>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

16. kolejka Serie A [14.12 - 16.12.2019]

Status
Zamknięty.
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A


Milan- Sassuolo
Powyżej 2.5 goli + obie strzela 2.01 @efortuna 
      

Wygląda na to, że Milan w końcu odpalił, w poprzednim tygodniu spotkanie z silną Bologną zagrał naprawdę fajnie, Piątek za ten mecz dostał najwyższe noty ze wszystkich graczy na boisku. Sassuolo w tym sezonie gra mega ofensywnie, strzela i traci, zaraz po Atalancie to właśnie w ich meczach pada najwięcej bramek- 14 meczy i 53 gole robią wrażenie. Bardzo cieszy powrót do składu kapitana Berardiego, który w meczu z Cagliari szalał. Jakoś nie chce mi się wierzyć w czyste konto Milanu, tym bardziej, że ostatnio Sassuolo potrafiło dwukrotnie trafić do siatki Juventusu, co w Turynie jest naprawdę wyczynem. Ja tu widze otwarte spotkanie, w wiele sytuacji, a co za tym idzie bramek. 


Bologna- Atalanta
Powyżej 2.5 + obie strzelą 1.82 @efortuna 
      

Ja pograłem 2 tygodnie temu sam over 2.5 po ponad 1.70, a teraz kursy poleciały, ale opcja łączona z bts jak najbardziej do gry. Bologna za Mihajlovica gra bardzo wysoko, strzela i traci, wystarczy napisać, że w tym sezonie w meczach z ich udziałem pada prawie 4 bramek na mecz! Nie lubie statystyk, ale Bologna w tym sezonie w kazdym domowym meczu strzelała gola tak jak Atalanta w kaźdym wyjazdowym. Jest kapitalny Palacio, Sansone, Skov Olsen, wraca po zawieszeniu Medel, szkoda tylko, że cały czas kontuzjowany jest Soriano. Po drugiej stronie wciąż nieobecny Zapata, ale taki Papu, Muriel czy w mega formie ostatnio Malinovsky i Pasalic to gwarancja goli dla drużyny z Bergamo.

Cagliari- Lazio 
Pow 2.5 goli 1.60 @efortuna 
      

Sardynia to zawsze ciężki teren, a obie drużyny to moim zdaniem największe pozytywy w tym sezonie Serie A. Lazio to maszyna do zdobywania goli, to co robi Immobile to poezja, 15 meczy- 17 bramek i 5 asyst. Lazio odpusciło LE skupiając się tylko na domowej lidze, a tutaj im idzie wyśmienicie ( mam nadzieje, ze w koncu ich zobaczymy w LM). Nadal nieobecny jest za czerwoną podstawowy bramkarz Cagliari- Olsen, co daje nam dodatkowy handicap na gole, jego zmiennik nie radzi sobie najlepiej, 2 mecze i 5 bramek wpuszczonych. Tutaj będzie bardzo ofensywne spotkanie, Lazio gra na 3 obrońców, a przeciez ostatnie 3 mecze na Sardegna Area to 19 goli!!!! 


Bez analizy:
Roma- Spal obie strzela 1.90 @efortuna       
Fiorentina- Inter powyżej 2.5 1.80@efortuna       
 
B 11

basta

Użytkownik
Napoli - Parma
Typ: Parma handicap +2 @ 1,97 
Betclic   

Napoli bez formy u siebie, Parma solidnie jak różnicę graczy na papierze. Nie widzę tutaj polotu ze strony Napoli, kurs dobry do zaryzykowania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
N 333,3K

niewierny-janek

Użytkownik
Juventus Turyn - Udinese Calcio
Juventus i under 3,5 gola @1,98 Unibet
      ​
Dzisiaj Juventus podejmuje na własnym stadionie Udinese znajdujące się w dolnych rejonach tabeli. Bianconeri w dwóch ostatnich kolejkach uciułali ledwie 1 pkt po remisie z Sassuolo (2:2) oraz porażce z Lazio (1:3). Czas zatem na zwycięstwo i gonienie w tabeli Interu który ma już 2 pkt przewagi a za plecami Juve czai się Lazio z 3 pkt straty. Rywal idealny, gdyż Udinese jest na 15. miejscu w tabeli Serie A a na wyjazdach radzi sobie słabo. Do tej pory tylko 4 pkt i raptem 5 strzelonych goli w 7 meczach na obcych stadionach. Gdyby nie liczyć pogromu jaki otrzymali od Atalanty (1:7) to mamy bilans bramek 4-8 w 6 spotkaniach. Over 3,5 padał w przypadku obu drużyn bardzo rzadko, obie ekipy mają bilans 4/11 na korzyść underu, a więc gradu goli nie należy się spodziewać. W prawdzie Juve notowało over 3,5 w 3 ostatnich kolejkach Seria A ale grali z overowymi drużynami - Atalanta (3:1), Sassuolo (2:2) i Lazio (1:3). Z Udinese powinniśmy spodziewać się takiego Juve jak zazwyczaj, czyli skromne zwycięstwo 1:0 lub 2:0.
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Spotkanie: Cagliari - Lazio
Typ: Cagliari
Kurs: 4.05
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Cagliari podejmuje na własnym stadionie rzymskie Lazio, które w bardzo kiepskim stylu pożegnało się w miniony czwartek z Ligą Europejską. Stali przed szansą na awans do rundy pucharowej, ale zaprzepaścili ją po bardzo brzydkiej grze z Rennes, którym ulegli dwiema bramkami.

Mało kto spodziewał się takiego rezultatu, a już na pewno tak brzydkiej gry rzymian, którzy - przypomnijmy - przed tamtym spotkaniem mieli bardzo przyzwoitą passę zwycięskich spotkań.

Czy ich brzydka gra była efektem braku chęci w dalszych rozgrywkach Ligi Europejskiej? Czy też może słabszą dyspozycją dnia? Tego się nie dowiemy. Nie zmienia to jednak faktu, że dziś podejmują rywalizację z zespołem, który nie przegrał dziesięciu ostatnich spotkań. Cagliari u siebie wygrało pięć ostatnich meczów z rzędu, i jeśli Lazio zagra tak jak ostatnio z Rennes, to będzie duża szansa że gospodarze dopiszą kolejne trzy punkty w klasyfikacji ligowej.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Cagliari - Lazio 1:2
powyżej 3,5 gola, @2,39 Fortuna
  
obie strzelą i powyżej 2,5 gola, @1,75 Fortuna  

Spotkanie dwóch bardzo ofensywnych drużyn, więcej szans daje się gościom, którzy obecnie zajmują 3 miejsce, ale gospodarze to jedna z największych pozytywnych niespodzianek tego sezonu, przed tą kolejką byli tuż za Lazio, obecnie po zwycięstwie innej drużyny z Rzymu spadli o oczko niżej. Pierwszym moim wyborem na ten mecz było obie strzelą i powyżej 2,5 gola, jednak ten typ został już wykorzystany, więc spróbuję większego ogólnego overu. Obie ekipy mają w swoich szeregach czołowych strzelców Serie A, w Cagliari Joao Pedro, który zdobył 10 bramek i jest to jego jak narazie najlepszy sezon w najwyższej klasie rozgrywkowej we Włoszech, a w Lazio najlepszy obecnie snajper całej ligi, czyli Immobile, który pokonał już bramkarzy 17 razy i do tego dodał również 5 asyst. Poza tym zarówno jedni jak i drudzy notują bardzo overowe wyniki, średnia bramek w meczach Cagliari to 3,33, a w meczach domowych aż 3,88. Lazio legitymuje się średnią 3,4 bramki na mecz, a w spotkaniach w delegacji 2,86. Liczę, że nikt tutaj nie odpuści i zobaczymy fajne ofensywne spotkanie z bramkami po obu stronach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
No to Rzymianie uciszyli Sardynię. Zresztą, nie tylko. Też szeroko otwarłam oczy gdy Caicedo w 98 minucie trafił na 1-2.
A już się witałam z gąską gdy Alberto w 93 minucie wyrównał. Grałam przecież na remis. Defensywa Cagliari a właściwie cały zespół przegrali mecz na własne życzenie. Uczciwie trzeba przyznać, że drugą połowę zagrali zbyt defensywie z opcją kontrataku. Fakt, mieli dwie setki ale co z tego. 
Lazio wyrasta na trzeciego kandydata na podium. Do końca sezonu daleko ale wiele wskazuje, że Rzym będzie miał LM i kto wie czy nie x2. ☺
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom