>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Reklamacja

M 51

majkel0710

Użytkownik
Cześć wszystkim,

słowem wstępu - przeczytałem kilka działów i zdecydowałem się założyć konto, aby podzielić się z Wami wydarzeniami ostatnich dni, a może i zarazem opinią. Do tej pory z reguły raczej byłem zadowolony z STS-a, albo bardziej byłem średnio umiarkowanym optymistą. Czytałem te opinie odnośnie reklamacji na kupony, i mówię cóż zdarza się jak w każdej większej firmie, spółce. Nie mniej gruntowna analiza kuponów z ostatniego miesiąca i zdarzeń skłoniły mnie do złożenia po pierwsze reklamacji (w ilości trzech sztuk) i podzielenia się swoimi wrażeniami. Jak większość zapewne, nie znam się na każdej dyscyplinie, którą obstawiam. Czasami zapewne jak każdy z Was obstawia się też coś na szybko. Nie mniej poziom irytacji, który wpłynął na odczucia przyszedł dwa dni temu. Za 100 PLN wysłałem kupon o poniższych zdarzeniach:

Bournemouth - Wolverhampton           typ: +8,5 rożnych                            wynik: 14 rożnych
Brighton - Leicester                           typ: +0,5 gola                                  wynik: 0:2
Hamilton/Sigouin - Dunbar/Fox           typ: 2                                              walkower (zwrot)
Leixoes - Famalicense                      typ: 2                                              2:3
Al Moqawloon - Aswan                      typ: +0,5 gola                                  2:1
Ankaragucu - Trabzon                       typ: X2                                             0:3
Turk Telekom - Banvit                        typ: + 149,5 punktów                        81:91
Dusseldorf - Bayern                          typ: +8,5 różnych                              14 rożnych
Sertanense - Farens                         typ: 2 minimum jedna połowa             tak
Karelia - Din. St. Petersburg              typ: 12                                             2:2
Atalanta - Juventus                           typ: 2 minimum jedna połowa             tak
Benevento - Crotone                          typ: +0,5 gola                                   2:0

Około godziny 17:20-17:30 zaczęły się "jaja". Wchodzę w kupon, brak odniesienia do meczu "live" zdarzenia na pogrubionego. Szukam i szukam, jest mecz w hokeja, ale gra SKA Neva St Petersburg - Din. St. Petersburg. No to co, piszę do konsultanta i pytam co jest grane, bo nie mogę odszukać meczu Karelia z Din. St. Petersburg, a jest mecz tylko SKA Neva - Dinamo i czy to jakaś zmiana zdarzenia, czy co? Gość odpowiada mi, że to ten sam mecz. Pytam ją jak ten sam mecz jak to są dwie różne nazwy drużyn. Cisza, po czym widzę, że pisze - "skontaktuje się z działem analiz". czekam, i czekam i dostaję: "Karelia to inna nazwa drużyny SKA Neva St. Peteresburg. Pytam uprzejmie skąd mają taką informację. Otrzymuję odpowiedź, że organizator rozgrywek im przekazał taką nazwę. Proszę zatem o stronę źródłową. I konsternacja po stronie STS. W międzyczasie w trakcie rozmowy wchodzę na stronę ligi VHL i szukam "Karelia, Karelia, gdzie to k**** jest?". Albo mam zaćmę czy inną chorobę okulistyczną, albo nie widzę i z organizatorem musimy chorować na to samo, bo u Niego ni ch*** Karelia tylko jak wół stoi Ska Nieva St. Pet - Din. St Peters. Wracam do konsultanta i mówię, że organizator ma nazwę, którą podaję prawidłową i nie wie nic o żadnej Karelii. Ale mówię ok dam im szansę. Pytam jak to się stało, że zespół był nazwany Karelia w ofercie przedmeczowej, a na żywo "live" Sts podawał SKA Neva St. Peter. I znowu "dział analiz". Praca tam musi być naprawdę rewelką, z każdą pierdołą do Ciebie napiszą. Za chwilę otrzymuję odpowiedź nazwa drużyny została zapisana omyłkowo przez błąd systemu. Mówię o nie. Wiem w jakim kierunku zmierza rozmowa "błąd systemu" "nie my jesteśmy winni". Więc mówię jak wpierw mówicie, że organizator Wam tak podał, teraz że błąd systemu, ale Ja wysyłając kupon 14:59 mam na kuponie błędną nazwę, ale na live nazwa była ok. Czyli w ciągu minuty to ogarnęliście. Kolejna odpowiedź: "proszę złożyć reklamację". No zadziałało to na mnie jak płachta na byka. Chwytam regulamin, i zaczynam czytać od dechy do dechy bo pamiętam że coś było. I znajduję, mówię zwycięstwo już tuż tuż. Punkt 7.8 regulaminu bukmacher nie ponosi odpowiedzialności jeśli ponad wszelką wątpliwość można rozpoznać drużynę po błędzie pisarskim. I piszę Karelia to chyba daleko od nazwy SKA Nieva St. Petersburg. Więc rozliczenie po kursie 1.0 jak najbardziej winno zostać dokonane i kupon powinien być wygrany na około 1900 zł. Na to dostaję jak liściem w twarz, że po konsultacji z DA (tak bardziej amerykańsko) Pani wysyła mi uwaga..........      link do Wikipedia, ponieważ tam gdy się kliknie w SKA Nieva St. Petersburg jest informacja, że drużyna ta w latach 2014-2015 występowała pod nazwą Karelia. Usiadłem z wrażenia i mówię nie. Tak nie będzie. Wchodzę w ten link i czytam, i czytam. Pytam Panią czy jest pewna, że sama nazwa Karelia jest poprawna dla tej drużyny, ponieważ znalazłem asa z rękawa. Pani twierdzi, że tak. No to kontrofensywa. Drużyna nie występowała pod nazwą Karelia w tych latach, tylko pod nazwą SKA Karelia, co więcej w Karelii istnieje zespół hokejowy o nazwie Gour Karelia, a co dalej drużyna SKA Karelia grała w Republice Karelskiej, i w 2015 roku została przeniesiona do Petersburga zmieniając jednocześnie nazwę. I cisnę dalej, a uściślając ukryli Państwo w ten sposób fakt, że jest to pojedynek derbowy, a w środowisku bukmacherskim od dawien dawna panuje opinia, że pojedynki derbowe kończę się często remisami, tym samym nie grałbym tego zakładu. I czekam, czekam, czekam. I znowu dostaję "zdarzenie zostało rozliczone poprawnie" i formułkę od reklamacji. Mówię o nie. Tym razem Wam nie odpuszczę. Odczekuję jeden dzień. Skoro był to błąd systemowy twierdzą, że nic tym nie ukrywają to po informacji ode mnie błąd już powinien być naprawiony. I wpadam na pomysł. Jak nazwali tę drużynę w kolejnym meczu w lidze. Szukam, zdarzenie z dziś 25 listopada i co widzę: "Karelia - Dyn. Tver". Znowu korzystam z opcji konsultanta i pytam. Czy mecz "Karelia - Dyn. Tver" jest meczem poprawnym? I tu szok, który obniża mnie do parteru. Zamiast potwierdzenia tak/nie otrzymuję informację: "a po co Panu taka informacja?". No to widzę gość przygotowany przez DA, zapewne wie o reklamacji już i długo nie czekałem i dostaję drugą wiadomość od Niego "na reklamację odpowiemy w ciągu 28 dni". Mówię łooooo. Ale nie poddaję się, wstaję z desek ogłuszony ciosem i wyprowadzam kontrę. "Panie nie chodzi mi o reklamację, bo wiem, że jest złożona, zaraz na złość Wam zagram ten mecz i będziecie się z kolejnego kuponu tłumaczyć, zadałem pytanie czy zdarzenie to jest poprawne, ponieważ wg organizatora rozgrywek takiego mecz "NIE MA". Po 40 minutach tłumaczenia i kontaktu gościa z DA wymusiłem na Bukmacherze wręcz, aby dopiął swych obowiązków i zmienili nazwę z Karelia na SKA Nieva St Petersburg. Czekam oczywiście teraz za rozwiązaniem reklamacji, chociaż przy tak oczywistym błędzie powinni zrobić to z automatu. Po tym zdarzeniu znalazłem jeszcze dwa kupony, gdzie także przez pomyłki ze strony STS nie rozliczono dwóch kuponów poprawnie. Jak policzyłem łączna kwota sporu 3 316 PLN. Aczkolwiek prawdopodobnie już zrezygnuje z ich usług bo jak Ja mam im udowadniać za każdym razem rację i Ja mam pilnować sam wszystkiego to szczerze oni nic innego nie robią tylko dostarczają kurs, a i w tym potrafią zrobić błąd.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
W skrocie to awanturowales sie z STSem za prawidlowo rozliczony mecz tylko dlatego, ze byla w nim bledna nazwa jednej druzyny. Grajac ten mecz doskonale powinienes wiedziec o jakie druzyny chodzi i podejrzewam, ze Ty to wiedziales. Pozniej jak nie pyklo stwierdziles, ze sobie mecz zareklamujesz ze wzgledu na bledna nazwe klubu i ze bedzie to dobry argument.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 297

krejos

Użytkownik
Krótko i na temat - widziałeś w zestawieniu drużyn VHL zespół, który ma w członie nazwy Karelia i ma inną siedzibę niż St.Petersburg? W innym przypadku wychodzi na to, że typujesz z "sufitu", a później "bijesz pianę". Ze swoim problemem zgłoś się do kółka różańcowego w swojej wiosce. Poziom tego forum sięga dna, albo już je przebiło ...
 
M 51

majkel0710

Użytkownik
Nim kogoś ocenisz dopytaj wpierw, zadaj pytanie.. wątpliwości co do meczu zgłosiłem w trakcie trwania meczu.. wynik wtedy był na poziomie rozpoczynania trzeciej tercji.. 2:2.. gdybyś sprawdził statystyki meczu Bournemouth Wolverhampton który nie był w tamtym momencie zakończony to do nawet licząc 60 minuty meczu który się zaczął godzinę później wbite było 5 różnych po zaledwie 2 wbitych w pierwszej polowie.. czyli daleko od wygrania.. w meczu Brighton Leicester bramka padła w 64 minucie do tego czasu mecz był nudny i wiało bezbramkowym remisem.. w siatkówce która rozpoczęła się o 16:00 o nazwie Leixoes Famalicense wynik był 2:3 czyli mecz także zakończył się długo po zakończeniu meczu i dopiero tiebreak rozstrzygnął i to jeszcze niepewnie wynikiem 15:17.. nie wspominając o tenisie w deblu w którym informacja o walkowerze pojawiła się koło godziny 19-20 ponieważ był to turniej rangi ITF.. także na czas rozmowy cztery zdarzenia pozostałe nie były rozstrzygnięte a i zdarzenie główne o które chodziło było w trakcie..

myślę ze najlepiej to jak w polskiej ekstraklasie zestawimy Klub Sportowy Biura Odbudowy Portów "Baltia" - Lutnia Debiec i każdy szanujący się gracz będzie wiedział ze chodzi o mecz Lechia Gdańsk - Lech Poznań.. bądź Warte Poznań z Lutnia Debiec i kazdy sie domyśli ze to mecz derbowy..

tutaj nie poszło o drobna pomyłkę, tylko o całkowita zmianę nazwy zespołu, która geograficznie wskazywała inna miejscowość gospodarza meczu.. co więcej kto powiedział że wybierając mecze nie mogę się kierować zasada nie gram meczy derbowych?.. czy ten fakt ma przesłaniac popełniony błąd?.. historyczne gry pokazały mi już nie raz ze derby rządzą się swoimi prawami i bardzo często padają remisy dlatego też w zakładach staram się unikać takich zdarzeń..

Edit: dopiskiem.. każdy ma swój system gry.. u mnie akurat gram kilka meczy ze znanych mi lig i sportów i dokładam dwa wydarzenia ze sportów na których nie musze się znać.. i jakos wychodze na plusie.. nie będę zmieniał systemu gry, bo dla kogoś jest to zaprzeczeniem bycia "typerem"?..
 
K 297

krejos

Użytkownik
Widzę, że nic do ciebie nie dociera. Znasz zespół w lidze VHL, który ma w członie nazwy słowo Krilia? Jeżeli nie, to na jakiej podstawie podałeś swój typ do tego spotkania. Idąc twoim tokiem rozumowania, gdybym zobaczył w ofercie spotkanie piłki nożnej Ślęza Wrocław - Wisłoka Kraków, to bym je obstawiał? Przecież nie ma takich drużyn w polskie ekstraklasie. Bez odbioru, bo nie chce mi się z tobą gadać ...
 
K 297

krejos

Użytkownik
Jeszcze na koniec twoje stwierdzenie "u mnie akurat gram kilka meczy ze znanych mi lig i sportów i dokładam dwa wydarzenia ze sportów na których nie musze się znać". Bez komentarza ...
 
M 51

majkel0710

Użytkownik
Znajdź proszę na stronie www.vhlru.ru drużynę która w nazwie ma Karelia bądź Kirilia. Widząc w ofercie STS spotkanie o nazwie Karelia - Din St Petersburg stwierdziłem, że jest to ciekawy kurs na 12, dla drużyn pochodzących z dwóch miejscowości. Nie muszę zagłębiać się w statystyki, analizy szczegółowe w każdym spotkaniu, ponieważ praktyka pokazuje iż drużyny z regionow biedniejszych, pozbawionych sponsorow czy zaplecza finansowego w postaci duzych osrodkow czy firm maja nikle szanse z zespolami z wiekszych miejscowości dlatego obstawienie meczu po typie 12 wydało mi się logiczne uwzględniając przepaść pomiędzy rejonem Kareli, a Petersburga i w dodatku bezpieczne. Mozna jeszcze dodac do tego nieatrakcyjnosc regionu dla potencjalnych lepszych zawodnikow, trenerow, ich gorsza jakosc. Dla Ciebie tłumaczenie to może być idiotyczne, pozbawione sensu, cokolwiek, jeśli mi przynosi dochód z gier dodatkowy i nie jestem na minusie to znaczy ze jest to sposób skuteczny. Co więcej pozwala bardzo często typować mecze trafnie w ligach, o których ma się mniejszą wiedzę, ponieważ nie ma nigdzie zastrzeżeń ze typujac mecz musisz być ekspertem w danej dziedzinie sportu. Co więcej wysmiewanie kogokolwiek za własne systemy gry jest po prostu słabe. Wyciągnaleś z posta fragment, który odpowiadał Tobie omijając fragment ze granie w sposobie kilka zdarzeń dla mnie pewnych plus dwa po czynnikach zewnętrznych niestatystycznych przynosi mi wygrane i jest dla mnie skuteczny. Często zdarza się ze o wynikach nie decydują suche statystyki.

Tak czysto humorystycznie znany jest przypadek 59 letniej kobiety która typowala mecze po nazwach, które jej się podobały i zgarnela 3 mln złotych. I co odmówiłbys jej wygranej, ponieważ bukmacher wpisał błędna nazwę drużyny? Skoro typowala po nazwach to błąd w nazwie byłby tutaj istotny.

Pozdrawiam
 
M 51

majkel0710

Użytkownik
UPDATE: Gwoli kronikarskiego obowiązku reklamacja uznana, wypłacono po korekcie kursu 1900 PLN. Także polecam walczyć o swoje.



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Do góry Bottom