Mecze tej rundy odbędą się w terminie 10-19 marca 2020 roku.

kibic-zwierze

Użytkownik
Ja idę w strone trzech faworytów grających na wyjazdach z pierwszoligowcami.

Jasne Cracovia 4 porażki z rzędu ale nadal różnica w jakości jest duża.

Legia jedzie do Mielca pomiędzy meczami z Lechem i Wisła i spodziewm się pewnych rotacji w składzie ale bez jaj to są inne światy.

Kolejorz w dobrej formie i obstawiam, że jak ktoś ma mieć problemy to wpansie oni ale i tak nie sądzę aby odpuścili w takim momencie walkę o półfinał.

Moderator
Podpisuje się pod tym jak PAD pod wszystkie ustawy. Myślę, że parę zmian zobaczymy w szeregach drużyn z Ekstraklasy, ale niespodzianek nie przewiduję. Spokojnie można grać na zwycięstwo Legii w Legnicy. Legia ma szeroką kadrę, najlepszą ławkę rezerwowych w lidze, w dodatku Wszołek i Kante nie zagrają w Poznaniu, więc prawdopodobnie zagrają od 1 minuty z Miedzią, więc powinni sobie bez problemu poradzić. Martwi forma Lecha na wyjazdach, dominują, ale nie potrafią wygrać. Jednak z zespołem z niższej ligi nie powinni odpaść, bo obok Legii grają obecnie najlepszą piłkę, młodzież Lecha robi robotę.

ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Oficjalnie

Zaległe mecze 1/4 finału Totolotek Pucharu Polski na szczeblu centralnym w sezonie 2019/2020 zostaną rozegrane 27 maja 2020 roku. Po ich rozegraniu zostaną ustalone terminy meczów 1/2 finału i Finału.

ibis 1,2M

ibis

ModTeam

tarki_16

Moderator
Pierwszy mecz po dłuższej przerwie w Polsce. Legia jedzie do Legnicy bez Majeckiego, Cierzniaka, Novikovasa, Rosołka, wątpliwe występy Rochy i Sanogo. Trzeba zaznaczyć, że z Miedzią debiut w pierwszej drużynie zaliczy 3 w hierarchii bramkarz Wojciech Muzyk, ale moim zdaniem nie ma się tutaj czego obawiać, Legia ma najlepszą szkółkę bramkarską w Polsce, więc nowy bramkarz powinien sobie poradzić. Jeśli chodzi o Miedź to sytuacja zdrowotna jest zdecydowanie lepsza, wszyscy dotychczas kontuzjowani, trenują już na pełnych obrotach, zabraknie tylko pauzujących za kartki obrońców, Byrtka oraz Purzyckiego.
Forma obu zespołów po takiej przerwie to wielka zagadka, jednak zdecydowanym faworytem tego meczu jest drużyna przyjezdnych. Legię czeka w sobotę ciężki mecz w Poznaniu, jednak Lech również zagra ciężki mecz PP i to dzień później, co na pewno faworyzuję tutaj trochę Legię, która będzie miała jeden dzień więcej na przygotowanie do ligowego starcia. Pomimo tego, Legia powinna zagrać jutro w najmocniejszym, możliwym składzie. Trener Vukovic powiedział na konferencji, że na 99% zagra najskuteczniejszy zawodnik Legii, Kante, który będzie pauzował za czerwoną kartkę w dwóch najbliższych meczach ligowych, myślę, że podobnie wygląda sprawa Wszołka, którego w Poznaniu również nie zobaczymy. Ponadto zawodnicy są głodni gry i myślę, że nie będzie żadnej kalkulacji, bo Legia ma zdecydowanie najlepszą kadrę piłkarską w Polsce i wartościowych zmienników. Wojtek Muzyk powinien sobie bez problemu poradzić w bramce, a koledzy zrobią swoje i uporają się z rywalem i to minimum dwoma bramkami.

Legia @1.62
Legia -1.5 @2.50

ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Tak Lech przygotowywał się do dzisiejszego spotkania z Stalą. info. lechpoznań

Lech cały wtorek i środę (25-26 maja) spędził na Podkarpaciu, a dzień przed meczem odbyła się również jednostka treningowa. - Wyjazd na mecz miał miejsce nie jeden, a dwa dni przed spotkaniem, czyli w poniedziałek. Po obiedzie wsiedliśmy w autokar i wieczorem byliśmy na miejscu. Nie było żadnych postojów, co najwyżej pięć minut na parkingu dla rozprostowania kości - mówi kierownik drużyny Kolejorza, Mariusz Skrzypczak.

Kluczową rolę w logistyce wyjazdu odegra hotel. Ten był w całości zarezerwowany dla Lecha Poznań i nie mogli go odwiedzać żadni goście z zewnątrz. Tam też odbędzie się standardowa odprawa przedmeczowa, a hotel... będzie pełnił rolę szatni po meczu. - Po ostatnim gwizdku przebieramy w szatni tylko buty. Wchodzimy do autokaru i jedziemy do hotelu. Tam będzie prysznic, odnowa biologiczna, kolacja i dopiero po tym ruszymy w drogę powrotną do Poznania - zdradza Skrzypczak.

Zmianie ulegną również przedmeczowe rytuały. Do tej pory drużyny przyjeżdżały na stadion godzinę i piętnaście minut przed meczem (półtorej godziny w PKO Ekstraklasie). Teraz ten czas ulegnie zmianie. Piłkarze ze stolicy Wielkopolski pojawią się na mieleckim obiekcie około godziny przed pierwszym gwizdkiem. - Wychodzimy z autokaru już przebrani, zmieniamy buty i jesteśmy już na rozgrzewce - dodaje kierownik drużyny Lecha Poznań.