>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

German Masters 2020 (29.01-2.02.2020)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
German Masters 2020
29 stycznia - 2 lutego 2020​
 

German Masters to jeden z ulubionych turniejów w kalendarzu zawodników, głównie przez świetną atmosferę tworzoną przez berlińską publiczność. Swoje robi również zjawiskowy Tempodrom, w którym rozgrywany jest ten turniej, przez wielu oceniany jako najlepsze miejsce do rozgrywania zawodów snookerowych. Najbliższa edycja turnieju German Masters 2020 rozegrana zostanie w dniach 29 stycznia - 2 lutego 2020 we wspomnianym już Tempodromie mieszczącym się w centrum Berlina. Całkowita pula nagród sięgnie £400,000, w tym £80,000 dla zwycięzcy. Tytułu bronić będzie Kyren Wilson, który rok temu w finale pokonał Davida Gilberta (9-7).

Od tego sezonu German Masters wraz z 3 innymi turniejami na kontynencie stworzy nowy cykl European Series, w którego skład wchodzą właśnie European Masters, ale również German Masters, Snooker Shoot Out Gibraltar Open. Wszystkie turnieje zyskały większe pule nagród i specjalny bonus 150,000 funtów dla zawodnika, który w cyklu zdobędzie najwięcej punktów rankingowych. Myślę, że większe pule nagród wraz z sowitym bonusem sprawi, że już do Austrii zawita spora część czołówki rankingu.
 
 

Format turnieju German Masters zakłada, że w turnieju głównym zagra 64 zawodników wyłonionych we wcześniej rozegranych kwalifikacjach. Odbędą się one w dniach 20-22 grudnia w Metrodome w angielskim Barnsley. Oznacza to, że każdy ze 128 zawodników przystępujących do kwalifikacji będzie musiał wygrać 2 mecze by znaleźć się w 32-osobowej drabince turnieju głównego w Berlinie. Wszystkie mecze kwalifikacji w formacie do 5 wygranych frejmów (best-of-9). Szczegóły pod poniższymi linkami.

Format kwalifikacji
Drabinka kwalifikacji
Livescore
Promocja w Forbet
Bonus Powitalny 2000 zł



Zapraszam do dyskusji
i podawania swoich typów z analizami
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Scott Donaldson - Ding Junhui
Handicap frejmowy: Scott Donaldson (+2.5) @ 1.48  5-4 Ding może nabrać kompleksu Donaldsona, druga z rzędu wtopa..
Handicap frejmowy: Scott Donaldson (+1.5) @ 1.94  
Zwycięzca: Scott Donaldson @ 2.71  

Obaj spotkali się parę dni temu w European Masters i tam niespodziewanie łatwo wygrał Donaldson i nawet nie było blisko (5-2). Wcześniej ograł również Wilsona więc to nie był przypadek tylko dobra gra Szkota. Potem oczywiście przegrał z Carterem, no ale on ostatnio gra świetnie o czym świadczy finał Mastersa sprzed tygodnia. Moim zdaniem Ding gra bardzo nieregularnie, w grudniu wygrywa UKC, wydaje się że forma wraca na najwyższe poziomy, a po Nowym Roku mamy innego gracza. Nie wiem czym jest to spowodowane, ale wydaje się że to Donaldson ma dzisiaj więcej szans niż wskazują kursy.

Betfan
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Myślę nad typem na Gary'ego Wilsona na 14stą, kurs w okolicach @ 1.68    Unibet do zagrania.
Ewidentnie zwyżkowa forma, w największym Mastersie styczniowym oczywiście nie grał ale po kwalach do European Masters i German Masters w grudniu gładko wziętymi przez Anglika przyszły turnieje główne i w tym pierwszym wymienionym osiągnął półfinał (5-6 z Zhou). W GM nie zwalnia tempa, pierwszy mecz 5-1 i już dwie setki. Poza tym, tydzień temu Wilson grał z Xintongiem w Austrii i gładko skończyło się 5-1, w całej historii h2h rozegrali między sobą cztery mecze, wszystkie wziął Wilson nie grając żadnego decidera. W jednorocznym rankingu Wilson z tymi wynikami walczyłby o TOP16 (obecnie 18 miejsce), teoria się zgadza. Ale czy to zrobi? Opinie?
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 31 stycznia 2020 11:31 przez vertigoMyślę nad typem na Gary'ego Wilsona na 14stą, kurs w okolicach @ 1.68 Unibet do zagrania.
Ewidentnie zwyżkowa forma, w największym Mastersie styczniowym oczywiście nie grał ale po kwalach do European Masters i German Masters w grudniu gładko wziętymi przez Anglika przyszły turnieje główne i w tym pierwszym wymienionym osiągnął półfinał (5-6 z Zhou). W GM nie zwalnia tempa, pierwszy mecz 5-1 i już dwie setki. Poza tym, tydzień temu Wilson grał z Xintongiem w Austrii i gładko skończyło się 5-1, w całej historii h2h rozegrali między sobą cztery mecze, wszystkie wziął Wilson nie grając żadnego decidera. W jednorocznym rankingu Wilson z tymi wynikami walczyłby o TOP16 (obecnie 18 miejsce), teoria się zgadza. Ale czy to zrobi? Opinie?
Mecz rozpoczęty, więc trochę spóźniony jestem, na razie Wilson 0-2 i właśnie tego się obawiałem.

Świetny gracz, moim zdaniem poziom nie tylko top16 ale nawet top10, dla mnie idzie drogą Gilberta. No ale to ze tam jeszcze nie jest to właśnie to ze czasem potrafi być niezwykle chimeryczny, nawet w obrębie tego samego meczu. A rywala ma jednak mocnego, Xintong ma braki w taktyce, ale we wszystkim innym to jest talent czystej wody, może nawet większy niż np Lisowski, po prostu jest bardziej skromny i mniej się narzuca (pewnie duży wpływ na to ma jeszcze nie najlepsza znajomość angielskiego, z Dingiem też tak na początku było, więc to kwestia czasu), Przed mecze widziałem tu raczej over, i ciągle tak może być, ale wygrana Chińczyka nie będzie żadną sensacją, te kursy jednak  dość wyrównane i chyba dobrze oddają rzeczywistość.
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Na szybko, z telefonu. Jak widzicie dzisiejszy finał? Czy Robertson po 2.00 to nie zachęta?

e: poprawiamy.

Robertson z Trumpem mają bardzo wyrównany bilans, 10 do 11 na korzyść Trumpa, co do ilości frejmów to niemal remis (110 do 114). Już w tym sezonie w 2019 roku w październiku zagwarantowali nam cudowny mecz zakończony deciderem, grając do 10 wygranych - przypominam, że Neil wrócił z 8-9 by wygrać 10-9. Wtedy panowie zagrali też jakiś odlot jeśli chodzi o ilość setek, bo Australijczyk wbił ich aż 5, Trump 3. Robertson też w tym turnieju wbił najwięcej setek, bo aż 7 w czterech dotychczasowych meczach, w których gra kosmicznie i ma w nich frejmowy bilans 21-2 (5-1, 5-0, 5-0. 6-1) a licząc jeszcze finał z ubiegłego tygodnia 9-0 to już 30-2. Nasuwa mi się mocno typ na Robertsona, który wg bukmacherów nie jest faworytem ale też jakiś zakład na setki (oczywiście już pisałem gdzie). Trump chyba jeszcze nie ten poziom formy co z MŚ ale też jeśli ktoś ma zatrzymać Robertsona, to właśnie Judd.

Neil Robertson @ 2.00    Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +69
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom