Klubowe Mistrzostwa Świata kobiet i mężczyzn

zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Przepraszam za małe opóźnienie, nie zauważyłem, że Klubowe Mistrzostwa Świata zaczęły się już dziś...
Mimo wszystko zapraszam do podawania typów :)

Turniej odbywa się na zasadach każdy z każdym a następnie półfinały 1-4 i 2-3

Jeżeli chodzi o kobiece rozgrywki to występuje 8 drużyn podzielone na 2 grupy po 4 zespoły

poniżej 133,5 1,50

Zacznę nieco spokojniej. Civitanova to główny kandydat do zwycięstwa KMŚ, mają wielką paczkę z Lealem, Juantorreną, Ghafourem czy Bruno na czele. Ich przeciwnik zajął 3 miejsce w Asian Club Champioship 2019, w lidze mają 2 zwycięstwa i 2 porażki więc też nie najlepiej. W ich składzie jest tylko 3 obcokrajowców M. Vukasinovic (Czarnogóra), M. Ferreira (Portugalia) i M. V. Costa (Brazylia). te nazwiska mało mówią, wydaje mi się, że Lube zacznie ten turniej taką "rozgrzewką" aby się nie zmęczyć.
Widzę tutaj szybkie 3:0 i pod prysznic, bo przed nimi mocniejsi rywale jakimi są na pewno Sada i Zenit.​

​
Zenit w tym spotkaniu nie ma czego szukać, widać że ten zespół nie jest w najlepszej formie. W KMŚ do tej pory polegli 3:0 z Sadą Cruzeiro i wygrali z katarskim Al Rayyan 3:1, ale nie można powiedzieć że był to dla nich spacerek skoro stracili seta. Z tymi samymi Katarczykami Lube wygrało gładko 3:0, w setach do 16, 18 i 13. Drugie spotkanie też wygrali 3:0 więc widać, że są w gazie. Zenit ma problemy nawet w swoje lidze gdzie już tak łatwo nie wygrywają. Ponieśli do tej pory 2 porażki w 8 kolejkach i stracili aż 10 setów. Powinno się skończyć szybkim 3:0 ale zabezpieczam się na wypadek straty 1 seta.

Użytkownik
cytat z dnia 5 grudnia 2019 19:03 przez sokratesJa widzę ten mecz trochę inaczej. Lube do wygrania grupy potrzebuje jednego seta, później może całkowicie odpuścić. Przemawia za takim rozwiązaniem jeszcze to że Lube nie koniecznie na rękę jest wygranie z Zenitem. Jeśli wygrają wysoko a Sada podłoży się Al-Rayan to w półfinale trafiają na Zenit a Sada na Al-Rayan. Lepiej im odpuścić i mieć spacerek w półfinale z Al-Rayan a Sada niech tnie się na noże z Zenitem w drugim półfinale. Wiem, teoria trochę naciągana ale dobrze będzie obserwować mecz na live.
Nie naciagana tylko tez tak mysle :) tylko pytanie czy ruskie beda sie szarpac majac na uwadze to ze w pofinale jakby nie bylo bedzie czekac moim zdaniem tak czy siak Sada