>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

zablokowane konto w LVbet, problem z weryfikacją konta bankowego

M 0

mssmg

Użytkownik
Witam, mam problem dotyczacy wypłaty środków w Lvbet,       aktualnie mieszkam w Uk,  jestem teraz na wczasach w Polsce i zalożyłem sobie konto w Lvbet,  podając stary nr konta bankowego polskiego,       wpłate robiłem kartą visa, z zagranicznego konta bankowego,       udało mi się wygrać i zleciłem wypłate na te stare konto bankowe,    jednak moje konto w LV bet zostało zablokowane i proszą o potwierdzenie konta przypisanego w Lvbet, a ja niestety nie posiadam gdyż  jak się okazało to  konto zostało juz usuniętnie i jest nieaktualne,    Co mogę zrobić w tej sytuacji by nie stracić wpłaconych i wygranych pieniędzy?   Czy jeżeli założę nowe Polskie konto bankowe to dział weryfikacji zgodzi się na przypisanie go do konta oraz do wypłaty?       Ktoś pomoże co mam robić???? 
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Nigdy tego nie zrozumiem jak mozna mieszkajac na stale w UK zakladac konto u jakis smieciarzy z LVbet majac do wyboru tyle swietnych innych bukow. Co do pytania to musisz juz z nimi gadac i im przedstawic sytuacje bo innej opcji nie masz.
 
M 0

mssmg

Użytkownik
bedąc w polsce na urlopie chciałem spróbować właśnie w Lv, i udało mi się wygrać 3000 ,   dział weryfikacji pisze ze musze dosłać te dokumenty,   a ja ich naprawde nie mam jak zdobyc konto juz jest nieaktywne,       czy kasa przepadła?&gt;  czy jest jakas mozliwość ;/
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik


zaloz nowe konto w PL, wyslij im potwierdzenie, ze masz konto zalozone i na nie niech Ci wyplate zleca

Nie maja prawa Ci kasy nie wyplacic

Swoja droga i tak maja problemy z wyplatami wiec moga kombinowac, ale prawnie nie maja takiej mozliwosci by Ci tych pieniedzy nie wyplacili
 
M 0

mssmg

Użytkownik
potwierdzenie konta bankowego ktore okazalo sie juz martwe, skan wyciagu lub pdf,   pisalem ze moge nowe wyslac to nie chca,   wszelkie skany im wyslalem dowod osobisty potwierdzenie karty z UK  z ktorej wplacalem, swoje zdjecia z napisem lv bet itp it'd,  nie wiem co robic nie chca sie dogadac
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik


postrasz ich odpowiednimi sluzbami i ze opiszesz cala sytuacje na forach bukmacherskich

Maja aktualnie problemy z wyplatami i beda utrudniac jak sie tylko da - gowno nie firma bukmacherska
 
M 0

mssmg

Użytkownik
masakra, wplacic latwo wyplacic juz nie,   hmm wczoraj tez rozmawialem na czacie z supportem to powiedzial ze usunal moje powiazane konto i zebym wyslal nowe, ale dzial weryfikacji ciagle chce te stare...
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Idziesz do sadu, zakladasz im sprawe i masz wygrana jak w banku. Jeszcze beda musieli LVbet oszusci pokryc koszty sadowe. Troche sie to bedzie ciagnac ale ostatecznie powinno byc na Twoja korzysc. Najlepiej to ich postrasz sadem i ze zrobisz im zly rozglos. Tego powinni sie akurat najbardziej obawiac bo wiarygodnosc i dobre imie buka to swietosc.
 
Do góry Bottom