>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Gry wirtualne. Skąd mamy wiedzieć, czy bukmacher nas nie kantuje.

Witam,

Na początek chciałem powiedzieć, że jest to mój pierwszy post na tym forum i z góry przepraszam jeżeli źle stawiam temat bądź robię cokolwiek źle.

Może tytuł mówić, iż osobą która go pisze wtopiła dużo pieniędzy w wirtualne gry i teraz mówi, iż bukmacherzy to oszuści, ale tak naprawdę wirtualnym grom się tylko przyglądam i nie chcę na nich stawiać bo jest zbyt dużych niewiadomych i to głównie co do uczciwości bukmacherów mam wątpliwości. Otóż zastanawiają mnie trzy rzeczy i być może ktoś na tym forum jest w stanie mi pomóc i odpowiedzieć na moje pytania.

1) Czy wszyscy gracze oglądają ten sam wirtualny mecz. Czy nie jest tak, że np: Marcin i Adam o tej samej godzinie oglądają dwa różne mecze.
2) Skąd wiadomo, czy jak kilka tysięcy osób postawiłoby łącznie np. 500 000 złotych na wynik 1:1 w piłce nożnej to czy algorytm nie ustawia meczu tak, aby takiego wyniku nie było.
3) Czy istnieją gdzieś zapisy prawne które zabraniają takich nieuczciwych praktyk? Istnieje jakiś sposób by skutecznie pozwać bukmachera jeżeli wykryłoby się jakieś nieuczciwe praktyki w związku z wirtualnymi sportami? Prawdziwych sportów nie da się ukryć i są podstawy prawne aby buka pozwać jak ten nie będzie chciał wypłacić pieniędzy.

Trzy pytania, a tak naprawdę jest tylko jedno.  Czy bukmacher jest uczciwy.

Dziękuję za odpowiedź.
 
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Bukmacher ma swoja marze, wiec po co ma kantowac? Udowodnienie oszustwa=strata reputacji i odplyw wielu graczy, wiec to bez sensu. 
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Pewnie w wirtualnej piłce nożnej statystyki biorą z prawdziwych rozgrywek , wątpię żeby w rzeczywistości ktoś zaryzykował taką kwotę na dokładny wynik tak samo jest w wirtualnej grze. 
​​​​​​
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
1) Czy wszyscy gracze oglądają ten sam wirtualny mecz. Czy nie jest tak, że np: Marcin i Adam o tej samej godzinie oglądają dwa różne mecze.

Tak, oglądamy te same mecze. Każdy mecz ma indywidualny numer. W punkcie też w tym samym momencie ogląda się to samo.

2) Skąd wiadomo, czy jak kilka tysięcy osób postawiłoby łącznie np. 500 000 złotych na wynik 1:1 w piłce nożnej to czy algorytm nie ustawia meczu tak, aby takiego wyniku nie było.

Tak jak w ruletce, jeśli kilka tysięcy osób naraz postawi na numer 24, i padnie numer 24, to wygrywają. Nie dopatruję się tu oszustwa, czysty czynnik losowy.

3) Czy istnieją gdzieś zapisy prawne które zabraniają takich nieuczciwych praktyk? Istnieje jakiś sposób by skutecznie pozwać bukmachera jeżeli wykryłoby się jakieś nieuczciwe praktyki w związku z wirtualnymi sportami? Prawdziwych sportów nie da się ukryć i są podstawy prawne aby buka pozwać jak ten nie będzie chciał wypłacić pieniędzy.

Jeśli wygrasz (zakład zawarty, rozliczony) a buk nie będzie chciał wypłacić pieniędzy to wygrywasz sprawę w Sądzie. Nie znajduję jednak argumentu dla którego miałby wymigiwać się z wypłaty. Jeden wykryty wałek i buk leży. A przychody są ogromne - nikt nie zaryzykuje straty ogromnej rzeszy klientów.
 
Do góry Bottom