>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

cs i piłka

K 172

kante97

Użytkownik
Bolt vs Ramos over 3.5 1.42 sts  
Isner 1.32 sts  
Delbonis vs Sousa over 3.5 1.42 sts  
Herbert vs Norrie +38.5 1.84 sts  ​
 
K 172

kante97

Użytkownik
NiP vs Faze ????????
Faze 1.51 BaH
  
Jutro pierwsze mecze w Londynie, rozpoczynamy Blasta i na początek mecz Szwedów z drużyną Faze. W Nipie duże zmiany odszedł Get Right i przede wszystkim Forest, który był najlepszym graczem Ninjas w mojej opinii. Na papierze zdecydowanie mocniejsza jest międzynarodowa drużyna. Niko to jeden z najlepszych graczy na świecie w ostatnich latach i teraz także powoli wraca do formy co poniekąd pokazywał w ostatnich spotkaniach w tamtym roku. Olof zdecydowanie się odrodził i był pod koniec 2019 najlepszym w swoim teamie. Do tego dochodzi coldzera, kiedyś #1 na świecie, a także młody Broky, który jest dużym talentem i Rain, a ten kiedy trzeba także potrafi pociągnąć drużynę do zwycięstwa. Jeżeli chodzi o NiP, niewiele można powiedzieć, bo tak naprawdę dopiero się zgrywają i co za tym idzie liczę na to, że nie udało im się przygotować odpowiednio do tego turnieju, a przy tym, że jest to pojedynek BO3 jeszcze bardziej skłaniam się ku Faze, które potencjał ma spokojnie na TOP3 na świecie, ale to jeszcze tego nie pokazują. Myślę, że jutrzejsze spotkanie to powinna być spora szansa dla Niko i spółki na zdobycie 3 punktów. Jest to pierwszy typ, który gram ,,grubiej" i dlatego dodałem dzwoneczki, które oznaczają większą pewność do do typu jak i większą stawkę.

Dodatkowo
Faze 2:0 2.40 BaH  

Zverev vs Thiem
over 40.5 1.87 BaH
  
Drugi półfinał mężczyzn w AO i dość niespodziewane zestawienie. Obaj zawodnicy póki co prezentują się świetnie i dosyć łatwo wygrywają swoje spotkania. W przypadku Saszy na szlemie to nowość, bo do tej pory często zawodził na dużych turniejach. Półfinał dla obu panów to już spore osiągniecie, ale naprzeciwko będzie także rywal, którego można pokonać. Stawka ogromna nie ma co do tego wątpliwości dlatego tez mysle ze nikt nie będzie łatwo składał broni. Osobiście widzę tutaj dość długi mecz. Sprzyja ku temu typowi sporo. Pierwsze to typ pod przełamanie bo Thiem oprócz meczu z Boltem łatwe przeprawy, a z Nadałem wspaniały mecz Austriaka, w którego przyznam nie wierzyłem. Zverev jak już wspomniałem szybkie wygrane. Do tego mecz o wszystko można powiedzieć, wygrany będzie o włos od tytułu. Do tego jeszcze jeden pseudoargument, nie wiem czemu ale jak widzę ,,Zverev” to zawsze mam przed oczami długie mecze i męczarnie, 5 setów i mnóstwo zwrotów akcji. W tegorocznym AO jeszcze nie dane było mi to zobaczyć, ale liczę ze jutro to się zmieni.

Dodatkowo 
Zverev 3-2 7.01 BaH
  
Thiem 3-2 5.40 BaH  ​
 
K 172

kante97

Użytkownik
Makabu vs Cieślak
Cieślak 2.65 BaH
  
Już za kilka godzin walka o mistrzostwo świata pomiędzy Ilungą Makabu, a Michałem Cieślakiem. Warunki bardzo trudne dla naszego rodaka. Pogoda, kibice, jak i wszystkie poza ringowe problemy nie pomagają Michałowi. Jeśli chodzi i umiejętności czysto sportowe to uważam, że są one na bardzo podobnym poziomie, a nawet minimalnie przechyliłbym szalę na stronę Cieślaka. Nie będę się rozpisywał, bo stawiam tę walkę tylko z dwóch powodów. Po pierwsze jako fan Michała, a po drugie kurs, który jest zdecydowanie zawyżony w porównaniu do naszych rodzimych bukmacherów. Niska stawka, typowo for fun. 

Liquid vs Mibr
Liquid 2:0 1.70 BaH
  
Drugi mecz w Londynie, zacząłem ten turniej od dwóch wygranych i spróbuje zarobić na drugim spotkaniu. Nie ma zbytnio czasu na rozpisywanie się, więc krótko. Liquid to TOP2 na świecie, każdy zawodnik to tak naprawdę top na świecie. Brehze i Elige to świetni gracze, ostatnio nieco słabiej Twistzz, ale mimo wszystko i tak nie jest źle. Nitro to jeden z moich ulubionych graczy, świetny IGL, a do tego niezły awper. Do tego Naf, który zawsze trzyma wysoki poziom. Mibr za to po drugiej stronie barykady, mnóstwo problemów w drużynie i gra z meyernem, reszta zdaje mi się, że wypalona, a przede wszystkim Fallen. Widzę tutaj wygraną TL i próbuje ich wygraną 2:0

Liquid + mouse 1.57 BaH????????  
To dubel, który gram mocniej. Liquid wydaje mi się, że wygra bez problemów, do tego jutro początek innego turnieju i drużyna mouse vs MadLions. W ostatnich miesiącach myszki grają wspaniale i liczę, że spokojnie wygrają.​
 
Do góry Bottom