>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ja przegrywam, Ty wygrywasz!

Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Wiesz co powinnaś zrobić, żeby zacząć wygrywać albo przynajmniej mieć na to szansę. 
@piatddz, myślisz zapewne o grze bez podatku? 
Za wcześnie. A co do grania singli. Według mnie po obserwacjach oraz własnym doświadczeniu wiem, że każda gra powyżej jednego zdarzenia na kuponie jest praktycznie również skazana na porażkę. Pojedyńcze zdarzenia są według mojego zdania (i nie tylko) jedyną alternatywą gdy mówimy o grze w dłuższym przedziale czasowym. Dzięki za wpis ☺
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Tak mówię o grze bez podatku. Single to najlepsza forma gry, sam gram 95% singli. Wyrocznią nie jestem, ale przy grze w normalnym buku można zarobić tym sposobem. Już bez zaśmiecania w takim razie więcej szczęścia życzę. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Kupon nr 96

Bukmacher: STS

Piłka nożna - Anglia/ Premier League
Manchester City - Sheffield Utd
Data: 29.12.2019  g.19:00
Typ: BTS/powyżej 2,5 gola w meczu
Kurs: 2,20    

Stawka: 3j
EWK: 5,80j
---------------------

Kupon nr 97

Bukmacher: STS

Piłka nożna - Włochy/ Serie B
Benevento - Ascoli
Data: 29.12.2019  g.18:00
Typ: liczba goli w meczu: 2-3
Kurs: 1,95   

Stawka: 3j
EWK: 5,14j
-------------------

Kupon nr 98

Bukmacher: STS

Piłka nożna - Włochy/ Serie B
Empoli - Livorno
Data: 29.12.2019  g.21:00
Typ: remis
Kurs: 3,75   

Stawka: 3j
EWK: 9,90j
-------------------

Kupon nr 99

Bukmacher: STS

Piłka nożna - Portugalia/ Segunda Liga
Chaves - Vilafranquense
Data: 29.12.2019  g.18:15
Typ: poniżej 1,5 gola w meczu
Kurs: 3,35   

Stawka: 3j
EWK: 8,84j
 
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Kupon nr 100

Bukmacher: STS

Koszykówka - USA/ NBA
Toronto Raotors - Oklahoma
Data: 30.12.2019  g.00:01
Typ: Oklahoma wygra mecz (z dogrywką)
Kurs: 2,45   

Stawka: 3j
EWK: 6,46j
W portfelu: 256,98j
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
cytat z dnia 29 grudnia 2019 17:29 przez kamilcia21

@piatddz, myślisz zapewne o grze bez podatku? 
Za wcześnie. A co do grania singli. Według mnie po obserwacjach oraz własnym doświadczeniu wiem, że każda gra powyżej jednego zdarzenia na kuponie jest praktycznie również skazana na porażkę. Pojedyńcze zdarzenia są według mojego zdania (i nie tylko) jedyną alternatywą gdy mówimy o grze w dłuższym przedziale czasowym. Dzięki za wpis ☺
Ale nie w naziemnych bukmacherach z podatkiem
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Można grać single, ale na AKO też można zarobić, nawet na taśmach z wieloma typami, ale te typy muszą być przemyślane, a nie ładować na nie po byle jakich kursach Manchestery, Juventusy, Bayerny itd. Sam chętnie bym grał taśmy z AKO ok. 1000 lub więcej, ale to nie na moje nerwy, bo jak sobie wyobrażę, że gram np. kupon za 2 zł i mam do wygrania 5000 i nie wejdzie mi tylko jeden mecz, bo drużyna nie wykorzysta karnego w doliczonym czasie gry, to...

Niedawno była sprawa jakiegoś matematyka co skubnął Fortunę na kilkanaście milionów i z tego co pamiętam, to facet grał taśmy.
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Podsumowanie szczegółowe za:
GRUDZIEŃ '2019

Zagrane kupony: 100
Wygrane:              39
Przegrane:            61
Średni kurs:       2,66
Skuteczność:       39%
Stawka stała:         1% budżetu (3j)
Saldo początkowe:  300j
Saldo obecne:     256,98j
Na czysto: - 43,02j
Yield:          - 14,34%


Miesiąc grudzień w 2019 roku skończyłam zgodnie z planem czyli na minusie.
Szczerze przyznam, iż sądziłam, że końcowy wynik miesiąca będzie znacznie gorszy. Przy
średnim kursie kuponów 2,66 uważam, że z moimi "zdolnościami" i tak wyszło całkiem nieźle, a zakładałam przecież skuteczność na poziomie 10%.
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
To koniec typowania jeśli chodzi o grudzień. Będę dalej dzielnie walczyć po Nowym Roku.

Teraz koniec głupot, trzeba odwiedzić fryzjera, kosmetyczkę, zajrzeć do szafy i wybrać jakąś fajną kieckę,  wszak jutro się bawimy! ????

Z tej okazji życzę wszystkim szampańskiej zabawy, dobrego humoru i przede wszystkim wielu pięknych wygranych w Nowym Roku!

Ale tak szczerze życzę Wam, koleżanki i koledzy przede wszystkim zdrowia. Reszta się przecież nie liczy. 
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

???? ????????????♥
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku! Udanej szampańskiej zabawy sylwestrowej i abyś weszła w świetnym nastroju w Nowy Rok, a w zasadzie i w nową dekadę! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Dzisiaj sobie na spokojnie policzyłam jak wyglądała by moja gra bez oddawania podatku.
Już @5xharoldx5 w swoim wątku pokazał jak diametralna jest różnica w grze z podatkiem a bez niego. 

Zagrane kupony: 100
Skuteczność:       39%

Saldo początkowe:  300j
Saldo obecne: 
z podatkiem:  256,98j
bez podatku:  293,08j
Yield  z podatkiem:  - 14,34%
Yield  bez podatku:     - 2,31%

Różnica widoczna gołym okiem. 
Zastanawiam się czy nie zacząć grać u zagranicznego bukmachera.

Zwłaszcza, że mam do dyspozycji konto założone na Bet-at-home, które należy do mojego taty, który kiedyś tam grał. Wczoraj nawet się zalogowałam. Oczywiście grałabym za jego przyzwoleniem (jestem po wstępnej rozmowie ????)
Na koncie ma 36 groszy, które uchowały się chyba z pięć lat ????Jak sądzicie, jest to dobre rozwiązanie? 
Prosiłabym o jakieś rady tutaj albo na priv jeśli ktoś woli. Będę wdzięczna bo nie wiem w którym kierunku rozpocząć zabawę w Nowym Roku. Na BaH można wpłacać pieniążki m.in. przez Trustly ale nie mam doświadczenia w kwestii bezpieczeństwa, czytałam, że Trustly wymaga podania danych bankowych, login i hasło. Ja gdy wpłacałam depozyt do polskich bukmacherów to zawsze przez BLIK. Sama nie wiem czy warto się pchać w kierunku Bet-at-home? Doradzi ktoś? Będę bardzo wdzięczna. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Kamilcia wszystkiego dobrego w Nowym Roku ! Nie przejmuj się przegranymi ! Z każdą kolejną jesteś coraz lepsza ! Ja pierwszy rok cały czas przegrywałem... Żeby być dobrym w bukmacherce trzeba naprawdę się sporo pouczyć. A głównie obserwuj swoje emocje i wychwyć kiedy popełniałaś błędy i z jakich powodów, a potem próbuj je eliminować. I to najczęściej nie są błędy w analizach i typowaniu tylko błędy związane z naszymi emocjami... Trywialne "odgrywanie się" jest tak głęboko wpisane w naszą świadomość i podświadomość jak i "gra dalej po serii winów", że to szok... Każdy bet i każda gra dostarcza nam całą masę emocji, endorfin i w małych dawkach jest to fajne, w większych zabójcze... Ja przynajmniej tak to traktuję...

A żeby być profesjonalnym graczem trzeba mieć odcięte w ogóle emocje... A z kolei samą matematyką też się nie wygra (takie moje zdanie) choć na forum nie brakuje wielu co przekonuje, że i samą matematyką się da...
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
STYCZEŃ' 2020

Kupon nr 101

Bukmacher: STS

Piłka nożna - Anglia/ Premier League
Newcastle - Leicester
Data: 01.01.2020  g.16:00
Typ: dokładna ilość goli w meczu 2-3
Kurs: 1,95   

Stawka: 3j
EWK: 5,14j
---------------------

Kupon nr 102

Bukmacher: STS

Piłka nożna - Anglia/ Premier League
Southampton - Tottenham
Data: 01.01.2020  g.16:00
Typ: remis
Kurs: 3,65   

Stawka: 3j
EWK: 9,63j
---------------------

Kupon nr 103

Bukmacher: STS

Piłka nożna - Anglia/ Premier League
Watford - Wolverhampton
Data: 01.01.2020  g.16:00
Typ: 1 połowa - remis
Kurs: 2,05   

Stawka: 3j
EWK: 5,41j
---------------------

Kupon nr 104

Bukmacher: STS

Piłka nożna - Anglia/ Premier League
Manchester City - Everton
Data: 01.01.2020  g.18:30
Typ: Everton wygra lub zremisuje
Kurs: 3,53   

Stawka: 3j
EWK: 9,31j
---------------------

Kupon nr 105

Bukmacher: STS

Piłka nożna - Anglia/ Premier League
Norwich - Crystal Palace
Data: 01.01.2020  g.18:30
Typ: remis
Kurs: 3,30   

Stawka: 3j
EWK: 8,71j
---------------------

Kupon nr 106

Bukmacher: STS

Piłka nożna - Anglia/ Premier League
West Ham - Bournemouth
Data: 01.01.2020  g.18:30
Typ: poniżej 2,5 gola w meczu
Kurs: 2,15   

Stawka: 3j
EWK: 5,67j
W portfelu: 253,10j
 
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Kupon nr 107

Bukmacher: STS

Piłka nożna - Anglia/ Premier League
Arsenal - Manchester Utd
Data: 01.01.2020  g.21:00
Typ: przedział bramkowy w meczu: 2-3
Kurs: 2,05   

Stawka: 3j
EWK: 5,41j
---------------------

Kupon nr 108

Bukmacher: STS

Piłka nożna - Anglia/ Premier League
Arsenal - Manchester Utd
Data: 01.01.2020  g.21:00
Typ: Arsenal wygra mecz
Kurs: 2,70   

Stawka: 3j
EWK: 7,12j
W portfelu: 259,63j
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Widzę tutaj analogię w rozpisywaniu kuponów do moich ???? I bardzo fajnie, bo to jest istotnie czytelne, nie zlewa się nic z niczym. Ciekaw jestem, co zrobisz, jak (odpukać) skończy Ci się budżet? Rozumiem, że mniej lub bardziej świadomie do tego dążysz (zgodnie z ideą tematu), ale gdyby po 550 kuponie skończył się budżet... co wtedy?
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 2 stycznia 2020 15:43 przez successfulCiekaw jestem, co zrobisz, jak (odpukać) skończy Ci się budżet? Rozumiem, że mniej lub bardziej świadomie do tego dążysz (zgodnie z ideą tematu), ale gdyby po 550 kuponie skończył się budżet... co wtedy?
@successful odpowiem od środka. Ja nie dążę do pozbycia się budżetu. Byłby to absurd w najczystszej postaci. 
Temat prowadzę aby udowodnić, że pomimo jakiejś tam wiedzy, dostępu do wszelkich dobrodziejstw statystycznych i wydaje się  logicznych wyborów - nic nie osiągnę grając nawet single po wyższych kursach. Chcę czarno na białym pokazać, że jak ktoś nie ma predyspozycji to mógłby stanąć na głowie i niewiele wskóra. Ja uważam, że należę do takich osób.
Co do budżetu to chyba nie ma takiej opcji aby się skończył?
Przecież nie gram za tysiące. Wszytko planuję zgodnie z moim "domowym" budżetem i zawsze mogłabym że spokojem przeznaczyć daną kwotę na dalsza grę i testy. Zwłaszcza, że mi się to podoba. 
Tak szczerze to moja gra przypomina gonitwę za własnym ogonem. Zaczęłam przygodę w maju. Wpłaciłam depozyty rzędu kilkuset złotych do wielu bukmacherów. I do tej pory ani nic nie wypłaciłam ani nie dołożyłam. Jestem na małym minusie ale u żadnego buka nie wyczyściłam znacząco konta. W sumie dosyć dziwne.
Ale ciągle mi się nie nudzi. ☺
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Pytając o to, co dalej gdy skończy się budżet, miałem na myśli tylko i wyłącznie ten wątek i Twoje 300j ☺ Czy zresetujesz go, czy założysz nowy, czy też może po prostu skończysz zabawę. Osobiście najmniej bym sobie życzył tej ostatniej opcji.

Natomiast, co do tego czy coś osiągniesz (czy nie) w dłuższym okresie czasu - granie za płaską stawkę, nawet singli, to (jak zresztą sama niedawno pięknie podsumowałaś) statystycznie liniowe dążenie do zera (z powodu marży bukmachera oraz podatku). Chyba że ma się naprawdę masę szczęścia (no dobra, i trochę wiedzy opieranej na statystykach). I teraz, jeśli na 100 kuponów granych po 3j "straciłaś" 50 jednostek, to naprawdę nie wygląda to źle ???????? Zresztą, umówmy się, praktycznie większość z nas gra za płaskie stawki albo te bardzo zbliżone do nich. Aczkolwiek są tacy, co na tym dobrze wychodzą.
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Kupon nr 110

Bukmacher: STS

Piłka nożna - Anglia/ Premier League
Liverpool - Sheffield Utd
Data: 02.01.2020  g.21:00
Typ: przedział bramkowy w meczu: 2-3
Kurs: 2,00   

Stawka: 3j
EWK: 5,28j 
---------------------

Kupon nr 111

Bukmacher: STS

Piłka nożna - Anglia/ Championship
Derby - Barnsley
Data: 02.01.2020  g.20:45
Typ: Derby wygra mecz
Kurs: 2,30   

Stawka: 3j
EWK: 6,07j
---------------------

Kupon nr 112

Bukmacher: STS

Piłka nożna - Anglia/ Championship
Swansea - Charlton
Data: 02.01.2020  g.20:45
Typ: poniżej 2,5 gola w meczu
Kurs: 2,35   

Stawka: 3j
EWK: 6,20j
W portfelu: 264,91j
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
Do góry Bottom