>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje i niezgodności

Status
Zamknięty.
stachu88 1K

stachu88

Użytkownik
Proszę o poprawę w rozliczeniu moich typow z drugiej kolejki rundy zasadniczej oraz uwzględnienie tego w tabeli. Podałem typ Chorwacja - Niemcy 1X A mam minus .

Zostanie poprawione przy następnym rozliczeniu / chamberlain
 
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
Moja analiza nie została jeszcze dodana do moich typow proszę o dodanie 

Zamiast spamować sto razy, dodawaj link do swoich typów, wtedy na pewno będzie szybciej. Następny zbędny spam będzie usuwany. / chamberlain
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
cytat z dnia 18 stycznia 2020 23:06 przez shadow89Prośba o dodanie prawidłowego linku do kuponu, którego wstawiałem z komórki i nie skopiowało mi całego linku a dopiero teraz się zorientowałem, po powrocie do domu. Poniżej przesyłam cały link:
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDEwMDE4NDcxODUwMDoWapHjLJvXx3hUJUU%3D&amp;kind=MAIN

Link do postu:
https://forum.bukmacherskie.com/temat/158805-runda-zasadnicza-2-kolejka-18-19012020/?page=1#post-6909925

Twój link przekierowuje do rejestracji w Fortunie, wrzuć screena / chamberlain
Od pewnego czasu występuje właśnie taki błąd z fortuny jak się klika w dany link do kuponu. Ale jak się go skopiuje i wklei w przeglądarkę to wtedy powinien się otworzyć bez problemu. U mnie w ten sposób działa. Proszę o sprawdzenie czy u ciebie też chamberlain. Jeśli jednak dalej źle przekierowuje daj znać to wrzucę screena. Pozdrawiam

Dalej przekierowuje do rejestracji, wrzuć screena, albo numer kuponu, jak wygodniej / chamberlain
 
chamberlain 426,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Tabela obu grup po dwóch kolejkach rundy zasadniczej dodana!
Chciałbym w tym miejscu ponownie poprosić o dopisywanie swojej grupy w postach konkursowych,
nie mam obowiązku domyślać się kto w jakiej grupie typuje.

I jako, że wielkimi krokami zbliża się faza pucharowa, do regulaminu został
dodany podpunkt 18, z którym proszę się zapoznać.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
cytat z dnia 19 stycznia 2020 20:27 przez chamberlain
Chciałbym w tym miejscu ponownie poprosić o dopisywanie swojej grupy w postach konkursowych,
nie mam obowiązku domyślać się kto w jakiej grupie typuje.
pkt 6. Przed napisaniem każdego posta, proszę o dopisanie wyżej numeru Grupy w której typujecie, np.:
Grupa II

Nie żebym się mądrzył ale każdy zapoznał się z regulaminem, można zrozumieć jak to zdarzało się w rundzie wstępnej ale teraz ????.
Może jeżeli w przyszłości pojawią się podobne konkursy a pojawią się na pewno to trzeba dodać pkt o niestosowaniu się co do zapisy tupu jak np. w Typach dnia i na dzień dobry 100. Zapewniam, że szybko wszyscy będą podawać typy zgodnie z wytycznymi prowadzącego.
 
chamberlain 426,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
cytat z dnia 19 stycznia 2020 20:41 przez seba23

pkt 6. Przed napisaniem każdego posta, proszę o dopisanie wyżej numeru Grupy w której typujecie, np.:
Grupa II

Nie żebym się mądrzył ale każdy zapoznał się z regulaminem, można zrozumieć jak to zdarzało się w rundzie wstępnej ale teraz ????.
Może jeżeli w przyszłości pojawią się podobne konkursy a pojawią się na pewno to trzeba dodać pkt o niestosowaniu się co do zapisy tupu jak np. w Typach dnia i na dzień dobry 100. Zapewniam, że szybko wszyscy będą podawać typy zgodnie z wytycznymi prowadzącego.
Spodziewałem się, że wszyscy zastosują się do tego bez żadnych kar, ale nie wyszło, takie uroki organizowania przeze mnie pierwszego konkursu. Jednak w przyszłości pewnie taki zapis się pojawi, o ile jakiś konkurs będzie miał podobną formułę.
 
U 49

ultrasavanti8

Użytkownik
Teraz widzę punkt w regulaminie, że nagrody tylko dla aktywnych osób na forum.... Bez sensu, nie jestem aktywny, także odpadam. Dzięki.

Tylko po co w takim razie, nieaktywni mieli szansę do konkursu się zapisać... 

Jeśli brałeś udział już w jakimś konkursie i dostałeś nagrodę, to zapewne dostaniesz ją też teraz, jeśli coś wygrasz, oceniać będzie administracja forum. Poza tym co dałby zapis, że nieaktywni nie mogą zapisać się do konkursu, skoro niektórzy do dzisiaj nie przeczytali regulaminu? / chamberlain
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Mam pytanie, dlaczego dostałem zwrot za analizę w drugiej kolejce fazy zasadniczej?

Zły link, nie przekierowywał do postu, przejrzałem całą stronę (choć i tak nie musiałem) i była tam tylko jedna Twoja analiza, którą dodałeś już w 1 kolejce rundy zasadniczej / chamberlain
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Prosiłbym abyś jeszcze raz sprawdził dokładnie, bo prosiłem nawet innego użytkownika forum o sprawdzenie i zarówno jego jak i mnie dobrze przekierowuje na analizę meczu Hiszpania-Austria.

Nie przekierowuje do żadnego postu, nawet w linku jest napisana strona nr 7 i na początek tej strony link przekierowuje / chamberlain
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Gorąca prośba do użytkowników forum, czy możecie potwierdzić, że link podany w analizie przekierowuje na post z analizą spotkania Hiszpania-Austria?
Poniżej zamieszczam swój post 
????  Z góry bardzo dziękuję i proszę o pomoc ????

"Grupa II:
1. Słowenia - Węgry, typ: powyżej 49,5 gola​​​​​​, kurs: 1.40    
2. Norwegia - Szwecja, typ: powyżej 55,5 gola​​​​​​, kurs: 1.52    
3. Portugalia - Islandia, typ: powyżej 54,5 gola, kurs: 1.38    

Analiza:  https://forum.bukmacherskie.com/temat/158469-mistrzostwa-europy-mezczyzn-szwecja-austria-norwegia-0901-26012020/?page=7#post-6909924   [zwrot] 

Kupon: https://forum.bukmacherskie.com/media/images/uploadedimage/file/434578.png    

   85 pkt"

Analiza zostanie dodana, a wynik poprawiony, na przyszłość więcej uwagi / chamberlain

 
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
@shadow89 @chamberlain pisałem o tym już nie raz, żeby właśnie nie było takich sytuacji, ponieważ moderatorzy "widzą" również usunięte wpisy i jeżeli podasz link w taki sposób Ty będziesz widział swój post, a moderator niekoniecznie, szczególnie w tematach, gdzie jest wiele stron i dużo jest postów usuniętych. Prawidłowy link do Twojej analizy powinien być podany w następujący sposób
https://forum.bukmacherskie.com/wpis/6909924/
wtedy nikt nie będzie miał wątpliwości, bo link prowadzi do konkretnego wpisu. Przypominam również, że to w interesie użytkownika jest, żeby podał wszystko tak, żeby nie było żadnej wątpliwości przy rozliczaniu. Poniżej zacytuję to co już wcześniej podawałem przy okazji różnych konkursów
WAŻNE!

Wielka prośba do Was, jak zgłaszacie analizy to nie kopiujcie linka z okienka z adresem w przeglądarce tylko na górnej belce postu po prawej stronie macie nr postu, klikacie na niego prawym przyciskiem myszy i z rozwiniętego menu wybieracie Kopiuj adres odnośnika, wtedy jest pewność, że link będzie prowadził do tego konkretnego postu. Gdy podajecie adres z przeglądarki to Wam się wyświetla, że temat ma powiedzmy 95 stron, a Wy kopiujecie adres wpisu ze strony 94, tylko, że my "widzimy" również usunięte wpisy i dla nas ten temat nie ma 95 stron, a powiedzmy 112 i u nas na 94 stronie jest całkiem inny post, stosując metodę, którą opisałem powyżej mamy 100%, że to będzie dokładnie ten wpis o który nam chodzi, dla ułatwienia dodaję screen.



 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom