsenalu - w szczególności nie "naprawił" Mustafiego, który na treningach wyglądał jakby dopiero uczył się grać w piłkę. Dla mniej odważnych opcja z podpórką lub DNB, ale ja idę po pełną pule. Wesołych świąt! 

Bournemouth wygra @3.50 b365 :minus: 1-1
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Leicester - Liverpool
Typ: poniżej 2,5 gola
Kurs: 2.28
Fortuna

Kolega już w pierwszym poście ubiegł mnie z moim typem, więc postanowiłem zaryzykować troszkę bardziej i pójść z underem 2,5 po bardzo atrakcyjnym kursie 2.28 - oferowanym przez fortunę. Liverpool wrócił do kraju po Klubowych MŚ. Doszło nawet do tak kuriozalnej sytuacji, że Klopp musiał wystawić do meczu w pucharze z Aston Villą skład Liverpoolu U-23. Za tą decyzję Klopp'owi już się oberwało. Niestety albo stety (nie mnie to oceniać) w Europie a w szczególności na Wyspach trofeum Klubowych MŚ nie jest zbyt prestiżowym trofeum - żeby nie powiedzieć dosadniej. Ale wróćmy do Liverpoolu, zagrali oni tam dwa mecze, w tym w finale musieli grać dogrywkę. Także w nogach mają naprawdę dużo straconych sił i pewnie będą potrzebne zmiany w pierwszym składzie. Leicester? Są wiceliderem Premier League. Lecz tracą do Liverpoolu 10 pkt, przy czym Liverpool ma mecz zaległy. Wyprzedzają natomiast City o 1 pkt, natomiast już czwartą Chelsea o 7 pkt. Jest to mecz na szczycie i to jeszcze o późnej godzinie jak na premiership. Liverpool trochę zmęczony, lecz z trofeum. Leicester też nie będzie narzekać jeśli ten mecz zremisuje, bo raczej mało kto wierzy że są w stanie dogonić Liverpool. Jednak trudno wytypować mi dokładnie co się stanie w tym meczu, ale liczę że bramek za dużo nie oglądniemy i że to jedna bramka może zadecydować o końcowym wyniku.
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Leicester - Liverpool
Remis 
@3.70
Fortuna 
Jeśli ktoś przed sezonem powiedział by że Leicester będzie zajmował po 18 kolejkach 2 miejsce za Liverpoolem pewnie został by wysmiany ale takie są fakty. Gospodarze w tym sezonie są niesamowicie mocni. Ciężko w to uwierzyć ale w tym sezonie jescze u siebie nie przegrali, ich bilans bramkowy jest imponujący, co prawda Liverpool ma jeden mecz mniej to bilans obu drużyn jest praktycznie identyczny, różnica zaledwie jednej bramki. Spodziewam się bardzo zacietego meczu i podziału punktów. Mimo że obie drużyny nie remisuja zbyt wiele to mam przeczucie że w tym meczu remis jest bardzo możliwy, po takim kursie z pewnością spróbuję. 
​​​​​​
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Leicester - Liverpool
Typ: Obie drużyny strzelą gola  
@1.56
forBET

Bardzo ciekawy pojedynek szykuje się nam w Leicester. Drugi zespół Premier League podejmuje lidera, który jeszcze nie przegrał ligowego spotkania w tym sezonie. Oba zespoły charakteryzuje wysoka skuteczność jeśli chodzi o zdobycze bramkowe, i jednocześnie niski wskaźnik strat bramek. Leicester po 18 rozegranych spotkaniach ma bilans goli 41:14, zaś Liverpool (po 17 meczach) - 42:14. Chociaż goście są delikatnie faworyzowani, wcale nie oznacza to że mecz ten będzie dla nich spacerkiem. Każdy rezultat jest możliwy, a i być może Leicester jest obecnie jedynym zespołem, który może zabrać na własnym stadionie Liverpoolowi wszystkie trzy punkty. Na zwycięstwo gospodarzy nie stawiam, ale jestem pewien, że po obu stronach obejrzę zdobycze bramkowe i taki też typ obieram na to spotkanie.
​​​​​​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Fortuna: Dokładka na Premier League w Boxing Day

W Premier League tradycyjnie nie ma przerwy świąteczno-noworocznej. 26 dzień grudnia obfitował będzie w spotkania na najwyższym poziomie, jak choćby starcie lidera z wiceliderem tabeli: Leicester-Liverpool. Na wszystkich, których postawiony w drugi dzień świąt kupon, zawierający zdarzenie związane z angielską piłką okaże się wygrany czeka bonus w wysokości 20 zł

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20 PLN w postaci freebeta.

Zasady promocji
  • Czas trwania: 26.12 2019 r.
  • Kanały: aplikacja mobilna i strona internetowa Fortuny
  • Oferta: prematch
  • Typ kuponu: tylko AKO
  • Warunek: min. 1 zdarzenie na kuponie musi być związane z meczami Premier League
  • Stawka: min. 20 zł brutto
  • Zwycięzcy: wszyscy gracze, których kupony spełniające warunki promocji okazały się wygrane
  • Nagroda: bonus w wysokości 20 zł (w punktach FKP)
  • Promocja dotyczy kuponów rozstrzygniętych do 26.12.2019 do godz. 23:59
  • Promocja nie obejmuje kuponów Maxikombi, Hitu Dnia, Eksperta


czwartek 26.12.19 startuje jednodniowa promocja na Premier League„Dokładka”, czyli bonus do wygranej.

Aby wziąć w niej udział należy postawić, za pośrednictwem strony internetowej lub aplikacji mobilnej Fortuny, kupon AKO za min. 20 PLN z min. 1 zdarzeniem związanym z dowolnym meczem Premier League (oferta: prematch). Wszyscy gracze, których kupony okażą się wygrane otrzymają bonus 20 PLN wypłacany w punktach FKP. Promocja dotyczy kuponów rozstrzygniętych do 26.12.2019 do końca dnia.

Rejestracja konta tutaj
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Everton FC - Burnley FC over 4.5 kartki @2.23  Uni

Bardzo rzadko gram na kartki w Anglii, gdzie sędziowie pozwalają na ostrą grę i sporadycznie upominają kartonikiem zawodników. Jednak w tym przypadku się skuszę, a mianowicie sędzia Anthony Taylor, najbardziej overowy sędzia w Premiership, w tym sezonie, 15 spotkań i aż 75 zółtych kartek, średnia 5 kartek na mecz + dodatkowo pokazane 3 czerwone kartki, a one liczone są podwójnie do mojego zakładu. Można jeszcze dodać, że sędziował dwa spotkania Evertonu, gdzie pokazał odpowiednio 6 i 8 kartek, i mam nadzieję, że tym razem będzie podobnie, mimo świątecznej kolejki. 
 
K 115,3K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów


LEICESTER - LIVERPOOL  typ 1  kurs 3.35 fortuna. Niezależnie od wyniku tego spotkania, na półmetku rozgrywek o mistrzostwo Premier League liderem pozostanie Liverpool. "The Reds", którzy w sobotę triumfowali w klubowych mistrzostwach świata, zgromadzili 49 punktów w 17 meczach (jeden mają zaległy z West Ham United) i wyprzedzają o 10 Leicester. Pokonanie wicelidera dałoby więc podopiecznym Niemca Juergena Kloppa ogromny komfort przed drugą połówką sezonu.Zadanie nie będzie jednak łatwe, bo Leicester City spisuje się bardzo dobrze. Wprawdzie w sobotę drużyna prowadzona przez pochodzącego z Irlandii Północnej trenera Brendana Rodgersa przegrała na wyjeździe z broniącym tytułu Manchesterem City 1:3 i ma nad nim już tylko punkt przewagi, ale we wcześniejszych dziewięciu kolejkach odniosła osiem zwycięstw i raz zremisowała.Poprzednią porażkę poniosła 5 października w meczu z... Liverpoolem. O zwycięstwie Liverpoolu 2:1 zdecydował wówczas rzut karny w doliczonym czasie drugiej połowy, więc spotkanie również było bardzo wyrównane.W tym meczu ciężko wybrać faworyta, ja stawiam Leicester że względu na zmęczenie Liverpoolu. 

 
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Leicester - Liverpool typ Liverpool kurs 2.12 forBET Kurs na Liverpool bardzo dobry. Liverpool rozegra ten mecz na wyjezdzie do tego mamy ostatnio duży skok formy Evertonu pomimo ostatniej porażki z Manchesterem City. Liverpool ma aktualnie dziesiecio punktowa przewage punktowa nad Manchesterem City. Na ten moment jest to dość spora przewaga, ale przy stracie kilku punktów przewaga może się stopniowo zmieniać. Jak na razie nic na to nie wskazuje i na ten moment Liverpool ma ogromne szanse na zdobycie Mistrzostwa Anglii chodz jeszcze wiele meczy do rozegrania, ale sa na dobrej drodze po Mistrzostwo Anglii. W druzynie gości dzisiaj nie wystapi raczej kilku piłkarzy, ale gracze ktorzy zazwyczaj graja w pierwszej jedynastce powinni znalezc sie w podstawowej jedynastce. Liverpool jest znacznie lepszym zespołem od swoich rywali. Kurs zachęca więc ja tutaj spróbuje pograc w strone ich zwycięstwa. Mimo ostatnio duzej ilosci meczy rozegranych przez gosci to mysle ze mimo wszystko sa to tak doświadczoni zawodnicy ze bez problemu powinni sobie poradzić kondycyjnie. Pozdrawian trzymajcie się.
 
jeefo 14,7K

jeefo

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Anglia Premier League
Godzina 15:00
Spotkanie : Bournemouth - Arsenal
Typ : P.A. Aubameyang strzeli gola - TAK
Kurs : 1,90  
Bukmacher :Fortuna


Arsenal od 2 kolejek bez wygranej w lidze ,remis na zakończenie grupowej fazy LE ,średnie wyniki od początku sezonu co powoduje dopiero 11 miejsce w Tabeli i zwolnienie Emery'ego_Od paru dni nowa miotła na ławce Kanonierów - Arteta.Motywacji nie bedzie brakowało aby sie pokazać z jak najlepszej strony nowemu trenerowi i chyba najlepszy rywal na przełamanie.I tu upatruje typ na jutrzejszy mecz przez strzelenie bramki przez Gabończyka
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie: Manchester United - Newcastle
Typ: Newcastle strzelą więcej niż 1,5 gola w meczu  
Kurs: 5,55
Bukmacher: eTOTO
Analiza:

Manchester United to jest specyficzna drużyna. W tym sezonie United radzą sobie naprawdę nieźle z czołówką, jednak pomimo to zajmują dopiero ósme miejsce w tabeli. Dlaczego tak jest? Jest tak dlatego, że tracą mnóstwo punktów rając jako faworyt. Żeby znaleźć taki mecz to nie trzeba długo szukać, bo Manchester United przegrali swoje ostatnie spotkanie ze słabiutkim Watfordem 0:2. Domowe remisy 1:1 z Evertonem czy zwłaszcza remis 2:2 z Aston Villa to są słabe wyniki. W obecnym sezonie United częściej remisują lub przegrywają mecze ze słabymi drużynami niż wygrywają. Nie inaczej było w ich meczu z Newcastle, gdzie Manchester United przegrali na wyjeździe 0:1. Oczywiście teraz Manchester znowu jest dużym faworytem, bo kadrowo są znacznie lepsi od Newcastle, do tego grają u siebie no i każdy liczy na to, że teraz będzie pełna mobilizacja i pewne, wysokie zwycięstwo. Może tak być, ale mnie naprawdę podoba się kurs na to, że Newcastle strzelą w tym meczu przynajmniej dwa gole.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Sorry, że ja tak z doskoku, ale powiem wam, że z doświadczenia wiem, że w Boxing Day szanse się wyrównują... :) Bo często faworyci - uznane marki jak LIV czy City po popijawie świątecznej to grają jak grają, a z kolei dogi chcą się, szczególnie u siebie pokazać... Rzut oka na dzisiejsze mecze i zagrałbym na Leicester... Ale ostrzegam, że kompletnie nie wiem obecnie jak oba zespoły prezentują się sportowo... Oczywiście wiem, że LIV jest na topie...

Jak nie będzie dzisiaj żadnego pokonanego faworyta to będę bardzo zdziwiony... Taka ogólna rada... Rok temu miałem jakiś bonus do obrotu i strzeliłem w Boxing Day po kursie 12 też bez żadnej analizy na doga ...

Wesołych....????
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Leicester - Liverpool ,podwójna szansa 0-0, kurs 1.77    
 
Mecz na szczycie w Premier League. Leicester gra z Liverpoolem w idealnym dla siebie momencie. Po pierwsze Liverpool jest po KMŚ, które bardzo często odbijają się na formie danego zespołu w następnych meczach, a po drugie Leicester rozgrywa znakomity sezon i jest w stanie rywalizować z The Reds - nawet wtedy, gdy ci są w najlepszej dyspozycji. W tym meczu najbardziej prawdopodobny rezultat to remis, który jest idealnym wynikiem dla... Manchesteru City, o ile wygrają swój mecz. Obie ekipy podejdą do tego spotkania bez wiekszych braków kadrowych.
 
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
cytat z dnia 26 grudnia 2019 11:06 przez adamo80Sorry, że ja tak z doskoku, ale powiem wam, że z doświadczenia wiem, że w Boxing Day szanse się wyrównują... :) Bo często faworyci - uznane marki jak LIV czy City po popijawie świątecznej to grają jak grają, a z kolei dogi chcą się, szczególnie u siebie pokazać... Rzut oka na dzisiejsze mecze i zagrałbym na Leicester... Ale ostrzegam, że kompletnie nie wiem obecnie jak oba zespoły prezentują się sportowo... Oczywiście wiem, że LIV jest na topie...

Jak nie będzie dzisiaj żadnego pokonanego faworyta to będę bardzo zdziwiony... Taka ogólna rada... Rok temu miałem jakiś bonus do obrotu i strzeliłem w Boxing Day po kursie 12 też bez żadnej analizy na doga ...

Wesołych....????
To chyba Ci nie weszło, bo rok temu nie wygrał żaden zespół po kursie 12.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Chelsea - Southampton
SOUTHAMPTON POWYŻEJ 3.5 RZUTÓW ROŻNYCH @2.15
iforBET

The Blues w ramach 19. kolejki na własnym stadionie podejmie Southampton. Podopieczni Franka Lamparda zajmują 4. miejsce. W poprzedniej kolejce pokonali 2:0 Tottenham. 
Przeciwnik Chelsea zajmuje dalekie 17. miejsce. 
Według bukmacherów faworytem są gospodarze i nie trudno z tym się nie zgodzić. Jednak w ostatnich pięciu meczach The Blues przegrywało ze słabym West Ham czy Evertonem. W tym meczu nie zdziwi mnie żaden rezultat. 

Dlaczego rzuty rożne? Otóż Southanpton w ostatnich pięciu spotkaniach nabijało następującą ilość rzutów rożnych: 6,6,12,5,5.

Jak widać powyższy over "siadł" w każdym z ostatnich pięciu spotkań. 
Ogólna średnia rzutów rożnych na mecz wynosi 5. 

Obie drużyny ostatni raz grały ze sobą 06.10. 2019 r. i drużyn a South nabiła trzy rzuty rożne przegrywając 1:4. 

Dla mnie jest to bardzo atrakcyjny kurs na rzuty rożne na przyjezdnych. Obie ekipy o coś walczą. Przyjezdni muszą uciekać od strefy spadkowej. Chelsea zaliczało już wpadki w tym sezonie. Ostatnie mecze Southampton pod względem ilości rzutów rożnych wyglądało bardzo fajnie. 
 
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
Leicester - Liverpool
Typ: Remis
Kurs: 3.70
efortuna

No to zaczynamy Boxing Day. Wieczorem godz 21 całe oczy będą spoglądać na ten mecz. Faworyt tego meczu  i Mistrz można już tak powiedzieć chodz jeszcze mnóstwo spotkań , zmierzy się z rewelacją Leicester. W tym meczu nie zabraknie goli emocji , akcji podbramkowych , strzałów, kartek noi goli przed wszystkim. Zmierzą się drużyny które mnóstwo goli strzelają i mało tracą. Liverpool 42 strzelone i 14 straconych a Leicester 41 strzelonych i 14 straconych. Spotykają się drużyny nie pokonane u siebie gospodarze i na wyjezdzie goście. W tym meczu przewiduje remis bramkowy 2-2. Włąśnie dlatego że drużyny są bardzo ofensywne w ataku. Vardy 17 bramek i zdecydowny lider strzelców dziś znowu coś ukuje. Także co tu dużo pisać czekamy na ten mecz zniecierpliwością. 
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
cytat z dnia 26 grudnia 2019 12:10 przez bundesmajster

To chyba Ci nie weszło, bo rok temu nie wygrał żaden zespół po kursie 12.
Pisałem z pamięci... Teraz sobie przypomniałem - to też było Leicester i chyba było po 12... Jak tu masz kurs 9,43 to w innych bukach mogło być więcej... Ale nie ważne czy 9,43 czy 12 - chodzi o to, że był też boxing day... No, ale jak by to była prawda to dzisiaj LIV mógł sobie też to "przypomnieć" i może się jednak nie powtórzyć...

Sprawdzone - był kurs dokładnie 9,80 w Fortunie... Nie 12, ale też zacnie... :)

https://forum.bukmacherskie.com/temat/123597-adamo80/?page=17

 
 
matelke222 28,8K

matelke222

Użytkownik
Leicester - Liverpool
Typ: Jamie Vardy strzeli bramkę   
kurs: @2,3  Fortuna 

Dzisiaj będziemy świadkami bardzo ciekawego szczycie w Premier League.Leicester trochę obniżyło loty. Po kapitalnej serii zwycięstw, w ostatnich dwóch meczach udało się zdobyć tylko 1 punkt. Remis u siebie z Norwich oraz porażka na wyjeździe z City. Obecnie Lisy mają 10 punktów straty do Liverpoolu, który ma jeden mecz mniej, oraz 1 punkt przewagi nad Manchesterem City.Po dzisiejszym meczu Leicester będzie już miało łatwiejsze spotkania. WHU, Newcastle, Soton, Burnely, to następni rywale po meczu z Liverpool. Liverpool ostatnio miał przerwę w meczach ligowych. Liverpool wrócił z Klubowych Mistrzostw Światach. Oba mecze nie były łatwe. W pierwszym meczu bramkę w jednej z ostatnich akcji meczu. W pojedynku finałowym do rozstrzygnięcia potrzebna była dogrywka. Podczas turnieju Kloop starał się rotować składem i dawać szanse wielu zawodnikom. Trener mądrze zarządza ograniczonym składem i nie chce przemęczać swoich podopiecznych. Niewielu piłkarzy zagrało oba mecze w pełnym wymiarze minut. Najwięcej grali defensywni piłkarze ( Gomez, Roberston, Henderson). Rotacja była w środku polu i w ataku. Swoje szanse dostali rezerwowi zawodnicy tacy jak: Origi, Lalana, Oxe.
Co do typu, Vardy jest nadal w gazie. Bardzo długa seria meczów z bramkom została przerwana w meczu z Norwich.Liga zaliczyła tego gola Krulowi, ale Vardy miał bardzo duży wpływ na tą bramkę. Początkowo to jemu została przyznana ta bramka. Udało się wrócić do strzelania w meczu przegranym z Manchesterem City. Miejmy nadzieję,że uda się dzisiaj strzelić bramkę. Przypominam, że Jamie Vardy ma bardzo dobre statystyki bramkowe z drużynami z tzw. TOP 6. Ta statystyka zaczęła się bodajże od historycznego sezonu Leicester, w którym zdobyli mistrzostwo. Obrona Liverpool w porównaniu do poprzedniego sezonu zachowuje mniej czystych kont. Często tracą bramki, zwłaszcza na wyjeżdzie, W dzisiejszym meczu będzie wyglądała najprawdopodobniej w taki sposób: TAA-Gomez-VVD-Roberstosn. Nie mogą zagrać kontuzjowani Lovren oraz Matip. Wypadł również w pomocy. OXE oraz Fabinho. W Leicester nie zagra tylko Barnes. Reszta składu do dyspozycji trenera. Vardy jest głównym kandydatem do strzelenia bramki w drużynie gospodarzy. Vardy będzie grał jedynego napastnika. Tylko w jednym meczu Brendan Rogers zdecydował się na grę dwójką napastników Vardy - Icheanacho. Miało to miejsce po meczu, w którym Nigeryjczyk bardzo pomógł Lisom w zwycięstwie. Był to jednorazowy eksperyment. Oczywiście Vardy jest nominalnym wykonawcą rzutów karnych. Spodziewam się wyrównanego spotkania z kilkoma bramkami.  Historia bezpośrednich spotkań pokazuje, że możemy spodziewać się kilku bramek w obu ekipach, a VArdy jest głównym kandydatem w zespole gospodarzy do strzelenia gola. 
 
N 298,8K

niewierny-janek

Użytkownik
Leicester City - Liverpool FC
Under 3,5 kartek @1,89 Unibet
      

 ​
Niewątpliwie hit 19. kolejki Premier League, czyli spotkanie Wicelidera z Liderem. Kilka postów i typów już na to spotkanie było. Ja osobiście spróbuję pójść w kartki a raczej ich brak. Linia jest wystawiona na 3,5 i uważam, że zobaczymy max 3 kartoniki. Sędzią spotkania będzie pan Michael Oliver ze średnią kartek w PL 3,64 na mecz. W 14 meczach do tej pory pokazał ich 51, siedmiokrotnie 4 i więcej oraz siedmiokrotnie 3 i mniej. A więc 50/50, średnia też odzwierciedla zaproponowaną linię. Dla mnie istotne jest to jakie grają drużyny, przeanalizowałem sobie 5 ostatnich meczów obu drużyn i tak:
Liverpool - 5 żółtych kartek i 1 czerwona
Leicester - 7 żółtych kartek  A więc bez szału. Obie drużyny nie należą do brutalnie grających i często zbierających kartki. Charakteryzuje je raczej wysoka kultura gry, dobre nastawienie taktyczne i odbieranie piłki raczej zgodnie z przepisami lub po delikatnych faulach które nie kwalifikują się na kary indywidualne. Zatem sądzę, że nie będzie to spotkanie obfitujące w faule i kartek nie zobaczymy zbyt wiele.
 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom